آموزش اتصال دسته پلی استیشن 4 به کامپیوتر

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان بنده برای اتصال از طریق بلوتوث به مشکل خوردم!
دسته مثل عکس زیر به راحتی شناسائی میشه..

b6ck_bbb111.png

اما زمانی که PAIR رو می زنم، چنین پنجره ای نمایان میشه!
9fdc_bbbb3333.png

هر کُدی هم وارد کنم، در نهایت چنین خطائی میده!
zy0p_bbbb333333.png

آیا راهی برای حل این مشکل هست و امکان اتصال دسته PS4 به PC توسط بلوتوث وجود داره!؟

دوستان مشکل حل شد!
کد 0000 رو وارد کرد و ست شد!!!
تعجب می کنم چرا اول این کد رو تست نکرده بودم! :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان كسي با دسته ps4 و ويندوز ١٠ امتحان كرده ؟؟
سلام دوست عزیز.
بله، من دو عدد دسته PS4 رویِ ویندوز 10 دارم و به راحتی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره.
اول از همه نرم افزار 360 driver رو از این لینک xbox 360 controller دانلود و نصب کنید تا دسته PS4 برای بازی ها قابل شناسائی بشه.
مرحله بعدی: دو تا نرم افزار برای اتصال دسته PS4 به PC می شناسم. inputmapper و ds4 هر کدوم رو دوست داشتی اینستال کن، درایورهاش رو نصب کن، دسته ها رو با کابل به پی سی متصل کن و نهایتا، حالش رو ببر! :D
من خودم از sd4 استفاده می کنم. کاملا سلیقه ایه.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان بنده قبلا دسته رو با بلوتوث به لپ تاپ وصل میکردم و بازی میکردم اما جدیدا تا دسته رو روشن میکنم و کانکت میشه سریع LED جلوی دسته خاموش میشه و در حالت کانکت هم میمونه ولی دسته کار نمیکنه ( یه جورایی انگار هنگ میکنه ) . از دوستان کسی به این مشکل بر نخورده ؟؟ ویندوز هم 10 pro هستش .

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام دوست عزیز.
بله، من دو عدد دسته PS4 رویِ ویندوز 10 دارم و به راحتی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره.
اول از همه نرم افزار 360 driver رو از این لینک xbox 360 controller دانلود و نصب کنید تا دسته PS4 برای بازی ها قابل شناسائی بشه.
مرحله بعدی: دو تا نرم افزار برای اتصال دسته PS4 به PC می شناسم. inputmapper و ds4 هر کدوم رو دوست داشتی اینستال کن، درایورهاش رو نصب کن، دسته ها رو با کابل به پی سی متصل کن و نهایتا، حالش رو ببر! :D
من خودم از sd4 استفاده می کنم. کاملا سلیقه ایه.
با کابل؟ به صورت وایرلس نمیشه دسته ps4 رو به pc وصل کرد؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با بلوتوث می شه، اما باید از بلوتوث ورژن 4 استفاده کنید. بلوتوث های معمولی باعث لگ و تاخیر در ارسال دستورات می شن.
بلوتوث نسخه 3 زدم کار میکرد:D زمان تاخیرش هم 5 میلی ثانیه بود در حالی که با سیم 4 میلی ثانیه هستش:D
البته من بلوتوث 4 گیر نیاوردم وگرنه همون 4 رو وصل میکردم:D

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با بلوتوث می شه، اما باید از بلوتوث ورژن 4 استفاده کنید. بلوتوث های معمولی باعث لگ و تاخیر در ارسال دستورات می شن.
با سلام،امکانش هست دوتا دسته رو هم زمان با بلوتوث به سیستم شناسوند؟ برای بازی دو نفره؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
از هر دو تا برنامه استفاده کردم
مشکل دابل کلیک دارن،باید بعد این که رفتید تو بازی دسته رو وصل کنید تا این مشکل حل بشه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
من بلوتوث ورژن 4 دارم اما وقتی اون دو تا دکمه رو می زنم هیچ اتفاقی نمی افته
با همین بلوتوث می تونستم دسته ps3 رو بی سیم بازی کنم اما این نمیشه
Screenshot (1).png

فک کنم اصلا بلوتوث ویندوز نشناخته چون تو قسمت other device میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟