PlayStation Shenmue III

DECvjDWWsAE5kfy[1].png
عنوان: Shenmue III
سازنده: Ys Net.Neilo
ناشر:deep silver(غرب)
ژانر: open world.rpg
پلتفرم ها: PS4 . Pc
تاریخ انتشار: August 27, 2019

DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png
پس از 14 سال از عرضه نسخه دوم و کنسل شدن نسخه سوم و درخواست های بسیار از کمپین kickstarter عنوان Shenmue III با حضور Yu Suzuki خالق و کارگردان سری در E3 2015 کنفرانس سونی پرده برداری شد. هدف این کمپین 2 میلیون دلار است و حتی نصفه 1روز نیز تا رسیدن به این هدف تعیین شده طول نکشید و تاکنون این کمکها تا اخر سال 2018 به رقم 7.1 میلیون رسیده و این نشان از علاقه شدید طرفدارن برای دیدن نسخه سوم از این سری محبوب را دارد.

Shenmue III دنباله مستقیم دو نسخه قبلی یعنی Shenmue و Shenmue 2 میباشد که در سبک open world action RPG ساخته شده بودند و نسخه سوم نیز همان میراث دنیای Shenmue را ادامه خواهد داد. بازی با موتور Unreal engine 4 برای پلتفرم های PC و PS4 ساخته شده و در تاریخ 27 اگوست منتشر خواهد شد
داستان بازی ادامه سفر Ryo Hazuki (بعد از نسخه دوم) نوجوان ژاپنی که در سال 1987 به دنبال قاتل پدرش Lan Di از Yokosuka به کوه های Guilin در چین سفر میکند و در انجا با دختری به نام Shenhua که او را در همیشه در خواب میدید اشنا میشود و سفر این دو برای شکست دادن lan Di آغاز میشود
DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png
Corey Marshall که در 2 نسخه قبلی صداپیشه نقش Ryo بود حضور دوباره خود را بعنوان صداپیشه شخصیت Ryo در Shenmue III اعلام کرد

Yu Suzuki برای ساخت این قسمت با sega به توافق رسیده اما ip همچنان مال sega است

سونی در جمع اوری پول در kickstarter به سوزوکی کمک کرده است

ریمیک دو قسمت قبل توسط sega در حال ساخت بوده که به دلایلی کنسل و به جای آن کالکشنیhd منتشر شده است

Suzuki اعلام کرده که این بازی قسمت اخر نیست و امیدوار است که بتواند عناوین بیشتری از شنمو بسازد

متاسفانه بازی دارای motion capture نیست

بازی چندین بار به دلیل عدم کیفیت لازم توسط سوزوکی تاخیر خورده

lan di با شخصیت منفی جدیدی به نام niao sun بازگشته است

همچنین شخصیت منفی جدید دیگری هم معرفی شده است

داستان بازی ارطبات هایی با افسانه روستایی که در Guilin است دارد

نقشه بازی از سه بخش تشکیل شده اولی روستای Bailu( روستایی که در کوه های Guilin قرار دارد و بازی در این روستا اغاز میشود) و بخش دوم روستایی در کنار رودخانه به نام Choubu است که در ان انواع فروشگاه ها مانند سوغات فروشی هتل ها و معابد قرار دارد و بخش سوم مکانی به نام Baisha است

Ryo میتواند از طریق تماس تلفنی با شخصیت های قسمت های قبل در ژاپن ارطبات برقرار کند

mini game های قسمت های قبلی و همچنین دستگاه مشت زنی در بازی وجود دارد
DECvjDWWsAE5kfy-1[1].png

Shenmue-3_2019_02-07-19_001.jpg Shenmue-3_2019_02-07-19_002.jpg Shenmue3-1-1.jpg
Shenmue3-2-1.jpg

وب سایت رسمی بازی به دو زبان ژاپنی و انگلیسی

Shenmue3 Official Website

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
%E6%AD%A3%E6%9C%88%E3%82%AB%E3%83%BC%E3%83%89%E3%82%A4%E3%83%A9%E3%82%B9%E3%83%88780x527-1.gif

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
امروز اعلام کردن بازی فقط توی بخش Business Areaـه نمایشگاه حضور داره، که یعنی ملت و فن ها بهش دسترسی ندارن:-" (همون پشت درهای بسته ی خودمون حساب میشه؟ :-" )
حالا نمیدونم این به این معنیه که تریلر یا اطلاعاتی به صورت آنلاین پخش میکنند یا نه ، ولی اگر اطلاعات و تریلر نیاد،واقعا خسته نباشن:|

Shenmue III presence at Gamescom 2017 limited to business area - Gematsu

البته در حال مذاکره برای بخش عمومی هم هستن...ولی فعلا خبری نیست!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این کالکشنش کی میاد؟؟ ارزش خریدن که نداره رو pc کرکش نصب می کنیم:D خوشم امد برای حمایت از سونی هم که شده 3 رو ps4 میخرم:-bd

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین

تیزر تریلر بازی هم اومد...
میشه گفت فاجعه ست!:-"
انیمیشن ها و حالات صورت دست کمی از فاجعه نداره! فقط اون بخش مبارزه رو ببینید تا بفهمید وضعیت چقدر وخیمه:-"

مخصوصا با حضور بازیی مثل یاکوزا تو این سبک و سیاق، واقعا نمیشه بهش امید خاصی داشت.
فقط باید شانس بیاره طرفدارها همینطور که از کیک استارتر حمایت کردن، موقع عرضه هم حمایت کنند...
یا حداقل در حدی موفق بشه که سگا یا دیپ سیلور، حاضر بشن برای نسخه ی بعد روش سرمایه گذاری کنند... که بعید میدونم:-"

امیدوارم حداقل موقع عرضه طرفدارها نگن کاش اصلا ساخته نمیشد!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
یعنی ماشالا بهشون\m/
دایو تابلوی سونی تو محوطه‌ی جریمه برای کمک به به سلامت گذروندن یه کنفرانس ای‌تیری\m/ احتمالا از اولم برنامه چیزی بیشتر از این نبوده\m/ ماشالا ماشالا\m/
اون E3 اونقدر پربار بود که سونی نیازی به دایو زدن با این بازی نداشت:D
از اونطرفم ناشر بازی نبود:D و خیلی از بازی هایی هم که تو کنفرانس ها نشون میدن ناشرشون برگزار کننده ی کنفرانس نیست:D

استفاده ی اصلی رو Ys Net برد که توی اون کنفرانس فرصت داشت خبر ساخت بازی رو بگه و ملت رو طرف خودش بکشونه:D و همینطور رو پلتفرمی که بیشترین گیمر رو داره و احتمالا بیشتر سلیقشون به این سبک بازی میاد:D

• Like
Reactions: s.snake2

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
اون E3 اونقدر پربار بود که سونی نیازی به دایو زدن با این بازی نداشت:D
از اونطرفم ناشر بازی نبود:D و خیلی از بازی هایی هم که تو کنفرانس ها نشون میدن ناشرشون برگزار کننده ی کنفرانس نیست:D

استفاده ی اصلی رو Ys Net برد که توی اون کنفرانس فرصت داشت خبر ساخت بازی رو بگه و ملت رو طرف خودش بکشونه:D و همینطور رو پلتفرمی که بیشترین گیمر رو داره و احتمالا بیشتر سلیقشون به این سبک بازی میاد:D

پیچیده‌ش می‌کنی که چی‌چی؟:D هان؟:D حالا اصلا اینا که تو می‌گی باشه دلیل بر اینه که اونا که من می‌گم نباشه؟:D

نیاز نداشت ولی زد دیگه:D شما بتونی دایو بزنی ده هیچم جلو باشی می‌زنی دیگه، کنتر نداره:D بازی‌ای که دو شماره قبلی‌ش الان افسانه شدن بعد بیش از دو سال از انونس یه تیزر داغون ازش بیاد بیرون اونم با اون ادا اطوارای معرفی و لوس‌بازی‌آ در حالی که اول قرار بوده مثلا امسال عرضه بشه، دایو زدن نباشه من نمی‌دونم چیه:D احتمالا کار خیرخواهانه برای استودیوی سوزوکی و برادران بجز تاکاهوموکی‌تارا:D بعدم بحث ناشر دیگه واسه چی‌ه؟:D بازی‌ای که فن بیس داره و برای ایکس‌باکس‌م نمی‌آد دیگه اونقد فرقی نمی‌کنه ناشرش کی باشه، از این لحاظ که می‌شه ازش سوءاستفاده‌ی تبلیغاتی کرد:D از دو خط آخرم من اینجوری برداشت کردم که هایپ رو هوای بازی رو انداختی گردن Ys Net و سونی اغفال شده بوده و فقط این Ys Netی‌ها بودن که از قضیه سود بردن و حالا همه‌چی گردن خودشونه:D بابا کام آن:D

الان که زمان گذشته بازی رسیده اینجا همه فهمیدن چه خبره واقعا و ناامید شدن، مگرنه همون شب بعد کنفرانس با اون دبدبه و کبکبه معرفی همه فک می‌کردن Ys Net اومده با بازی بعدی راکستار رقابت کنه:D

بعدم مگه سونی بد دایو می‌زنه؟:D در کنار مثلا یوبی و مایکرو جزء سوارزها و آگروهای صنعته دیگه نیست؟:D حالا اصلا باشه سونی دایو نزده سر این، اوکی؟:D من فقط اشاره کردم سونی هایپ و شلوغ‌کاری واسه دنباله‌ی آی‌پی اسم‌ورسم‌دار ولی روهوا و بی‌ ولیو پروداکشن درست و حسابی رو اشتباه کرده که کرده:D اشتباه کرده دنباله‌ی آی‌پی به اون خفنی رو در حد معرفی اون شکلی اومده تو کنفرانسش گنده کرده و حال شده این بعد این همه وقت:D حالا اصلا تو اسمشو بذار گل قیچی برگردون از پشت هیجده قدم:D

در ضمن از اونجا که فک کنم به اندازه کافی استفاده نکردم، اینام همینطوری برا تو که دوست داری: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D...

مخلصیم ناز:x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
پیچیده‌ش می‌کنی که چی‌چی؟:D هان؟:D حالا اصلا اینا که تو می‌گی باشه دلیل بر اینه که اونا که من می‌گم نباشه؟:D

نیاز نداشت ولی زد دیگه:D شما بتونی دایو بزنی ده هیچم جلو باشی می‌زنی دیگه، کنتر نداره:D بازی‌ای که دو شماره قبلی‌ش الان افسانه شدن بعد بیش از دو سال از انونس یه تیزر داغون ازش بیاد بیرون اونم با اون ادا اطوارای معرفی و لوس‌بازی‌آ در حالی که اول قرار بوده مثلا امسال عرضه بشه، دایو زدن نباشه من نمی‌دونم چیه:D احتمالا کار خیرخواهانه برای استودیوی سوزوکی و برادران بجز تاکاهوموکی‌تارا:D بعدم بحث ناشر دیگه واسه چی‌ه؟:D بازی‌ای که فن بیس داره و برای ایکس‌باکس‌م نمی‌آد دیگه اونقد فرقی نمی‌کنه ناشرش کی باشه، از این لحاظ که می‌شه ازش سوءاستفاده‌ی تبلیغاتی کرد:D از دو خط آخرم من اینجوری برداشت کردم که هایپ رو هوای بازی رو انداختی گردن Ys Net و سونی اغفال شده بوده و فقط این Ys Netی‌ها بودن که از قضیه سود بردن و حالا همه‌چی گردن خودشونه:D بابا کام آن:D

الان که زمان گذشته بازی رسیده اینجا همه فهمیدن چه خبره واقعا و ناامید شدن، مگرنه همون شب بعد کنفرانس با اون دبدبه و کبکبه معرفی همه فک می‌کردن Ys Net اومده با بازی بعدی راکستار رقابت کنه:D

بعدم مگه سونی بد دایو می‌زنه؟:D در کنار مثلا یوبی و مایکرو جزء سوارزها و آگروهای صنعته دیگه نیست؟:D حالا اصلا باشه سونی دایو نزده سر این، اوکی؟:D من فقط اشاره کردم سونی هایپ و شلوغ‌کاری واسه دنباله‌ی آی‌پی اسم‌ورسم‌دار ولی روهوا و بی‌ ولیو پروداکشن درست و حسابی رو اشتباه کرده که کرده:D اشتباه کرده دنباله‌ی آی‌پی به اون خفنی رو در حد معرفی اون شکلی اومده تو کنفرانسش گنده کرده و حال شده این بعد این همه وقت:D حالا اصلا تو اسمشو بذار گل قیچی برگردون از پشت هیجده قدم:D

در ضمن از اونجا که فک کنم به اندازه کافی استفاده نکردم، اینام همینطوری برا تو که دوست داری: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D...

مخلصیم ناز:x
نچ مورد قبول واقع نمیشه حرفات! :D

معرفیش که نه لوس بازی داشت و نه اطوار! :D خیلی آدمیزادی بود!
در راستای تاخیر خوردنم که خیلی از بازی ها تاخیر میخورند،اینم نه اولیش بوده و نه آخریش! ربطی به بحث معرفی نداشت!
ولی در مورد معرفی! هر دو طرف صد در صد سود کردن! ولی Ys Net خیلی بیشتر مطمئنا! سونی اونقدر اون E3 دستش پر بود که در نبود این مطمئنا چیزی از دست نمیداد! ولی Ys Net برای جمع کردن پول مورد نیاز بازیشون،اتفاقا به یه چیز پر سر و صدا نیاز داشتن! اگر بازی توی کنفرانس MS معرفی میشد هم سر و صدا میکرد، ولی با IB نصف و مخاطبین کمتر ژاپنی پسند، خیلی کمتر از وضعیت فعلی پول جمع میشد برای بازی! توی همون کنفرانس هم گفته نشد که سونی قراره ناشر باشه و این حرفا! همون جا هم گفتن کیک استارتر راه افتاده برای ساخت بازی! چیزی که توی کنفرانس معرفی شد،حرکت خالی بندی و اینا نبود! همینیه که الان هست! :D بدون هیچ هایپی! چیزی که هایپ داشت شماره های قبل و درخواست ملت بود!

در مورد اینکه بیاد با راکستار رقابت کنه!!! ، فکر نمیکنم هیچکی چنین انتظاری از این بازی داشته باشه! وقتی نه سگا و نه سونی ناشرش هستن و قراره با کیک استارتر پول ساختش به دست بیاد، تا صد سال دیگه هم به راکستار نمیشه رسید! :D اینی که انتظار رقابت با راکستار داشته رو به من نشون بده ببینم:D

به هر حال،تو نظرت اینه که سونی اشتباه کرده بازی رو توی اون مرحله معرفی کرده توی کنفرانس!
نظر من اینه که اگر توی اون کنفرانس ، این بازی معرفی نمیشد و قرار بود بی خبر بره رو کیک استارتر و مثلا بعد از جلو رفتن ساخت بازی نشون داده میشد...اصلا به چنین مرحله ای نمیرسید! :D اگرم میرسید بازی نه 2018 ، که 2022 هم منتشر نمیشد! :D

معرفیه این بازی رو نمیشه با معرفیه بازی های اسم و رسم داری که ناشرهای درست درمون دارن یکی کرد! و بگیم باید اول ساخته میشد بعد نشون میدادن! :D ، چون این یکی رو اگر نشون نمیدادن ساخته نمیشد! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تیزر تریلر بازی هم اومد...
میشه گفت فاجعه ست!:-"
کاملاً حس نوستالوژی دریمکست رو منتقل میکنه و این عالیه :D.
صورتهای بدون حرکت چشمهای بدون روح بدن های خشک و مصنوعی درحده مانکن. سوزوکی به تکنولوژی های جدید اعتقاد نداره :D.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
محیط ها بد نیست ولی طراحی و انیمیشن کاراکترها یک چیزی ماورای فاجعه است.فکر کنم اصلا موشن کپچر ندارن.قشنگ یاد انیمشن های زمان Sega Saturn میفته آدم.

نمیدونم کدوم ابلهی ایده ساخت یک بازی کیک استارتر با بودجه چند میلیونی برای ادامه یکی از پرخرج ترین بازی های تاریخ را داد ولی با این وضعیت یکم نگرانم نسبت به آینده سری.

یوسوزکی را خیلی قبول دارم اما اینبار سه تا چیز کم داره نسبت به زمان ساخت دو نسخه اول.1- بودجه هنگفت 2- تیم بزرگ و کاربلد 3- جوانی و نیرو

اون زمان دست راست یوسوزکی ناگوشی (کارگردان سری یاکوزا) بود الان چی؟از اول هم باید یوسوزوکی به تیم یاکوزا ملحق میشد برای ساخت نسخه سوم.میترسم کلا سری به فنا بره.

طراحی صورت کاراکتر در یاکوزا 6 :

طراحی صورت در شنمو 3 :

:|

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
از عکس همون شخصیت جدید (بابا دشمنای 1.2 یه ابهتی داشتن این گودزیلا چیه طراحی کردن )مشخص بود هنوز داغونه چهره شخصیتا اصن تکون نمیخورد:| بهتر نبود همون سونی اینا رو جمع جور میکرد بحای اینکه از ملت بدبخت بگیرن اینجوری بسازن یه حسی بهم میگه یا اخرش باهمین افتضاح عرضه میشه یا بازم تاخیر :/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر