Multi Platform LawBreakers

9i6c9.png

Developer: Boss Key Production
Publisher: Nexon
Platforms: PlayStation 4,PC
Release Date: August 8, 2017
price: 30$
توضیحات:
LawBreakers یک بازی شوتر اول شخص انلاین است که توسط کلیف بلزینسکی خالق سری Gears Of War که یکی از بهترین عناوین شوتر سوم شخص که تحولی عظیم در این سبک رو ایجاد کرد در حال ساخت است.
کلیف بلزینسکی بعد از 20 سال فعالیت در سال 2012 از Epic Games جدا شد و حدود دو سال بعد به همراه Arjan Brusse اقدام به تاسیس استودیو باس کی پروداکشنز کرد اولین ساخته این استدیو عنوان LawBreakers هست که ابتدا قرار بود در سال 2016 تحت عنوانی رایگان و به صورت انحصاری برایه PC منتشر شود ولی در انتها بازی با یک تاخیر یک ساله و همچنین اعلام قیمت 30 دلاری و انتشار ان برای PS4 مواجه شد.
یکی از دلایلی که باعث میشود این بازی مورد بحث و انتظار قرار بگیره ساخته شدن ان توسط کلیف بلزینسکی هست کسی که تحولی عظیم در ساخت بازی شوتر سوم شحص ایجاد کرد و حالا ما قراره با سبکی متفاوت ولی در عین حال شبیه از این شخص شاهد باشیم.
این بازی مانند بازی اورواچ(که شباهت هایی به این سری دارد) دارای یک سری قهرمان است که در غالب تو تیم در مد های گوناگون به مبارزه به یکدیگر میپردازند.
به هنگام انتشار اولین تریلرها از گیم پلی بازی بحث های زیادی به شباهت این بازی به عنوان محبوب OverWatch در رسانه های گیمینگ ایجاد شد اما در عین شباهت هایی که این بازی به عنوان اورواچ دارد دارای خصوصیت های منحصر به فردی نیز هست مانند نقش داشتن جاذبه در تمامی مدهای این بازی که باعث میشود مبارزه علاوه بر زمین در فضا نیز جریان داشته باشد که ویژگی بسیار جذابی بنظر میرسد.
این بازی دارای 9 کلاس در 2 تیم مختلف به نام های Law و Breakers است که در هر کلاس یک کارکتر در هر دو تیم وجود دارد که در ادامه به معرفی ان ها میپردازیم, نکته جالب در این بازی این است که قدرت ها و ویژگی ها هر کارکتر در کلاس های مختلف در دو تیم با یکدیگر یکسان است و به عیر از تفاوت ظاهری هیچ فرقی در قدرت و برتری ندارند برای مثال قدرت های کارکتر کلاس Assassin در تیم Law با تیم Breakers یکسان است و فقط از لحاظ ویژگی ظاهری با هم تفاوت دارند.

w9vd3.png

p6yd1.png

Uplink: در این حالت یک ماهواره در وسط محیط بازی وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را تصاحب کرده و به منظقه خود اورده تا ماهواره اطلاعات خاصی را به صورت 100% دانلود کرده تا تیم مذکور یک امتیاز دریافت کند با رسیدن امتیاز به 3, تیم مذکور برنده میشود.

j8d58.png

Blitzball : در این حالت یه توپ در وسط زمین وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را به سمت منطقه حریف در قسمت تعیین شد قرار دهند که در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگرد با بدست اوردن 8 امتیاز تیم شما برنده میشود.

e1lmh.png

Turf War: این حالت که شبیه به مد Domination در بازی های دیگر هست بازیکنان تیم باید سه منطقه علامت گذاری شده را بدست بگیرند تا امتیاز هر منظقه نصیب ان ها شده هر تیم با بدست اوردن هر منطقه یک امتیاز رو تصاحب میکند با رسیدن امتیاز به 16 تیم مذکور برنده میشود.

dtvfy.png

Overcharge: این حالت که شبیه به حالت Uplink است بازیکنان تیم باید یک باتری را که در وسط زمین منطقه قرار دارد بدست اورند و در پایگاه خود قرار دهند تا بصورت 100% شارژ بشود در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگیرد با بدست اوردن 3 امتیاز تیم برنده میشود.

73lcx.png

Occupy: در این حالت بازیکنان تیم باید منطقه مشخص شده در نقشه را که هر 45 ثانیه جا به جا میشود تصاحب کنند با رسیدن امتیاز به 200, تیم مذکور برنده میشود.
1pql8.png

Grandview
fnsfs.jpg

Trench
sj0ne.jpg

Mammoth
rgxfe.jpg

Reactor
5qm5j.jpg

Station
7rbq0.jpg

Vertigo
ey5gm.jpg

Promenade
i1v7c.jpg

Redfalls
je3sf.jpg

Upcoming:
Alvarado Plaza
rcphq.jpg

Boneyard
zjhuz.jpg

Rushmore Station
1e2cn.jpg

4r8ek.png

Assassins
4wx1g.jpg

Hellion / Kitsune

Battle Medic
ecw68.jpg

Tokki / Feng
Enforcer

Axel / Kintar
Gunslinger

jybzg.jpg

Abaddon / Faust

Harrier
oc325.jpg

Sunshine / Baron

Juggernaut
bc0p7.jpg

Aegis / Nash

Titan
octh2.jpg

Bomchelle / Cronos

Vanguar
hpkhs.jpg

Maverick / Toska

Wraith
4d63o.jpg

Deadlock / Helix
نکته اخر که یکی از نکات جذاب و مهم بازی میباشد این است که سازندگان بازی قول داده اند که تمامی حالت ها , کلاس ها , کارکتر ها و نقشه ها که در اینده برای بازی منتشر میشود به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار میگیره و دلیل اینکار رو جلوگیری از تقسیم شدن بازیکنان به چند دسته اعلام کردند, البته اطلاعاتی در مورد نحوه عرضه این محتوا اعلام نکردن ولی این رو گفتن که تا جایی که میتونند بازی رو ساپورت میکنند.

promenade_blitzmode_shot3.jpg
reactor_gunslingerandwraith_shot1.png
lawbreakers_gdc_blindfire.jpg

lawbreakers_paxeast_zerogbattle.jpg

promenade-panormic-shot.png

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
الان که گوتی اومده شده 60 احتمالا اون اومده 40 ... تا جای که یادمه اوایل که اومده بود همون 60 بود استانداردش ...
کنسولا قبلاً هم فقط اوریجینز 60دلاری داشتن و الان شده گوتی. پی سی هم فک کنم همیشه داشته استاندارد رو و قیمتش فرقی نکرده. بیشتر فک کنم دلیلش اینه که بلیزارد تمام پول رو از فروش یه نسخه پی سی میگیره اما توی کنسولا باید یه درصدی از فروش رو به مایکروسافت و سونی بده.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
فکر کنم ادرس رو اینجا اشتباه اومدید چون کلا تاپیک رو کردید بحث در مورد اورواچ تا بحث در مورد lawbreakers ! خوده کارگردان بازی بارها گفته مقایسه نکنید این دوتا رو بعد 10 پست اخر تاپیک شده مقایسه این دو عنوان شاید دوستان در طراحی هر دو بازی نقش داشتن و حیفشون میاد نظرات تخصصی ندن!
اگر نظری در مورد اورواچ دارید بهتره برید توی تاپیک خودش ادامه بدید و اینجا رو منحرف نکنید به حاشیه.بازی محتوایی که داره و قیمتش مشخصه هرکس راضی نیست نخره.
بازی الان بهم 3تا stashdrops داد بی دلیل ! نمیدونم بابت چی بود ولی شما هم چک کنید
جریان اینم فهمیدم.هر کس در تاریخ 11 اگوست به بازی جوین کرده 3 تا stashdrops مجانی بهش دادن !

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان به نظرتون Harrier یکم زیادی قوی نیست ؟ :D
الان تو بازی‌ای مثل Uplink و overcharge و ... که باید بری اون آیتم رو برداری، تیم حریف ۲ - ۳ تا Harrier داشته باشه ( کمم دیده نشده :D ) عملا نابود میشین تا بخواین اینارو بردارین.
حتی تو همون فضاهای بسته هم Harrier راحت میتونه مانور بده :-?

• Like
Reactions: agent 360 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان به نظرتون Harrier یکم زیادی قوی نیست ؟ :D
الان تو بازی‌ای مثل Uplink و overcharge و ... که باید بری اون آیتم رو برداری، تیم حریف ۲ - ۳ تا Harrier داشته باشه ( کمم دیده نشده :D ) عملا نابود میشین تا بخواین اینارو بردارین.
حتی تو همون فضاهای بسته هم Harrier راحت میتونه مانور بده :-?
لامصب لیزرش اگر توی سینه و گردن بگیره بدجور دمیج میخوره:D توی سرم که مستقیم هدشات.
اما نه من کلا به نظرم همه هیروها بالانس هستن و هرکدومش نقاط ضعف و قوت خودشو داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Anonymous M3

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
لامصب گلوله هاش اگر توی سینه و گردن بگیره بدجور دمیج میخوره:D توی سرم که مستقیم هدشات.
اما نه من کلا به نظرم همه هیروها بالانس هستن و هرکدومش نقاط ضعف و قوت خودشو داره

درسته در حالت کلی بالانس خوبی دارن شخصیتا :D
ولی مسئله اینجاست که Harrier تا وقتی یدونست تو هر تیم خوبه ولی ۲ - ۳ تا بشن تو یک تیم، دیگه زیادی قوی میشن از هر سمت لیزر میگیرن کنار باتری و ... ، اصلا نمیشه نزدیک شد :-??

• Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ولی مسئله اینجاست که Harrier تا وقتی یدونست تو هر تیم خوبه ولی ۲ - ۳ تا بشن تو یک تیم، دیگه زیادی قوی میشن از هر سمت لیزر میگیرن کنار باتری و ... ، اصلا نمیشه نزدیک شد :-??
کلا تو هر تیم چند نفر یه کلاس یکسان رو بردارن تیم مقابل نابود میشه:D مخصوصا کلاس های gunslinger و vanguar :D
ولی کلاس harrier اگه کسی باهاش بلد باشه خوب بازی کنه(مخصوصا مانور دادنش) هیچ کلاسی دقیقا حریفش نمیشه:D خودم فکر میکنم نرفش میکنند نه ازلحاظ قدرت از لحاظ تایم پرواز کردنش چون عملا 50 درصد قدرتش رو همین پرواز کردنشه برا این میگم چون زمان پر شدن تایمر پروازش رو vanguar نرف کردن اینم همین کار میکنند:D

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خوده من فقط برای مد توپ برش میدارم:D توپ رو بردارم احدی نمیتونه بگیرتم و سریع میزنمش توی گل چون اینقدر باهاش کار کردم میدونم چی کار کنم کپسولش تموم نشه.کسی هم بره سمت توپ با لیزر نقره داغش میکنم :D همچنین باتری همراهش به طرز واقعا فوق العاده ای از مرگ نجات میده ادمو همینطور کپسولو پر میکنه و سریع هم خودش شارژ میشه.
درسته شاید کمی بیش از حد قوی باشه و همچنین سریع ، ممکنه نرف بشه. تقریبا همه بازی هایی که به نحوی اسلحه لیزری داخلشون استفاده شده قطعا دمیج اسلحه هاشون از این بازی کمتر هست.خوده منم توقع نداشتم در این اسلحه لیزری بازی خوب باشه

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تعداد کارکتر که جناب اگه به تعداد اورواچ بود باید قیمتش 60 دلار بود نه 30 دلار:| یه نگاهی به قیمت بندازی بد نیست:D
طراحی مراحل هم با این که من از این بازی بیشتر خوش میاد اونم به دلیل وجود ویژگی جاذبس(البته گرافیک بالاتر هم هست:-") ولی بزرگ بودن مپ های اورواچ به دلیل مدهای خاصی هست که داره و این بازی از همون اول هدفش این نبوده پس نمیشه گفت برتری نسبت به هم دارن
طراحی کارکتر هم حرفی نمیزینم چون هیچ برتری نسبت به هم ندارن:D
حرف از بالانس بودن اورواچ نزن که خندم میگیره:)) با هر اپدیتی که دارن میدن یه هیرو رو ضعیف میکنند:)) همون اوایل که ما بازی میکردیم قشنگ این جریان رو حس میکردیم بعد از اپدیتاشم که نرف میکردن هیرو رو یه ضدحال اساسی ما میخوردیم:|
من اورواچ رو نمیکوبم چون باهاش خاطرات خوبی دارم ولی از این بازی هم برتر نمیدونمش هر وقت بازی قیمتش شد 60 دلار با همون تعداد هیرو و مپ های بزرگ اونوقت میایم بحث میکنیم:D
ببخشید دیر شد دیروز پادگان بودم :(

ببین دوست عزیز جایگاه OW مشخصه و قرار نیست من برای شما ثابت کنم که Ow بازی خوبیه!

والا من بازیو 40$ گرفتم همون هفته اول و نسخه 60$ همونطور که دوستان گفتن به خاطر بحث گوتی بود

دونه دونه حرفاتو جواب میدم :D

همونطور که خودتم میدونی OW الان 25 تا شخصیت داره که هر کدوم توانایی ها و سبک بازی متفاوتی دارند، این بازی کلا 9 تا کارکتر داره. کاملا مشخصه که بالانس کردن 9 تا کارکتر خیلی آسون تر 25 تاس! در ضمن الان مدتی هست که کارکتر های بازی تغییر نکردن.
طراحی کارکترهای بازی LawBreaker که چیز خاصی نداره، شباهتهاشو با کارکترهای OW قبلا گفتم، حتی دیالوگهای جالبی هم ندارند کارکترهاش!

گرافیک خاص بازی OW هم ممکنه خیلی ها نپسندند ولی همین که بازی 60 فریم اجرا میشه عالیه، LawBreaker توی بعضی صحنه ها بازی تیک میزنه اصلا و حدودا 1 ثانیه بازی وایسمیه به خاطر افت فریم (حتما فیلم میگیرم که نگید الکی میگم :)

ببین من این بازیو روز دوم که اومد گرفتم و الانم دارم بازی میکنم، نه میگم بازی بدیه نه اینکه بخام بکوبم تو سرش :D فقط حرفم اینه جوگیر نباشیم و دلیلهای غیرمنطقی برای برتری یه بازی نسبت به بازی هم سبکش نیاریم :D

من دیگه این بحثو ادامه نمیدم که تاپیک منحرف نشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ببخشید دیر شد دیروز پادگان بودم :(

ببین دوست عزیز جایگاه OW مشخصه و قرار نیست من برای شما ثابت کنم که Ow بازی خوبیه!

والا من بازیو 40$ گرفتم همون هفته اول و نسخه 60$ همونطور که دوستان گفتن به خاطر بحث گوتی بود

دونه دونه حرفاتو جواب میدم :D

همونطور که خودتم میدونی OW الان 25 تا شخصیت داره که هر کدوم توانایی ها و سبک بازی متفاوتی دارند، این بازی کلا 9 تا کارکتر داره. کاملا مشخصه که بالانس کردن 9 تا کارکتر خیلی آسون تر 25 تاس! در ضمن الان مدتی هست که کارکتر های بازی تغییر نکردن.
طراحی کارکترهای بازی LawBreaker که چیز خاصی نداره، شباهتهاشو با کارکترهای OW قبلا گفتم، حتی دیالوگهای جالبی هم ندارند کارکترهاش!

گرافیک خاص بازی OW هم ممکنه خیلی ها نپسندند ولی همین که بازی 60 فریم اجرا میشه عالیه، LawBreaker توی بعضی صحنه ها بازی تیک میزنه اصلا و حدودا 1 ثانیه بازی وایسمیه به خاطر افت فریم (حتما فیلم میگیرم که نگید الکی میگم :)

ببین من این بازیو روز دوم که اومد گرفتم و الانم دارم بازی میکنم، نه میگم بازی بدیه نه اینکه بخام بکوبم تو سرش :D فقط حرفم اینه جوگیر نباشیم و دلیلهای غیرمنطقی برای برتری یه بازی نسبت به بازی هم سبکش نیاریم :D

من دیگه این بحثو ادامه نمیدم که تاپیک منحرف نشه
اینجا کسی حرفی از برتریه این بازی نسبت به اورواچ نزد منم حرفی از برتریه lawbreakers نسبت به اورواچ نزدم خودمم زمانی که اولین نظرم رو دادم گفتم من با این عنوان سر جریان این که همکاریه تیمی کمتری می خواد و وجود جاذبه بیشتر خوشم میاد مقایسه ای هم نکردم بینشون و همون اول گفتم این بازی تکلیفش مشخصه و خود کلیف هم گفته با دید مقایسه وارد بازی نشید
ولی خوشم نمیاد کسی بیاد اینجا به کسی که بازی رو تازه گرفته و اومده میگه من بشخصه با اورواچ حال نمیکنم و با این بازی بیشتر حال میکنم بگه چرا خوشت نمیاد این بازی کپی اونه که؟اینم دلیل! اصلا به تو چه که کی از چه بازی خوشش میاد یا نه؟:|
من برا همین نقل قولت کردم...کاری به سلیقه دیگران نداشته باش اگه کسی اومد اینجا گفت اورواچ در مقایسه با این بازی اشغاله یه سری دلیلم اورد من نمیذارم حتی برسه تو بهش جواب بدی خودم زودتر بهش جواب میدم
اما وقتی یک سری میان میگن من از اورواچ خوشم نیومده و با این بازی حال میکنم و یک سری هم تاییدش میکنند این میشه نظر شخصیشون و تو و هیچ کس دیگه حق نداره به نظر شخصیه کسی کار داشته باشه:)

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه خبر خوب دوستان
طی مصاحبه ای که eurogamer با کلیف داشته درمورد ساپورت بازی صحبت کرده و گفته که دهمین هیرو بازی همین الان به صورت کامل قابل بازیه و فقط دارن تست های نهایی رو روش انجام میدن و به زودی منتشر میشه همچنین گفته دوتا مپ جدید هم بزودی اضافه میشه که تا الان 99 درصد کاراشون انجام شده:D
بهشم گفتن که بعضی کاربرا استیم ناراحتن نظرشون مثبت نیست گفته بیخود ناراحتن:D همین الات تو community ما نظر 90 درصد یوزرامون مثبته:D و عاشق بازی و استدیو ما هستن
میتونید کل مصاحبه رو تو سایت گیم اسپات ببینید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
صبح چند ساعت بازی کردم هر دست سه سوت 10 تا پلیر پیدا میکرد.نت خودتون پکیده از پینگ بالا یا هرچیز دیگه ای الکی ننگ نزنید به بازی که کسی بازیش نمیکنه!

• Like
Reactions: BitsandBytes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر