The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خداکنه یکم بالانس کنن بازیو و اکشنش از شماره قبل بیشتر باشه:D
منظورت از بالانس چیه؟ چون نسخه قبل فقط مشکل تو گیم پلی داشت
اگه منظورت هم در مورد درجه های سختیه که خب هر بازی سبک خودشو تو درجه های سختی داره

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
منظورت از بالانس چیه؟ چون نسخه قبل فقط مشکل تو گیم پلی داشت
اگه منظورت هم در مورد درجه های سختیه که خب هر بازی سبک خودشو تو درجه های سختی داره
کنترل بازی اونطور که انتظار داشتم نبود داداش چون وقتی میخواستم شروع کنم یه بازی مثل اویل 4 تو ذهنم بود که شخصیت بازی زیاد دست و پا بسته نباشه!!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کنترل بازی اونطور که انتظار داشتم نبود داداش چون وقتی میخواستم شروع کنم یه بازی مثل اویل 4 تو ذهنم بود که شخصیت بازی زیاد دست و پا بسته نباشه!!!
خب پس منظورت مشکلات کنترل شخصیت و در کل گیم پلی هست
من خودم تو تاپیکش میگفتم مکانیزم های بازی از نسل 6 هم داغون تره:D
بنظر میاد که درستش کردن ولی نمیشه با اطمینان گفت چون تا الان یه گیم پلی کامل ندادن بیشتر همش کاتسین بوده تا گیم پلیه درست حسابی

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تعدادی از سایت‌ها تونستن دمویی از یکی دو چپتر بازی رو توی Gamescom تجربه کنن و پیش‌نمایش‌هاشون منتشر شده:
Engadget : https://www.engadget.com/2017/08/24/the-evil-within-2-hands-on-interview-gamescom-2017
IGN : http://uk.ign.com/articles/2017/08/...ithin-2-feels-familiar-but-thats-a-good-thing
Metro : http://metro.co.uk/2017/08/22/the-evil-within-2-hands-on-preview-the-master-of-horror-returns-6871656
بیشتر پیش‌نمایش‌ها نظرشون مثبت بوده و گفتن که خیلی بهتر از نسخه‌ی قبلی به نظر میرسه...فقط پیش‌نمایش سایت Metro نگران ترسناک نبودن بازی شده:
In other words, The Evil Within 2 looks like it’ll be the same old mix of the good, the bad, and the ugly. Only more of the good and hopefully a little less of the other two qualities. Our biggest concern is that none of what we played seemed particularly scary, and while a noisy trade show isn’t the best place to judge that we have been scared by games at E3 and Gamecom before. But at the moment The Evil Within 2 just isn’t generating that much of an emotional response.
ولی برعکسش واکنش سایت Techradar به دموی بازی خیلی مثبت و جالب بوده :D:
We got some significant hands-on time with Evil Within 2 at Gamescom 2017 and we were very impressed with what we saw. It was so scary that seasoned journalists in the room were screaming. Not us though. No, we were brave. Okay, maybe we were a bit scared. But we didn't want to stop playing. Read on for more of our first impressions
:))
اینا هم تصاویری از حضور TEW2 توی Gamescom که اولی رو خود شینجی توییت کرده :D:
2017-08-22_231100.jpg 2017-08-24_163303.jpg img_47315nswd.jpg
به نظر میرسه Bethesda توی آلمان بدجوری روی تبلیغات بازی تاکید داره...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
تعدادی از سایت‌ها تونستن دمویی از یکی دو چپتر بازی رو توی Gamescom تجربه کنن و پیش‌نمایش‌هاشون منتشر شده:
Engadget : https://www.engadget.com/2017/08/24/the-evil-within-2-hands-on-interview-gamescom-2017
IGN : http://uk.ign.com/articles/2017/08/...ithin-2-feels-familiar-but-thats-a-good-thing
Metro : http://metro.co.uk/2017/08/22/the-evil-within-2-hands-on-preview-the-master-of-horror-returns-6871656
بیشتر پیش‌نمایش‌ها نظرشون مثبت بوده و گفتن که خیلی بهتر از نسخه‌ی قبلی به نظر میرسه...فقط پیش‌نمایش سایت Metro نگران ترسناک نبودن بازی شده:

ولی برعکسش واکنش سایت Techradar به دموی بازی خیلی مثبت و جالب بوده :D:

اینا هم تصاویری از حضور TEW2 توی Gamescom که اولی رو خود شینجی توییت کرده :D:
View attachment 78632 View attachment 78633 View attachment 78631
به نظر میرسه Bethesda توی آلمان بدجوری روی تبلیغات بازی تاکید داره...
علی رضا گیم پلی ای از بازی نیومده؟:D
دیوانه شدیم بخدا، امیدوارم ترسش در حد نیخه قبلی باشه واقعا، نسخه قبلی برای من یه کابوسی بود انصافا.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
علی رضا گیم پلی ای از بازی نیومده؟:D
دیوانه شدیم بخدا، امیدوارم ترسش در حد نیخه قبلی باشه واقعا، نسخه قبلی برای من یه کابوسی بود انصافا.
نه! همه گیم‌پلی میخواییم ولی نامردا نمیدن :D خوبه حداقل گذاشتن سایت‌های خبری حدود یکی دو ساعت از بازی رو تجربه کنن و حالا میدونیم که حداقل مشکلات تکنیکی نسخه‌ی قبل رو نداریم و بازی پیشرفت مناسبی نسبت به نسخه‌ی قبل داشته...
از نظر ترس هم با توجه به اتمسفری که توی تصاویر دیدیم و نظر اونایی که بازی کردن، احتمالا این نسخه‌ به یه کابوس دیگه واست تبدیل میشه :D

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بچه ها من تمام سایت ها را خوندم.خیلی از پیش نمایش ها مال وبسایت های المانی ، فرانسوی ، اسپانیایی و خلاصه غیر انگلیسی زبان هست. در رابطه با گرافیک بازی تو تعدادی از سایت ها در موردش حرف زدن و باور کردنی نیست که از کلمات عالی هم استفاده شده بود.

کنترل بازی را هم ان هایی که بهش اشاره کردن گفتند بهبود پیدا کرده است.ترس بازی را به شدت ازش تعریف کردن.یک سری چیزها تعریف کردن که من واقعا کف کردم.خلاصه گفتند این همون چیزی هست که ما میخواهیم.

به عنوان مثال این بنده خدا از گرافیک گفته

The graphics, on the other hand, were at the (now standard) high level. Great, however, were the movements of the figures in some sequences. They are not only technically perfect but also very well set in scene.

[Gamescom] Hands-On: The Evil Within 2 angespielt

گیمز رادار

The Evil Within 2 brings back the scares and the cinematic bars as you return to the past on a terrifying treasure hunt | GamesRadar+

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
گیم اینفورمر

Hands-On With The Evil Within 2 – Bigger Scares, Bigger World

این نکات از مقالات سه سایت هم دراومده

From the IGN article:

+ Tats returning
+ Kitty cat returning
+ Clair de motherfuckin Lune returning

From the video of that German guy that ghostcall posted:

+ DODGE MECHANIC CONFIRMED
+ The save room is Sebastian's fucking office holy shit

From the Games Radar article:

+ file-based storytelling returning
+ awesome artistic narrative moments involving the cinematic bars forcing themselves onto the screen whenever TEW2 hearkens back to TEW1

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Holy Shit! :D
40 دیقه از گیم‌پلی بازی لیک شده... این ویدیو بخشی از همون دمویی هستش که توی Gamescom در دسترس قرار گرفته بوده...هر کسی دنبال گیم‌پلی بیشتر بود حتما ببینه...بهزاد توی پست قبلی لینکشو گذاشته...
من یه تیکه‌هایی از ویدیو رو به طور خلاصه دیدم...باید بگم که فوق‌العادست <:-Pچارچوب گیم‌پلی همونه ولی همه‌ چی از انیمیشن‌های بازی بگیر تا کارگردانی و صداپیشگی، خیلی خیلی بهتر شده...آخر ویدیو هم بصورت وحشتناکی خوفناک تموم میشه @-)^:)^ من که ویدیو رو با کیفیت داغون و توی یه محیط پر سرو صدا داشتم ویدیو رو بصورت خلاصه میدیدم، کم مونده بود سکته بزنم :)) اون اتمسفر آخر بازی خیلی خوفه اصلا...
کلا اینکه حتما ببینید :D منم با اینکه از اسپویل فراری هستم، شاید دوباره بصورت کامل و با کیفیت بالا دیدم :D فقط حیف که فعلا لینک دانلودی در دسترس نیست...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
Holy Shit! :D
40 دیقه از گیم‌پلی بازی لیک شده... این ویدیو بخشی از همون دمویی هستش که توی Gamescom در دسترس قرار گرفته بوده...هر کسی دنبال گیم‌پلی بیشتر بود حتما ببینه...بهزاد توی پست قبلی لینکشو گذاشته...
من یه تیکه‌هایی از ویدیو رو به طور خلاصه دیدم...باید بگم که فوق‌العادست <:-Pچارچوب گیم‌پلی همونه ولی همه‌ چی از انیمیشن‌های بازی بگیر تا کارگردانی و صداپیشگی، خیلی خیلی بهتر شده...آخر ویدیو هم بصورت وحشتناکی خوفناک تموم میشه @-)^:)^ من که ویدیو رو با کیفیت داغون و توی یه محیط پر سرو صدا داشتم ویدیو رو بصورت خلاصه میدیدم، کم مونده بود سکته بزنم :)) اون اتمسفر آخر بازی خیلی خوفه اصلا...
کلا اینکه حتما ببینید :D منم با اینکه از اسپویل فراری هستم، شاید دوباره بصورت کامل و با کیفیت بالا دیدم :D فقط حیف که فعلا لینک دانلودی در دسترس نیست...
علی رضا ....
برسون لینک دانلودشو ترخدا:D، از شانس من تا اومدم ببینم ظاهرا خدفش کردن:D:|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
علی رضا ....
برسون لینک دانلودشو ترخدا:D، از شانس من تا اومدم ببینم ظاهرا خدفش کردن:D:|
لینک دانلود که سهله! حتی خود ویدیو رو هم نمیشه دید دیگه :D
مثل اینکه بتزدا اجازه نداده از دموی Gamescom ویدیویی منتشر بشه و حذف ویدیو هم احتمالا کار خود نامردشونه :|:D
ولی آخر تریلر یه محتوای تبلیغاتی بود که تاریخ عرضه و ... از بازی رو نشون می‌داد. احتمال داره بعدا خود Bethesda همین دمو رو بصورت رسمی پخش کنه...اگه قرار نبود منتشر بشه، دلیلی نبود که آخر دمو همچین چیزی قرار بدن.
===============
من فقط می‌خواستم مطمئن بشم که بازی به خوبی اجرا میشه و مشکلات تکنیکی نداره که خداروشکر توی این مدت کمی که بازی رو دیدم، همه چی Polish شده و روون به نظر می‌رسید...محیط‌ها هم خیلی بزرگ‌تر از قبل شدن و اتمسفر...اتمسفر بازی خیلی خوب بود :x یه باس خیلی خیلی خوف هم اوایل تریلر بود که من موندم این روانیا چه جوری همچین موجودی به ذهنشون رسیده :D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
با خوندن این دیگه داره انتظاراتم خیلی بالا میره :D:
QuakeCon 2017: The Evil Within 2 Shocks and Awes in More Ways Than One - Rely on Horror
خیلی خوب در مورد دمو و ساختار بازی توضیح داده...اگه تونستید حتما بخونید. آخرین بندش خیلی هایپ‌کنندست <:-P:
For what initially felt like a demo for a by-the-numbers horror title quickly became so much more. The Evil Within was by no means a perfect game, and it’s good to see that Tango Gameworks has not only taken its criticisms to heart but innovated on what worked best. The result is an experience that feels fresh and exciting, full of mystery and opportunity even to someone who has played through The Evil Within multiple times. A renewed attention to narrative, tighter controls, better graphics, and some impressive level design suggests that The Evil Within 2 has the potential to be not just one of the best horror titles of 2017, but one of the best games in the genre period

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر