تشخیص دسته اسلیم اصل از تقلبی

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
غیر اصل آنالوگهای خشک و گاهی بی دقت داره و لی آنالوگهای دسته اصل نرم و دقیق هستند.همچنین L2و R2 هم باید دقیق و ماشه ای باشه و نرم.
به کامپیوتر هم وصل میکنید موقع تست آنالوگ تو کنترل پنل آنالوگها وقتی دست بهشون نمیخوره نباید بلرزه و باید کامل وسط بمونه.تجربه شخصی.

• Like
Reactions: Black Roz

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
همونطور که دوستمون گفته راحت ترین راه از روی انالوگ ها هست ...دیسه های copy یا high copy سری انالوگشون دون دون داره.....دسته های high copy برچسب پشتشون هم با اصلی مو نمیزنه

تو ایران دسته اصلی دسته ای هست که از تو کارتن خوده دستگاه در بیاد و به نظر من مابقی در ۹۰٪ موارد اصلی نیستن
دسته ۵۰$ رو میدن ۱۶۰ ....اخه با این قیمت دلار میشه به نظر شما؟؟؟!!!!!!

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
همونطور که دوستمون گفته راحت ترین راه از روی انالوگ ها هست ...دیسه های copy یا high copy سری انالوگشون دون دون داره.....دسته های high copy برچسب پشتشون هم با اصلی مو نمیزنه

تو ایران دسته اصلی دسته ای هست که از تو کارتن خوده دستگاه در بیاد و به نظر من مابقی در ۹۰٪ موارد اصلی نیستن
دسته ۵۰$ رو میدن ۱۶۰ ....اخه با این قیمت دلار میشه به نظر شما؟؟؟!!!!!!
بله ميشه همونطور كه يسري گوشي هاي ٨٠٠ دلاري اينجا دو ميليونه يا كمتر / بنظر من ٦٠ ٧٠ درصدشون هاي كپي هستن و اصل هم هستش توو بازار

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من چند وقت پیش یه Ps4 Pro خریدم دسته خودش که تو کارتن بود به یه هفته نشد دکمه هاش الان گیر میکنه!!!!! یعنی خاک بر سر سونی با این کنسول ساختنش اون از Ps4 که امار انواع خرابیش بیداد میکنه اینم از دستش که از انالوگش بگیر تا عمر پایینش که فقط بدرد اشغالدونی میخوره
شعار سونی اینه که کنسولاشو با کمترین قیمت میده اما ارزونی به چه قیمتی؟ به قیمت اشغال بیرون دادن با کیفیت پایین...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: hanif36

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بیخیال بابا من سه سال دوتا دسته دارم حداقل روزی سه ساعت بازی کردم بازیهای مورد علاقه ام هم فیفا و مورتال و تیکن هستش..(میانگین) سالم سالم هستند انقدر که چسبها پشتش ور اومده.شما چیکار کردی مگه؟!!
حالا سرکارم خونه رفتم عکسشو میندازم ببینید.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
من چند وقت پیش یه Ps4 Pro خریدم دسته خودش که تو کارتن بود به یه هفته نشد دکمه هاش الان گیر میکنه!!!!! یعنی خاک بر سر سونی با این کنسول ساختنش اون از Ps4 که امار انواع خرابیش بیداد میکنه اینم از دستش که از انالوگش بگیر تا عمر پایینش که فقط بدرد اشغالدونی میخوره
شعار سونی اینه که کنسولاشو با کمترین قیمت میده اما ارزونی به چه قیمتی؟ به قیمت اشغال بیرون دادن با کیفیت پایین...

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست عزیز احتمالا دسته شمت فیک هست..معمولا این مغازه دارا دسته اصلیرو از کارتن بر میدارن یه دسته فیک میزارن جاش...دسته های فابریک خود سونی بسیار عالی هستن.

به نظر من خرید دسته های سری جدید که led بالاش هست توصیه نمیشه به خاطر کیفیت پایین دستهاش کلا....اگر قصد خرید دسته های سری های قبلتر رو دارید سعی کنید یا دسته gold تهیه کنید یا silver ...تا اونجا که من تحقیق کردم این دو دسته اصلا فیک نداره به خصوص این که تو سال 2015 عرضه شدن و یه سری ایرادات اولیرو برطرف کردن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر