بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
1000 گیگ یا 1000 مگ؟
من از خودم همراه اول ندارم. اما تو سایتش بودم و اینترنت هدیه شون بین 15 تا 20 گیگ بود. چطور اینا به شما 1000 گیگ دادن؟!
فرق مگ و گیگ رو میدونم:|
بهم دادن دیگه دستشون درد نکنه.ولی زمانش یه هفته ایه.

• Like
Reactions: mobile1199

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد از یکسال پیگیری همچنان 4G ایرانسل داغون برا من
حتی پیشنهاد رشوه هم دادم به مسئول فنی که تماس میگیره
ساعتی فقط 4 گیگ دانلود میکنه
Capture1.JPG

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دوستان کسی تو پنل ایرانسل من مشکل نداره؟ وقتی رو بسته مورد نظر میزنم و گزینه پرداخت بانکی رو میزنم، 10 15 ثانیه مکث میکنه بعدش مینویسه "تحویل درخواست موفقیت‌آمیز نبوده است. لطفاً دوباره اقدام نمایید". 3 شب هست که اینجوریه. با مرورگر های مختلف هم فرقی نمیکنه. کسی میدونه قضیه چیه؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
دوستان کسی تو پنل ایرانسل من مشکل نداره؟ وقتی رو بسته مورد نظر میزنم و گزینه پرداخت بانکی رو میزنم، 10 15 ثانیه مکث میکنه بعدش مینویسه "تحویل درخواست موفقیت‌آمیز نبوده است. لطفاً دوباره اقدام نمایید". 3 شب هست که اینجوریه. با مرورگر های مختلف هم فرقی نمیکنه. کسی میدونه قضیه چیه؟
داداش واسه منم اپ ایرانسل من به کل قاطی کرده بود و اصلا میگفت بسته ای برای خرید وجود نداره !! از سایتش ولی مستقیم خریدم اوکی بود.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
داداش واسه منم اپ ایرانسل من به کل قاطی کرده بود و اصلا میگفت بسته ای برای خرید وجود نداره !! از سایتش ولی مستقیم خریدم اوکی بود.
خوب من اصلا از اپش استفاده نمیکنم. از نسخه تحت وب ایرانسل من "my.irancell.ir" استفاده میکنم ولی مشکل امروز برای روز چهارم پابرجاست.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
خوب من اصلا از اپش استفاده نمیکنم. از نسخه تحت وب ایرانسل من "my.irancell.ir" استفاده میکنم ولی مشکل امروز برای روز چهارم پابرجاست.
اها فک کردم منظورتون استفاده از اپ عه .. الان نسخه ی تحت وب تست کردم، همون ارور شما رو به منم داد متاسفانه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اها فک کردم منظورتون استفاده از اپ عه .. الان نسخه ی تحت وب تست کردم، همون ارور شما رو به منم داد متاسفانه
امروز روز چهارمه که این ارور رو میده. البته اگه پنل ایرانسل رو شارژ بکنید میشه. بعدش با استفاده از اون شارژ بسته مورد نظر رو بخریم. البته نکته جالب اینه که وقتی میخواید اینکار رو بکنید بسته مورد نظر رو اعمال میکنه اما بازم همون ارور مسخره رو میاره!:|

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
امروز روز چهارمه که این ارور رو میده. البته اگه پنل ایرانسل رو شارژ بکنید میشه. بعدش با استفاده از اون شارژ بسته مورد نظر رو بخریم. البته نکته جالب اینه که وقتی میخواید اینکار رو بکنید بسته مورد نظر رو اعمال میکنه اما بازم همون ارور مسخره رو میاره!:|
باگ است دیگر P: الان با پشتیبانی آنلاین صحبت کردم درباره ی این مشکل و خودشون قبول دارن که ایرانسل من تحت وب مشکل داره و گفتن پیگیری میکنن

• Like
Reactions: Vesemir

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستان اینجا کسی سعی کرده برای تقویت کیفیت و سرعت مودم های همراه 4جی آنتن دست ساز درست کنه؟ من چندجا دیدم که با ساخت یه آنتن یاگی اودا و تنظیم دقیقش راحت سرعت نت رو چند برابر کرد.

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
من یه مشکلی که دارم شبا هر 2-3 گیگی که با نامحدود ایرانسل دانلود میکنم، قطع میشه بعد باید حتما گوشیو خاموش روشن کنم.
راهی هست که قطع نشه؟

• Like
Reactions: amirarsenal

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام این مودمای همراه قضیشون چیه؟مثلا محدوده خونه ۴ جی نباشه اینا ۴جی میکنن؟واسه چی انقدم گرون قیمتن؟؟؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
من یه مشکلی که دارم شبا هر 2-3 گیگی که با نامحدود ایرانسل دانلود میکنم، قطع میشه بعد باید حتما گوشیو خاموش روشن کنم.
راهی هست که قطع نشه؟
منم دقیقا همین مشکل رو دارم
البته برای من همراه اول و بسته نامحدود یک ماهش رو گرفتم اما شبها میزنم دانلود صبح بلند میشم میبینم 4 گیگ گرفته بعد کلا قطع شده

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
راهی هست که قطع نشه؟

این کارها از شگردهای مسئولان مسلمان و متدین ما هست تا حجم دانلودها رو پایین بیارن
من که کلا قیدش رو زدم به اعصاب خوردیش نمیارزه باید مثل عقاب بالا سر دانلود منیجر و گوشی بشینی تا قطع نشن
3 ساعته میخریدم با سرعت 7 مگا بایت 43-45 گیگ که دانلود میکردم نت قطع میشد کلا(تو اپ برنامه میزد 60 گیگ دانلود کردی 15 گیگ دیگه داری)
بازم راضی بودم، ولی مثل اینکه ایرانسل راضی نبود سرعت منطقه رو آورده پایین منم دیگه نخریدم
:Wallbash::Wallbash:

• Like
Reactions: VEGETAR

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
راهی هست که قطع نشه؟
منم همین مشکل داشتم. اگه گوشی با سیم USB به pc وصل میکنی، برنامه EasyTether بگیر حل میشه

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
فرق سرعت دانلود با گوشی 4جی دار مانند S8 سامسونگ و td-lte ایرانسل چقدره ؟
مودمش رو حتما باید از ایرانسل بخریم یا از بیرون هم میشه ؟
چقدر میشه شبانه دانلود کرد ؟ یک ساعته و 3 ساعته حجم دانلودشون فرق داره ؟
تو خیابون ما که مخابرت توش هست یکی از دوستانم میگه 8 مگابایت در ثانیه دانلود میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر