برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
یکی دیگر از راه هایی که گمان کنم میتونیم به سونی خواستمون رو بگیم اینه که تو بتای نسخه ی 5 فیرم‌ویر PS4 باشیم
تو گوگل بنویسید :
ps4 firmware beta us
ps4 firmware beta uk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
تو آپدیت جدید این زبونا اضافه شدن :
Czech, Greek, Hungarian, Indonesian, Romanian, Thai and Vietnamese
فکر نکنم بازار ایران کمتر از ویتنام و تایلند باشه ! اگه میخواستن اضافه کنن میکردن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مسئله فقط سياسيه تايلند فك نكنم اصلا استور داشته باشه فك نكنم dg اضافه كنن
اندونزي هم نداره همين chand وقت قبل با يه اندونزياي ساكن england صحبت ميكردم migoft كنسول مخصوصا ps4 مال قشر خرمايه اندونزي هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
اضافه نکنند بهتره بابا ...بعد از این که اضافه کنند تو اخبار 20.30 و..... اینا پر میشه که برای این که مردم ایرانو رو از درس و کار بندازند دارن این کارارو میکنن اخرم میزنن PSN رو شیلتر میکنن.

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
یادمه یکی از دوستان سایت PSBAZ که خیلی وقت پیش بود.
به پشتیبانی PS گفت که زبان فارسی رو هم اضافه کنیدو فلان...
جواب دادن:
ما دغدغه های فرا تر از این داریم.!

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
این مشکلات از لحاظ سیاسی مرتبط هستن به هم! کشور ژاپن مشکلی با ایران نداره و اگه دقت کنید روی محصولات دیگه خودش زبان فارسی رو هم در اختیار قرار داده اما چرا روی کنسولش این کار رو نمیکنه به دلیل ترکیب سیاست‌های آمریکایی و قوانینش هست! سیستم عامل PS4 بر پایه یونیکس و نوع Orbis هست که OpenSource محسوب می‌شه و مسلما باید زبان فارسی به صورت پیش فرض روش موجود باشه! پس اینها از عمد غیر فعالش کردن! من فکر می‌کنم اگه دقت کنید تمامی قسمت‌های نوشته که Copyright و trademark اش برای USA هست یعنی از لحاظ تجاری و حق توسعه و فروش بر اساس قوانین آمریکا شکل گرفته. برای همینم سونی نمیتونه امتیازاتی که از لحاظ تجاری بر آمریکا وابسته هست رو بر خلاف قوانین اون کشور اجرا کنه! مسلما برای همینم هست نمیتونه این کارو انجام بده و جواب‌های نا مربوط میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر