Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این مرحله جدید که گذاشتن واسه دانلود قضیه سختیش کجاست بیشتر چقدر طول میکشه ؟ تو کرش ۱
خب سخت که هست اما نه اونجور که آسفالت بشی! اما در عوض تایم تریلش هوووف مخت سوت میکشه
از ما بقی مراحل که واقعا طولانی تره و در کل بستگی به مهارتتون داره که چقدر زمان ببره تمام کنید
کلا چالش خیلی خوبیه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
CRASH WARPED هم تمام ‌کردم‌ خیلی حال داد واقعا حیفه این کراش ازش نسخه جدید ساخته نشه

میتونم بگم‌‌‌ بعد از HORZIONدومین بازی امسال بود که من رو سرگرم خودش کرد چه خاطراتی برام‌ زنده شد

از فردا برم سراغ پلات ولی ترم ‌تابستون شروع میشه گرفتاری درس ها شروع میشه

AdamFoRosH

کاربر سایت
Jul 10, 2013
9
نام
سهیل ساجدی
درو
دوستان الماس بنفش این مرحله رو نمیتونم پیدا کنم .راه مخفیشم رفتم اما منو برد نقشه اول
الان میخوام برم نقشه بالاتر این یه الماسو ندارم
درود اون قسمتي كه يه سري جعبه نيترو سبز شبيه پله است اون ظاهري بروروي اون نيتروا ميري جاي ديگه الماس بنفش اونجاست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
درو

درود اون قسمتي كه يه سري جعبه نيترو سبز شبيه پله است اون ظاهري بروروي اون نيتروا ميري جاي ديگه الماس بنفش اونجاست
ایشون کریستال منظورشه فکر کنم:D اونی که برای رد شدن مرحله نیازه:D

فکر کنم این مرحله بود که دو راهی آخرای مرحله، سمت چپ که میرفتی الماس اونجا بود

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
3:
r91b_crash_bandicoot_n_sane_trilogy_20170728195035.png

خیلی آسون بود :<
من از اول رفتم سراغ شماره 3. اونو پلات کردم. الان که اومدم سراغ شماره 1 والا مراحل عادیش از تایم تریال های 3 سخت تره. فکر کنم کلا باید بیخیال پلات شماره 1 بشم!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
درو

جعبه نیتروی سبز نمیبینم تو این مرحله.تو راه مخفی این مرحله هست؟
ایشون کریستال منظورشه فکر کنم:D اونی که برای رد شدن مرحله نیازه:D

فکر کنم این مرحله بود که دو راهی آخرای مرحله، سمت چپ که میرفتی الماس اونجا بود
دوستان من 2راهی ندیدم تو این مرحله.مراحل قبلی شبیه این 2راهی داشتن.شما با اونا اشتباه نگرفتی؟چون من 2راهی ندیدم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
جعبه نیتروی سبز نمیبینم تو این مرحله.تو راه مخفی این مرحله هست؟

دوستان من 2راهی ندیدم تو این مرحله.مراحل قبلی شبیه این 2راهی داشتن.شما با اونا اشتباه نگرفتی؟چون من 2راهی ندیدم
آها آره اشتب شد:-"
بعد از اینکه از اون میله ها دست میگیری و میری جلوتر، یه چاله هست که باید بپری و بری طبقه پایین.
دقیقا تا رفتی پایین یک چک پوینت هست، سمت چپ چک پوینت، نیم قدمیش کریستال بنفشه:D

من خودمم اول رفتم و ندیدمش!=)) دوباره رفتم بازم نزدیک بود ازش رد بشم! از بازتاب نور بنفشش تو محیط دیدمش=))

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آها آره اشتب شد:-"
بعد از اینکه از اون میله ها دست میگیری و میری جلوتر، یه چاله هست که باید بپری و بری طبقه پایین.
دقیقا تا رفتی پایین یک چک پوینت هست، سمت چپ چک پوینت، نیم قدمیش کریستال بنفشه:D

من خودمم اول رفتم و ندیدمش!=)) دوباره رفتم بازم نزدیک بود ازش رد بشم! از بازتاب نور بنفشش تو محیط دیدمش=))
دقیقا.من 4بار رفتم بخاطر بازتابش ندیدم
حل شد ممنون

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
تمام رلیکهای کرش 2 رو گرفتم ولی انگشتام دیگه جون نداره که برم جمها رو بگیرم.فکر کنم دسته بدبختمم داره خراب میشه.کلا یک هفته بود انگشتم رو دایره ضربدر مربع میچرخید.انقدر اینو زدم تو خواب هم در حال اسلاید زدنم.~X(
بعضی مراحل واقعا سخت بود.مثلا hangin out چی بود لامصب؟خیلی تایم رو کم گرفته بودن!یا اون مراحل طبقه آخر که اون موجوداتی که لنگاشون برق داشت رو داشت.هر سه متر یک تله بود.تا مرز دیوونگی ما رو برد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تمام رلیکهای کرش 2 رو گرفتم ولی انگشتام دیگه جون نداره که برم جمها رو بگیرم.فکر کنم دسته بدبختمم داره خراب میشه.کلا یک هفته بود انگشتم رو دایره ضربدر مربع میچرخید.انقدر اینو زدم تو خواب هم در حال اسلاید زدنم.~X(
بعضی مراحل واقعا سخت بود.مثلا hangin out چی بود لامصب؟خیلی تایم رو کم گرفته بودن!یا اون مراحل طبقه آخر که اون موجوداتی که لنگاشون برق داشت رو داشت.هر سه متر یک تله بود.تا مرز دیوونگی ما رو برد.

زیاد سخت نبود که :D پیشنهاد میکنم فعلا سمت 1 نرو ، خودمم فلا گذاشتمش کنار که حال و هوا عوض شه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر