سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

2820

کاربر سایت
Sep 13, 2014
25
درود
خواستم ببینم ایا در صورت مشکل دار بودن فایل pkg (بنا به هر دلیلی چه موقع دانلود و ...) موقع انتقال با psx ، کنسول میتونه تشخیص بده و ارور بده ؟ یا کامل انتقال رو انجام میده ؟ چون یه سری فایل هست مربوط به 1 سال و نیم پیش که نمیدونم وضعیتشون رو .
پ.ن : تاپیک همسایه که مگس پر نمیزد ، پستم رو منتقل کردم این جا بلکه کسی بتونه راهنمایی کنه ...
سلام علی جان
در صورتی که فایلا مشکل داشته باشن یا ریجنشون با ریجن بازی متفاوت باشه کنسول ارور data corrupted میده. قبل انتقال حجم فایلارو چک کن اگه درست بود به احتمال زیاد سالمن.

• Like
Reactions: mobile1199

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام جا داره یه نکته مهم رو بگم شاید بعضی ها ندونن و به مشکل بر خورده باشن . مشکلی که وقتمو حدود 2 ساعت گرفت تا فهمیدم از چیه .

من بازیهارو با روش دوم اتصال مستقیم لپ تاپ به کنسول انتقال دادم و سرعت خوبی گرفتم .. مجدد اومدم انجام بدم کنسول تو قسمت ip همون اولش ارور میداد و ارتباط برقرار نمیشد در حالی که تنظیمات همه چی کاملا درست بود ... خلاصه مشکل از اینجاس به عکس توجه کنید . باید تیک رو بردارید ok رو بزنید مجداد تیک رو بزنید بعد ok رو بزنید . میشه گفت باگ ویندوز هستش . ویندوزی که استفاده میکنم 10 هستش .

Attachments

• Unsasastitled.jpg
    Unsasastitled.jpg
    41.5 KB · مشاهده: 26
  • Like
Reactions: shylord and mgh2225

kiyor

کاربر سایت
Feb 4, 2017
10
سلام وقت بخیر. ی سوال داشتم
بنده لینک بتل ۱ ریجن ۳ رو از طریقpsx دراوروم حدود ۱۳ گیگ ولی حجم کل بازی ۶۰ گیگ نشون میده داخل کنسول ک احتمالا اپدیتشه.
حالا چطو میتونم لینک اپدیت رو هم در بیارم؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام وقت بخیر. ی سوال داشتم
بنده لینک بتل ۱ ریجن ۳ رو از طریقpsx دراوروم حدود ۱۳ گیگ ولی حجم کل بازی ۶۰ گیگ نشون میده داخل کنسول ک احتمالا اپدیتشه.
حالا چطو میتونم لینک اپدیت رو هم در بیارم؟؟
تمام پارتاشو با تغيير عدد در اورديد؟ بازي ١٣ گيگ نيست حداقل ٤٠-٥٠گيگه
اپديتش هم از سايت orbismodding ميتونيد دربياريد

kiyor

کاربر سایت
Feb 4, 2017
10
تمام پارتاشو با تغيير عدد در اورديد؟ بازي ١٣ گيگ نيست حداقل ٤٠-٥٠گيگه
اپديتش هم از سايت orbismodding ميتونيد دربياريد
ممنون دوست عزیز.
تو کنسول 60 گیگ نشون میداد با orbismodding رفتم ک همون 13گیگ اورد.
بنظرم بقیش بعنوان اپدیته ک نتونستم پیداا کنم
راه دیگه ای هست ایا؟
ریجن 3 هست بازی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون دوست عزیز.
تو کنسول 60 گیگ نشون میداد با orbismodding رفتم ک همون 13گیگ اورد.
بنظرم بقیش بعنوان اپدیته ک نتونستم پیداا کنم
راه دیگه ای هست ایا؟
ریجن 3 هست بازی
اگه orbismodding رو گرفتید اون فقط اپدیته دیتا نیست
با psx لینکای دیتارم باید دربیارید
دیتاشم جایی پیدا نمیشه باید خودتون دربیارید چون کسی اکانتش بازیش ریجن 3 نیست مگر اینکه مثل شما اکانت هکی زده باشه

• Like
Reactions: shylord

saeed1134

کاربر سایت
Oct 17, 2016
46
من چند روز پیش کاف دیوتی لگزی را گرفتم و کد ریمستر که اکانت امارات هست زدم و دیتا و ابدیت هم دانلود کردم که نزدیک به 70 گیگه ولی هرکاری میکنم با PSX انتقال نمیده موندم چکار کنم لطفا کمک کنید

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز
من از روش اتصال مستقیم کنسول به لپ تاپ استفاده میکنم سرعت خوبی هم داره 35 تا 50 مگابایت میده فقط هر چند دقیقه یکبار psx ارور میده باید ببندم دوباره اجرا کنم فقطم تو این روش اینجوری میشه علتش چی هست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان عزیز
من از روش اتصال مستقیم کنسول به لپ تاپ استفاده میکنم سرعت خوبی هم داره 35 تا 50 مگابایت میده فقط هر چند دقیقه یکبار psx ارور میده باید ببندم دوباره اجرا کنم فقطم تو این روش اینجوری میشه علتش چی هست؟
خیلی وقته اضافه شده
روشش هم سادس اموزشای تصویریش توی نت هست
هارد رو وصل میکنید به کنسول تو تنظیمات دستگاه فرمتش میکنید بعد هم خودش به عنوان هارد دستگاه شناسایی میشه بازیارم از همون صفحه storage میتونید انتقال بدید به هارد

• Like
Reactions: raminlove

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
خیلی وقته اضافه شده
روشش هم سادس اموزشای تصویریش توی نت هست
هارد رو وصل میکنید به کنسول تو تنظیمات دستگاه فرمتش میکنید بعد هم خودش به عنوان هارد دستگاه شناسایی میشه بازیارم از همون صفحه storage میتونید انتقال بدید به هارد
ممنونم
جواب سوالامو جا به جا دادید چون دوتا سوال تو دوتا تایپیک پرسیدم خیلی کمک کردید
ممنون میشم جواب این سوال تو این تایپیکم بدید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنونم
جواب سوالامو جا به جا دادید چون دوتا سوال تو دوتا تایپیک پرسیدم خیلی کمک کردید
ممنون میشم جواب این سوال تو این تایپیکم بدید
اره جا به جا شد :D
موقع انتقال با نرم افزار از تب log به یه تب دیگه برید مثلا تب تنظیمات مشکل stopped working حل میشه

• Like
Reactions: raminlove

saeed1134

کاربر سایت
Oct 17, 2016
46
ممنون میشم یکی هم مشکل من را حل کنه
من چند روز پیش کاف دیوتی لگزی را گرفتم و کد ریمستر که اکانت امارات هست زدم و دیتا و ابدیت هم دانلود کردم که نزدیک به 70 گیگه ولی هرکاری میکنم با PSX انتقال نمیده موندم چکار کنم لطفا کمک کنید

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون میشم یکی هم مشکل من را حل کنه

چه مشکلی داری که منتقل نمیکنه؟

یه عکس از صفحه Log برنامه بزار وقتی داری بازیو منتقل میکنی و مشکل داره

aminlp2

کاربر سایت
Jan 9, 2010
12
نام
Amin
سلام دوستان
کسی مشکل بسته شدن نرم افزار اصلاحا Dont send شدن برنامه مواجه شده؟ طوری هستش که داخل log فایل ها به مرور زمان زیاد میشن ولی فایل های بازی درحال انتقاله بعد مثلا 10 گیگ انتقال یهو برنامه گیر میکنه بسته میشه
اگه کسی این مشکل رو داشته و حل کرده ممنون میشم راهنمایی کنه ;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
کسی مشکل بسته شدن نرم افزار اصلاحا Dont send شدن برنامه مواجه شده؟ طوری هستش که داخل log فایل ها به مرور زمان زیاد میشن ولی فایل های بازی درحال انتقاله بعد مثلا 10 گیگ انتقال یهو برنامه گیر میکنه بسته میشه
اگه کسی این مشکل رو داشته و حل کرده ممنون میشم راهنمایی کنه ;)

برنامه رو بزار روی تب Setting یا History دیگه این مشکل پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر