FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
آقا در مورد این تیم هایی که وحشیانه دفاع می کنن سوال دارم (اینایی که همینطور وحشیانه میان تو پات و پرس می کنن)
اول اینکه اینا چجوری اینجوری دفاع می کنن
اگه اگرسیو تیم یا بازی کن رو بیاری بالا به دقیقه 70 نمی کشه که تیم دیگه استامینا نداره
ولی اونا آخر بازی استامیناشون از منم بیشتره؟؟؟

بجز پاس تک ضرب برای جا گذاشتنشون تاکتیک دیگه ای دارید؟؟
دریبل خاصی هست که بشه اینایی که از پست هجوم میارن رو پات رو خنثی کرد؟
اصلي ترين دريبل واسه اينطور افراد Face Up Dribbling ه كه تا الان صد در صد ديدي همونه كه به صورت مالكانه توپ رو كشويي جابجا ميكنه....اكثر حرفه ها اينطوري بازي ميكنن
با گرفتن هم زمان L2 و R2 و جهت دلخواه ميشه انجامش داد

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
10 تا بازی کردم....فقط 1 برد آوردم.... :-t:-??

قربونش برم اینترنتمونم که مالیده...راسما سر سره بازیه.... 8->

راستی بالاخره منم SON گرفتم.... \:D/ برا SBC فقط ماتوئیدی و جاگییلکا و کیهیل رو خریدم که 18K شد...

اسنم ترکیب SBC که من چیدم : SONALDOOO

دوستان من ترکیبم 433-2 میچینم.... هفبکای وسط تیمم به دقیقه 70 نکشیده دیگه نای دویدن ندارن....

به کاستوم تاکتیک ربط داره ؟؟ اگه داره کدوم آیتمش رو باید تغییر بدم تا بهتر بشن ؟؟

هافبکای تیمم همه اتمیناشون بالای 87 هست...

یه مشکل دیگه که دارم اینه که تیمم خیلی عقب بازی میکنه انگار میترسن بیان جلو....خیلی راحتم ضد حمله میخورم...

کدوم قسمت کاستوم تاکتیک مربوط به این ایرادات تیمم میشه ؟؟

خط آفساید گیری رو پیشنهاد میدین یا COVER رو ؟؟

اساتید لطف راهنمایی کنین... :-SS

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
بابا مگه سبزیجاته که باید صبح اول وقت خریدشون.... :D

اگه قرار بود اینجوری باشه کل دنیا پک هاشون رو میزاشتن صبح اول وقت باز میکردن... :-??

به نظر من کاملا رندوم و اتفاقی هست چیزایی که توی پک هستن.... کاری به صبح و شب و بعد نهار و بعد عصرونه و این چیزا نداره...

دوستان من یکشنبه توی سیزن رسیدم به دیویژن 1 و فوت چمپوینز لیگ ok شدم....الان اگه امشب سیزن رو بازی کنم و 15 امتیاز بگیرم و موندگار بشم توی دویویژن 1 برای فوت چمپونزلیگ هفته بعد ثبت میشه ؟؟
:D:)):))
درسته باید بی ربط باشه ولی حداقل من پک هایی که صبح ها باز کردم اکثریت خیلی بهتر بوده!!
شاید ما صبح ها خوش شانس تریم:)

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
آقا در مورد این تیم هایی که وحشیانه دفاع می کنن سوال دارم (اینایی که همینطور وحشیانه میان تو پات و پرس می کنن)
اول اینکه اینا چجوری اینجوری دفاع می کنن
اگه اگرسیو تیم یا بازی کن رو بیاری بالا به دقیقه 70 نمی کشه که تیم دیگه استامینا نداره
ولی اونا آخر بازی استامیناشون از منم بیشتره؟؟؟

بجز پاس تک ضرب برای جا گذاشتنشون تاکتیک دیگه ای دارید؟؟
دریبل خاصی هست که بشه اینایی که از پست هجوم میارن رو پات رو خنثی کرد؟
به مربی ربط داره من یه مربی برنزی شانسی آوردم مثل چی پرس میکردن مربیه فرانسوی بود جلوی موش یکم کچل بود میخوای یه امتحانیش بکن 200 کوین قیمتشه
یه مربی برنزی انگلیسی کچل هم بود ک تاکتیکش پاس تو عمق بود ونم خوب بود

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
به مربی ربط داره من یه مربی برنزی شانسی آوردم مثل چی پرس میکردن مربیه فرانسوی بود جلوی موش یکم کچل بود میخوای یه امتحانیش بکن 200 کوین قیمتشه
یه مربی برنزی انگلیسی کچل هم بود ک تاکتیکش پاس تو عمق بود ونم خوب بود

خدایی به مربی هم ربط داره ؟؟؟ :-t:o

فکر نکنم بابا.... x_x به نظرم مربی یه آیتمیه که همیجوری برا اینکه بازی شبیه تر بشه گزاشتن...و مربی فقط رو کمیستری تاثیر داره...

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
نه بابا مربی هیچ ربطی نداره.باید پرس تیم رو زیاد کرد!

آقا 400 هزار کوین مازاد دارم واقعا نمیدونم چکارشون کنم.اگر کسی میخره بگه.

الان 6 تا اسکواد کامل دارم که عکسشونو براتون میزارم.همینجوری عشقی دارم تیمای مختلف میبندم ببینم چجوری میشه.

• Like
Reactions: aminda and 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
نه بابا مربی هیچ ربطی نداره.باید پرس تیم رو زیاد کرد!

آقا 400 هزار کوین مازاد دارم واقعا نمیدونم چکارشون کنم.اگر کسی میخره بگه.

الان 6 تا اسکواد کامل دارم که عکسشونو براتون میزارم.همینجوری عشقی دارم تیمای مختلف میبندم ببینم چجوری میشه.

در راه خدا کمک کن به ما....ثواب هم داره... :)^:)^$-)

یه جیمی وارد اینفورم بگیریم یا یه دمبله اینفورم.... :-"

سر این SBC که مال SON بود نصف تیمم رفت... :-??

• Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
10 تا بازی کردم....فقط 1 برد آوردم.... :-t:-??

قربونش برم اینترنتمونم که مالیده...راسما سر سره بازیه.... 8->

راستی بالاخره منم SON گرفتم.... \:D/ برا SBC فقط ماتوئیدی و جاگییلکا و کیهیل رو خریدم که 18K شد...

اسنم ترکیب SBC که من چیدم : SONALDOOO

دوستان من ترکیبم 433-2 میچینم.... هفبکای وسط تیمم به دقیقه 70 نکشیده دیگه نای دویدن ندارن....

به کاستوم تاکتیک ربط داره ؟؟ اگه داره کدوم آیتمش رو باید تغییر بدم تا بهتر بشن ؟؟

هافبکای تیمم همه اتمیناشون بالای 87 هست...

یه مشکل دیگه که دارم اینه که تیمم خیلی عقب بازی میکنه انگار میترسن بیان جلو....خیلی راحتم ضد حمله میخورم...

کدوم قسمت کاستوم تاکتیک مربوط به این ایرادات تیمم میشه ؟؟

خط آفساید گیری رو پیشنهاد میدین یا COVER رو ؟؟

اساتید لطف راهنمایی کنین... :-SS

دوستان راهنمایی کنین لطفا....

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
خدایی به مربی هم ربط داره ؟؟؟ :-t:o

فکر نکنم بابا.... x_x به نظرم مربی یه آیتمیه که همیجوری برا اینکه بازی شبیه تر بشه گزاشتن...و مربی فقط رو کمیستری تاثیر داره...
شما اینایی ک میگمو امتحان کن فرق مربی رو متوجه میشی
این همون فرانوسیس ک خوب پرس میکنه
http://uupload.ir/files/9ty0_123456.jpg
این فلیپ کوکو ک فوق العادس
http://uupload.ir/files/ve48_4567896.jpg
اون انگلیسیرو پیدا نکردم یه بار خریدمش گذاشتمش تو لیس فروش با 3000 کوین 2 دقیقه نکشید فروش رفت . تمیش خوارک عمقی میشه
زیدان مناسب حفظ توپه
نمیدونم چطور تاثیر مربی رو نفهمیدین هنوز ولی من بعد 3 روز بازی آلتیمیت فهمیدم اینارو :|
ویرایش : اینم اون انگلیسیه
vqr_454545454545.jpg

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
شما اینایی ک میگمو امتحان کن فرق مربی رو متوجه میشی
این همون فرانوسیس ک خوب پرس میکنه
http://uupload.ir/files/9ty0_123456.jpg
این فلیپ کوکو ک فوق العادس
http://uupload.ir/files/ve48_4567896.jpg
اون انگلیسیرو پیدا نکردم یه بار خریدمش گذاشتمش تو لیس فروش با 3000 کوین 2 دقیقه نکشید فروش رفت . تمیش خوارک عمقی میشه
زیدان مناسب حفظ توپه
نمیدونم چطور تاثیر مربی رو نفهمیدین هنوز ولی من بعد 3 روز بازی آلتیمیت فهمیدم اینارو :|
ویرایش : اینم اون انگلیسیه
vqr_454545454545.jpg

داداش مشكل اينه كه به خودت تلقين كردي يا توهم زدي :دي
اينجا همه بالاي ٢٠٠٠ تا بازي تو التيميت دارن و هيچ كس اين خزعبلات در مورد مربي رو نميگه تو تمام يوتيوب و پروگيمرايي كه ميليوني از اين بازي در ميارن و شغلشون اينه هم اگه همچين چيزي بود سريع منتشر ميشد.. هنوز سر همون تاثير كميستريش بحثه چه برسه چيزاي سخيفي مثل اين..
بنظرم يكم تجربت تو التيميت بيشتر شد فكت صادر كن با تمام احترام :)

--

كسي كوين اضافه داشت من ميخوام اين اخري كه تيم رو فروختيم كرم دوباره بازي كردن افتاده به جونم :دي

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
داداش مشكل اينه كه به خودت تلقين كردي يا توهم زدي :دي
اينجا همه بالاي ٢٠٠٠ تا بازي تو التيميت دارن و هيچ كس اين خزعبلات در مورد مربي رو نميگه تو تمام يوتيوب و پروگيمرايي كه ميليوني از اين بازي در ميارن و شغلشون اينه هم اگه همچين چيزي بود سريع منتشر ميشد.. هنوز سر همون تاثير كميستريش بحثه چه برسه چيزاي سخيفي مثل اين..
بنظرم يكم تجربت تو التيميت بيشتر شد فكت صادر كن با تمام احترام :)

--

كسي كوين اضافه داشت من ميخوام اين اخري كه تيم رو فروختيم كرم دوباره بازي كردن افتاده به جونم :دي
و برای فهمیدن تاثیر مربی 2 تا چشم میخوای و یکمی منطق :)

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
کارت های manager به عنوان یه booster عمل میکنن! حالا این بوستر میتونه برای کمیستری تیم باشه یا کمیستری استایل یا ترینینگ بازیکن ها یا قراردادشون. مثلا یه بازیکن قراردادش تموم شده بهش یه کانترکت گلد میدید برای 13 بازی ولی اگه یه مربی با بالاترین درجه داشته باشید(مثل زیدان یا پپ) به جای 13 بازی بهتون 15بازی میده! در مورد بخش های دیگم همینطوریه مثلا اگه لیگ مربیتون با لیگ بازیکنتون یکی باشه بهش یدونه کمیستری اضافی میکنه یا این از قبیل چیزها. چند سالیم هستش که دارم التیمیت بازی میکنم ولی به شخصه ندیدم تاثیری رو سبک بازی داشته باشه!

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
چرا یکیتون نمیره مربی هارو امتحان کنه تا تاثیرشو ببینید ؟ اونقدرا هم دیگه نباید باهوش باشید تا تاثیرشو ببینید این همه ملتو این همه پول مربی ها گمنامو میدن هم اشتب میکنن
lebron James 6 داداش ول کن بزار فک کنه مربی تاثیر داره
(در حالی که تاثیر نداره)
خیلی رو میخواد بعد این همه شعر در مورد جایزه هایی ک میگیری باز بیای یه شعر دیگه بگی ولی چیزی که شما زیاد داری همون رو ـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر