گیم نت های کرج

hamed 2 pac

کاربر سایت
Jan 17, 2013
10
نفرات برتر استان البرز در مسابقات جام خلیج فارس معرفی شدند و خودشون برای مسابقات

نهایی که در مجتمع مگامال اکباتان برگزار میشود آماده میکنن
.

لینک رسمی مسابقات
: خانه - جام بازی های رایانه ای

لینک برگزار کننده مسابقات استان البرز :
خانه فرهنگ دیجیتال شهدای گلشهرویلا

91285302231630677917.png

آخرین ویرایش:

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13

millano

کاربر سایت
Oct 31, 2008
13
نام
عماد
افتتاح گیم نت ترا گیم

بازیهای گروهی و شبکه PS3
Call of Duty, Blur, Uncharted, assassin's creed, ...

برگزاری مسابقات Call of Duty

PS3, PS4, XBOX

آزادگان کوچه رجبی (پشت مسجد)
34475857

avenger3379

کاربر سایت
Sep 7, 2015
1
سلام
میدونم اینجا جای درستی نبود بگم اما نمیتونستم تاپیک جدیدی ایجاد کنم از همگی معذرت
ما یک گیم نت داریم.
چیزی شبیه محیط یک کافینت.( یک سرور با تعدادی کلاینت)
فرق سیستم های گیم نت با سیستم های محیط شبکه مثل یک کافی نت ، تفاوت در سخت افزار هست.
مثلا واسه کافی نت یه کلاینت معمولی و ساده که کارش فقط بازکردن سایت هست، کار رو راه میندازه؛ ولی برای گیم نت خود کلاینت باید حداقل رم 2 و گرافیک1 گیگ رو داشته باشن. حالا دیگه cpu و هارد هم هست و کشش قدرت مادربورد.

الان مدتی هست که تو فکر هستم نوع شبکه بندی و تجهیزات گیم نت رو تغییر بدم.
میخواستم بدونم با توجه به تغییرات جدید در فناوری های نوپا و سال 2015 که نزدیکیم هستیم، چیزی نیست که بشه یک سرور مرکزی برای گیم نت راه انداخت و کلاینتها به اون وصل بشن و شروع کنن بازی کردن؟

یه چیزی مثه تین کلاینت و سرور مرکزی که برای محیط های شبکه کوچیک استفاده میکنن.
ولی خوب همانطور که گفتم، برای گیم نت تجهیزات باید بالاتر باشه.

بنظر شما دوستان، چه راهی هست برای اینکه بتونیم یک سررو گیم قوی بزاریم و کلاینت هایی که فقط مانیتور دارن و کی بورد و ماوس.

یه همچین چیزی
اینــــــــــــــــــــــــ
یـــا
ایــــــــــــــــــــــــــن

hamid188

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1
سلام
دوستان من تصمیم دارم تو کرج گیم نت راه اندازی کنم
در حال حاضر 8 تا XBOX 360 و 8 تا PC دارم و اگه کشش داشته باشه آینده ارتقا میدم.
به نظرتون کجا باشه بهتره که هم پول پیش و اجاره کمتری بخواهد هم مشتری داشته باشه.
محیطشم سالم باشه و لات و لوت زیاد نداشته باشه.
الان شهرستان هستم و نزدیک 6 ساله کارم اینه.
بنا به دلایلی دارم میام کرج.

recordgame

کاربر سایت
Jan 24, 2017
1
سلام..
قابل توجه گیمرهای عزیز کرجی..گیم سنتر رکورد دارای دو سالن مجزا . مبله با امکانات رفاهی و جای پارک فراوان میزبان شما عزیزان میباشد/بازیهای شیکه ای lan/بازیهای آنلاین/کلوب ps4/در محیطی مدرن*استاندارد و سالم از بازی کردن لذت ببرید
کرج/چهارراه کارخانه قند/روبروی درب اصلی کارخانه قند/ابتدای کوچه شالچی 09108785059-32762006 تلفن جهت هماهنگی
((کاربران این سایت دارای آفر ویژه میباشند))
instagram:recordgamingcenter

shervinsouri

کاربر سایت
Dec 16, 2017
1
یکی از جا های خیلی ردیف تو کرج (مرکز سرگرمی های دیجیتال البرز) هست . کرج چهارراه طالقانی خیابان مرجان کوچه میرزایی خانه جوان طبقه اول قیمت بسیار پایین امکانات بسیار بالا (دقیقا از کوچه کناری مارال چرم)
instagram:alborzgamekaraj

1361saleh

کاربر سایت
Feb 26, 2018
3
سلام !
دوستان هرکی یه گیم نت خوب تو کرج میشناسه بگه تا با هم بریم !!
من معمولا cod 4 میزنم !! یه گیم نت خیلی خوبه تو آزادگان !
هرکی خواست هماهنگ کنه با هم بریم ;)

تو مهرشهر VR Game center هست بتزی گروهی سبک کانتر رو داره عالیه

1361saleh

کاربر سایت
Feb 26, 2018
3
آقا کسی گیم نت خوب نمیشناسه تو کرج؟ یعنی هیچ کس کرج نسیت؟ :(. باو WestGame که جم شد. اون گیم نت میدون اسبی هم که آشغاله! LAN نیست!!!!. آقا یکی یه گیم نت خوب سراغ داره بگه!!! که MW2 یا Black Ops یا COD 4 بشه توش زد! فرقی نداره Xbox - PC یا PS3 . فقط LAN باشه!
بازی های VR گروهی رو رو من تو مهرشهر بازی کردم عالیه آنلاین مثل کانتر خیلی حرفه ای آدرسش مهرشهر خیابان 111 پاساژ مبنا VR Game center

1361saleh

کاربر سایت
Feb 26, 2018
3
خوش به حالتون اونجا ها چقدر گیم نت هست!:( طرفای ما هیچی نیست. آزادگان و عظیمیه حتی گوهر دشت!
یک بار به جای گیم نت با PC برید سبک VR بازی های کرپهی رو تجربه کنید فوق‌العاده خوبه بهترین VR تو مهرشهر VR Game center تو خیابان 111 پاساژ مبنا طبقه 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر