Multi Platform The Witcher 3: Wild Hunt

سازنده
CD Project Red
تاریخ انتشار
May 2015
ناشر
CD Project Red
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

Developer : CD Project Red
Publisher : Bandai Namco / Warner Bros
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 19 May 2015
29 اردیبهشت 1394

سومین نسخه از سری محبوب و تحسین شده The Witcher، تحت زیر نام The Wild Hunt در حال ساخت و توسعه می‌باشد. بازی قرار است بزرگترین عنوان ساخته شده در این سری باشد و پایانی بزرگ را بر این 3گانه رقم خواهد زد.

اطلاعات منتشر شده:

• گیم پلی همانند عنوان دوم خواهد بود که صدالبته تغییراتی نیز به دنبال خواهد داشت،
  • بازی یک دنیای Open World بزرگ و زنده را به تصویر خواهد کشید به گونه ای که بزرگترین دنیا را در تاریخ بازی های RPG خواهد داشت،
  • جزئیات بازی "30 برابر" بزرگتر از 2 عنوان پیشین خود خواهد بود،
  • استفاده از اسب و قایق برای جستجو در دنیای پهناور بازی، اضافه شده است. همچنین عنصر Fast Travel را در بازی شاهد خواهیم بود،
  • به گفته سازندگان، بازی "20 برابر" بزرگتر از عنوان Skyrim خواهد بود،
  • هر عملی از سوی بازیکنان بر روی دنیای بازی تاثیر به سزایی خواهد داشت،
  • هر ماموریت شامل روش هایی خواهد بود که از طریق آن ها می‌توان آن ماموریت را به پاین رساند. در واقع بازی گزینه های مورد نظر را پیش روی بازیکن خواهد گذاشت که از آزادی عمل بالایی برخوردار خواهند بود،
  • مبارزات همانند نسخه دوم در قالب مبارزات تن به تن و استفاده از جادو خواهد بود،
  • امکان قطع عضو در بازی وجود خواهد داشت،
  • به گفته سازنده، چیزی بیش از 100 ساعت برای اتمام بازی نیاز خواهد بود، 50 ساعت برای ماموریت های اصلی و 50 ساعت برای ماموریت های فرعی،
  • سیستم آب و هوا و شبانه روز بازی به صورت دینامیک خواهد بود،
  • هوش مصنوعی NPC ها به مراتب بیشتر از قبل شده است و اکان تعامل با محیط اطراف به صورت واقع گرایانه صورت خواهد گرفت،
  • به گفته سازندگان، چیزی بالغ بر 80 هیولا در دنیای بازی وجود خواهد داشت که هر کدام هوش، نیروها و صفات مخصوص به خود را خواهند داشت،
  • همراه با چرخه شبانه روز، نیروها و مهارت های هیولاها نیز متغیر خواهد بود، همانند قدرت گرفتنِ یک گرگ نما در شب مهتابی، که به بازیکنان اجازه خواهد داشت استراتژی مورد نظر خود را برای شکار پیاده کنند،
  • ساخت سلاح و معجون ها نیز همچنان در بازی حضور دارد اما بر خلاف نسخه پیشین، عمق بیشتری به خود خواهند گرفت،
  • مکانیزم های جدیدی همچون Witcher Sense، مبارزه بر پشت اسب و شنا در زیر آب ها و همچنین استفاده از تیر و کمان به بازی اضافه شده اند،
  • گرالت قادر به پریدن از روی اشیاء مختلف و بالا رفتن از ساختمان های خواهد بود. به گفته سازندگان این مکانیزم همانند سری Assassin's Creed نخواهد بود، بلکه بیشتر شبیه به عنوان Uncharted ساخته شده است،
  • نشانه های Witcher (که تحت عنوان Sign از آن ها یاد میشد) به 10 عدد افزایش یافته اند که 5تای آن ها از قبل وجود داشته اند،
  • بازیکن قادر خواهد بود که هنگام سواری بر پشت اسب، از بمب و Sign ها استفاده کند،
  • داستان بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود،
  • ماموریت گرالت "شخصی تر" توصیف شده است،
  • بازی به شرح مفصلی در مورد Wild Hunt ها خواهد پرداخت، کسانی که پس از ورود به هر منطقه، تنها ویرانی بر جای خواهند گذاشت،
  • بازی با استفاده از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی استودیو CPR یعنی Red Engine 3 بهره خواهد برد که با سازنده توانایی خلق جلوه های بصری فوق العاده و دیگر المان های موجود داده است،
  • هیچ گونه بارگذاری در حین ورود از منطقه ای به منطقه ای دیگر وجود نخواهد داشت.
  • در بازی 4 درجه سختی وجود دارد (Easy, Normal, Hard, Dark) که هر کدام میزان توانایی هیولاها را تغییر میدهند. Hit Point/Hit Box ها در هر 4 درجه سختی ثابت هستند.
  • بعد از تموم کردن هر کدام از قراردادهای شکار هیولا میتونید با استفاده از یه Mini Game برای گرفتن پول بیشتر چانه زنی کنید.
  • ماموریت های فرعی بسیار خوب طراحی شده اند و نویسندگی و پراکندگی داستانی آنها بسیار بالاست.
  • استفاده از دارو برای درجات سختی بالاتر بسیار حیاتی است. هر ترکیب را فقط کافیست یکبار درست کنید و پس از آن در صورت داشتن الکل میتوانید آن را دوباره پر کنید. داروها را میتوان برای کارایی بهتر آپگرید کرد. هرچند داروهای قویتر میزان آلودگی سمی بدن شما را نیز بالاتر خواهند برد.
  • Novigrad و No Man's Land در واقع یک نقشه بوده و در مجموع بسیار بزرگتر از Skyrim هستند. جزیره های Skellig دیگر بخش بزرگ بازی را تشکیل میدهند. در کنار آن، 5-6 منطقه جداگانه دیگر از جمله Kaer Morhen در بازی وجود دارند.
  • Witcher 3 هیچگونه Respawning (ظهور مجدد) برای دشمنان ندارد. در طول 2 روز بازی او دشمنانی که کشته بود دوباره در آنجای قبلی ظاهر نشده اند.
  • بهترین Item های بازی از راه Crafting(ساختن) بدست می آیند.
  • مجله GS بشدت از داستان و نحوه پخش شدن خط های داستانی (شاخ و برگ گرفتن آن) و این حقیقت که نمیتوان به راحتی آنها را حدس زد، راضی بودند.
  • برای کسانی که میخواهند یک راه خاص را بروند و بازی را به یک صورت خاص تمام کنند، به دلیل وسعت داستان و نحوه پخش شدنش سخت است که بفهمید دقیقا از کجا کار "خراب" شد تا بخواهند با یک Save/Load ساده به آنجا برگشته و اشتباهتشان را اصلاح کنند.
  • برخلاف سیستم انتخاب دیالوگ در عناوین Bioware، در Witcher 3 تصمیم ها به صورت "خوب" و "بد" دسته بندی نشده اند. (بسته به موقعیت) خود بازیکن باید متوجه شود که کدام تصمیم بد و کدام خوب است.
  • W3 دو شهر بسیار بزرگ به نام های Novigrad و Oxenfurt خواهد داشت. هر دو بسیار زنده به نظر میایند.
  • منطقه No Man's Land شامل 25 روستای کوچکتر خواهد بود.
  • در بازی دهکده هایی به بزرگی Flotsam از نسخه 2 وجود دارد.
  • Geralt میتواند از مردم دزدی کند. هرچند سیستم فعلی بسیار ساده و آسان است و جای کار دارد.
  • بخشهای Ciri در مجموع بین 5 تا 10 ساعت خواهند بود و بیشتر مانند یک بازی Action Adventure میباشند تا RPG. بسته به موقعیت Ciri توانایی های خاصی خواهد داشت و از درخت آپگرید در این بخشها خبری نیست.
  • میتوان با ساخت کیسه هایی برای زین اسب خود Storage ـتان را افزایش دهید، هرچند برای دسترسی به آیتم های قرار داده شده در این Storage ها باید به پیش اسبتان رفته و از آنجا برشان دارید.
  • ریش Geralt با گذر زمان رشد خواهد کرد. برای کوتاه نگه داشتنش مجبورید بعد از چند روز به آرایشگاه بروید.
  • جزییات ریز زیادی همچون توقف Roche برای خوردن سیبی از یک سبد، در بازی وجود دارد.
  • دنیا میتواند بر اساس تصمیمات شما تغییر کند اما این موضوع محدودیتی دارد. مثلا همانند Skyrim نمیبینید که مردم یکدفعه ای با اژدها درگیر شوند.
  • بازی Open World است اما تقریبا همه چیز "کنترل شده" است و سازنده برای همه بخش ها "برنامه ریزی" کرده است.
  • گرلت در مورد بسیاری از اتفاقات بازی نظر میدهد/حرف میزند. مثلا هنگامی که دارد رد چند نفر یا یک شکار را میگیرد.
  • انواع بسیار زیادی از دشمنان در بازی وجود داشته و هر یک حس متفاوتی نسبت به دیگری دارند.
  • ماموریت های فرعی بسیار عالی کار شده اند و هر کدام داستان خاص خود را گفته و نسبت به Geralt واکنش نشان میدهند.
  • تمام دنیا بسیار زنده و واقع گرایانه بنظر میاید.
  • هر منطفه در بازی رنگ پردازی و احساس خاص خود را دارد.
  • "غیرممکن است که بتوانید 2 بار ویچر 3 را دقیقا به یک صورت تمام کنید"
  • Open World بودن بازی ممکن است بر روی Pacing افرادی که زیاد اهل RPG نیستند تاثیر بگذارد.
  • موسیقی بازی در کل خوب بوده و بسته به موقعیت بازی به صورت داینامیک عمل میکند. هرچند نمیتوان گفت موسیقی شاهکار یا فوق العاده است.
  • خشونت تصویری بازی بسیار زیاد بوده خصوصا در موارد قطعی اعضای بدن و به نسبت TW1 و TW2، هرچند بازی همچنان طبیعی به نظر میاید.
  • تنها لودینگ بازی در محیط خارجی مپ بین سرزمین اصلی و Skellig است.
  • بعضی ساختمان های بسیار بزرگ و داستانی ممکن است لودینگ داشته باشند، هرچند ساختمان های عادی اینگونه نیستند.
  • تمام Item های انتخاب شده در خود بازی بر روی Grealt قابل مشاهده هستند.
  • مبارزه با دستان خالی برگشته است، اینبار بدون QTE. مبارزات به صورت طبیعی برگشته و دارای ضربات سریع و قوی میباشند.
  • شهرها دارای اکوسیستم واقع گرایانه هستند، به عنوان مثال همانند قرون وسطا در حومه شهر میتوان Craftsman ها را پیدا کرد.
  • ماموریت های فرعی به صورت رندوم و اتفاقی طراحی نشده و هر کدام مکان و داستان مخصوص خود را دارند.
  • محیط هیچ تغییر یکدفعه ای نخواهد داشت (مثلا از صحرا یدفعه ای به منطقه مرطوب و جنگلی تبدیل شود) تغییرات محیط کاملا طبیعی و واقع گرایانه هستند.
  • در طول این 12 ساعت دنیای بازی هیچوقت احساس پوچی یا خالی بودن نداشته است.
  • بازی بسیار جذاب است و شما را "به دورن خود" میکشد. W3 توانسته بدون از دست دادن پیچیدگی نسخه های قبلی در عین حال بسیار روانتر از آنها باشد.
می‌توان گفت سازنده ها برای خلق این عنوان از تمام توانایی خود استفاده برده است. تا بدین جای کار پیش نمایش های بازی فوق العاده بوده و جایزه های بسیاری را از سایت ها و مجلات به خود اختصاص داده است.

لینک های مرتبط:

Last edited by a moderator:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آره یادمه توی یکی از ریس ها بود !
من به قهوه ای عادت کردم
متاسفانه دو نسخه قبل رو تجربه نکردم روچ اصلی کی بود؟
تو کتابا فکر کنم میگه اولین اسبی که خریدم اسمش روچ بود، دیگه بعد از اون هر اسبی خریدم بهش گفتم روچ. کلاً حوصله نداره به اسبش (یا هر چیز دیگه‌ای) تعلق خاطر پیدا کنه:D واسه آدمی که ممکنه چند قرن عمر کنه، تصمیم درستیه.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
بزرگترین پشیمونی این نسلم این بود که کامپلت رو نخریدم!!
با خودم گفتم ولش کن آخرش دیگه از بازی خسته میشی حوصله دی ال سی رو نداری.الان میچرخم nest ها رو میترکونم بازی تموم نشه!!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بزرگترین پشیمونی این نسلم این بود که کامپلت رو نخریدم!!
با خودم گفتم ولش کن آخرش دیگه از بازی خسته میشی حوصله دی ال سی رو نداری.الان میچرخم nest ها رو میترکونم بازی تموم نشه!!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
حتما نسخه کامل رو بگیر

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم و اولین بارم هست ک ویچر رو دارم بازی میکنم...

جریان این اطلاعیه هایی که روی کاغذ توی تابلو توی روستاها زده چیه ؟؟

کلا توی بازی باید اون نشانه زرد رنگ رو که توی نقشه میاد دنبال کنیم ؟؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
دوستان من بازی رو تازه شروع کردم و اولین بارم هست ک ویچر رو دارم بازی میکنم...

جریان این اطلاعیه هایی که روی کاغذ توی تابلو توی روستاها زده چیه ؟؟

کلا توی بازی باید اون نشانه زرد رنگ رو که توی نقشه میاد دنبال کنیم ؟؟
تابلوهای اعلانات محلی هستن که درشون میتونی contract ها و ماموریت های مرتبط با هر منطقه بازی رو پیدا کنی. ضمناً یه جورایی مثل مناطق viewpoint توی سری اساسین کرید هستن یعنی با سر زدن به تابلوی اعلانات هر منطقه، نقشه منطقه براتون باز میشه و یه سری علامت سوال توی نقشه ظاهر میشه که نشون دهنده محل هایی هستن که با اکتشاف در آن ها به چیزهای جالب توجهی مثل گنج یا ماموریت های فرعی و یا مغازه های مختلف دست پیدا می کنین.
خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم اول یه دور کامل توی نقشه بزنین و به تمام تابلوها سر بزنین. اینطوری هم یه دید جامع از محیط بازی بدست میارین و هم اینکه اکثر ماموریت های فرعی توی نقشه براتون باز میشن و میتونین با توجه به لول شخصیتتون اونا رو انجام بدین.

• Like
Reactions: 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
تابلوهای اعلانات محلی هستن که درشون میتونی contract ها و ماموریت های مرتبط با هر منطقه بازی رو پیدا کنی. ضمناً یه جورایی مثل مناطق viewpoint توی سری اساسین کرید هستن یعنی با سر زدن به تابلوی اعلانات هر منطقه، نقشه منطقه براتون باز میشه و یه سری علامت سوال توی نقشه ظاهر میشه که نشون دهنده محل هایی هستن که با اکتشاف در آن ها به چیزهای جالب توجهی مثل گنج یا ماموریت های فرعی و یا مغازه های مختلف دست پیدا می کنین.
خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم اول یه دور کامل توی نقشه بزنین و به تمام تابلوها سر بزنین. اینطوری هم یه دید جامع از محیط بازی بدست میارین و هم اینکه اکثر ماموریت های فرعی توی نقشه براتون باز میشن و میتونین با توجه به لول شخصیتتون اونا رو انجام بدین.

من توی اون روستایی که اولین جا بود که رفتم روی تابلو اعلانات هر چی بود برداشتم... :-??:D

من نسخه Complet Edition بازی رو خریدم...دی ال سی های بازی بعد اینکه بازی اصلی تمام شد باز میشن ؟؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
من توی اون روستایی که اولین جا بود که رفتم روی تابلو اعلانات هر چی بود برداشتم... :-??:D

من نسخه Complet Edition بازی رو خریدم...دی ال سی های بازی بعد اینکه بازی اصلی تمام شد باز میشن ؟؟
خو فقط همون منطقه که نیست که... صبر کن، تازه شروع کاره و هنوز پی به عظمت بازی نبردی:D

الان جایی که شما هستی جزو قسمت totorial بازی محسوب میشه و بعد از اینکه وارد سرزمین اصلی شدین به محتوای اکسپنشن پک ها دسترسی پیدا میکنی که البته به خاطر لول پایین کاراکتر فعلاً بهت پیشنهاد نمیشه:D حداقل باید لول 35 باشی

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خو فقط همون منطقه که نیست که... صبر کن، تازه شروع کاره و هنوز پی به عظمت بازی نبردی:D

الان جایی که شما هستی جزو قسمت totorial بازی محسوب میشه و بعد از اینکه وارد سرزمین اصلی شدین به محتوای اکسپنشن پک ها دسترسی پیدا میکنی که البته به خاطر لول پایین کاراکتر فعلاً بهت پیشنهاد نمیشه:D حداقل باید لول 35 باشی

لول رو چطور باید ببرم بالا ؟؟

گرگ و یه جونورای آبی رنگ هستن...اونارو اگه دیدم باید بکشمشون یا نمیخواد ؟؟

این جریان گیاهایی که تو بازی هستن چیه ؟؟ هرجا دیدم جمعشون کنم ؟؟

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
لول رو چطور باید ببرم بالا ؟؟

گرگ و یه جونورای آبی رنگ هستن...اونارو اگه دیدم باید بکشمشون یا نمیخواد ؟؟

این جریان گیاهایی که تو بازی هستن چیه ؟؟ هرجا دیدم جمعشون کنم ؟؟
با انجام ماموریت ها و contract ها xp میگیری و لولت بالا میره فقط ماموریتی که انجام میدی نباید سطح سختیش حیلی پایینتر یا خیلی بالاتر از لولت باشه چون اونطوری بهت xp کمی میده. معمولاً در محدوده 5 لول بالاتر یا پایینتر رو میتونی انجام بدی.

برای دشمن هایی که توی مسیر میبینی با اسب راحت میتونی از کنارشون فرار کنی ولی اگه کشتنشون بخشی از ماموریت باشه باید انجامش بدی. همچنین تخریب لونه هاشون باعث میشه که امنیت منطقه افزایش پیدا کنه و آیتم های خاصی از توی باقیمونده های لونه هاشون پیدا میکنی

جلوتر که بری یه سری فرمول برای potion های مختلف با قابلیت هایی مثل دید در شب، بازیابی HP و ...پیدا میکنی که با این گیاهان میتونی اونا رو درست کنی. بعضی از potion ها هم باعث میشن که ضربات شمشیرت روی یه گونه خاص از هیولا تاثیر بیشتری داشته باشه (البته مصرف بی رویه شون باعث میشه که خونت مسموم بشه). همینطور میتونی بمب ها و روغن های مخصوص برای شمشیرت درست کنی. من خودم چون زیاد در گیان شناسی خوب نبودم هر چی میخواستم رو از کیمیاگرها و عطاری ها میخریدم:D potion ها و بمب ها رو یه بار که درست کنی دیگه نیازی نیست دوباره درستشون کنی و با هر بار استراحت ذخیره ات خود به خود پر میشه، البته لازمه اش اینه که alcohest یا dwarven spirit و یا mahakaman spirit توی اینونتوری داشت باشی. یه مقدار که جلوتر بری فرمول های نسخه های قویتری از potion ها و بمب ها و روغن ها پیدا میکنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sherytto and 947947

saeed1365

کاربر سایت
Aug 20, 2017
10
سلام.آقا یه راهنمایی میخوام
من تو دی ال سی blood and win تو اون کویستی که باید اون خونه corvo bianco باید استبل و باغ تا دو روز به پایان برسه الان ده روزه تکمیل نمیشه.به نظرتون باید چیکار کنم کسی میدونه مرسی

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
با انجام ماموریت ها و contract ها xp میگیری و لولت بالا میره فقط ماموریتی که انجام میدی نباید سطح سختیش حیلی پایینتر یا خیلی بالاتر از لولت باشه چون اونطوری بهت xp کمی میده. معمولاً در محدوده 5 لول بالاتر یا پایینتر رو میتونی انجام بدی.

برای دشمن هایی که توی مسیر میبینی با اسب راحت میتونی از کنارشون فرار کنی ولی اگه کشتنشون بخشی از ماموریت باشه باید انجامش بدی. همچنین تخریب لونه هاشون باعث میشه که امنیت منطقه افزایش پیدا کنه و آیتم های خاصی از توی باقیمونده های لونه هاشون پیدا میکنی

جلوتر که بری یه سری فرمول برای potion های مختلف با قابلیت هایی مثل دید در شب، بازیابی HP و ...پیدا میکنی که با این گیاهان میتونی اونا رو درست کنی. بعضی از potion ها هم باعث میشن که ضربات شمشیرت روی یه گونه خاص از هیولا تاثیر بیشتری داشته باشه (البته مصرف بی رویه شون باعث میشه که خونت مسموم بشه). همینطور میتونی بمب ها و روغن های مخصوص برای شمشیرت درست کنی. من خودم چون زیاد در گیان شناسی خوب نبودم هر چی میخواستم رو از کیمیاگرها و عطاری ها میخریدم:D potion ها و بمب ها رو یه بار که درست کنی دیگه نیازی نیست دوباره درستشون کنی و با هر بار استراحت ذخیره ات خود به خود پر میشه، البته لازمه اش اینه که alcohest یا dwarven spirit و یا mahakaman spirit توی اینونتوری داشت باشی. یه مقدار که جلوتر بری فرمول های نسخه های قویتری از potion ها و بمب ها و روغن ها پیدا میکنی

چقدر چیزای عجیب داره بازی.... :-SS

منظورت از contract ها چیه ؟؟
potion چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
HP چیه ؟؟ همون جون هست ؟؟
alcohest چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
dwarven spirit چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
mahakaman spirit ؟؟ یعنی چی ؟؟

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
چقدر چیزای عجیب داره بازی.... :-SS

منظورت از contract ها چیه ؟؟
potion چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
HP چیه ؟؟ همون جون هست ؟؟
alcohest چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
dwarven spirit چیه ؟؟ یعنی چی ؟؟
mahakaman spirit ؟؟ یعنی چی ؟؟
شما بیخیال آر پی جی بازی کردن شو. اینجور بازیا با این سوال پرسیدن دم به دقه به نتیجه ای نمیرسه. لذتشم ازبین میره

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
Book_412.jpg

اولین جلد از مجموعه کتاب‌های ویچر به نام آخررین آرزو منتشر شد.
می‌تونید کتاب رو با وارد کردن مشخصات‌ خود در سایت کتاب سرای تندیس سفارس بدین تا باهاتون تماس بگیرن و کتاب رو سفارش بدین.
لینک جهت سفارش کتاب
«آخرين آرزو» اولين کتاب از مجموعه کتاب‌هاي ويچر، نوشته‌ي آندره ساپکوفسکي، نويسنده لهستاني است. مجموعه کتاب‌هاي ويچر، علاوه بر اينکه ‌مخاطب زيادي دارند، منبع اقتباس يک سريال تلوزيوني و چند بازي کامپيوتري هم بوده‌اند. عمده دليل معروفيت جهاني اين کتاب‌ها، مجموعه‌ بازي‌هاي کامپيوتري ويچر هستند که جزء پرافتخار‌ترين عناوين تاريخ بازي‌هاي کامپيوتري محسوب مي‌شوند. اين کتاب شامل مجموعه‌اي از داستان‌هاي کوتاه است، که هر کدام به سهم خود، خواننده را با دنياي خاص ويچرها آشنا مي‌کند و پيش‌زمينه‌اي براي خواندن داستان‌هاي بلند اين مجموعه هستند.

گرالت يک ويچر است.
اما مزدور قاتل نيست.
تنها هدف او، نابودي هيولاهايي است که دنيا را به تباهي کشانده‌اند.
اما... نه هر موجود هيولا شکلي بد است؛ و نه هر موجود زيبايي خوب... ولي در هر داستان خيالي، حتما ذره‌اي حقيقت وجود دارد.
لینک جهت سفارش کتاب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر