Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بخش کمپین بازی فقط از یک پلیر پشتیبانی میکنه و بخش آنلاین هم supply dropهارو داره.
سرورهای بخش آنلاین 60hz تیک ریت هستن.

• Like
Reactions: ps34

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
کلا فاز و راه نینتدو با سونی و مایکرو فرق داره . اصلا گروه خونیه بازیهایه نینتدو کاملا فرق داره .
حالا به چه علت نخواستن بزنن ؟
همون دلایلی که بقیه سازنده ها هم میارن احتمالاً, قدرت سخت افزاری پایین و اینکه کارشون برای آپدیت ها روی 4پلتفرم سخت تر میشه. کلاً کنترل یه بازی fps هم سخته با نیتندو سویچ ...

• Like
Reactions: Jack cooper

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خیلی جالبه جز گیم پلی e3 هیچ گیم پلی دیگه ای اینا بیرون ندادن فکر کنم فهمیدن تو انیمیشنهای کارکترها ر ی د ن واسه همین تا درستش نکنن هیچی نشون نمیدن:|همش هم فقط حرف میزنن فلان داریم میکنیمو بسار:|من این نسخه هم میخرم اما میدونم میخوره توی ذوقم:|

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خیلی جالبه جز گیم پلی e3 هیچ گیم پلی دیگه ای اینا بیرون ندادن فکر کنم فهمیدن تو انیمیشنهای کارکترها ر ی د ن واسه همین تا درستش نکنن هیچی نشون نمیدن:|همش هم فقط حرف میزنن فلان داریم میکنیمو بسار:|من این نسخه هم میخرم اما میدونم میخوره توی ذوقم:|
احتیاجی نیست پولتو حروم کنی.از 10 تا 14 شهریور بتای آزاد بازی رو تجربه کن اگر خوشت نیومد نخرش:D منم همین کار رو میکنم.اگر خوشم نیومد یه مدت بعد عرضش میرم دو روز بازی رو اجاره میکنم فقط سینگل پلیرش رو بازی میکنم.اخه این تیم مولتی ادونس وارفر رو حسابی گند زدن بهش و معلوم نیست بازم بخوان اینکار کنن یا اینکه نه واقعا خوب کار کردن روش ! تا حدود 22 روز دیگه همه چی مشخص خواهد شد هرچند بتای خصوصی بازی برای پیش خرید کنندگان نسخه ps4 تا 13 روز دیگه میاد:D

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
دوستان کسانی که کنسول دارند و Fps میزنن در مقایسه با کامپیوتر چجوریه ؟ یعنی چجوری اصلا میشه با دسته کنسول fps بازی کرد ؟!! چون من تو فکر کنسول هستم ولی تا حالا نداشتم ببینم چجوریه . اکس باکس بهتره یا پی اس 4 ؟>

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان کسانی که کنسول دارند و Fps میزنن در مقایسه با کامپیوتر چجوریه ؟ یعنی چجوری اصلا میشه با دسته کنسول fps بازی کرد ؟!! چون من تو فکر کنسول هستم ولی تا حالا نداشتم ببینم چجوریه . اکس باکس بهتره یا پی اس 4 ؟>
باید بازی کنین تا دستتون بیاد!همونجور که یه کنسول باز بیاد PC وقت میبره تا با موس و کیبرد حرفه ای بشه PCبازم وقت میبره با دسته بازی کنه.
در مورد کدوم کنسولم دسته کنسول که سلیقه فرده یکی با دسته XBOX راحته یکی با PS ولی درباره این بازی یا شوترای مولتی دیگه چون سونی قرارداد محتوای انحصاری(مثل عرضه زودتر DLC یا انحصارکردن ایتم و ... برای چندماه)داره با اکثر شوترای امسال(از همین کود تا بتلفرانت 2 و دستینی 2) PS4 بهتره.

• Like
Reactions: amir_k2m

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
احتیاجی نیست پولتو حروم کنی.از 10 تا 14 شهریور بتای آزاد بازی رو تجربه کن اگر خوشت نیومد نخرش:D منم همین کار رو میکنم.اگر خوشم نیومد یه مدت بعد عرضش میرم دو روز بازی رو اجاره میکنم فقط سینگل پلیرش رو بازی میکنم.اخه این تیم مولتی ادونس وارفر رو حسابی گند زدن بهش و معلوم نیست بازم بخوان اینکار کنن یا اینکه نه واقعا خوب کار کردن روش ! تا حدود 22 روز دیگه همه چی مشخص خواهد شد هرچند بتای خصوصی بازی برای پیش خرید کنندگان نسخه ps4 تا 13 روز دیگه میاد:D
نسخه بتا چند گیگه به نظرتون میشه حدس زد دور و بر 10 گیگی باشه ؟

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
سلام چطوری؟
اصلا مشخص نیست آخه بتای اینفینیت وارفر 24 گیگ بود:D
سلام خوبم خدارو شکر ایشالله شما هم خوب باشی
24 گیگ چه خبره بابا
من آخرین COD ی که بازی کردم بر می گرده به GHOSTS که اونم زیاد جذاب نبود واسم
از MW و MW2 خیلی خوشم میومد که متاسفانه در حد اون درست نکردن دوباره امیدوارم این یکی بهتر باشه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یه تریلر جدید اکی بیرون داده من هر وقت راه رفتن کارکترها رو میبینم خندم میگیره:))انگار دوتا پا وصل کردن به یه چوب خشک:Dکلا بالاتنه هیچ تکونی نمیخوره:))نمیدونم شاید خواستن خاطرات کالافهای 1,2,3 رو اینطور بیشتر نوستالژیش کنن واسه ما:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر