Heroes And Generals

درود

heroes-and-generals-wallpaper-.jpg

اسم بازی : Heroes and generals

ژانر : fps - free 2 play - action - multiplayer
ناشر : Reto-moto
سازنده : Reto-moto
تاریخ انتشار : july 11 ,2014

سیستم حداقلی بازی :

• Processor: 2GHz CPU w. SSE3 instruction set- dual-core
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: ATI HD 2000/NVIDIA 7900 or above (with >512mb RAM)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 2 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible

خوب دوستان امروز قصد دارم یه بازی f2p خوش ساخت و معرفی کنم که البته فعلا تو مرحله بتا هست و در 11 جولای بازی به صورت Early access در استیم قرار گرفت .

بازی به صورت اول شخص هست و میتونید از تانک و هواپیمای جنگی و ... استفاده کنید .

بازی هم در شب هست و هم در روز .

اون طور که تو خوده توضیحات بازی به چشم میاد نرم افزاری در حال طراحی هست که روی گوشی های ios و android نصب میشه و شما میتونید دستورات خودتونو برای
جلو بردن بازی به پلیر های دیگه بدید :<مثل قابلیت commande بازی battlefiled 4 :>

حجم بازی برای دانلود از استیم تا این لحظه 1179 مگ هست .

برای هر 24 ساعتی که وارد بازی میشید به طور خودکار 4 تا گلد به شما میده .

برای استفاده ار مپ های بیشتر بازی شما باید حداقل دارای رنک 4 باشید .

بعد از این که سلاح رو آپدیت کردید به طور اتوماتیک اپگرید های شما خراب میشه که با طلا یا پول میتونید تعمیرش کنید.

احتمال داره سرور های برای یه سری تعمیرات down باشن که این مشکل موقتی هست و نگران نباشید .

با زدن دکمه f7 میتونید ping و fps دقیق رو بالا سمته راست بفهمید .

سایت بازی برای ثبت نام :
www.heroesandgenerals.com

دانلود تم موزیک بازی

یه سری
screenshots از داخل بازی که خودم براتون گرفتم که توضیح میدم واسه هر عکس

این عکس منوی بازی هست
2014-07-13_00001.jpg

وقتی enter combat رو میزنید با این 2 تا گزینه مواجه میشید. گزینه چپی یعنی random mission شما رو سریع به سرور وصل میکنه ولی گزینه راستی یعنی find mission نمایه ای از لیست سرور ها و پینگ و تعداد پلیر ها رو به شما نشان میده و بعد از اون میتونید به سرور مورد نظر وصل بشید

2014-07-13_00002.jpg

وسیله نقلیه موجود در بازی :D

2014-07-13_00004.jpg
2014-07-13_00008.jpg

2014-07-13_00005.jpg

خوب دوستان گیمر امیدوارم لذت کافی رو برده باشید

تاپیک آپدیت میشه ...........................

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2268

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
این بازی که تخت مرورگر هست نسخه معمولیش ؟؟؟؟
فقط نسخه استیمش مثل بقیه بازی ها هست
من کدومشو بازی کنم حالا نسخه ای که از خود سایتش میشه دانلود کرد یا نسخه ای که داخل استیم هست ؟
رو سیستم های ضعیف کدومش رون تر اجرا میشه ؟

• Like
Reactions: DAT 47

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
این بازی که تخت مرورگر هست نسخه معمولیش ؟؟؟؟
فقط نسخه استیمش مثل بقیه بازی ها هست
من کدومشو بازی کنم حالا نسخه ای که از خود سایتش میشه دانلود کرد یا نسخه ای که داخل استیم هست ؟
رو سیستم های ضعیف کدومش رون تر اجرا میشه ؟
منظورتون رو متوجه نشدم .ولی من حیث المجموع نسخه استیم رو شما راحت و رون میتونی بدون دردسر اجرا کنی

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
منظورتون رو متوجه نشدم .ولی من حیث المجموع نسخه استیم رو شما راحت و رون میتونی بدون دردسر اجرا کنی
من نسخه ای که توی سایتش برای دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و نصبش کردم وقتی اجراش کردم پنجره firefox باز شد رفت توی بازی ؟؟؟
یه سوال دیگه نسخه غیر استیم این بازی فریم ریتش بیشتر از نسخه استیم نیست به نظرت ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DAT 47

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
من نسخه ای که توی سایتش برای دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و نصبش کردم وقتی اجراش کردم پنجره firefox باز شد رفت توی بازی ؟؟؟
یه سوال دیگه نسخه غیر استیم این بازی فریم ریتش بیشتر از نسخه استیم نیست به نظرت ؟؟
هیچ کدوم از نسخه ها هیچ فرقی با هم نداره .فریم ها هم هیچ فرقی نداره

• Like
Reactions: presfn

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان STG44 رو انلاک کردم و حدودا 100K دیگه میخوام بخرمش . به نظرتون بعد از اپدیت اخیر ارزششو داره ؟ برم به جاش یه تانک بخرم ؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
STG-44 رو هم چند روزی میشه خریدم و اخرت اصله هست . تمامی نجهیزات اخر بازی المان روسیه و امریکا رو لوله میکنن :D با این تفنگ اسنایپر هارو 2 3 تیر میندازم از ته مپ /:) .

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
دوستان من تازه واردم توی این بازی، این Base salary چیه ؟ گفته اگه یک ساعت توی نبرد باشی بهت X مقدار پول میده ولی این اتفاق نمیوفته !!! چرا ؟

Kamran.54

کاربر سایت
Jul 14, 2017
5
سلام من وقتی وارد یه سرور داخل بازی میشم بازی گیر میکنه اصلا بالا نمیاره یا از همون بالا زمین که باید بزنی یه جا اسپاون شی گیر میکنه یا زودتر کمک کنین . مشکل از پینگ نیست؟ اخه ضعیف انته دونن

Kamran.54

کاربر سایت
Jul 14, 2017
5
سلام من وقتی وارد یه سرور داخل بازی میشم بازی گیر میکنه اصلا بالا نمیاره یا از همون بالا زمین که باید بزنی یه جا اسپاون شی گیر میکنه یا زودتر کمک کنین . مشکل از پینگ نیست؟ اخه ضعیف انته دونن
کسی نبود بگه؟
بعضی موقع ها با صد بدبختی گیر نمیکنه تو مپ ،،،،،،،میزنم رو اون علامت اسپاون میشم بعد دو دقه بازی کردن گیر میکنه یه صدا هم همینجور تکرار میشه باید بیام بیرون خخ

Ali_1017

کاربر سایت
Dec 6, 2017
1
من وارد بازی میشم ولی تو جایی که باید یوزرنیم بنویسم تا بره داخل یه loading plugin میاد و میگه منتظر بمونید ولی هر چقدر میمونم نمیاد قبلا هم این میومد یه چن بار رستارت میکردم ولی ایندفعه درست نمیشه
راستی از فیلتر شکن هم استفاده میگنم کسی بلده چطوری درستش کنم ؟:Thinking:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر