راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

ILL_Mood

کاربر سایت
Jul 14, 2017
13
اگه میشه یکی لینک سه تا dlc رو بذاره دمتون گرم، تو عروسیتون جبران میکنم.
Download DLC HEARTHFIRE The Elder Scrolls-V : SKYRIM [free,fullfersion] | Kami share seputar komputer dan games dengan care!! این لینک Dlc hearthfire
dawnguard ام تو همون سایت پیدا میشه فقط کافیه اسمشو سرچ کن
Dragonborn ام نگشتم پیدا کنم میزارم
فقط ا حتمن اول اسکایرم ات رو به اپدیت 1.8 یا 1.7 اینا اپدیت کن وقتی ام فایل های dlc رو کپی یا کات کردی ویروس کشت خاموش باشه

moeen34539

کاربر سایت
Oct 6, 2016
11

ILL_Mood

کاربر سایت
Jul 14, 2017
13
بعد اپدیت و نصب dlc تو بازی دیگه نمیتونم با زدن shift تند بدو ام مال شمام اینجوره یا این مربوط ب اپدیت بازیه ک این قابلیتو برداشتن ؟
اگه اینجور نیس یکی کمکم کنه ک درستش کنم ممنون

moeen34539

کاربر سایت
Oct 6, 2016
11
بعد اپدیت و نصب dlc تو بازی دیگه نمیتونم با زدن shift تند بدو ام مال شمام اینجوره یا این مربوط ب اپدیت بازیه ک این قابلیتو برداشتن ؟
اگه اینجور نیس یکی کمکم کنه ک درستش کنم ممنون
مگه شما با alt نمی دوید؟؟
مال ما که درسته.

Kamyab_afz

کاربر سایت
Aug 23, 2017
2
سلام هرکی ایکس باکس بازی میکنه بگه من بهش یه ایتم ادیتور میدم باهاش پول بینهایت لاک پیک بی نهایت میتونی بگیری فقطم این نیست باهاش میتونی هرچیزی بگیری مثل oghma infinium بی نهایت!!! حتی میتونی سیب بی نهایت و شمشیر بی نهایت بگیری !! اصلا راحتتون کنم میتونین هر چیزی که تو بازی هست رو مجانی بگیرین و به تعداد نا محدود! ایکس باکسیا خواستن خبر بدن

آخرین ویرایش:

mobinshahidi

کاربر سایت
Dec 30, 2015
3
مد حرکت نصب کردم (همونیکه راه رفتن طبیعی تر میشه ) ولی مد کار نکرد و هیچ کس تو بازی حرکت نمیکنه چی کار کنم فایل اصلی مربوط به حرکت از کجا گیر بیارم

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
چجوری میشه سریع حرکت کرد با چه جادو ویا دکمه ای لطفا اگه میشه سریع تر بگین الان یک هفتست سر یک مرحله گیر کردم
اگه منطورتون اون مرحله هست که بالای کوه هست و باید از دروازه رد شی باید از اون shout که بهت دادن استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر