Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر شما

قابلیت اورواچ تا جایی که میدونم برداشته شده قبلا به 200 مچ برده میرسیدی اون اورواچ برات باز میشد .

اما الان دیگه نیست برای من و خیلی های دیگه ...

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سلام بر شما

قابلیت اورواچ تا جایی که میدونم برداشته شده قبلا به 200 مچ برده میرسیدی اون اورواچ برات باز میشد .

اما الان دیگه نیست برای من و خیلی های دیگه ...
رنک بالای Nova 1 میخواد .

• Like
Reactions: Vonarian

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اورواچ نه تنها برداشته نشده، بلکه سیستم Machine Learning هم گذاشتن کسایی رو که Spinbot می زنن اوتوماتیک می فرسته اورواچ و کلا خیلی وضعش بهتر شده. این ماه اخیر تعداد بن ها خییلی زیادتر شدن.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اورواچ نه تنها برداشته نشده، بلکه سیستم Machine Learning هم گذاشتن کسایی رو که Spinbot می زنن اوتوماتیک می فرسته اورواچ و کلا خیلی وضعش بهتر شده. این ماه اخیر تعداد بن ها خییلی زیادتر شدن.
این رو یادمه چند ماه پیش گذاشته بودن و فقط بعضی از aaهارو شناسایی میکرد و بعدش هم کلاً بی تاثیر شده بود :| اورواچ بیشتر اسمورفای چیتر رو بن میکنه, اگه نعمت report bot هم نبود, کلاً باید درش رو تخته میکردن .

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
حالا دیگه مطمئن شدم بیرون اومدن از سیلور اونقدرام سخت نیست.
سه نفری با لابی میریم مچ خیلی هم عالی عمل میکنیم.گلد نوا ها رو کاملا درو میکنیم.و از امیر(saphire بود فک کنم) خیلی ممنونم که تیم رو خیلی عالی لید و هدایت میکنه.
If u are stuck in a certain rank, you belong to your rank
خوشبختانه ما از قائده جمله ی بالا مستثنا بودیم و
EZ PZ

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
اساتید یه سوال دارم:
چرا انقدر صدا های استریم های مسابقات رسمی cs go زمین تا آسمون با صدای گان های خود بازی فرق داره؟
هنه نوع تنظیمات رو تست کردم.از hrtf گرفته تا معمولی و 7.1 و 5.1
ولی صدای گان های استریم ها یه حالتی اینگار عمیق ترن و تو پر ترن صداها
کسی میدونه چجوری باید چنین ستینگی رو اعمال کنم؟

• Like
Reactions: FPS Douug

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تولد 5 سالگیه CS GOـه امروز(تو آمریکا البته، دیروز تو ایران تولدش بود:D). به همه به جز اون والو مرتیکه که 20 ساعت طول کشید فقط Party Mode رو روشن کنه تبریک می گم.
پ.ن: انتظار چه آپدیتیو داشتیم چی نصیبمون شد8-|

• Like
Reactions: masoud101

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
اساتید یه سوال دارم:
چرا انقدر صدا های استریم های مسابقات رسمی cs go زمین تا آسمون با صدای گان های خود بازی فرق داره؟
هنه نوع تنظیمات رو تست کردم.از hrtf گرفته تا معمولی و 7.1 و 5.1
ولی صدای گان های استریم ها یه حالتی اینگار عمیق ترن و تو پر ترن صداها
کسی میدونه چجوری باید چنین ستینگی رو اعمال کنم؟
دوستان ممنون میشم جواب سوالمو بدین :)

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
احیانا قبل پچ صدا ها نبوده اون استریم/ویدوئی که دیدی؟ :D
نه ایشون درست میگن صدای استریم ها خیلی بهتر و زیبا ترن منم این تجربه رو داشتم و احتمال میدم به خاطر کارت صدای حرفه ای باشه که استریم کننده استفاده میکنه...

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام
دوستان قضیه سایت هایی مثل hellcase چیه ؟
دوستانی تو بازی هستن اخر اسماشون این سایت بالایی یا سایتای دیگه رو میذارن؟چیزی رایگان میدن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر