PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
خيلي ممنون از توضيحاتتون واقعا عالي بود اون فايل دوستمون رو هم خوندم اوايلش رو عجب داستان عميقي داره بعد فقط يك نكته خيلي زبان انگليسي قويي مي خواد ؟؟ يا نه؟

نه احتیاج به زبان انگلیسی قوی نداره چون فضای بازی طوریه که باید بکشی و بری جلو ، این وسط یک سری آیتم یا چیزای دیگه ممکنه برات سوال بشه که همینجا میتونی یا این تاپیک رو از اول تا الان بخونی تا کامل دستت بیاد یا اینکه اینجا بپرسی بچه ها هستند سریع جواب میدن . در حالت کلی اگه بخوام بهت بگم برای من به شخصه این بازی داستانش خلاصه شده در یک شهر بی نظیر و مخوف به نام یارنام که توش باید بکشی و زنده بمونی و تبدیل به یک هانتر قهرمان بشی . شهری که از وجب به وجبش خاطره دارم . واسه اونایی که برای خریدن بلادبورن شک دارند فقط اینو بگم که یکی از بهترین تجربه های طول تاریخ بازی ها رو از دست میدید اگه اینو بازی نکنید ، میتونید از تک تک دوستانی که توی همین فروم واسه خریدن این بازی شک داشتن و الان یه حرفه ای شدن بپرسی

خب منم بعد از مدت ها dlc رو بازي كردم. خيلي خوب بود. فقط دوستم ميگفت كوسه ها رو زدي؟
من كوسه نديدم!!! كسي ميدونه كجاي dlc هستن دقيقا؟

من حدس میزنم منظورش اون غول بیابونی های بزرگ دی ال سی هستش . یعنی عکس زیر

bboh-sharkgiant.jpg

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
سلام دوستان
توي دارك سولز ميشد estus flask ها رو ارتقا داد تا مقداره بيشتري از سلامتيتون برگرده...تو اين بازيم چيزي تو اين مايه ها هست كه blood vail ها قوي تر بشن؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان
توي دارك سولز ميشد estus flask ها رو ارتقا داد تا مقداره بيشتري از سلامتيتون برگرده...تو اين بازيم چيزي تو اين مايه ها هست كه blood vail ها قوي تر بشن؟

اگه جزء فرقه Executioners بشی و تو قسمت ریون ها ، ریون Radiance همرات باشه وقتی که blood vial مصرف میکنی 2% بیشتر بهت جون میده .

• Like
Reactions: Stembolex

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ریون درسته یا رون؟ رون درست باشه بایدا. منم به شک انداختین

در حقیقت هیچکدوم . تلفظ صحیحش یه چیزی شبیه به رین میشه با غلظت روی ی . میتونی تلفظشو بری و در دیکشنری های آنلاین بشنوی منتها ما دیگه عادت کردیم و میگیم ریون

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
یه سوال دیگه این دانجن ها چنتا هستن
همینطور چالیس ها ترتیب خاصی دارن
راجبه سلاح ها هم که lost v uncanny دارن یه ویدیو تو یوتوب دیدم مثل اینکه میشه اگر نسخه معمولیش رو داشته باشی اونهارو هم با دادن گلیف بگیری و نخریش ولی یه جا نوشته بود شانسی هستش

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
یه سوال دیگه این دانجن ها چنتا هستن
همینطور چالیس ها ترتیب خاصی دارن
راجبه سلاح ها هم که lost v uncanny دارن یه ویدیو تو یوتوب دیدم مثل اینکه میشه اگر نسخه معمولیش رو داشته باشی اونهارو هم با دادن گلیف بگیری و نخریش ولی یه جا نوشته بود شانسی هستش

تعداد کامل چالیس ها رو توی یه پست توی صفحات پیشین گذاشتم . تو صفحات قبلی پیداش میکنی
چالیس ها ترتیب خاصی ندارن فقط اگه بخوای زودتر تروفی ملکه رو بگیری باید طبق ترتیب خاصی پیش بری . برای بسیاری از سلاح هایی که گفتی گلیف های متعددی در اینترنت هست که میتونی استفاده کنی نیازی به خرید نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
تعداد کامل چالیس ها رو توی یه پست توی صفحات پیشین گذاشتم . تو صفحات قبلی پیداش میکنی
چالیس ها ترتیب خاصی ندارن فقط اگه بخوای زودتر تروفی ملکه رو بگیری باید طبق ترتیب خاصی پیش بری . برای بسیاری از سلاح هایی که گفتی گلیف های متعددی در اینترنت هست که میتونی استفاده کنی نیازی به خرید نیست

تو صفحات قبلی سرچ کردم ولی پیدا نکردم اشکال نداره حالا کم کم میرم
این روت چالیسها هم جزو مراحل هستن؟
و برای depth 4,5 چه لولی باید بری به نظرم سخت شده تازه من depth 3 رفتم مراحل dlc اینقدر سخت نبودن راحت رد کردم
مثلا این باس bloodletting beast تو depth 3 با 2 تا ضربه مشتش اگر میخورد بهم میکشتم همون مشت اولش تقریبا کل خونم رو خالی میکرد من هنوز جم قوی پیدا نکردم تا اینجا البته گلیف ها رو نزدم تا الان گفتم دانجن ها رو تموم کنم بعدا ولی اینجوری فکر نکنم بتونم برم باید سلاح هام قویتر شن

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
این مرتیکه کله ی ما رو کند....بعدش صبح از خواب پاشدیم کنار یه چاه .
این یه پایانه دیگه؟برای پایان دوم باید از نو شروع کنم؟
بعدش.....فکر میکنم چند تا باس رو اصلا ندیدم... از هانترا هم زدم که ظاهرا نمیزدم بهتر بود....بازی عالی بود.عالی.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
سلام دوستان
این مرتیکه کله ی ما رو کند....بعدش صبح از خواب پاشدیم کنار یه چاه .
این یه پایانه دیگه؟برای پایان دوم باید از نو شروع کنم؟
بعدش.....فکر میکنم چند تا باس رو اصلا ندیدم... از هانترا هم زدم که ظاهرا نمیزدم بهتر بود....بازی عالی بود.عالی.

اره اون پایان اولش بود دفعه بعدی سرت رو تقدیمش نکن میری باهاش مبارزه میکنی اگر 3 تا بند ناف ها رو قبل از اینکه وارد محیط بشی استفاده کنی باس بعدی هم میاد سراغت

• Like
Reactions: Ehsanna

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
اره اون پایان اولش بود دفعه بعدی سرت رو تقدیمش نکن میری باهاش مبارزه میکنی اگر 3 تا بند ناف ها رو قبل از اینکه وارد محیط بشی استفاده کنی باس بعدی هم میاد سراغت
ممنون.
راستی میگم که با همین شخصیت باید بازی رو ادامه بدم؟؟؟ یا میشه یه شخصیت دیگه ساخت؟؟
چون پایان اول که تموم شد دوباره توی کلینیک پاشدم .....همون شخصیت اول بود.
سوال دیگه م اینکه آغاجان بالاخره این چالیس ها چی هستن؟؟تقریبا واسه من که همش چهارتا لایه داشتن و باس هاش هم مشابه....پس فرق هر کدوم با بقیه توی چی هست؟؟مبشه قضیه رو برام روشن کنید، خیلی ممنون میشم ازتون......................
راستی بهتر نیست دی ال سی رو بگیرم؟؟
توی پیجهایی که خوندم نوشته که واسه باز شدن دی ال سی باید یه سری باسها رو بزنی یا یه مناطق خاصی رو رفته باشی...واسه اونایی که یکبار بازی رو تموم کردن هم همینطوره؟؟

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
ممنون.
راستی میگم که با همین شخصیت باید بازی رو ادامه بدم؟؟؟ یا میشه یه شخصیت دیگه ساخت؟؟
چون پایان اول که تموم شد دوباره توی کلینیک پاشدم .....همون شخصیت اول بود.
سوال دیگه م اینکه آغاجان بالاخره این چالیس ها چی هستن؟؟تقریبا واسه من که همش چهارتا لایه داشتن و باس هاش هم مشابه....پس فرق هر کدوم با بقیه توی چی هست؟؟مبشه قضیه رو برام روشن کنید، خیلی ممنون میشم ازتون......................
راستی بهتر نیست دی ال سی رو بگیرم؟؟
توی پیجهایی که خوندم نوشته که واسه باز شدن دی ال سی باید یه سری باسها رو بزنی یا یه مناطق خاصی رو رفته باشی...واسه اونایی که یکبار بازی رو تموم کردن هم همینطوره؟؟
فکر کنم با همون شخصیت باید ادامه بدی نمیشه عوضش کرد بازم مطمین نیستم
راجبه چالیسها هم خودومم همونجا هستم تا depth 3 رفتم ولی هر لایه رو که میری و باسهاش رو میزنی بهت ایتم مورد نظر برای چلیسهای بعدی رو میده
سخت ترینش هم depth 5 هستش و چالیس ها بخاطر ایتم ها و جم های قویتری که میده خوبه
dlc خوبه بگیرش
برای dlc هم فکر کن ویکار املیا رو بزنی بتونی واردش بشی من خودم همه باسها رو زدم غیر از گرمن رو بعد وارد dlc شدم چون با لول پایین بری کمی اذیت میشی

• Like
Reactions: Ehsanna

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
145
نام
امیرحسین
سلام می‌شه این بازی رو co-op بازی کرد بخش داستانیش رو ؟
بعد اینکه یکم راجع به خود بازی بگید در چه سبکیه. مثل god of war هه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر