امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
به خاطر تقریبا قابل پیش بینی بودن داستان از اوایل بازی! البته تمامی پایان هارو ندیدم ...

داستان که خطی نیست... چندین پایان هم داره.... حتی سرنوشت امپراطوری ها هم دست بازیکنه... زندگی شخصیش خودش 4 تا پایان داره! انصافا چجوری میشه این همه چیزو پیش بینی کرد؟!:D. خداییش پیچیدگی داستانش زیاده!فقط از خوده قضیه فرار جادوگرا از نویگراد میشد یه بازی جداگانه ساخت:ذی...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Alice Madness Return 2011

header.jpg

نکات خوب : طراحی هنری و خلاقانه محیط که بازیباز را به خود جذب می کند. سیستم مبارزات در نوع خود جالب است. مینی گیم های خلاق و جذاب. روایت داستان خوب است اما میتوانست بهتر باشد. مدت زمان مناسب گیم پلی

نکات بد : گرافیک فنی ضعیف، سیستم آپگرید سطحی . عدم تنوع، سیستم جامپینگ اعصاب خردکن، سختی در برخی از مقاطع بازی. نبود باس فایت های متعدد

SCORE : 7

شروع بازی : 8 مرداد 1396
پایان بازی : 17 مرداد 1396

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Crysis 3 2013
crysis.3.01b.lg.jpg

683a75207246ea17d54b99c25f0f8708,35,1.jpg

داستان : فضایی ها به ظاهر از زمین رفته اند و زمین تبدیل به ویرانه ای شده و گروهی به نام CELL شهر نیویورک را در اختیار گرفته و سعی دارد که انرژی ها را استخراج و مردم را به برده گی بگیرد . ولی آیا فضایی ها رفته اند ....

شما در نقش پرافت یک شورشی علیه گروه CELL ظاهر می شوید و در این راه گروهی از شورشیان مانند Psycho نیز شما را در بعضی مراحل همراهی می کند .
من شماره های قبلی را نرفته ام ولی تعریف شماره 3 به عنوان انقلابی در صنعت گیم شنیده بودم . هر بار خواستم بروم نشد تا بالاخره وقت کردم و این عنوان حماسی را تجربه کردم .
به جرات می توان گفت با اینکه بازی محصول 2013 هست ولی واقعا از لحاظ گرافیکی از بازی های 2017 کم نمی آورد . شاهکاری هست در صنعت گیم و پرچم دار گرافیک
بازی روی روی very high تجربه کردم که واقعا دلپذیر بود . در بازی کمانی با قابلیت های فراوان دارید که فکر کنم تا پایان بازی کفایت کند البته نه برای دو باس فایت انتهایی بازی .
قابلیت دیگر نامرئی شدن هست که منو یاد بازی Ghost recon Future Soldier می انداخت که بسیار به شما کمک خواهد کرد . از ایرادات بازی می توان به معلوم نبودن مسیر اشاره کرد که گاهی توی دره یا مکان های دیگر می افتادم و گیر می کردم و مجبور بودم که از بازی خارج شده و دوباره اجرا کنم . از نکات مثبت ذیگر موسیقی بسیار حماسی بازی هست که وقتی با دشمنان رو به رو می شوید اوج می گیرد .
در کل بازی زیبایی هست و داستان آن متوسط هست .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 10 از 10
داستان : 7 از 10

نمره کل : 9 از 10

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یک توضیحی / نظری / نطقی چند خطه درباره داستان و غیره هم بزاری خدا قبول می کنه
تو این تاپیک من نقد و توضیح نمیذارم برای هیچ بازی ای ، اگر توضیحی میخواید تو تاپیک خود بازی دوستان راجبش گفتند.
البته اگه میخواید بیشتر با بازی آشنا بشید documentary video خود بازی رو ببینید که یه مقدار Spoil هم داره :
watch?v=rEfUajzJv5U

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Resident EVIL VII 2017
250px-Resident_Evil_7_cover_art.jpg

نکات خوب : روایت سینمایی و معمایی بازی که شما را مجذوب خود می کند. گرافیک تکنیکی قوی و پرفورمنس خوب بر روی پی سی. القای حس یک عنوان ترس بقا- طراحی خوب محیط بازی-معمای جذب و سرگرم کننده

نکات بد: کوتاهی گیم پلی- عدم تنوع در دشمنان. باس فایت های بازی آسان است.

SCORE : 8

شروع بازی : 17 مرداد 1396
پایان بازی : 19 مرداد 1396

• Like
Reactions: kamyy

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
داستان که خطی نیست... چندین پایان هم داره.... حتی سرنوشت امپراطوری ها هم دست بازیکنه... زندگی شخصیش خودش 4 تا پایان داره! انصافا چجوری میشه این همه چیزو پیش بینی کرد؟!:D. خداییش پیچیدگی داستانش زیاده!فقط از خوده قضیه فرار جادوگرا از نویگراد میشد یه بازی جداگانه ساخت:ذی...
همون سه تا پیرزن جادوگر و بدترکیب اندازه کل سری Dragon Age داستان داره:D

• Like
Reactions: 3RFAN and kamyy

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
250px-Prey_cover_art.jpg

Prey 2017

SCORE: 6.5

نکات خوب: گرافیک فنی قوی. سیستم جذاب و متنوع آپگرید. اوج گیری داستان در اواخر بازی. موسیقی زیبا.قسمت معلق بودن در هوا ایده خوبیست.

نکات بد: عدم تنوع در سلاح ها و دشمنان بازی. سیستم راهنمای یا مسیر یاب بازی که بازیباز را گمراه می کند. هوش مصنوعی ضعیف دشمنان در بعضی از مواقع.اوایل بازی خسته کننده است. پایان ضعیف

شروع بازی : 23 مرداد 1396
پایان بازی: 27 مرداد 1396​

• Like
Reactions: MK_COD and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
bioshock infinite 2013
c05d3cc72e604469a613e59603deb590.jpg

داستان : مردی به نام بوکر قرض زیادی دارد و یک فرد ناشناس و مرموز به او پیشنهاد می دهد که وارد شهری به نام کلمبیا شود و دختری به نام الیزابت را بدزدد تا قرض هایش پاک شود ....
بازی زیبای بایوشاک فوق العاده تر از آن چیزی هست که بشه توضیح داد. نقطه قوت آن داستان سنگین و پیچیده هست که هوش از سر انسان می برد .
گرافیک بازی عالی (روی very high رفتم) و سیستم تیراندازی فوق العاده نرم و انعطاف پذیر . مدت زمان گیم پلی بازی حدود 10 ساعت هست که با DLC ها حدود 15 ساعت می شود .

بعد کرایسیس 3 توانستم این عنوان هم تجربه کنم . تنوع دشمنان بسیار زیبا و موسیقی حین نبرد عالی . ریتم خوبی هم بازی دارد فقط آخرای بازی مخصوصا مرحله آخرش خیلی سخت هست مخصوصا اگر روی هارد بازی کنید .هوش مصنوعی دشمنان هم فوق العاده عالی هست و الیزابت همراه بسیار خوبی هست که کمک زیادی می کند .

گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 10 از 10
داستان : 10 از 10

نمره کل : 10 از 10

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
mass-effect-andromeda.jpg

نقاط قوت :
موسیقی زیبا به سبک مس افکت
محیط سازی های متنوع و زیبا
سیارات زیاد برای گشت و گذار
گرافیک و نورپردازی خوب
آپگرید های متنوع

نقاط ضعف :
بعد از عرضه 10 پچ هنوز باگ هایی تو بازی وجود داره
راه رفتن های زیاد
انیمیشن های بد صورت ، مخصوصا چشم ها و دهان
داستان نه چندان دلچسب
شخصیت هایی که زود فراموش میشوند
کوتاه بودن بخش داستانی بازی

در کل بازی ای بود که خیلی ازش انتظار داشتم . اما اصلا مانند نسخه های قبلیش نبود . اما ارزش یک بار رفتن رو داره .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Fifa 17
PREVIEW_SCREENSHOT4_125325.jpg

شماره جدیدی از سری بازی محبوب فیفا که در سال 2017 منتشر شد .
این شماره دارای حالت داستانی به نام Journey هم می باشد که درباره الکس هانتر هست . از پیشرفت های این شماره طراحی بسیار طبیعی چهره بازیکنان و گرافیک چشم نواز آن می باشد ولی به نظر من رقیب سنتی آن PES محبوب تر و دلچسب تر می باشد .
من کمی بازی کردم و چرخی زدم ولی خوشم نیومد و پاک کردم . منو تنظیمات و تکنیک ها کلی حالت داره که واقعا نمی شه با کیبورد همه آنها را به کار برد باید دسته باشه .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Need For Speed: Most Wanted 2
need_for_speed_most_wanted_2012_2-118036.jpg

بازی معروف تحت تعقیب 2 از سری بازی های محبوب need for speed
یک بازی مفرح و بسیار زیبا با گرافیک خیره کننده و طراحی عالی ماشین ها . موسیقی بسیار زیبا و آب و هوای پویای بازی و تبادل شب و روز بسیار عالی هست .
از نکات مفرح بازی تعقیب و گریز با پلیس ها می باشد که هر چه این تعقیب طولانی تر شود لول پلیس ها و ماشین های آنها قوی تر می شود تا جایی که راه فراری برای شما نخواهد بود .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 6 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر