بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان توجه کردید اکثر کسایی که عاشق این بازی هستن بیشتر بخاطر بازی کردن شماره 3 و 4 بازی هست که کارگردانش اقای Hideaki Itsuno هست ولی همه هیدکی کامیا رو تحسین میکنند و اونو بیشتر میشناسن:D
درسته کامیا این سری خلق کرد ولی اقای Hideaki Itsuno اونو ب اینجا رسونده و کاملش کرده بنظرم کم لطفی شده در حقش
قرار اقای Hideaki Itsuno بازی جدیدش رو بزودی معرفی کنه
امیدوارم DMC 5 باشه
احتمالش زیاده

با چه جراتی عکسای نسخه ریبوت رو ب همراه 8 تا قلب اینجا گذاشتی :-w:D
فرار کن:))
کدوم نسخه ریبوت من که چیزی نمیبینم بنظرم اون اصن dmc نیست:D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یعنی می خواین بگین داریم به E3 امسال نزدیک میشیم و بازم هیچ خبری از دویل جدید نیست ؟ :|

یعنی جداً از 4 مارچ تا حالا هیچ خبری نیست ؟ کلن این تاپیک رو از وسط خاک گرفته ها پیدا کردم بیاید بگید چه خبر لااقل اعلام کنین طرفداران دویلِ سنتی :D هنوز زنده ن :D

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

Dante000

کاربر سایت
Aug 14, 2017
3
سلام دوستان من به کپکام ایمیل زدم که پس کی قراره dmc جدید بیاد و اینکه توش موهای دانته سفیده یا نه... اونا هم جواب دادن بزودی قراره dmc جدید بسازن و پلن هاش ریخته شده و گفتن گفته شما تأیید میشه... همچنین گفتن برای دونستن زمان اومدن phantom souls میتونی به سایت زیر مراجعه کنی :
Capcom Community
گفتن هر وقت بیاد اینجا اطلاع میدن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام دوستان من به کپکام ایمیل زدم که پس کی قراره dmc جدید بیاد و اینکه توش موهای دانته سفیده یا نه... اونا هم جواب دادن بزودی قراره dmc جدید بسازن و پلن هاش ریخته شده و گفتن گفته شما تأیید میشه... همچنین گفتن برای دونستن زمان اومدن phantom souls میتونی به سایت زیر مراجعه کنی :
Capcom Community
گفتن هر وقت بیاد اینجا اطلاع میدن
مطمئنی ؟؟!:-?

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
بازی ۱۰۰٪ امسال معرفی میشه ولی خب تا وقتی یه خبری چیزی ازش نیاد موضوع خاصی نداریم که در موردش بحث کنیم :D
بدبختی کامیا هم ادمی نیست که تو توییتر چیزی از بازی لو بده یا امید بده یا از این قبیل , ریتویتش کنی کلمه ای از dmc ببینه درجا بلاکت میکنه :-s:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چقدر دلم برای اون استایل قدیمی تنگ شده:-< یادش بخیر بچه بودم نمیتونستم 3 بازی کنم از بس سخت بود امیدوارم اگه معرفی میکنن حداقل یه جوربسازن که به اون روزا که دستمون از درد دکمه زدن میترکید برگردیم:))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان یه زحمت میکشی عکسارو دوباره اپ کنی ؟ برا من چیزی نشون نمیده
بذار ببینم بعد از اینهمه مدت دارمشون هنوز یا نه :D
===
@PPPPPishrOOOOO

end_23_dantevergil09.jpg

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
I want to work on a Devil May Cry and Viewtiful Joe remake, or a true sequel for Okami. A cooperation with Dante (from Devil May Cry) and Bayonetta might also be fun. Dear Capcom, if it’s okay with someone like me, I will help anytime. Best regards. Everyone, bow down your heads together with me

Hideki Kamiya
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر