آموزش انتقال صدای بازی به دسته PS4

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
اقا یه نکته عجیب! واسه من گزینه دوم و نداره! برای کی اینطوریه؟

a73lkwt7xqtd6yft9u9m.jpg

برای کی اینجوریه؟ همه گزینه دوم و دارن یا تو اپدیت جدید حذف شده؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
يه راه ساده تر هم هست !!!

چه وسط بازي باشيد چه توي منو براي چند ثانيه دكمه PS Home رو نگه داريد يه صفحه جديد باز ميشه بعد بريد روي adjustments ... يه چندتا كلمه ديگه هم دنبالش هست
بعد اگر هدست رو به دسته وصل كرده باشيد گزينه output to headphone خودش روشن شده و مي تونيد بين خروجي هاي محتلف اش انتخاب كنيد

مي تونيد ميزان صدا و ميزان حساسيت بلندگو رو تعيين كنيد، ميتونيد تعيين كنيد كه خروجي هدفون وصل شده به دسته فقط صداي چت با دوستان تون باشه يا صداي كل بازي !

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
یه سوال خاص!
موقعی که این کار رو بکنیم و تمامی صدا ها رو از هدفون بگیریم، آیا دیگه اون اسپیکر کوچولوی روی گیم پد کلر نمیکنه ؟ یا همچنان بعضی صدا ها رو تولید میکنه؟؟؟؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
سلام دوستان .. توی بازی گرند زیرو صدای ایدروید بازی از اسپیکر دسته بازی پخش میشد که خیلی جالب بود .. ولی توی فانتوم پین اینطوری نیست .. میشه کاری کرد این بازی هم مثل گرند زیرو بشه پخش صدای ایدروید؟

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
سلام دوستان من هدفون بیسیم عادی دارم میخوام وصل کنم با بلوتوث میرم رو دیوایس روش میزنم میگه این هدفون ساپورت نمیشه چیکار کنم من الان؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
میشه از هدست ps4برای صحبت در بازی استفاده کرد؟
بله.
سلام دوستان من هدفون بیسیم عادی دارم میخوام وصل کنم با بلوتوث میرم رو دیوایس روش میزنم میگه این هدفون ساپورت نمیشه چیکار کنم من الان؟
خیلی راحت یه هدفون یا هدست که ساپورت میشه بخرید.
هیچ راه بی دردسر و رایگانی نیست که مستقیم متصلش کنید به کنسول فقط یادمه یه آموزش بود که از طریق پی سی و چندین چیز مختلف میشد از دیوایس هایی که ساپورت نمیشن استفاده کرد اون هم کلی دردسر و موارد مختلف نیاز داشت

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
تا جایی که میدونم بلوتوث کنسول پروفایل صوتی نداره خود هدست گلد هم با دانگل وصل میشه

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Abolfazl_askary

کاربر سایت
Feb 13, 2018
1
سلام خسته نباشین
من تو بازی های انلاین که میخام با دوستم حرف بزنم از طریق هدست نمیشه

چیکارش کنم؟!!؟
هرجا هم رفتم نوشته بذارید روی all audio

ولی میذارم نمیشه
اگه میشه کمکم کنید

mamadian