بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بعد یه سوال داشتم مزیت خاصی داره ( از نظر سرعت و ... ) که سیم کارت 4G رو بذاری تو مودم TD-LTE ؟
سیم 4g یه بسته های 3 ساعته نا محدود شبانه داره که 2 هزار تومن قیمتشه که باعث میشه هزینه های دانلود پایین بیاد.

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سیم 4g یه بسته های 3 ساعته نا محدود شبانه داره که 2 هزار تومن قیمتشه که باعث میشه هزینه های دانلود پایین بیاد.
میدونم :D
میگم سرعت دریافتی اش موقعی که که سیم کارت 4G تو مودم هست با موقعی که تو گوشی هست و هات اسپات کنی فرقی داره ؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
میگم سرعت دریافتی اش موقعی که که سیم کارت 4G تو مودم هست با موقعی که تو گوشی هست و هات اسپات کنی فرقی داره ؟
نمیدونم:Dمن رو گوشیم همراه اول دارم ایرانسل رو گوشی تست نکردم تا حالا.

• Like
Reactions: G@m3r

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
بستگی داره
سیم کارت 4g روی مودم td سرعتش طبق باند td اون منطقه میشه من خودم هر دو مودم رو دارم و برای منطقه ما سرعت td بیشتره
ولی سرعت روی مودم 4g و گوشی فرقی نداره

• Like
Reactions: G@m3r

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام دوستان من امروز يك مودم tf 160 سفارش دادم گفته يك سيم كارت usim هم همراهشه ولي تا حالا با ايرانسل كار نكردم حالا بايد چيكار كنم بدستم رسيد فعال سازي سيم كارتش و كارهاي ديگشو تا بتونم ٣٠٠ مگ برثانيه دانلود كنم نياز به تنظيماتي هست تو ip و اينكه اون بسته هاي ٣ ساعته رو بايد چيجوري فعال كرد ، و اينكه كلا بايد بسته ها رو چيجوري فعال كنم كلن نميدونم چيكار كنم چون adsl دارم تا حالا با ايرانسل كار نكردم و اينكه چيجوري مي تونم از ٤.٥ جي استفاده كنم تو دفترچه راهنماش هست

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام دوستان من امروز يك مودم tf 160 سفارش دادم گفته يك سيم كارت usim هم همراهشه ولي تا حالا با ايرانسل كار نكردم حالا بايد چيكار كنم بدستم رسيد فعال سازي سيم كارتش و كارهاي ديگشو تا بتونم ٣٠٠ مگ برثانيه دانلود كنم نياز به تنظيماتي هست تو ip و اينكه اون بسته هاي ٣ ساعته رو بايد چيجوري فعال كرد ، و اينكه كلا بايد بسته ها رو چيجوري فعال كنم كلن نميدونم چيكار كنم چون adsl دارم تا حالا با ايرانسل كار نكردم و اينكه چيجوري مي تونم از ٤.٥ جي استفاده كنم تو دفترچه راهنماش هست
شما چه دل خجسته ای داری
اون تو حالت تست 300 مگابیت بر ثانیه داده
شما خیلی خوب جواب بده برات 50 مگ

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
شما چه دل خجسته ای داری
اون تو حالت تست 300 مگابیت بر ثانیه داده
شما خیلی خوب جواب بده برات 50 مگ
گفته تو حالت fdd تنها مودمي هست كه اينجوريه ولي تو حالت tdd كمتره من مكسش رو گفتم نه اينكه اونقد بده منظورم رو تنظيماتش نوشته

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
گفته تو حالت fdd تنها مودمي هست كه اينجوريه ولي تو حالت tdd كمتره من مكسش رو گفتم نه اينكه اونقد بده منظورم رو تنظيماتش نوشته
داداش این مودم اصلا نمی تونه تجمیع کنه
به علاوه وای فای ضعیف
یعنی کلا شکست ایرانسل
نه کار خاصی نباید انجام بدین
سیم خودش فعال میشه فقط باید مکان مناسبی از نظر دریافت سیگنال پیدا کنین و اولین تست رو بگیریم و به اشتراک بگزارید
به امید خدا

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
داداش این مودم اصلا نمی تونه تجمیع کنه
به علاوه وای فای ضعیف
یعنی کلا شکست ایرانسل
نه کار خاصی نباید انجام بدین
سیم خودش فعال میشه فقط باید مکان مناسبی از نظر دریافت سیگنال پیدا کنین و اولین تست رو بگیریم و به اشتراک بگزارید
به امید خدا

حتمن دستم رسيد تست مي كنم به اشتراك ميزارم من بيشتر براي دانلود لازم دارم واسه بسته هاي نا محدودي كه ميزاره گرفتم

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
حتمن دستم رسيد تست مي كنم به اشتراك ميزارم من بيشتر براي دانلود لازم دارم واسه بسته هاي نا محدودي كه ميزاره گرفتم
البته سرعت ش بد نیست در حد ی مودم معمولی
ولی در حد تبلیغات که میکنه و حس تجمیع باند و سرعت گوشی با فورجی پلاس نیست مخصوصا اینکه وای فای ضعیف هم داره کلا سعی کنین با کابل وصل بشین
به امید خدا تست های بالای ١٠٠ مگ بزاری حداقل خوشحال باشی لذت ببریم از زندگی

e9124f0413755b101d5c475253049818.jpg

• Like
Reactions: amirv2

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان من برای ps4 میخوام این مودم را تهیه کنم. کدوم مودم را بخرم ؟ تو سایت ایرانسل دیدم یکی که گرون بود. اونو نمیخوام.
بقیه یک دونه 199 تومنی و بقیه 145 تومنی. سوالم اینه که فرق این 199 تومنی با 145 تومنی چیه ؟
ایا همه این مودم ها وایفای دارند ؟
در کل کدوم را بگیرم بهتره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر