Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان من این بازی رو تو همین Summer sale گرفتم دوازده دلار ، و باید یه چیزی رو بگم :
خیییییییییلی زوور داره این بازی رو خراب کردن ~X( منظورم سازنده هاست ، وااقعا این بازی پتانسیلش رو داشت که یکی از بهترینای این نسل باشه ، طراحی پاریس به این زیبایی و این موزیک متن عالی وااقعا موندم چرا انقد با مشکلات فنی دادنش بیرون تا نمره هاش خراب بشه و ... حتی الان بعد از این این همه آپدیت هم کاملا بازی روون و بی عیب نشده ، ولی بنظرم در حد 12 دلار کاملا ارزشش رو داشت ... اما بیشتر حرص میخورم که اینو چرا با این وضعیت دادن بیرون ، کافی بود شش ماه دیر تر عرضه میکردن بدون مشکل تا دل همه طرفدارای Ac بعد از سال ها شاد بشه :-w . اگه یوبیسافت صرفا بخاطر پول سازنده هاشو مجبور کرده سر موقع بازی رو بدن بیرون وااقعا جا داره بگیم لعنت بهش :-? .
دقیقا! طراحی پاریس و اون جمعیت و شورش ها و اعتراض ها و ... انقدر خوب که یه شاهکار بشه حیف که پتانسیلش از دست رفت :|
همین AC origin رو که میبینم جدا از گیم پلی و گرافیک و غیره ، طراحیش به هیچ وجه به دلم نمیشینه! ترجیح میدادم زمان توی همون بازه باشه تا بره عقب تر
انقدر پاریس قشنگ تو بازی طراحی شده که وقتی یادم میاد دلم میخواد دوباره بازیش کنم حیف که مشکلات فنی و طراحی ماموریت ها خیلی مشکل داشت=((
همین سیندیکیت هم که بعدش اومد طراحی خوب بود اما به هیچ وجه مثل این عالی نبود ، موزیکش که دیگه جای خود داره

• Like
Reactions: mobile1199

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دقیقا! طراحی پاریس و اون جمعیت و شورش ها و اعتراض ها و ... انقدر خوب که یه شاهکار بشه حیف که پتانسیلش از دست رفت :|
همین AC origin رو که میبینم جدا از گیم پلی و گرافیک و غیره ، طراحیش به هیچ وجه به دلم نمیشینه! ترجیح میدادم زمان توی همون بازه باشه تا بره عقب تر
انقدر پاریس قشنگ تو بازی طراحی شده که وقتی یادم میاد دلم میخواد دوباره بازیش کنم حیف که مشکلات فنی و طراحی ماموریت ها خیلی مشکل داشت=((
همین سیندیکیت هم که بعدش اومد طراحی خوب بود اما به هیچ وجه مثل این عالی نبود ، موزیکش که دیگه جای خود داره

وااقعا امیدی به Origins ندارم و بخاطر همین ام بود که یونیتی رو خریدم ، خیلی وقت بود Ac بازی نکرده بودم دیگه Ac خونم افتاده بود :D بنظرم بجای *شعر ساختن یوبیسافت باید سری اتزیو و الطیر رو Remake کنه یا یه Ac دیگه بسازه تو پاریس ...

• Like
Reactions: Parsa.e

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یوبی سافت که راکستار یا ناتی داگ نیست اینا معمولا بازی هاشون سرموعد حتی با مشکلات زیادم میدن بیرون ! و سودزا هم هستن بازی هاسون ولی متاسفانه از حد متوسط بهتر نمیشن اونم سر یکسری مشکلات ریز خنده دار !

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام
آقایون بازی هنوز هستن کسایی که آنلاین بازیش کنن؟؟؟
تا آبان برا اومدن ریشه ها دووم نمیارم باید یه اساسین بندازم بالا:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام

آره منم خیلی وقت بود AC بازی نکرده بودم اینو خریدم تو تخفیفا :D آیدیم تو امضا هست از هفته دیگه اینا میام :-bd

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
وااقعا امیدی به Origins ندارم و بخاطر همین ام بود که یونیتی رو خریدم ، خیلی وقت بود Ac بازی نکرده بودم دیگه Ac خونم افتاده بود :D بنظرم بجای *شعر ساختن یوبیسافت باید سری اتزیو و الطیر رو Remake کنه یا یه Ac دیگه بسازه تو پاریس ...

یوبی سافت اتزیو کالکشن (سه گانه) رو برای ps4 داده

Sent from my Tapatalk

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
یوبی سافت اتزیو کالکشن (سه گانه) رو برای ps4 داده

Sent from my Tapatalk

بله اونو دیدم ، یه نگاهی به نمرات و اسکرین شات های مقایسش بندازید اگه ندیدید:-?
یونیتی بزرگترین فاجعه نسل هشتم بود ، تا وقتی که اتزیو کالکشن اومد و یوبیسافت ثابت کرد قابلیت هاش بیشتر از این حرفاست :D

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
بله اونو دیدم ، یه نگاهی به نمرات و اسکرین شات های مقایسش بندازید اگه ندیدید:-?
یونیتی بزرگترین فاجعه نسل هشتم بود ، تا وقتی که اتزیو کالکشن اومد و یوبیسافت ثابت کرد قابلیت هاش بیشتر از این حرفاست :D

من که اتزیو کالکشن رو خریدم همون اول و بازی میکنم
ولی منظورتون رو متوجه نشدم از پیشرفت گرافیکی اتزیو کالکشن راضی نبودید یا نمره ی متا ؟
درباره ی گرافیک که خب این یه ریمستر معمولی بوده و بنظر من که قابل قبوله
اما اینکه چرا متای 72 گرفته اتزیو کالکشن باید بگم که برای من حداقل ، متا یه بازی ریمستر اصلن مهم نیست منتقد ها هم گویا خودشون رو زدن به اون راه! و میان بازی ریمستر رو به عنوان بازی جدید درنظر میگرن! و این نمرات رو میدن
اصولن ریمسترها برای تجدید خاطرات و علاقه مندانی میاد که میخوان دوباره بازی کنن یا نتونستن قبلن بازی کنن به همین دلیل هم نمره ی پایین برای ریمستر هیچ معنی نداره
برای کسی که قبلن این بازی رو انجام داده و براش ثابت شده که این شاهکار هست حالا منتقد ها بیان صفر بدن به ریمسترش ! هیچ اهمیتی نداره

Sent from my Tapatalk

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
سلام
اره مردم بازی میکنن 10 ثانیه ای واسه من پیدا میکرد.
من اساسین 4 مولتی پلیرشو هنوز بازی میکنم پلیر داره این که جای خود

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
من نسخه PS4 رو به آخرین نسخه آپدیت کردم ولی هنوز فریم ریت بازی بده! :| کلا اینجوریه؟ یعنی راه دیگه ای نداره؟ :|

آره همینطوریه
کاریش نمیشه کرد
پیشنهاد میکنم قبل این بازی Just Cause 3 رو بازی کنی
چون افت فریمای این پیش اون هیچه:D
اینجوری قابل تحمل تر میشه:D

• Like
Reactions: Blood Brothers

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
آره همینطوریه
کاریش نمیشه کرد
پیشنهاد میکنم قبل این بازی Just Cause 3 رو بازی کنی
چون افت فریمای این پیش اون هیچه:D
اینجوری قابل تحمل تر میشه:D
کلا اصلا مشکلات فنی خیلی داره! من تازه بازی رو گرفتم شنیده بودم مشکل داره ولی نه در این حد
حالا Syndicate از نظر فنی بهتر هست از این؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کلا اصلا مشکلات فنی خیلی داره! من تازه بازی رو گرفتم شنیده بودم مشکل داره ولی نه در این حد
حالا Syndicate از نظر فنی بهتر هست از این؟

من جز افت فریم تو جاهای شلوغ و آدمای مسخره ی توی خیابوناش مشکل دیگه ای ندیدم حقیقتش، البته هنوز تمومش نکردم:D

خیر Syndicate مشکل فنی خاصی نداره

• Like
Reactions: Blood Brothers

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
من بازی رو تموم کردم چند تا سوال داشتم

اول اینکه بازیرو هنوز 100 درصد نکردم فقط داستانش رو تموم کردم شاید مثلا اگه صد درصد کنی چیزی بگه یا نشونت بده
تو زمان حال اون دو تا مرد و زنه که به اونی که داره خاطرات آرنو رو بازی میکنه کمک میکنن همون ربکا و شاون بودن؟
وسطای داستان آرنو از گروهشون اسسین ها اخراج میکنن تا آخر داستان هم حرفی زده نمیشه که برگشته یا نه هر چند لباس مستر اسسینِ آرنو آزاد میشه! الان آرنو بالاخره اسسین ـه یا نه؟اولین بار که بازی رو شروع میکتی یه جایی بود حالت منو مانند داشت و چند تا شخصیت توش بودن مثل الطایر و اتزیو و چند نفر دیگه که همه اینا قفل بودن و نمیتونستی انتخابشون کنی جزو نفر اول که تا حالا نشونش نداده بودن و تمپلار بود. کسی میدونه اصلا اون چی بود؟! برمیگرده به اون منو که بزاره با کرکتر های دیگه هم بازی کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر