PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان چجوری بین صفحات تاپیک جابجا بشم؟میخوام از صفحه 100 به بعدو بخونم اما نمیشه باید دوتا دوتا جابجا کنم
اول بازیم 50 باره شکست خوردم 9 گیگ اپدیت کردم دلم نمیاد بفروشمش ولی سخته
ویچر 3 هرچی راحت رفتم این یکی پوستمو داره میکنه

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
خب بازی تموم شد با 45 ساعت و لول 91 پایان اصلی هم دیدم فکر کنم :D گرمن یکم اذیت کرد زدنش سریع بود جاخالی میداد ولی moon persensce رو راحت زدم :ar! کات سین آخر بازی هم که چیزی دستگیرم نشد داستان کامل بازی رو خوندم تو همین فروم دوتاشو کامل خوندم کلا گنگه داستان
پ.ن:dlc چقدر گرونه 20 دلار؟

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
خب بازی تموم شد با 45 ساعت و لول 91 پایان اصلی هم دیدم فکر کنم :D گرمن یکم اذیت کرد زدنش سریع بود جاخالی میداد ولی moon persensce رو راحت زدم :ar! کات سین آخر بازی هم که چیزی دستگیرم نشد داستان کامل بازی رو خوندم تو همین فروم دوتاشو کامل خوندم کلا گنگه داستان
داستان بازی رو کجا خوندی لینکشو رو میزاری

• Like
Reactions: Milad_HW

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
من بازی +دی ال سی رو گرفتم ۲۰ دلار چن وقت پیش. تخفیف خورده بود

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
سلام دوستان من ميخواستم اين بازي رو بخرم ولي يكم در مورد داستان و سبكش شك دارم در مورد داستان ايا داستانش جذاب هست؟ و ايا سبكش نزديك به rpg هست يا نه ؟ اگه يكم توضيح دهيد ممنون ميشم

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام دوستان من ميخواستم اين بازي رو بخرم ولي يكم در مورد داستان و سبكش شك دارم در مورد داستان ايا داستانش جذاب هست؟ و ايا سبكش نزديك به rpg هست يا نه ؟ اگه يكم توضيح دهيد ممنون ميشم

قبلا بازی های سری dark souls رو بازی کردی ؟ یا احیانا بازی Demon souls رو بازی کردی ؟ اگر این بازی ها رو بازی کردی سبک بلادبورن شبیه به اینهاست با این تفاوت که بسیار تهاجمی هستش ولی اگر اصلا بازی های تو این سبک رو بازی نکردی بازهم به نظر من میتونه شروع خوبی برات برای پیوستن به این سبک بازی ها باشه چون بلادبورن کافیه که فقط اون اوایل رو استقامت کنی تا بازی رو یاد بگیری و به قول خودمون مزه بازی بیاد زیر دهنت بعدش دیگه ول کن معامله نیستی و نمیتونی بازی رو ول کنی . داستان این بازی هم بسیار گسترده و تو در تو هستش مثل تمام بازی های استاد ، به این خاطر لینکی دوستمون بالا داده اونو بخون تا در جریان داستان بازی قرار بگیری . بخش های مختلف دیگر داستان بازی رو هم خودت در جریان بازی خواهی دید

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
قبلا بازی های سری dark souls رو بازی کردی ؟ یا احیانا بازی Demon souls رو بازی کردی ؟ اگر این بازی ها رو بازی کردی سبک بلادبورن شبیه به اینهاست با این تفاوت که بسیار تهاجمی هستش ولی اگر اصلا بازی های تو این سبک رو بازی نکردی بازهم به نظر من میتونه شروع خوبی برات برای پیوستن به این سبک بازی ها باشه چون بلادبورن کافیه که فقط اون اوایل رو استقامت کنی تا بازی رو یاد بگیری و به قول خودمون مزه بازی بیاد زیر دهنت بعدش دیگه ول کن معامله نیستی و نمیتونی بازی رو ول کنی . داستان این بازی هم بسیار گسترده و تو در تو هستش مثل تمام بازی های استاد ، به این خاطر لینکی دوستمون بالا داده اونو بخون تا در جریان داستان بازی قرار بگیری . بخش های مختلف دیگر داستان بازی رو هم خودت در جریان بازی خواهی دید
خيلي ممنون از توضيحاتتون واقعا عالي بود اون فايل دوستمون رو هم خوندم اوايلش رو عجب داستان عميقي داره بعد فقط يك نكته خيلي زبان انگليسي قويي مي خواد ؟؟ يا نه؟

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خيلي ممنون از توضيحاتتون واقعا عالي بود اون فايل دوستمون رو هم خوندم اوايلش رو عجب داستان عميقي داره بعد فقط يك نكته خيلي زبان انگليسي قويي مي خواد ؟؟ يا نه؟
داستان کلی تقریبا سر راست هست و متوجه میشی وقتی به ته بازی میرسی با دونستن یه زبان معمولی.....اما اگه تو بحر جزییات بازی بخواهی بری یچیزی تو سطح ایلتس باید داشته باشی یا بدونی خودت:D
سبک بازی جوری هست که باید به بازی وقت بدی تا کامل خودشو بهت معرفی بکنه از چه قراره.....یه وقت دیدی مثل من اولش متنفر شدی اولش و بعدش یهو دیدی تهش بازیو خیلی وقته تموم کردی و 4تا بازی هم سبکش هم به قتل رسوندی و هنوز تشنه خون سبکش هستی:D:D:D:D

• Like
Reactions: mehrdadb3

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
خب منم بعد از مدت ها dlc رو بازي كردم. خيلي خوب بود. فقط دوستم ميگفت كوسه ها رو زدي؟
من كوسه نديدم!!! كسي ميدونه كجاي dlc هستن دقيقا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر