راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دوست عزیز امتحان کردم
تا هفته 5 روز 1 اومدم، player داشت، ولی الان یکی دو روزه که هرچی سرچ میکنه نمیاره:neutral:
11 شب 10 صبح 2 ظهر هم امتحان کردم، هر بارم 20 دقیقه منتظر موندم باز نمیاره، حتی 1 نفر
برای شما هم اینجوری شده ؟ یا بازی من مشکل داره :confounded:
اتفاقا برای من جدیدا سرعتش فوق العاده شده! به دقیقه نمیکشه بازی پیدا میکنه! :|
سرعتتون شاید پایینه

• Like
Reactions: Logical Gamer

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
شرمنده دوستان تاپیک دیگه ای از بازی ندیدم سوالم رو اینجا میپرسم
توی قسمت left behind همون اوایل که با الی وارد یه یه سوله میشیم که توش آبه و چن تا کامیون هم هست و دو تا استاکر هم هستن که به سرعت میندازن دنبال الی...اینجا باید چیکار کنم نه سلاحی دارم و نه دری باز میشه!!
ممنون

آخرین ویرایش:

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18
سلام
شرمنده دوستان تاپیک دیگه ای از بازی ندیدم سوالم رو اینجا میپرسم
توی قسمت left behind همون اوایل که با الی وارد یه یه سوله میشیم که توش آبه و چن تا کامیون هم هست و دو تا استاکر هم هستن که به سرعت میندازن دنبال الی...اینجا باید چیکار کنم نه سلاحی دارم و نه دری باز میشه!!
ممنون
دوست عزیز دقیقا یادم نمیاد.

اما تا جایی که یادمه. باید برای ادامه بازی همه کلیکر هارو بکشید

الی یه چاقو همراه خودش داره و همون کافیه.
به اطراف نگاه کنید. شیشه های خالی. و اجر هارو میبینید
اونارو بردارید بزنید بهشون. و سریع نزدیکش بشید و با چاقو بزنیدش
همرو باید همینجوری بزنید

قبل از اینکه کلیکر ها حمله کنن شما بنزین رو ریخیتی توی اون دستگاه ( یادم نمیاد چه دستگاهی بود )
بعد از کشتن کلیکر ها

برید کنار همون دستگاه روشنش کنید
وقتی روشنش میکنید سیم های برق میوفتن توی اب
بعدش پشت سرتون رو نگاه کنید
یه سری فنس هستش
برید به قسمت اخرش. میتونید واردش بشید
یه پله داره ازش برید بالا
بعدش دیگه راه خودش مشخص میشه

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم

• Like
Reactions: johhny

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوست عزیز دقیقا یادم نمیاد.

اما تا جایی که یادمه. باید برای ادامه بازی همه کلیکر هارو بکشید

الی یه چاقو همراه خودش داره و همون کافیه.
به اطراف نگاه کنید. شیشه های خالی. و اجر هارو میبینید
اونارو بردارید بزنید بهشون. و سریع نزدیکش بشید و با چاقو بزنیدش
همرو باید همینجوری بزنید

قبل از اینکه کلیکر ها حمله کنن شما بنزین رو ریخیتی توی اون دستگاه ( یادم نمیاد چه دستگاهی بود )
بعد از کشتن کلیکر ها

برید کنار همون دستگاه روشنش کنید
وقتی روشنش میکنید سیم های برق میوفتن توی اب
بعدش پشت سرتون رو نگاه کنید
یه سری فنس هستش
برید به قسمت اخرش. میتونید واردش بشید
یه پله داره ازش برید بالا
بعدش دیگه راه خودش مشخص میشه

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم
ممنون از راهنماییتون
ببینید توی اون سوله که آب داخلشه دو تا استاکر هس و کلیکر نیستن که بشه با چقو کشتشون چون سرعت خیلی بالایی دارند و سریعن میفهمن حتی اگه نزدیکشون هم بتونم بشم همینکه دستشون بهم برسه میکشن منو
اینطوریه که ما میخوایم اون موتور برق رو روشن کنیم اما روشن نمیشه و الی یه منبع بنزین پیدا میکنه اما میگه که چیزی داخلش نیس و باید دنبال سوخت بگرده در واقع هنوز هیچی داخل موتور برق نریخته من میگم شاید اصن نباید اونارو بکشم و با پیدا کردن بنزین و ریختن تو اون دستگاه بتونم بازی رو جلو ببرم

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
ممنون از راهنماییتون
ببینید توی اون سوله که آب داخلشه دو تا استاکر هس و کلیکر نیستن که بشه با چقو کشتشون چون سرعت خیلی بالایی دارند و سریعن میفهمن حتی اگه نزدیکشون هم بتونم بشم همینکه دستشون بهم برسه میکشن منو
اینطوریه که ما میخوایم اون موتور برق رو روشن کنیم اما روشن نمیشه و الی یه منبع بنزین پیدا میکنه اما میگه که چیزی داخلش نیس و باید دنبال سوخت بگرده در واقع هنوز هیچی داخل موتور برق نریخته من میگم شاید اصن نباید اونارو بکشم و با پیدا کردن بنزین و ریختن تو اون دستگاه بتونم بازی رو جلو ببرم
شرمنده وسط بحث می پرم ولی چون توی همین هفته قبل Left behind رو روی Grounded تموم کردم شاید بهتر بتونم راهنمایی کنم. تمام چیزایی که دوست بالایی گفت درست و دقیقه. بطری ها و آجر ها رو بردارید و بهشون بزنید، تا زمانی که گیج هستن نزدیک بشید و مثلث بزنید. حتی وقتی شما رو دیدن هم میتونید فقط فرار کنید و یه آجر بردارید و دوباره همین کارو تکرار کنید. حتی اگر تمام آجرا و بطری ها هم استفاده شد باز هم فرار کنید و توی محوطه بچرخید که بعد از یه مدتی دوباره آجر و بطری همونجای قبلیشون دوباره Respawn میشن:D درضمن حتما اول باید همه ی Runner ها رو بکشید و تا زمانی که دشمن هست نمیتونید بنزین از ماشین ها بردارید.

• Like
Reactions: johhny

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
دوستان این تروفی I want to talk about it که مربوط به همه conversation برام باز نمیشه در صورتی که همه رو انجام دادم طبقه همین گاید.
کسی دلیلش نمیدونه؟؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
سلام
دوستان این تروفی I want to talk about it که مربوط به همه conversation برام باز نمیشه در صورتی که همه رو انجام دادم طبقه همین گاید.
کسی دلیلش نمیدونه؟؟

باگ داره ، برا منم همينطور شد هميجورى از آخر چپتر سلكت كردم دوباره انجام دادم به عقب تو دومين ديالوگ ديگه باز شد تروفى ، زياد طول نميكشه ...

• Like
Reactions: .sandman.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دوستان میشه کمکم کنین
من می خام انلاین تروفیشو بگیرم اما نمیشه
میشه بگین چیکار کنم
من چن ماه پیش به سختی و مرارت گرفتم تروفی هاشو
به زور پیدا میکرد بازی
خیلی هم طول کشید پلات کردنش

• Like
Reactions: .sandman.

Hadi2018

کاربر سایت
Mar 28, 2018
5
سلام
من اواسط این بازی هستم اما تا حالا هیچ تروفی نگرفتم! خواستم بدونم طبیعیه و حتما باید بازی رو که در حالت normal هست تموم کنم تا تروفی بگیرم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من اواسط این بازی هستم اما تا حالا هیچ تروفی نگرفتم! خواستم بدونم طبیعیه و حتما باید بازی رو که در حالت normal هست تموم کنم تا تروفی بگیرم؟
این بازی بصورت رندوم خیلی کم تروفی میده از واید استفاده کن برا تروفیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر