PlayStation Plus

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منظورتون از تروفی هاش نمیاد چیه؟
توی لیست تروفی هاتون؟
باید وارد بازی بشید بعد برید ساینس کنید اضافه میشه
2 3 تا مرحله هم رد کردم باز نیمد !‌ همیشه خب وقتی آدم میره تو بازی میاد دیگه !‌البته پایین صفحه میزنه Free Weekend

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من 2 ماه مونده تا پلاسم تموم بشه . اگر الان یه کارت پلاس 12 ماهه بخرم و بزنم این 2 ماه بهش اضاف میشه ؟ یعنی میشه 14 ماه ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من اطرافیانم اکثرا دارند اکانت هکی استفاده میکنند هیچ مشکلی واسشون پیش نیومده. 15 تومن میدند یک ساله میگیرند
اينكه مشكلي پيش نيومده بخاطر اينه كه معمولارو اكانتا بازي خاصي نيست وگرنه بفهمن بن شديد ١٥هم كردن تو پاچ دوستاتون ٥هم گير مياد بعدم اون فقط اجازه انلاين بازي كردنو بهتون ميده امكانات پلاس رو نداريد امكان رفتنش هم هست مثل بازياشون كه قفل ميشن
پلاس ٣ماهه هم ٨٥ ميتونيد گيربياريد البته اگه موجودي ها تموم نشده باشه
دركل بين ٨٥-٩٥ بايد باشه الان

• Like
Reactions: danielo

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من اطرافیانم اکثرا دارند اکانت هکی استفاده میکنند هیچ مشکلی واسشون پیش نیومده. 15 تومن میدند یک ساله میگیرند
هیچوقت آرامش خودتو با 60/70 تومن پول عوض نکن دوست عزیزم...کلی بازی خوب هم گیرت میاد توی اون مدت!!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
هیچوقت آرامش خودتو با 60/70 تومن پول عوض نکن دوست عزیزم...کلی بازی خوب هم گیرت میاد توی اون مدت!!
کسایی هستن که پولشون رو پای اون اکانت ها میدن و خطر قفل شدن و بن شدن رو به جون میخرن که حتی در خوشبینانه ترین حالت بازی هاشون قفل بشه دیگه پولشون تمام سوخته حساب میشه!
من خودم پلاس یک ساله خریدم و طی این 3 ماه بازی هایی مثل:
killing floor 2
game of thrones
until dawn
life is strange
just cause 3
assassins creed freedom cry
رو رایگان دریافت کردم. جدا از اینکه بازی های زیادی رو با تخفیف پلاس به قیمت 5 تا 10 دلار خریدم .

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان یه سوال من اگه یه پلاس یک ماهه بخرم و بازیهای رایگان شده رو دریافت کنم برای همیشه روی کنسول میمونن؟یعنی اگه پلاس هم تموم بشه باز میتونم اونا رو بازی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر