لوازم جانبی PS4

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام دوستان
دسته ای برای ps4 می خوام که اندازه اش و حس توی دست گیریش مثل دسته ایکس باکس باشه
چه دسته ای رو پیشنهاد میدید ؟
این دسته ناکون این خصوصیت رو داره ؟
میشه خود دسته ی ایکس باکس رو به طریقی به ps4 وصل کرد و دقیقا مثل دسته خود ps4 عمل کنه ؟
پسرعموم دسته razer گرفته خیلی تعریف میکنه ازش 720 تومن..ولی به نظر من ارزش این همه هزینرو نداره..دسته های SCUF هم جدیدا یه فروشگاه اورده عینا شبیه دسته ps4 هست ( جزوه دستهای بسیار عالی موجود هست ) که هم گریپ خوبی داره هم ماکرو داره زیرش قیمت 950 تومن.
در کل این دستها یه چیزیش یوهو خراب شه چون قطعاتش نیست تو ایران باید انداخت دور..ولی دسته های خود PS4 تمام قطعات یدیکیش هست و خودتون هم یکم اموزش ببینید راحت میتونید همه چیشو عوض کنید.

• Like
Reactions: dooste.man83

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام دوستان
دسته ای برای ps4 می خوام که اندازه اش و حس توی دست گیریش مثل دسته ایکس باکس باشه
چه دسته ای رو پیشنهاد میدید ؟
این دسته ناکون این خصوصیت رو داره ؟
میشه خود دسته ی ایکس باکس رو به طریقی به ps4 وصل کرد و دقیقا مثل دسته خود ps4 عمل کنه ؟
دقیقا یه مدت رو مخ من هم بود و یه دانگل USB تو اینترنت دیدم که دسته PS4 رو میشد به XBO و دسته ایکس باکس رو به PS4 با سیم و بی سیم وصل کرد و تو نت 5 دلار هم زده بود ولی ابدا تو ایران پیدا نکردم.
الان هم دسته ایکس باکس وان دارم هم PS4 ولی علی رغم شایعات دکمه های ایکس باکس بزرگتر نیست و حقیقتا بدون تعصب DS4 خوش دست تر هستش و اون قطعه هم جالبه بدونید تو غرب بیشتر برای این استفاده میکردند که DS4 رو به ایکس باکس وصل کنند.

81y5TXFbXPL._AC_SL1500_.jpg

این هم ظاهرا جدید اومده ولی اینم ایضا تو بازار ایران نیست.

Collective-Minds-CronusMaxPLUS-3-598x1024.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نداشتم ولی حقیقتش چند بار خواستم بخرم اما وقتی دیدم هم بازار سنتر هم پرشین تولز هر کسی که دسته رو خریده داره میفروشه دلسرد شدم.
دسته که عالی هست از انواع کاستومایزهای دکمه ها بگیر تا تنظم حساسیت r2 و l2 تا تنظیم دکمه پشت دسته m1 که میتونی چندین دکمه ترکیبی رو تنظیم بکنی و با یک بار فشردن m1 در واقع چهارتا دکمه همزمان زده بشه و خوراک بازی های فایتینگه.
اما خب مساله اینجاست تمام این مسال چقدر روی برتری بازیکن تاثیر داشته که من دست کم پانزده نفر رو دیدم که دسته هاشونو بعد مدت کوتاهی فروختن !
دليل اينكه اينا ميفروشن chie?

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دليل اينكه اينا ميفروشن chie?
من داشتم فروختم..بزرگترین ایرادش به نظر من کوچک بودن آنالوگ سمت چپ + D-PAD های دایر ه ای شکلش که مثلا میخوای بدی راست یوهو میره بالا و همچنین عادت کردن من به دسته PS4 که همش جای آنالوگ سمت چپ با D-PAD اشتباه می گیرم...مثلا کمپانی به این بزرگی این همه مهندس داره عقلشون نرسیده یه دسته به همین شکل PS4 بزنن با اون همه کارایی....مثلا من R2 , L2 دسته PS4 رو هم ترجیح میدم به این..ولی در کل از لحاظ نرم افزار بسیار قدرتمنده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من داشتم فروختم..بزرگترین ایرادش به نظر من کوچک بودن آنالوگ سمت چپ + D-PAD های دایر ه ای شکلش که مثلا میخوای بدی راست یوهو میره بالا و همچنین عادت کردن من به دسته PS4 که همش جای آنالوگ سمت چپ با D-PAD اشتباه می گیرم...مثلا کمپانی به این بزرگی این همه مهندس داره عقلشون نرسیده یه دسته به همین شکل PS4 بزنن با اون همه کارایی....مثلا من R2 , L2 دسته PS4 رو هم ترجیح میدم به این..ولی در کل از لحاظ نرم افزار بسیار قدرتمنده.
یکی از دلایلی که افراد میرن سمت این دسته بهتر بودن آنالوگ چپ برای بازی های FPS هست! آنالوگ سمت چپ کوچیک نیست نمیدونم منظورتون چیه؟
فقط تنها ایرادی که این دسته داره جایگیری انگشتا پشت دستس که اگه مثل بقیه دسته ها بود عالی میشد!
اشتباه گرفتن Dpad هم یه چیزیه که با 2 ساعت استفاده حل میشه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
یکی از دلایلی که افراد میرن سمت این دسته بهتر بودن آنالوگ چپ برای بازی های FPS هست! آنالوگ سمت چپ کوچیک نیست نمیدونم منظورتون چیه؟
فقط تنها ایرادی که این دسته داره جایگیری انگشتا پشت دستس که اگه مثل بقیه دسته ها بود عالی میشد!
اشتباه گرفتن Dpad هم یه چیزیه که با 2 ساعت استفاده حل میشه
نه ..حقیقتا کوچیکه آنالوگ سمت چپش..من سوم شخص بازی میکنم اصلا راحت نیستم...حتی من تو نت هم سرچ کردم یه سری سری آنالوگ براش امده بود بیرون که می نداختی روشون و اندازه سمت چپ با راست یکی میشد اندازش که من هرچی گشتم تو بازار پیدا نکردم از اون روکش ها .اون d-pad هام بله عادت میشه ولی باز هم بعضی وقتها یوهو چون دایره ای شکل هست تغییر مسیر میده...در کل به نظر من دسته خوبی هست اگر شکل و شمایلش شبیه خود دسته ps4 بود با همون قدرت نرم افزاریش....اون قدرت سنسیتی آنالوگ سمت راست واقعا استثنایی هست..تا در حد خیره کننده میتونی تنظیمش کنی.

آخرین ویرایش:

-_-BIGBOSS

کاربر سایت
Apr 15, 2016
43
آقایون سلام.دوستان میخام ی دسته ی پرو بگیرم بعد بین این 3تا موندم ک کدوم بهتره و دیگه بعدش پشیمون نشم از خریدش .لطفن ی راهنمایی مفصل و خوب ب من بدین ممنون میشم
دسته ی scuf - دسته ی nacon - دسته ی emio elite

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دیشب وقت شد دسته Razer رو یکی 2 ساعتی از پسرعموم قرض کنم و تست کنم.

میگن هرچیز گرونی بی حکمت نیست واقعا درسته...دسته از لحاظ خوش دست بودن و کیفیت سخت افزاری یه سرو گردن از ناکون بالاتر بود...چیزی که خیلی خیلی من رو مجذوب خودش کرد زمان پاسخگوییش بود..وحشناک بالاست...دکمهای دایره ای شکل به شکل خارق العاده ای طراحی شدن که با کوچکترین ضربه عمل میکنن واقعا حیرت زده شدم...کیفیت آنالوگ های بسیار بسیار عالی و روانتر از دسته خود ps4 هست و آزادی عمل بسیار بیشتری دارید با این دسته.....دکمهای مایکر زیرش واقعا استثنایی طراحی شدن..گریپ دستم بسیار عالی...فقط با تنها چیزیش که حال نکردم دکمه های R2 , L2 بود که برای خود PS4 رو من بیشتر دوست داشتم..البته من مطمئنم به خاطر این که خراب نشن اینارو به این شکل طراحی کردن...چون برای خود PS4 بعد نهایت 1 2سال فنرش یه ذره میره تو و مثل روز اول رفتو برگشت خوبی نداره....در کلبرای دوستانی که مایه دارن توصیه میشه..من که خیلی حال کردم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان من هدفون پلاتیوم دارم
ولی مشکلی که دارم اینه هر دفعه که دستکاه روشن و خاموش میشه باید برنامه ی هدفون رو باز کنم و مجدد پروفایل بازی رو برای هدفون LOAD کنم
نمیشه کاری کرد توی حافظه اش بمونه و هر دفعه لود نخواد؟

سوال دیگم اینکه باید هر دفعه قبل بازی این برنامه رو باز کنم و پروفایلش رو لود کنم و بعد بدون اینکه ببندمش بازی رو اجرا کنم ؟

• Like
Reactions: shahriyar_pc

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان کسى ميدونه faceplate کاور هارد کنسول فت رنگ سفيدشو از کجا ميتونم تهيه کنم؟اگه جاى خاصى هست پيام خصوصى بدين که تبليغ نباشه ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دوستان من هدفون پلاتیوم دارم
ولی مشکلی که دارم اینه هر دفعه که دستکاه روشن و خاموش میشه باید برنامه ی هدفون رو باز کنم و مجدد پروفایل بازی رو برای هدفون LOAD کنم
نمیشه کاری کرد توی حافظه اش بمونه و هر دفعه لود نخواد؟

سوال دیگم اینکه باید هر دفعه قبل بازی این برنامه رو باز کنم و پروفایلش رو لود کنم و بعد بدون اینکه ببندمش بازی رو اجرا کنم ؟
سوال اول خیر.سوال دوم بله.
دوستانی که هم هدفون های گیم دارن هم ساند بار.کدوم یکی بهتره از لحاظ،کیفیت صدا؟؟
قطعا هدفون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر