WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اینا اگه از موتور گرافیک و فیزیک NBA 2K استفاده کنن یعنی تو بد ترین حالت بازی میتونه با گرافیک ترین بازی ورزشی نسل هشتم بشه به راحتی هر چه تمام تر !!!

من این عکس ها رو دیدم کمی شک کردم اینا از موتور گرافیک و به مقداری خیلی کم شاید از موتور فیزیک NBA 2K استفاده کردن یا نه ؟؟!!! موتور فیزیک رو که از عکس ها نمیشه فهمید و باید گیم پلی بازی رو دید تا نظر داد ولی موتور گرافیک ؟؟؟!! :-/ نمیدونم !!

خبر های این بازی رو سال های زیادی میشه دنبال نمیکنم ! یه زمانی دیوانه کشتی کج بودم ! به خصوص زمان هالک هوگان ، ریزر رامون ، شایل مایکلز ، بم بم بیگلو و ....... یادش بخیر :((:x

خبر دارم تیم سازنده رویایی NBA 2K تا حدودی کمک میکنه به بازی اونم خیلی کم ولی این که تیم سازنده اصلی این بازی یعنی Yukes اومده از موتور گرافیکی و فیزیک NBA 2K استفاده کرده رو واقعا نمیدونم !

البته موتور فیزیک رو خیلی بعید میدونم ! موتور فیزیک NBA 2K میتونه انیمیشن هایی رو خلق کنه که یعنی !!!!!! :ox_x

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خب کمی رفتم تحقیق کردم و مشخص شده تیم سازنده Yukes از موتور گرافیکی جدید دارن استفاده میکنن و فکر کنم همون موتور گرافیکی تیم سازنده NBA 2K یعنی Visual Concepts ^:)^دارن استفاده میکنن .

ولی موتور فیزیک رو خیلی بعید میدونم چون باید کل انیمیشن های بازی و گیم پلی اینا رو همگی از دوباره بازسازی کنن و به خاطر این بازی 2K Sport دیگه انقدر خرج نمیکنه ! و به خودش زحمت نمیده .

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اوه اوه !!! :o

اینا از موتور گرافیکی NBA 2K استفاده کردن !! ^:)^:o

• WWE 2K18 features a brand New Graphics Engine, resulting in the most realistic WWE game ever. The developers say it's "NBA-quality" level. The new engine includes physically-based rendering, real time reflections, spectacular new lighting, skin shaders and new camera effects, all of which add greater elements of realism to the characters, while also giving a much stronger atmosphere to the environments
البته یه چیزایی از سیستم فیزیکی NBA دارن صحبت میکنن که استفاده کردن ( موتور فیزیک یوفوریا :((^:)^ ) ولی واقعا چقدر استفاده شده رو نیمدونم !!

البته گفتن از سیستم پایه فیزیک بازی استفاده شده !!! حالا چقدر استفاده شده رو باید دید :-/

باید بازی گیم پلی ، چیزی نشون داده بشه بعد میشه بهتر نظر داد :-/

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اوه اوه !!! :o

اینا از موتور گرافیکی NBA 2K استفاده کردن !! ^:)^:o

• WWE 2K18 features a brand New Graphics Engine, resulting in the most realistic WWE game ever. The developers say it's "NBA-quality" level. The new engine includes physically-based rendering, real time reflections, spectacular new lighting, skin shaders and new camera effects, all of which add greater elements of realism to the characters, while also giving a much stronger atmosphere to the environments
البته یه چیزایی از سیستم فیزیکی NBA دارن صحبت میکنن که استفاده کردن ( موتور فیزیک یوفوریا :((^:)^ ) ولی واقعا چقدر استفاده شده رو نیمدونم !!

البته گفتن از سیستم پایه فیزیک بازی استفاده شده !!! حالا چقدر استفاده شده رو باید دید :-/

باید بازی گیم پلی ، چیزی نشون داده بشه بعد میشه بهتر نظر داد :-/
درباره فیزیک که فکر نمیکنم بیشتر روی نورپردازی ها و انعکاس ها تاثیراتی داشته حالا باید بیشتر منتظر موند

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درباره فیزیک که فکر نمیکنم بیشتر روی نورپردازی ها و انعکاس ها تاثیراتی داشته حالا باید بیشتر منتظر موند
همونی که من و شما حدس میزنیم !

بخوان از موتور فیزیک NBA 2K به طور کامل استفاده کنن باید گیم پلی و انیمیشن های بازی رو به کل بازسازی کنن و فکر نکنم بخوان چنین کاری رو انجام بدن ولی گرافیک بازی بدون شک و در بد بینانه ترین حالت امسال فکر کنم خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبل باشه !

اگه این چیزی باشه که تو همین عکس ها میبینیم مدلینگ و افکت های گرافیکی مثل نور پردازی و بافت ها و شیدر های پوست و ........ بازی رو میشه در حد یه بازی نسل هشتمی دونست .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همونی که من و شما حدس میزنیم !

بخوان از موتور فیزیک NBA 2K به طور کامل استفاده کنن باید گیم پلی و انیمیشن های بازی رو به کل بازسازی کنن و فکر نکنم بخوان چنین کاری رو انجام بدن ولی گرافیک بازی بدون شک و در بد بینانه ترین حالت امسال فکر کنم خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبل باشه !

اگه این چیزی باشه که تو همین عکس ها میبینیم مدلینگ و افکت های گرافیکی مثل نور پردازی و بافت ها و شیدر های پوست و ........ بازی رو میشه در حد یه بازی نسل هشتمی دونست .
من جایی ندیدم بگن موتور فیزیک عوض شده انجین گرافیکی تغییر دادن که یکسری محدودیت ها رو هم بتونن رفع کنن تو تصاویرم اون عکس ست رولینز بالا که پیراهن تنشه مال امسال پایینی ها نسخه قبلن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من جایی ندیدم بگن موتور فیزیک عوض شده انجین گرافیکی تغییر دادن که یکسری محدودیت ها رو هم بتونن رفع کنن تو تصاویرم اون عکس ست رولینز بالا که پیراهن تنشه مال امسال پایینی ها نسخه قبلن
این قسمت !!! :Arrowd:

The new engine includes physically-based rendering

موتور جدید اضافه کرده رندر پایه فیزیک رو ! ( اونم در حد پایه ) اومدن خیلی خلاصه توضیح دادن .

به طور معمول خیلی بازی ها وقتی موتور گرافیکی و فیزیک رو که عوض میکنن میان میگن که موتور گرافیکی بازی رو عوض کردیم و صحبتی از موتور فیزیک نمیکنن !! خیلی بازی ها این طوری هستش ! کلا موتور فیزیک و گرافیک رو همیشه در یه مجموعه میگن و بعد اگه مثلا پیگیری کنیم میتونیم متوجه بشیم که موتور فیزیکشون چیه ؟ مثلا بازی ویچر موتور فیزیک انویدیا انجین رو استفاده میکنه و .......

کلا صحبت از تغییر موتور گرافیکی میشه این دو بخش رو تو یه مجموعه میبینن ! البته یه سری موتور های گرافیکی هستن که موتور فیزیک انحصاری مخصوص به خودشون رو دارن ! مثل Frostbite engine و یه سری موتور های گرافیکی دیگه .

درباره اون عکسی هم که پیرهن تنشه رو آره میدونم و فقط داره تفاوت گرافیکی دو موتور رو نشون میده ، مثل عکسی که خودم در پست بالاتر گذاشتم و همون عکسی که خود شما به درستی گفتی .

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این قسمت !!! :Arrowd:

The new engine includes physically-based rendering

موتور جدید اضافه کرده رندر پایه فیزیک رو ! ( اونم در حد پایه ) اومدن خیلی خلاصه توضیح دادن .

به طور معمول خیلی بازی ها وقتی موتور گرافیکی و فیزیک رو که عوض میکنن میان میگن که موتور گرافیکی بازی رو عوض کردیم و صحبتی از موتور فیزیک نمیکنن !! خیلی بازی ها این طوری هستش ! کلا موتور فیزیک و گرافیک رو همیشه در یه مجموعه میگن و بعد اگه مثلا پیگیری کنیم میتونیم متوجه بشیم که موتور فیزیکشون چیه ؟ مثلا بازی ویچر موتور فیزیک انویدیا انجین رو استفاده میکنه و .......

کلا صحبت از تغییر موتور گرافیکی میشه این دو بخش رو تو یه مجموعه میبینن ! البته یه سری موتور های گرافیکی هستن که موتور فیزیک انحصاری مخصوص به خودشون رو دارن ! مثل Frostbite engine و یه سری موتور های گرافیکی دیگه .

درباره اون عکسی هم که پیرهن تنشه رو آره میدونم و فقط داره تفاوت گرافیکی دو موتور رو نشون میده ، مثل عکسی که خودم در پست بالاتر گذاشتم و همون عکسی که خود شما به درستی گفتی .
تا اینجا که سه نسخه اومده تو نسل جدید از بازی،
از نظر انیمیشن ها به سازی ها صورت گرفته و به نطر من انیمیشن ها خوب و نرم و بعضا طبیعی هستن با استفاده از موشن کیچر رینگ و طناب و.. ولی از نظر فیزیک و واکنش پذیری ها وصعیت زیاد جالب نیست موتور فیزیک بازی یکم کهنه به نطر میرسه و واکنش ها زیاد جالب نیست نسبت به اجسام و یا فیزیک واقع گرا و غیر قابل پیش بینی انجین فیزیک بازی از نسل قبل ثابته و الان اسمش زیاد یادم نیست

• Like
Reactions: Romell

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
physically-based rendering مربوط به فیزیک نیست مربوط به بحث رندرینگ و تکسچرینگ و شیدینگ هست که به گونه ای انجام میشه که کاملا نزدیک به واقعیت باشه. از قوانین فیزیکی برای ایجاد شیدر استفاده میشه اما بقیه چیزهای فیزیک که تو مسابقه نیاز هست ربطی به این نداره متاسفانه،

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خیلی نورپردازی ها عالی شده کاملا ریال و طبیعی شده انعکاس نور و از اون حالت مات بی روح دراومده رو بدنشون و عصلاتشون و هم تاثیر داشته تایید شده که امسال شوکیس برگشته و این دفعه قراره روایت گر مسابقات مهم جان سینا طی ۱۵ سال دورانش باشه کلا به نطر میاد این نسخه بعد از سالها نسخه ی خوبی از اب درمیاد اگه باز My career گند نزنن توش و برنامه داشته باشن براش

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این نسخه به نظرم خیلی نزدیکه به Here comes the pain حالا چرا بهتون میگم ،
از نظر Match Type بعد از سالها اضافه شدن ۸ نفر و برداشته شدن محدودیتش در مسابقات لادر و بتل رویال و تگ تیم
دومیش تغییرات بخش رویال رامبل در مکانیزم های مختلفش
سومیش اضافه شدن و تغییرات بخش المینیشن چمبر هست که دیگه مثل قدیم اون هرج و مرج توش نیست و تقلا برای پین کردن و سینگوچر زدن و.. دیده میشه
اضافه شدن کشش جدید برای افراد بزرگ و کوچک
اضافه شدن نگه داشتن کشتی گیر ها در بالای سر و پرتابشون به بیرون رینگ یا گوشه رینگ و..
اضافه شدن بیش از ۸۰ انمیشن چدید به Kixk out و لگد زدن ها
سیستم جدید پین کردن های سریع و استوری های کلک برای پین کردن مثل صدای موسیقی دروغی
اضافه شدن ۲ بخش دیگه به قسمت مد بکستیج و بزرگتر شدنش
اضافه شدن قسمت داستانی سینا تو ۱۵ سال
بیش از ۲۰۰ راستر از جمله انکل و باتیستا و راب ون دم و گلدبرگ و هاردی ها و دیزل و داستی رودز بزرگترین و بهترین لیست راسترها
روشن تر شدن و تغییرات نورپردازی روی بدن و پوست و مو راسترها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر