GamePad

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
دوستان میخوام یه دسته خوب بگیرم هم بازی های اندروید رو پشتیبانی کنه هم کامپیوتر
جنس بدنه اش خوب باشه ویبره هم داشته باشه و گیره وصل کننده دسته به گوشی رو هم داشته باشه
و اینکه قابلیت شارژ شدن و داشته باشه
تو تحقیق های خودم دسته بلوتوثی شیائومی به نظرم خیلی خوب باشه ولی تنها مشکلش نداشتن گیره هست و احتمالا مصرف مداوم باتری(دقیق نمیدونم قابلیت شارژ شدن رو داره یا نه)
154765.jpg

ایا گیره به صورت جدا برای این دسته گیر میاد؟

کسی تا حالا با این دسته کار کرده
پیشنهاد شما دوستان چیه

• Like
Reactions: che-jaleb

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان
یه دسته ps4 دارم ک باطریش دچار مشکل شده بود بعداز تعویض باطری راه افتاده ولی بعداز خاموش شدن کنسول همچنان چراغ نارنجی درحال خاموش روشن شدن میمونه مث اینکه درحال شارژ باشه کنسول هم روشن میکنم نشون میده درحال شارژ هست

سوالتو تو تاپیک زیر بپرسی, بهتر جواب میگیری:

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان میخوام یه دسته خوب بگیرم هم بازی های اندروید رو پشتیبانی کنه هم کامپیوتر
جنس بدنه اش خوب باشه ویبره هم داشته باشه و گیره وصل کننده دسته به گوشی رو هم داشته باشه
و اینکه قابلیت شارژ شدن و داشته باشه
تو تحقیق های خودم دسته بلوتوثی شیائومی به نظرم خیلی خوب باشه ولی تنها مشکلش نداشتن گیره هست و احتمالا مصرف مداوم باتری(دقیق نمیدونم قابلیت شارژ شدن رو داره یا نه)
154765.jpg

ایا گیره به صورت جدا برای این دسته گیر میاد؟

کسی تا حالا با این دسته کار کرده
پیشنهاد شما دوستان چیه

با این مشخصاتی که گفتی تا حالا گیم پدی ساخته نشده [X][X][X]:)

البته شوخی کردم, منظورم این بود که تو این بهشت برین پیدا نمیکنی.

Razer Serval همه ی چیزهایی که گفتی رو داره (گیره هم داره) ولی خب شارژ داخلی نداره و باتری AA میخوره و قیمتش نسبت به بقیه یه کم بالاست.

Sony DS4 هم فقط یه کم جنس بدنه جالب نیست و با تعدادی کمی از گوشیها هماهنگی نداره و گرنه بقیه ی مواردو داره. (گیره ی جداگونه شو تو بعضی مغازه ها دیدم)

Xiaomi رو دارم و شارژی نیست و باتری AA میخوره ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه. ولی متاسفانه تا حالا جایی ندیدم گیره شو داشته باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mojtaba007

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
سوالتو تو تاپیک زیر بپرسی, بهتر جواب میگیری:
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

با این مشخصاتی که گفتی تا حالا گیم پدی ساخته نشده [X][X][X]:)

البته شوخی کردم, منظورم این بود که تو این بهشت برین پیدا نمیکنی.

Razer Serval همه ی چیزهایی که گفتی رو داره (گیره هم داره) ولی خب شارژ داخلی نداره و باتری AA میخوره و قیمتش نسبت به بقیه یه کم بالاست.

Sony DS4 هم فقط یه کم جنس بدنه جالب نیست و با تعدادی کمی از گوشیها هماهنگی نداره و گرنه بقیه ی مواردو داره. (گیره ی جداگونه شو تو بعضی مغازه ها دیدم)

Xiaomi رو دارم و شارژی نیست و باتری AA میخوره ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه. ولی متاسفانه تا حالا جایی ندیدم گیره شو داشته باشه.
شما که دسته شیائومی را دارید چند تا سوال دارم
با دسته های گرون قیمتی که تو بازار هست چه فرقی داره
تا حالا تو بازی های اندروید و لب تاب به مشکل خوردید
شنیدم برای بازی pes 2017 خیلی قطع و وصل میشه ایا درسته این حرف؟
مصرف استفاده باتریش چه طوریه
چند وقت یک بار باتری عوض میکنید
با این دسته میتونید ویندوز رو کنترل کنید مثلا کار موس رو بکنه یا باهاش موسیقی عوض کنید و غیره

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
شما که دسته شیائومی را دارید چند تا سوال دارم
با دسته های گرون قیمتی که تو بازار هست چه فرقی داره
تا حالا تو بازی های اندروید و لب تاب به مشکل خوردید
شنیدم برای بازی pes 2017 خیلی قطع و وصل میشه ایا درسته این حرف؟
مصرف استفاده باتریش چه طوریه
چند وقت یک بار باتری عوض میکنید
با این دسته میتونید ویندوز رو کنترل کنید مثلا کار موس رو بکنه یا باهاش موسیقی عوض کنید و غیره

البته شاید 3-4 ماه بیشتر نباشه که xiaomi دارم ولی تو این مدت, به مشکلی برنخوردم. شاید تنها فرقش با گرونترها این باشه که کمی فنرهاش شل تره ولی چیز خیلی مهمی نیست بنظرم. و البته یه نکته ی منفی دیگه هم نسبت به گرونترها اینه که با سیم وصل نمیشه. ولی با این قیمت بهترین انتخابه.

pes 2017 ندارم که باهاش امتحان کنم. چون تا حالا بطور مداوم و با باتری یکسان, باهاش کار نکردم, نمیتونم در مورد باتریش نظری بدم.

شما نرم افزار زیر رو میگیری که دسته xiaomi رو xinput support میکنه:

Releases · irungentoo/Xiaomi_gamepad · GitHub

بعد هم با نرم افزار زیر میتونی کلیدهاشو به هر چی میخوای عوض کنی برای ماوس و موسیقی و ...:

GitHub - AntiMicro/antimicro: Graphical program used to map keyboard buttons and mouse controls to a gamepad. Useful for playing games with no gamepad support

آخرین ویرایش:
  • Like

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
دوستان نظرتون درباره این دسته چیه
ngds-q1.jpg

- ظاهر زیبا و جذاب

- طراحی ارگونومیک

- گیره برای نگاه داری گوشی هوشمند یا تبلت

- سازگار با سیستم عامل iOS

- سازگار با گوشی های هوشمند، تبلت ها، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و حتی تلوزیون های هوشمند

- بلوتوث نسخه 4.0

- موتور های لرزاننده

- باتری قدرتمند قابل شارژ

همه خصوصیات خوب یک دسته رو داره هم بی سیمه هم بلوتوث نسخه 4 داره هم گیره گوشی داره هم موتور لرزاننده داره باتری قابل شارژ داره
قیمتش هم 150 تومانه
کسی با این دسته کار کرده

• Like
Reactions: silent ops

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان نظرتون درباره این دسته چیه
ngds-q1.jpg

- ظاهر زیبا و جذاب

- طراحی ارگونومیک

- گیره برای نگاه داری گوشی هوشمند یا تبلت

- سازگار با سیستم عامل iOS

- سازگار با گوشی های هوشمند، تبلت ها، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و حتی تلوزیون های هوشمند

- بلوتوث نسخه 4.0

- موتور های لرزاننده

- باتری قدرتمند قابل شارژ

همه خصوصیات خوب یک دسته رو داره هم بی سیمه هم بلوتوث نسخه 4 داره هم گیره گوشی داره هم موتور لرزاننده داره باتری قابل شارژ داره
قیمتش هم 150 تومانه
کسی با این دسته کار کرده
نسبت به امکاناتش و زیباییش قیمت مناسبی هم داره.
من خودم از دسته X360 واسه پی سی استفاده می کنم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم همه ی بازی ها رو به صورت دیفالت ساپورت می کنه .اما اگه بخوام دسته جدیدی بگیرم مطمئنا استیم کنترلر هست.
اما در مورد این دسته با توجه به نحوه ی چینش دکمه ها و شبیه بودنش به دسته ایکس باکس فکر کنم اینم همه ی بازی ها رو ساپورت کنه .
کیفیت ساختش چطوره؟

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
نسبت به امکاناتش و زیباییش قیمت مناسبی هم داره.
من خودم از دسته X360 واسه پی سی استفاده می کنم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم همه ی بازی ها رو به صورت دیفالت ساپورت می کنه .اما اگه بخوام دسته جدیدی بگیرم مطمئنا استیم کنترلر هست.
اما در مورد این دسته با توجه به نحوه ی چینش دکمه ها و شبیه بودنش به دسته ایکس باکس فکر کنم اینم همه ی بازی ها رو ساپورت کنه .
کیفیت ساختش چطوره؟
مهم همون کیفیت ساختشه وگرنه همه نوع امکاناتی داره
راستی اسم دسته
دسته بازی NGDS gamepad Q1

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
البته شاید 3-4 ماه بیشتر نباشه که xiaomi دارم ولی تو این مدت, به مشکلی برنخوردم. شاید تنها فرقش با گرونترها این باشه که کمی فنرهاش شل تره ولی چیز خیلی مهمی نیست بنظرم. و البته یه نکته ی منفی دیگه هم نسبت به گرونترها اینه که با سیم وصل نمیشه. ولی با این قیمت بهترین انتخابه.

pes 2017 ندارم که باهاش امتحان کنم. چون تا حالا بطور مداوم و با باتری یکسان, باهاش کار نکردم, نمیتونم در مورد باتریش نظری بدم.

شما نرم افزار زیر رو میگیری که دسته xiaomi رو xinput support میکنه:
Releases · irungentoo/Xiaomi_gamepad · GitHub

بعد هم با نرم افزار زیر میتونی کلیدهاشو به هر چی میخوای عوض کنی برای ماوس و موسیقی و ...:

GitHub - AntiMicro/antimicro: Graphical program used to map keyboard buttons and mouse controls to a gamepad. Useful for playing games with no gamepad support

من این دسته رو خریدم ولی مشکل دارم
به سختی به لب تاب وصل میشه با اینکه بلوتوث لب تاب همیشه روشنه
شماها چه کار میکنید
این دکمه وسط دسته رو بیشتر بهم توضیح میدهید چه کارهایی میشه باهاش کرد
اگه چند ثانیه دکمه رو نگه داریم برای چه کاریه و اگر سریع دکمه رو بزنیم برای چیه
برای بازی فوتبال pes 2017 بنده این برنامه رو X360CE ریختم تو محیط بازی و تو این قسمت این مراحل و طی کردم
xiaomi-wireless-gamepad-2.jpg

-xiaomi-wireless-gamepad-3.jpg

-xiaomi-wireless-gamepad-5.jpg

ولی وارد بازی که میشم دکمه هاش کار نمیکنه با اینکه دکمه وسط دسته بازی رو شناخته
باید حتما بزارم رو قسمت directinput تا دسته رو بشناسه ولی تو این قسمت دکمه ها رو نمیتونم تنظیم کنم
و اینکه با اینکه بازی pes 2017 دسته های شوک دار رو ساپورت میکنه ولی تو بازی برام ویبره نداشت
لطفا راهنماییم کنید
این لینک دومی هم که بهم دادید و دانلود کردم ولی فایل نصبی توش ندیدم
باید چه طوری نصبش کرد؟
لینک اولی هم که دادید دانلود کردم دو تا فایل نصبی داره راهنمای استفادشو بهم میگید

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من این دسته رو خریدم ولی مشکل دارم
به سختی به لب تاب وصل میشه با اینکه بلوتوث لب تاب همیشه روشنه
شماها چه کار میکنید
این دکمه وسط دسته رو بیشتر بهم توضیح میدهید چه کارهایی میشه باهاش کرد
اگه چند ثانیه دکمه رو نگه داریم برای چه کاریه و اگر سریع دکمه رو بزنیم برای چیه
برای بازی فوتبال pes 2017 بنده این برنامه رو X360CE ریختم تو محیط بازی و تو این قسمت این مراحل و طی کردم
xiaomi-wireless-gamepad-2.jpg

-xiaomi-wireless-gamepad-3.jpg

-xiaomi-wireless-gamepad-5.jpg

ولی وارد بازی که میشم دکمه هاش کار نمیکنه با اینکه دکمه وسط دسته بازی رو شناخته
باید حتما بزارم رو قسمت directinput تا دسته رو بشناسه ولی تو این قسمت دکمه ها رو نمیتونم تنظیم کنم
و اینکه با اینکه بازی pes 2017 دسته های شوک دار رو ساپورت میکنه ولی تو بازی برام ویبره نداشت
لطفا راهنماییم کنید
این لینک دومی هم که بهم دادید و دانلود کردم ولی فایل نصبی توش ندیدم
باید چه طوری نصبش کرد؟
لینک اولی هم که دادید دانلود کردم دو تا فایل نصبی داره راهنمای استفادشو بهم میگید

دکمه ی وسط گیم پد برای همون اتصال بلوتوث هستش که بعد از pair شدن, همیشه روشن می مونه. اگه نمیتونی pair کنی, یه دانگل بلوتوث جدا بخر وصل کن به لپتاپ.

pes 2017 هم قبلا گفتم. این بازی رو ندارم که بخوام جوابتو بدم.

کار با برنامه ی x360c هم بلد نیستم!

برای برنامه ی ANTIMACRO از قسمت پایین که نوشته controller mapping انتخاب میکنی, دونه دونه دکمه ها رو میشناسونی بهش و بعد save میکنی.
حالا تو صفحه ی اصلی, کلید کیبورد برای هر بازی رو جایگزین میکنی. (این روش برای directinput)

لینک اولی هم, باید مورد Xiaomi_gamepad_to_X360.zip رو دانلود کنی و extract کنی. بعد از فولدر scp فایل ScpDriver.exe رو اجرا میکنی تا درایورش نصب بشه. در انتها هم mi.exe رو اجرا میکنی. (این روش برای xinput)

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام
دوستان میشه یه دسته معرفی کنید برای pc که بشه تمام بازیها رو بدون محدودیت اجرا کرد..موس کیبورد شبیه سازی کنه تو کنترل بازی..نظر شما درباره دسته ..لاجیتک F 710 چیه.?
Gamepad-Logitech-Wireless-F710d1029f.jpg

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دوستان میشه یه دسته معرفی کنید برای pc که بشه تمام بازیها رو بدون محدودیت اجرا کرد..موس کیبورد شبیه سازی کنه تو کنترل بازی..نظر شما درباره دسته ..لاجیتک F 710 چیه.?
View attachment 78372

نگفتی که تا چقدر میخوای هزینه کنی!

.لاجیتک F 710 خیلی قدیمیه و من اصلا توصیه نمی کنم. با حدود 200 تومن میتونی دسته ی Xbox One S رو بخری.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
نگفتی که تا چقدر میخوای هزینه کنی!

.لاجیتک F 710 خیلی قدیمیه و من اصلا توصیه نمی کنم. با حدود 200 تومن میتونی دسته ی Xbox One S رو بخری.

.
خودم خیلی تخصصی تو با زیهای pc ندارم تازه میخام شروع کنم با موس کیبورد دستم راحت نیست..نزدیک همون قیمت برام کارایش مهم رو همه بازیها جواب بده.
پس دستگیره xbox one بهتر..

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
.
خودم خیلی تخصصی تو با زیهای pc ندارم تازه میخام شروع کنم با موس کیبورد دستم راحت نیست..نزدیک همون قیمت برام کارایش مهم رو همه بازیها جواب بده.
پس دستگیره xbox one بهتر..

آره. تقریبا تو تمام بازیهای 10 سال اخیر جواب میده. (ویندوز 10)

Xbox One S

برای اتصال بی سیمش هم یا باید دانگل 25 دلاریشو جدا بخری یا با بلوتوث هم میتونی وصل کنی.
اتصال با سیم هم همین سیم های شارژ موبایل بهش میخوره.

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
آره. تقریبا تو تمام بازیهای 10 سال اخیر جواب میده. (ویندوز 10)

Xbox One S

برای اتصال بی سیمش هم یا باید دانگل 25 دلاریشو جدا بخری یا با بلوتوث هم میتونی وصل کنی.
اتصال با سیم هم همین سیم های شارژ موبایل بهش میخوره.

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر