PlayStation Gravity Rush Remastered

ukcf6ugzxm8wnlunlbh5.png

عنوان تحسین شده ی Gravity rush از Playstation vita به Playstation 4 می آید.

این نسخه که توسط استدیوی Bluepoint پورت میشود شامل نسخه ی اول Gravity Rush به همراه سه دی ال سی منتشر شده

• the Spy Pack
  • The Maid Pack
  • The Military Pack
میباشد. در حال حاضر خبری از Photo mode برای بازی نیست اما در بازی گالری بزرگی از کانسبت آرت ها کات سین ها و ... وجود دارد تا محتوی بیشتری به بازیباز عرضه کند.
با رزولیشن 1080p اجرا خواهد شد. همچنین هدف BluePoint برای این بازی نرخ فریم 60 میباشد.
بخش گالری با مجموعه اضافه شده که شامل کانسپت آرت ها و تصاویر دیده نشده ای از گرویتی راش میباشد.

Screen Shots

Trailer

h6p3ng7ug5nj9d9bf21q.png

1080

1080Gamersyde

تاریخ عرضه این بازی برای آمریکا 9 فوریه 2016 (20 بهمن 94) و برای اروپا 10 فوریه 2016 (21 بهمن 94) میباشد.

c51sqzsd7b38etwgyy2h.jpg

Japan collector's Edition

قیمت standard edition بازی در آمریکا 30$ میباشد.

پ.ن: در صورت منتشر شدن اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان سبک بازی چیه ؟ و اینکه با یه اکشن سریع مثل Dmc یا بایونتا طرف هستیم یا نه ؟ و اینکه چند ساعت گیم پلی آفلاین داره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

نه بازی بیشتر یه نقش افرینی ... اوپن ورلده .. و مکانیزم گیم پلی هم بر پایه دست کاری جاذبه طراحی شده ... مثلا پرواز میکنی و با شتاب میری تو شکم دشمن .. یا اسباب وسیله رو معلق میکنی و شلیک میکنی به طرف دشمن .. البته دو نوع چند ضرب هم گذاشتن برای بازی ...

حداقل یه دو ساعت طول میکشه به مکانیزم جاذبه بازی مسلط بشی ...

برای من ۱۸ ساعت طول کشید ... البته بدون رد کردن بعضی چلنج ها ... و اصلا انلاین نداره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کلا بازی خوبی بود اما واسه من که رو ویتا بازی کردم نه
به قول بچه ها سونی رسما ویتا رو نابود کرد دیگه چیزی واسه خریدن ویتا نیست هرکیم داره میفروشه ..حیف
البته بدم نیست اما خوب کنسول رستیش رو نابود کرد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
موندم اقا امیر که این همه نذر و نیاز کرد برای بازی الان کجاست ...

بازی فوقالعاده است از دستش ندید ....

آخرین ویرایش:

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
دوستان ببخشید. تاپیک از زیر خاک میکشم بیرون. میخوام بازیو فیزیکی بخرم . ۱۵۰ ایا ارزش داره اصن؟یا مستقیم برم سراغ نسخه ۲ بهتره؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان ببخشید. تاپیک از زیر خاک میکشم بیرون. میخوام بازیو فیزیکی بخرم . ۱۵۰ ایا ارزش داره اصن؟یا مستقیم برم سراغ نسخه ۲ بهتره؟
مستقیم که نرو سراغ نسخه ی 2 ! :D
ولی 150 هم الان زیاده،دیجیتالی راه نداره؟ چون به طور کلی فکر کنم ارزون تر باشه،تخفیف هم خوب میخوره(میخورد حداقل:-")! تا حدود 10 دلار هم چندبار اومد! :D

• Like
Reactions: hanif36

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من نسخه اول رو یک ماه پیش بازیش کردم خیلی داستان مهمی از کاراکترهای بازی توش بود دیگه نمیدونم چقدر تو نسخه 2 بهشون پرداخته یا مستقیم میندازمون ادامه داستان

• Like
Reactions: hanif36

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر