دلایل بن شدن کنسول پلی استیشن 4 و راه حل ها و راه های پیشگیری

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
بحث حلال و حرامی اینکار مثل بحث آتیست ها با خداپرستان هست
کسی که میخواد از بازی اصل استفاده میکنه،کسی هم که دوست داره میتونه از اکانت هکی استفاده میکنه پس هیچ وقت طرفین نمیتونن همدیگر رو قانع کنند و این مباحث بی فایدست :)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
انگار‌‌ دوستان‌‌ دلال روش جدید کشف کردن کنسول رو از بن ‌در میارن بازم‌‌دروغ به مردم

فروشنده با انصاف باشید دروغ تحویل مردم ‌ندن

رفقا کاری نکنید که دستگاه بن ‌بشه یعنی ارزش نداره این کارها رو بکنید نهایتا با ۳۰تومن ضرر تو ۱ماه ۲تا بازی بخرید تمام کنید بفروشید
کنسول میخرید ۱تومن‌ برا ۲۰تومن کاری میکنید که کنسول بن‌‌بشه

بازم یاد نمایندگی سونی تو ایران افتادم خخخ میگفت بازی ها به ما ارزونتر میده خدا این فروشنده‌‌ های عزیز رو‌‌حفظ‌کن که باعث شادی تو‌ دل ما میشن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بنده هم بر حسب تجربه میگم امکان نداره کنسول بن شده رو از بن شدن در آورد
تنها راه اینه اگر بن موقت شده باشه طرف با پشتیبانی سونی صحبت کنه و به هر طریقی قانع کنه اشون که دیگه تکرار نمیشه و دلیل بن شدن هم چیز خیلی حادی نبوده باشه و اونا خودشون از بن در بیارن

البته راه دیگه شم اینه که مادربرد دستگاهتون رو عوض کنن
اگر این داستان درست بود پس چرا یک مقاله در این مورد توی اینترنت نمیشه پیدا کرد !!! بیچاره این خارجی ها همیشه از ما ایرانی ها عقب هستن =))
همونقدر که موبایل فروش های علائدین از گوشی چیزی می فهمن همون قدر هم فروشنده های کنسول هم توی توپ خانه از کنسول چیزی می فهمن ( البته شاید به تعداد انگشت های یک دست بشه توشون باسواد در زمینه کنسول پیدا کرد )
رفته بودم کنسول برای یکی از فامیل ها بگیرم همشون میگفتن کنسول کپی خور داریم فلان قیمت !!! برات 10 تا بازی میریزیم مفت فقط 400 - 500 تومن اضافه

من :| کنسول @-) سونی 8-}

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
خداوکیلی دیگه الان خرید بازی ها با تخفیف از خرید اکانت های هکی ارزونتر در میاد:| یکسری بچه کید هستن میگن هر بازی جدیدی اومد باید همون روز بازیش کرد، میره اکانت هکی میخره از اون طرف کنسولش بن میشه که صد در صد حقش هست، از طرف دیگه یکسری دزد رو نان و اب میده از طرف دیگه اون بدبختی که بابت بازی هاش پول داده رو بدبخت میکنه! کسی بیاد اینجا بحث پایرسی رو با اکانت دزدی برای من توضیح بده با جفت پا تا حلقومش میرم:D:|

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دستگاه دوست بنده بن شد بردش پشت شهرداری براش از بن در اوردنش پس یک راهی هست
ولی بنده هم توصیه میکنم از اکانتهای هکی استفاده نکنید مثل من با یکی از دوستانتان اکانت خودتون را شریک بشید و بازیهای که ارزش خرید داره رو دیجیتالی بخرید و حالشو ببرید

یسری از همکارا چندتا مادربورد دارن که تو این مواقع جابه جا میکنن بعدا که مادربورد از بن در اومد دوباره رو یه دستگاه دیگه میزارن
یا در یسری مواقع اکانت بن میشه نه دستگاه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من پلاس رو هکی میگرفتم...خدایی پول دادن به پلاس اونم ۵۰ دلار واقعا زیاده و نمیارزه... مگه استیم بابت سروراش پول میگیره از مردم؟ تازه کیفیت خیلی بهتری هم داره... حالا یه سری میگن بازی مجانی میده هر ماه و قابلیت های اضافه داره ولی من که توی این ۴ سال چیزی از قابلیت ندیدم... بازی هم که اکثرا چرت و پرت مجانی میکنه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
نه خیر بار اول معمولا 1 تا 3 هفته و سری دوم 1 تا 3 ماه و بار سوم ابدو یک روز:D
مطمعنى؟ جاى موثقى نوشته؟ چون منم بن شدم. نه تونستم با پشتيبانى تماس بگيرم و نه اينكه جايى نوشته بود كه بار اول و دوم مدت زمانش اينقدره. حتى من كد ارور كه وارد كردم تو قسمت ساپورت به طور دقيق نوشته بود بن دائم! بار اولمم هست بن شدم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
مطمعنى؟ جاى موثقى نوشته؟ چون منم بن شدم. نه تونستم با پشتيبانى تماس بگيرم و نه اينكه جايى نوشته بود كه بار اول و دوم مدت زمانش اينقدره. حتى من كد ارور كه وارد كردم تو قسمت ساپورت به طور دقيق نوشته بود بن دائم! بار اولمم هست بن شدم.
توی فروم سایت یادمه چندتا از بچه ها بحث کردن همچین حرفی زدن و منم به نقل از اونا گفتم و اینکه منبع موثقی واسش باشه من خبر ندارم
یه عکس از اون پیام بن شدن بفرست توی تاپیک مشکلات ps4 حتما جواب میگیری
اگر میدونید که دقیقا نوشته بن دایم پس احتمالا به ف... رفته!

• Like
Reactions: stanley

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
نوع بن شدن شما بستگی داره شما با اکانت چیکار کردید
مثلا پول داخل اکانت اون طرف رو رفتید خرج کردید و بازی خریدید یا یا کسی تو لیستش تماس گرفتید یا دوستی اضافه و کم کردید بطور کلی داخل اکانت دست برده باشید یا به کسی فحش داده باشید و همچین کارهایی اینا بن دائم داره یا اینکه طرف حسابی شاکی بشه و یک ایمیل پر تف برای ساپورتشون بنویسه و تهدید به شکایتشون کنه و ... اونا هم قطعا عکس العمل تند نشون میدن
موقت معمولا مال موقعی هست که هیچ کاری با اکانت طرف نکرده باشید و طرف هم فقط یک گزارش ساده داده باشه برای برگشت اکانت خودش

• Like
Reactions: Jack cooper

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
من پلاس رو هکی میگرفتم...خدایی پول دادن به پلاس اونم ۵۰ دلار واقعا زیاده و نمیارزه... مگه استیم بابت سروراش پول میگیره از مردم؟ تازه کیفیت خیلی بهتری هم داره... حالا یه سری میگن بازی مجانی میده هر ماه و قابلیت های اضافه داره ولی من که توی این ۴ سال چیزی از قابلیت ندیدم... بازی هم که اکثرا چرت و پرت مجانی میکنه
خدایی اینو راست میگی.منی که روزی نهایت ۲ ساعت بازی میکنم چرا با یکی که روزی ۲۵ ساعت بازی میکنه باید جفتمون ۵۰-۶۰ دلار بدیم.لااقل پلاس ساعتی هم میذاشت واسه کم مصرف ها

AbolfazlRM

کاربر سایت
Sep 5, 2017
3
سلام دوستان وقتتون بخیر
من کنسولم بن شده بود که بعد حدودا 40 روز از بن در اومده. اکانت هکی هم که چند تا ریخته بودم هیچ کدوم قفل نشدن. حالا سوالم اینه که الان چیکار کنم؟
1. کنسول رو بفروشم (کلی بازی توش هست هرچند هکی)
2. کنسول رو ریست فکتوری کنم و دیگه هکی نریزم (که به نظرتون این کار رو بکنم دیگه بن نمیشه؟)
3. همینجوری ادامه بدم

• Like
Reactions: 23291

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان وقتتون بخیر
من کنسولم بن شده بود که بعد حدودا 40 روز از بن در اومده. اکانت هکی هم که چند تا ریخته بودم هیچ کدوم قفل نشدن. حالا سوالم اینه که الان چیکار کنم؟
1. کنسول رو بفروشم (کلی بازی توش هست هرچند هکی)
2. کنسول رو ریست فکتوری کنم و دیگه هکی نریزم (که به نظرتون این کار رو بکنم دیگه بن نمیشه؟)
3. همینجوری ادامه بدم
2 و دیگر هیچ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر