مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Amir MD

کاربر سایت
Jul 31, 2017
5
سلام من ps4 slim دارم تازه گرفتم وقتی دیسک داخل دستگاه میزارم صدای تِق تِق میده تا چند دقیقه و بعدش ساکت میشه میخواستم ببینم طبیعیه یا مشکل داه اگه داره از کجاشه آخه تازه گرفتم قاعدتا نباید مشکل خاصی داشته باشه
خواهش میکنم جواب بدید ممنون

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان الان داشتم بازی میکردم کنسول یه دفعه خاموش شد . تا روشنش میکنم میرم تو بازی بعد دو دقیقه دوباره خاموش میشه . ممنون میشم راهنمایی کنید
تو نت یکم سرچ کردم نوشته بودن هاردو در بیار روشن خاموشش کن بزار سر جاش درست میشه . انجام دادم ولی بازم همونجوریه

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان الان داشتم بازی میکردم کنسول یه دفعه خاموش شد . تا روشنش میکنم میرم تو بازی بعد دو دقیقه دوباره خاموش میشه . ممنون میشم راهنمایی کنید
تو نت یکم سرچ کردم نوشته بودن هاردو در بیار روشن خاموشش کن بزار سر جاش درست میشه . انجام دادم ولی بازم همونجوریه
یهو میگه کپ خاموش میشه یا نه چراغ چشمک زن میشه بعدش خاموش میشه؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
پریز برق یا ۳راهی برقتو چک کن منم این مشکل رو داشتم فهمیدم محافظ برقم مشکل داشت ...

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
بچه ها کمک کنید به من لطفا دیروز تا به حال اکانت من ساین اوت شده داخل نمیره ارور میده که ایمیل عوض شده احتمالا اکانتم رو هک کردن لطفا بگید کجا برم اعتراض بنویسم تو قسمت ساپورت سونی من پیدا نکردم دیگه تروفی هام همه چیم پریده............ اگر میشه لینک بزارید یه دنیا ممنون

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مشکل خاموش شدن کنسولمو پیدا کردم دقیق مشکل از بازی metro redux هست وقتی ادامه بازی رو میزنم همینکه میخوام بازی کنم کنسولو خاموش میکنه
این ویدیو رو ببینید این بدبختم مشکل منو داره
ی و ت ی و ب
مشکل فکر کنم فقط برای کنسولهای اسلیم هست

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها کمک کنید به من لطفا دیروز تا به حال اکانت من ساین اوت شده داخل نمیره ارور میده که ایمیل عوض شده احتمالا اکانتم رو هک کردن لطفا بگید کجا برم اعتراض بنویسم تو قسمت ساپورت سونی من پیدا نکردم دیگه تروفی هام همه چیم پریده............ اگر میشه لینک بزارید یه دنیا ممنون
email عوض شده ؟؟ مگه به این راحتیه ؟‌:|

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ایمیل عوض نشده پسوردتو عوض کردن . که اگه ایمیل ریکاوری یا فون داده باشی راحت بر
میگرده

• Like
Reactions: meysam1980

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
ایمیل عوض نشده پسوردتو عوض کردن . که اگه ایمیل ریکاوری یا فون داده باشی راحت بر
میگرده
قربونت دستت اره درست شد حالا ایمیل ریکاوری و فون رو کجا بدم که دوباره این مشکل پیش نیاد میشه ادرسشو توی سیستم بگی و اینکه شماره موبایل ایران رو قبول میکنن؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
قربونت دستت اره درست شد حالا ایمیل ریکاوری و فون رو کجا بدم که دوباره این مشکل پیش نیاد میشه ادرسشو توی سیستم بگی و اینکه شماره موبایل ایران رو قبول میکنن؟
اره شماره ایرانو قبول میکنه فقط یه شماره بده که مال خودت باشه
بیا داداش اینم لینک
playstation

• Like
Reactions: meysam1980

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بچه ها یه مشکل عجیب دارم
هر موقع هندزفری خود کنسول یا هر هندفری دیگه ای رو به دسته کنسول وصل میکنم دسته بازی دیر و کند عمل میکنه بنظرتون مشکل از دستس یا کنسول؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من همون اوايل بازي واچ داگز 2 بودم كه بنا به دلايلي يه چند دقيقه از كنار بازي بلند شدم و بعدش كه دوباره برگشتم بازي كنم در كمال تعجب دكمه R2 دسته مشكل پيدا كرده و درست و حسابي كار نميكنه.

مثلا نه ميتونم با شخصيت بازي بدويم و نه موقع رانندگي سرعت بگيرم. سرعت ماشين شده عينهو حلزون. تو بقيه بازي ها هم همين وضع پيش اومده

راه حلي براي اين مشكل مسخره نيست؟ اگه دوستان راهنمايي كنن ممنون ميشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من همون اوايل بازي واچ داگز 2 بودم كه بنا به دلايلي يه چند دقيقه از كنار بازي بلند شدم و بعدش كه دوباره برگشتم بازي كنم در كمال تعجب دكمه R2 دسته مشكل پيدا كرده و درست و حسابي كار نميكنه.

مثلا نه ميتونم با شخصيت بازي بدويم و نه موقع رانندگي سرعت بگيرم. سرعت ماشين شده عينهو حلزون. تو بقيه بازي ها هم همين وضع پيش اومده

راه حلي براي اين مشكل مسخره نيست؟ اگه دوستان راهنمايي كنن ممنون ميشم
كلا دسته هاي پي اس خصوصا دسته هاي سري فت همينن بعد از يه مدت R2 شون خراب ميشه خيليا توي همينجا اين مشكلو داشتن
ميتونيد ببريد پيش تعمير كار شايد بتونه براتون درست كنه
اگه نشد بايد يه دسته ديگه بگيريد و اينجور كه دوستان گفتن اين مشكل تو دسته هاي سري اسليم بهبود پيدا كرده

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام دوستان
من امروز به یه مشکلی برخوردم وقتی دستگاهو روشن میکنم صدای منو رو میشنوم ولی تصویر ندارم (دستگاه به مانیتور وصل هستش ) با تلوزیون امتحان کردم تصویر داشتم مشکلی نبود ولی وقتی با مانیتور امتحان میکنم تصویر ندارم کابل تعویض کردم ولی فایده نداشت
راه حلی داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر