Multi Platform For Honor

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
February 14, 2017
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
y1xi_fh-marching-fire-feature-image.png

Title: For Honor
Developer:
Ubisoft Monteal
Publisher: Ubisoft
Release Date: 14-Feb 2017
Director: Roman Campos-Oriola
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
Official Website
MINIMUM
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
SYSTEM RAM: 4GB
Resolution: 720p@30FPS
Video Preset: Low
VSync: Off

RECOMMENDED
Resolution: 1080p@ ~60FPS
Video Preset: High
VSync: Off
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX680/GTX760/GTX970/GTX1060 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX470 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
SYSTEM RAM: 8GB
For Honor یکی از IP های جدید شرکت یوبیسافت است که در جریان E3 2015 معرفی شد.

8fag_6g9y_6-18-2015_6-30-20_pm.jpg

اطلاعات بازی:

• For Honor یک بازی مبارزه ای سوم شخص با سلاح سرد است.
  • سیستم مبارزات بازی توسط سازندگان Art of Battle نامیده می شود.
  • اساس مبارزات در بازی، به مقابله رو در رو با دشمن و استفاده از امکانات گیم پلی مانند قابلیت های هر هیرو، زمان بندی و ... است.
  • موارد مهمی در گیم پلی این عنوان وجود دارد که موجب نوین بودن آن در صنعت گیم می شود. مانند 3 جهت اصلی برای حمله و دفاع!
  • در مبارزات علاوه بر 3 جهت اصلی و خط سلامتی، خصوصیات منحصر به فرد هر هیرو و استامینا نقش اساسی بازی می کنند. همچنین حرکات مشترکی مانند Parry و Guard Break نیز در بازی وجود دارد.
  • سعی شده که سرعت مبارزات در بازی به واقعیت نزدیک باشد، بنابراین انتظار حرکات عجیب و گیم پلی بسیار سرعتی را نباید از آن داشت.
  • در حال حاضر 22 هیرو در بازی وجود دارد. 6 هیرو مخصوص هر یک از فکشن های شوالیه ها، وایکینگ ها و سامورایی ها و 4 هیرو که با آپدیت Marching Fire به بازی اضافه گشته و متعلق به گروه Wu Lin هستند.
  • هیرو ها در بازی به چهار کلاس تقسیم می شوند.
    • Vanguard: کلاس نرمال بازی هستند. اصولا فراگیری فنون آن ها از سایرین راحت تر است و به تازه وارد ها توصیه می گردد. قدرت تهاجمی و تدافعی این گروه به صورت متعادل تقسیم شده است.
    • Heavy: همانطور که از اسم این گروه پیداست، هیروهای این گروه بیشتر جنبه تدافعی دارند، سرعت ضربات به نسبت پایین تر اما با قدرت بیشتر!
    • Assassin: هیروهای این گروه خط سلامتی کمتری دارند، ضربات سریعی وارد می کنند و در دفاع نسبت به سایرین ضعیف تر هستند.
    • Hybrid: این گروه از هیروها بین 3 کلاس بالا جای می گیرند و معمولا ترکیب 2 تا از آن ها هستند. فراگیری مبارزات با این دسته به علت پیچیدگی بالا سخت تر است.
  • شاید بتوان گفت 90 درصد تمرکز بازی بر روی بخش Multiplayer است، با این حال بازی بخش Story Mode نیز دارد که به آن پرداخته خواهد شد. اما بخش چند نفره این عنوان شامل چندین مد می شود که به شرح زیر است:
    • Duel: این مد مخصوص مبارزات تک به تک است. در این حالت مواردی مانند Gear Stats و Revenge Mode غیر فعال هستند و هیرو شما تنها شخصی سازی ظاهری خود را حفظ می کند.
    • Brawl: در این مد مبارزه به صورت 2vs2 صورت می پذیرد. در این مد نیز خبری از Gear Stats نیست، اما می توانید از Revenge Mode استفاده نمایید.
    • Elimination: در این حالت مبارزات به یک دوئل 4vs4 گسترش پیدا می کند که در آن هم Gear Stats فعال است و هم Revenge Mode. همچنین Modifierها نیز در قسمت های مشخص نقشه قابل دسترسی هستند.
    • Skirmish: این مد مانند Team Death Match بوده و هر تیمی که بتواند زودتر به میزان معینی امتیاز برسد برنده مسابقه است. این حالت نیز 4vs4 است.
    • Tribute: این حالت تا میزانی مشابه مد معروف Capture the Flag است. در این مد 3 پرچم در نقشه وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید آن ها را بدست آورده و با برگرداندن به Base و قرار دادن آن در یکی از بخش های مشخص شده و محافظت از آن پیروز میدان گردند. پرچم ها در هر بخشی قرار داده شوند موجب اضافه گشتن قدرت تهاجمی، قدرت دفاعی و هوشیاری می گردند که بسته به موقعیت بازی استراتژی خاصی را ایجاد می کنند. هر تیمی که بتواند هم زمان هر 3 پرچم را در اختیار گیرد و مدت کوتاهی از آن محافظت کند برنده میدان است. در غیر این صورت هر تیمی که در انتهای زمان مشخص شده، پرچم بیشتری در اختیار داشته باشد برنده خواهد شد.
    • Domonion: محبوب ترین مد بازی Domonion است که در آن دو تیم 4 نفره بر سر کنترل نقاط به رقابت می پردازند. هر تیم که به امتیاز 1000 برسد تنها یک شانس به تیم مقابلش داده می شود که این امتیاز را بازگرداند و در غیر این صورت بازنده میدان خواهد بود.
    • Breach: این مد بازی جدیدترین مد است که در آپدیت Marching Fire اضافه گشت. در این حالت یک تیم به قلعه تیم مقابل حمله می کند و باید از سد 2 در بزرگ گذشته و فرمانده مدافع را بکشد. در مقابل تیم مدافع باید از ورود مهاجمان جلوگیری کند. این مد بزرگ ترین نقشه های بازی را به خود اختصاص داده و زمان بیشتری برای اتمام هر راند آن لازم است.
  • در توضیحات بالا به چند مورد اشاره شد که هر یک را معرفی می کنیم:
    • Gear Stats: در بازی هر هیرو پیشروی (Progression) مخصوص به خود را دارد. یعنی با هر کدام که بازی کنید، امتیاز و لِول مخصوص به همان هیرو را دریافت می کنید. شخصی سازی هیروها دو دسته است. دسته اول کاملا ظاهری بوده که شامل رنگ، Ornament و ... می شود. دسته Stats هیرو را تا درصدی تغییر می دهد. مانند افزایش قدرت حمله تا 10% و ... ! البته در آپدیت Marching Fire سیستم Perk جایگزین Stats خواهد شد. به این صورت که با ترکیب Weapon و Armorها مختلف، می توانید Perkهای مختلفی را فعال کنید و هیرو را بر اساس نوع بازی خود شخصی سازی نمایید.
    • Revenge Mode: این حالت با نواری نمایش داده می شود که در صورت پر شدن آن می توانید فعالش کنید. در این حالت قدرت حمله و دفاع شما تا میزان قابل توجهی افزایش می یاید که در شرایط یک در مقابل چند دشمن بسیار کارآمد است. پیش از سیستم Perk بسیاری از عوامل آن مانند مدت زمان فعال بودن، میزان افزایش قدرت حمله و دفاع و ... به Gear Stats وابسته بود.
    • Modifier: مودیفایرها در مد های خاص در قسمت های از نقشه وجود دارند که با بدست آوردن هر کدام یکی از قابلیت های شما به صورت چشمگیری برای مدت زمانی مشخص افزایش می یاید.
  • موارد بسیاری در گیم پلی بازی نقش دارند که توضیح همه آن ها از حوصله تاپیک خارج خواهد بود و پیشنهاد می گردد بازیکنان با تجربه بازی به آن ها پی ببرند.
  • با وجود اینکه تمرکز بازی بر روی بخش چند نفره است، اما بخش داستانی بازی کامل بوده و روایت مناسب به همراه داستانی جالب، شخصیت های به یاد ماندنی و ... را در اختیار می گذارد. همچنین این بخش برای آماده شدن و فراگیری اصول اولیه و اصلی بازی بسیار مناسب است.

تیم سازنده بازی از روز عرضه به پشتیبانی کامل از آن پرداخته و علی رقم مسیر دشوار، سخت و نا امید کننده ای که پیش رویشان قرار گرفته بود، توانستند بازی را در مسیر دست خود قرار دهند. و حالا با کسب 15 میلیون بازیکن بازی همچنان به راه خود ادامه می دهد و سازندگان گفته اند که پشتیبانی از بازی ادامه دارد و این بازی همچنان گسترده تر و بهتر می شود.

Coming with Marching Fire
4hnv_fh_game-info-v2-faction-wulin_ncsa.png

Wu Lin Faction

Shaolin
93is_10-16-2018_1-11-23_pm.jpg

The Shaolin are fierce warrior monks known for their athletic, monkey-like fight style, and their prowess with a staff. They hold their written prayers close to them at all times

Tiandi
1x5c_10-16-2018_1-11-59_pm.jpg

The Tiandi are loyal protectors to Kings, Queens, and Emperors. They are masters of the dao blade, the weapon of choice for these Royal Guards

Jiang Jun
ea2m_10-16-2018_1-12-22_pm.jpg

The Jiang Jun are generals among the Ancient Chinese armies. They are wise leaders who have mastered the guandao weapon

Nuxia
yzgc_10-16-2018_1-12-42_pm.jpg

The Nuxia are trained bodyguards and assassins who often disguised their talents through dance. They are deadly artists of the hook swords

New PVP Mode: Breach
Live the fantasy of storming or protecting a well-fortified castle equipped with ballistas, fire cauldrons, and archers
Attackers must breach the castle using a battering ram, while defenders must try to stop them at all costs to protect their lord
This strategic, team-based multiplayer mode brings an adrenaline-fused layer of depth to the game, along with three new maps

Arcade Mode
Arcade is a new solo or co-op mode where players fight battles and earn rewards that carry over to all multiplayer modes. Explore new Heroes and level them up before taking them into PvP. Offering infinite replayability, this quick play mode will deliver a new battle every time with varying objectives, enemies, and modifiers

Graphical Enhancements

Three New Maps Exclusive to Breach Mode

Perks

New User Interface

New Gears for Every Hero

Fight & Game Balance
.
.
.​

What's Coming Next
s52v_forhonorharbinger.jpg

• بازی به مبارزات تن به تن به صورت سوم شخص و با شمشیر و سلاح های سرد توسط 3 گروه می پردازد.​
  • نمایش بازی از قسمت چندنفره بازی بوده که دو گروه مقابل هم قرار می گیرند، و برای به دست آوردن کنترل موقعیت های استراتژیک به مبارزه می پردازند.​
  • در هر تیم 4 پلیر به عنوان رهبر و تعداد زیادی از سربازان به عنوان لشگر بازیکنان را همراهی می کنند.​
  • مبارزات با شمشیر و سلاح های سرد دیگر مخصوص به هر گروه مانند تبر و یا کاتانا شکل می گیرد.​
  • مبارزات به صورت تن به تن و سوم شخص می باشد. در طول مبارزه فقط دکمه زدن به کار نمی آید، بلکه می توانید جهت ضربه ، نوع ضربه و شدت آن را خودتان کنترل کنید، همه ی این موارد در هنگام دفاع کردن و دفع حملات هم به کار می آید.​
  • بازی مد های مختلفی را دارد که هنوز اطلاعات کاملی از آن در دسترس نیست.​
  • بازی را می توانید به صورت تک نفره هم انجام دهید، اما هنوز معلوم نیست که آیا بخش داستانی برای بازی در نظر گرفته شده یا همین مد های بازی را می توان با Bot انجام داد.​
  • در طول بازی شما Level Up می شوید و می توانید سلاح ها و زره های خود را آپگرید کنید.​
  • بازی تا به حال شامل 3 کلاس معرفی شده می باشد که احتمال زیاد در نهایت هم همین 3 کلاس را در بازی خواهیم دید. اما هر کدام از آن ها دارای سبک مبارزه متفاوت، انیمیشن های متفاوت ، تفاوت ظاهری و نقات قوت و ضعف خود می باشند. همچنین هر کدام از کلاس ها دارای Ability های مختلفی نیز می باشند، مثلا در یکی از نمایش ها کلاس سامورایی دستور شلیک تیر بر سر دشمنان را داد.​
  • هر کدام از کلاس ها قابلیت انتخاب شخصیت مرد با زن را دارند.​
  • بازی دارای المان های فانتزی مانند وجود دراگون نیست.​
  • در مد نشان داده شده (Capture) وقتی تیمی هر 3 نقطه استراتژیک را در دست بگیرد تیم مقابل قابلیت Respawn خود را از دست می دهد.​
  • تاریخ انتشار بازی هنوز به طور دقیق معلوم نیست، اما احتمال عرضه آن در سال 2016 می رود.​

تصاویر بازی

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
ضعف و اینا که آره(هوش مصنوعی اکثر اوقات:-") ، ولی به هر حال بازم خیلی خوب شده:-" دمشان گرم:D فقط حیف که شاید نسخه ی دوم با داستان بهتری نبینیم:( و بعیده هم چیز داستانیی به این اضافه بشه:-"

بمب آتش زا رو باس جواب نمیده:-" محیط دوئل اونقدر بزرگ نیست که بشه بمب انداخت و خودمون نترکیم:-" سر باس مرحله قبل امتحان کردم، اونقدر که خودم به فنا رفتم اون چیزیش نشد:))
چرا نسخه دوم نبینیم؟:D فروش بازی خوب بوده. انقدر خوب که ساپورت از بازی داره به بهترین نحو انجام میشه و صد در صد نسل بعد ادامه میدن سریو:x اما این نسل مثل سیج همینو ساپورت می کنن .که عالیه:x
بخش داستانی هم مشخصا اضافه نمیشه:D اگه دقت کنی تو گذشته داره اتفاق می افته...

چرا رو باس هم جواب میده:D وقتی ازت دوره پرت کن سمتش و البته حتما حتما باید فیت اولو که هلث را برمیگردونه در صورت دمیج خوردن استفاده کنی.

@Paradise Lost
این مشکلاتی که شما داری میگی خیلی هاش یا رفع شده یا تو برنامه سازنده ها هست. سرورها تا اواسط سیزن 4 حتما اوکی میشن. خود بازی هم کاملا بالانسه. اما الکی نیست. جلو هر هیرویی که می ایستی باید بدونی نحوه مبارزش چطوریه وگرنه مردی. شما نمیتونی اسسین سامورایی را به روشی بزنی که داری هیبرید وایکینگ را میزنی. گیر ها هم تاثیر دارن صد در صد. اما دو تا چیز را در نظر داشته باش:
1. اون کسی که گیر اسکور مکس داره کشکی بهش نرسیده. وقت گذاشته پای بازی تا به لولی رسیده که مکس بتونه بکنه همه چیزشو. و این پاداش زحمتیه که کیده.

2. بار ها و بار ها شده که افراد دیگه با هیرویی مثل هیرو خودم(که تسلط کاملی روی تک تک حرکاتش دارم) باهام جنگیدن و نتیجه بر خلاف انتظارم بوده. بار ها به کسایی خوردم که رپ شون نصف من بوده اما یه ضربه هم به زور بهشون زدم. اما خیلی ها هم بودندکه با لول به مراتب بیشتر جلوی من کم اوردن. مثلا همین دیشب توی دومنیون به یه واردن لول 600 (رپ 30) که تقریبا 3 برابر منه لولش خوردم. گیر اسکورش هم مکس بود و از من بیشتر. اما هیچ کاری نتونست جلوی من بکنه.
در نتیجه عدم مهارت خودتونو به گیر اسکور ربط ندین.

جدا از همه این موارد، شما گفتید بازی چقدر پلیر داره؟ 2000 تا؟؟؟؟ همین الان اونت جدیدی که گذاشتن من صبح رنک 50.000 ام بودم.

بازی هم اصلا خساست به خرج نمیده. قبلا هم گفتم. من با روزی 3-4 ساعت بازی دارم 3000 تا استیل در میارم.

با همین نت مزخرف ایران نه تها من بلکه خیلی از دوستام داریم بازی می کنیم به صورت تکی و گروهی و...

@emperaturs

برای بخش کمپین تنها به نظرم نگیرید بهتره. کمپین بازی خوب هست اما اونقدر جامع نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Morgoth Bauglir

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اگر فقط یک بازی در حدی رو اعصاب باشه و قابل تحمل نباشه، و به پست ترین شکل ممکن جیب مردم رو غارت میکنه فقط از شرکت یوبی سافت بر میاد، 5 ماه پیش نسخه گلد بازی رو حدود 300 تومن گرفتم، تا الان شاید بزور 5 دست بازی کرده باشم، هر دست وارد بازی میشی به هزار طرز ممکن بازی خطا کانکشن میده تا وارد محیط بازی میشی میاد بیرون، کلیت بازی رو کار ندارم چون هیچ مشکلی توش نمیبینم، ولی احیانا 4-5 تا گوسفند رو جای تهیه کننده و گارگردان بازی میزاشتد الان وضع بازی این نبود، از مشکلات خانمان سوز سرور که رد میشیم، وارد محیط بازی میشیم تا بیای به خودت همیشه یک یک تعداد اماده پلیر هست که تا خرخره اپگرید کردن میان تا با من لول یک مبارزه کنن، این میشه دیگه بازی بعد یک 6 ماه از عرضه به 2000 نفر نمیرسه کاربراش، خداوکیلی این این یوبی چی فکر کرده در مورد کاربران؟ اخه لامصب، دزد کثیف، بازی تموم انلاین میدی بازی سرور براش نمیدی؟ برای دوستانی که در مورد بازی فکر میکنند، به هیچ عنوان این بازی رو نخرید، از اونجا که بازی انبالانس ترین بازی هست که تو عمرم دیدم، سرور های مزخرف و ماچ مکینگ !! رو در نظر نگیریم بازی در حدی در امتیاز دادن خسیس هست که اصلا فکر کردنش هم ادمو دیونه میکنه جالبه با همین خسیسی چند صد هزار ایتم رو تو بازی چپوندن مثلا برای یک ایتم هزار سکه |: در صورتی که همون هزار سکه رو باید 5-6 ساعت بازی کنید تا بدست بیارید!
مشکل نبود بالانس و قطی وصلی سرور همه دارن و برا همین پلیراش افت کرده.یه عده دوستان که بعد شمام پست دادن که خودشون مشکل ندارن جمع نبندن تو کل دنیا خیلیا مینالیدن بابت سرورا یکی دوتا نبودن!
منتهی حرف شما بابت گیرست یا پول کم دیگه زیاده رویه!تو این بازی اتفاقا با انجام ماموریت روزانه ها و بازی کردن خیلی راحت میشه پول دراورد من خودم تا یکی دوماه پیش که بازی میکردم راحت هم کاراکترارو خریدم هم خرج موارد جانبی کردم.گیرست هم اونقدر تاثیر نداره که یه بازیکن صفرو به صد برسونه!خیلی راحت با خوب بازی کردن و دفاع و حمله به موقع میشه گیرست بالاهارو زد!
اینکه بابت یه IP جدید که معلوم نبود چی بشه و اتفاقا قبل از عرضشم اعلام شد مثل رنبو میشه همه کاراکترارو با پول خود بازی خرید تقصیر سازنده نیست!ریسک خود شما بوده که بخاطر سریع گرفتن کاراکترا پول بابت گلدی دادی که هیچ ارزشی نداشته!
باز شما حداقل کاراکترا برات باز هستن و پول بابت اونا نمیدی اونایی که تو همین فروم ماهی چندصدهزار خرج ایتم یا کاراکتر میکنن که بدتر از شما باید شاکی باشن!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
^^^
همون یعنی خیلی دیر میبینیم...نسل بعد:-" :D

از این Event خوب ها هر چند وقت یکبار میزارن؟ 2هزار استیل:-"
بعد...مچ میکینگ بازی کلا بالانس سرچ میکنه،یا الان چون مجانیه همه بازی ها ملت با lvlپایین هستن؟ :D در کل تا الان که اوضاع خوبه:-"

آها یک چیز دیگه...این سامورایی ها با اختلاف که گویا بیشترن یا حداقل خیلی فعال ترن! کل نقشه رو گرفتن:|
تاحالا شده تیمی برسه به Base حریف؟ چجوریا میشه در این حالت؟:-" (اصلا اشاره کردن چی میشه؟ منقرض میشه تیم؟:)) )

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
^^^
همون یعنی خیلی دیر میبینیم...نسل بعد:-" :D

از این Event خوب ها هر چند وقت یکبار میزارن؟ 2هزار استیل:-"
بعد...مچ میکینگ بازی کلا بالانس سرچ میکنه،یا الان چون مجانیه همه بازی ها ملت با lvlپایین هستن؟ :D در کل تا الان که اوضاع خوبه:-"

آها یک چیز دیگه...این سامورایی ها با اختلاف که گویا بیشترن یا حداقل خیلی فعال ترن! کل نقشه رو گرفتن:|
تاحالا شده تیمی برسه به Base حریف؟ چجوریا میشه در این حالت؟:-" (اصلا اشاره کردن چی میشه؟ منقرض میشه تیم؟:)) )
خب دیگه این مشکلی نیست:D

اونت هر یه هفته یا مکسیسمم دو هفته یه بار میدن:D همین یه هفته پیش یه اونت معررکه دادن ریالیستیک الیمینیشن:D فیلم بود رسما:D طرف سر و تهشو تو بازی عادی میزدی یه راند نمیتونست یه ضربه به کسی بزنه، این اومده بود گاد لایک شده بود:)) ولی جالب بود در کل:) دمشون گرم:x

مچ میکینگ بازیو فکر می کردیم بالانس نیست:D اما چرا بالانسه :D چون یه سری دیگه از بچه ها هم قبل فری ویکند گرفتن و دارن میرن. اونام لولاشون پایینه. دارن به پلیرهای تازه کار میخورن. من خودم به 90% کسایی که میخورم دیوای بی شاخ و دمن:D طرف حداقل با نصف کلاس ها رپ مکس داره:)) :|

سامورایی ها خیللللللللللیییییییییییی زیادن:| حدود 40% پلیرا سامورایین:|دقیقا بر عکس استوری:| البته الان انگار ریج زدن که تریتوری هاشون رسید به 42 تا:| سابقه نداشته تا حالا:|
اره همینا به بیس ما رسیدن یه بار. تو الفا یا بتا هم یه بار رسیدن. به بیس وایکینگ ها هم احتملا رسیدن. اتفاق خاصی نمی افته خوشبختانه:D

راستی اخر نگفتی کدوم فکشن و کدوم کلاسو برداشتی؟:D

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
نتت خوب نیس
بازی سروراش p2p و در نتیجه افتضاحن نت باید قوی و از همه مهم تر stable باشه و اصلا قطع نشه
یه پینگ بگیر اگه time out داری قیدشو بزن:|
واقعا ببینید چه مسخره بازی این یوبی سافت درآورده ؟!!!
خوب مگه چی میشد اگه مثل آدم بازی رو بصورت آفلاین می ساختن و یه مولتی آنلاین هم برای کسایی که میخواستن آنلاین بازی کنن ، درکنار اون قرار می دادن ؟؟؟
بقول معروف اینجوری بخوان کار کنن ،، هیچ **** نمیشن :Cheesygrin:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خب دیگه این مشکلی نیست:D

اونت هر یه هفته یا مکسیسمم دو هفته یه بار میدن:D همین یه هفته پیش یه اونت معررکه دادن ریالیستیک الیمینیشن:D فیلم بود رسما:D طرف سر و تهشو تو بازی عادی میزدی یه راند نمیتونست یه ضربه به کسی بزنه، این اومده بود گاد لایک شده بود:)) ولی جالب بود در کل:) دمشون گرم:x

مچ میکینگ بازیو فکر می کردیم بالانس نیست:D اما چرا بالانسه :D چون یه سری دیگه از بچه ها هم قبل فری ویکند گرفتن و دارن میرن. اونام لولاشون پایینه. دارن به پلیرهای تازه کار میخورن. من خودم به 90% کسایی که میخورم دیوای بی شاخ و دمن:D طرف حداقل با نصف کلاس ها رپ مکس داره:)) :|

سامورایی ها خیللللللللللیییییییییییی زیادن:| حدود 40% پلیرا سامورایین:|دقیقا بر عکس استوری:| البته الان انگار ریج زدن که تریتوری هاشون رسید به 42 تا:| سابقه نداشته تا حالا:|
اره همینا به بیس ما رسیدن یه بار. تو الفا یا بتا هم یه بار رسیدن. به بیس وایکینگ ها هم احتملا رسیدن. اتفاق خاصی نمی افته خوشبختانه:D

راستی اخر نگفتی کدوم فکشن و کدوم کلاسو برداشتی؟:D
دیره:( من داستانی زودتر میخوام:))

همشون انقدر استیل میدن؟ :-" بعد صرفا باید شرکت کرد توشون یا مثلا تعداد خاصی مسابقه بره هر شخص تا حساب بشه براش؟:-"

البته الان هم فریویکنده، هم تخفیف 50%ـی خورده بود بازی،احتمالا یک جماعت زیادی جدید اضافه شدن به بازی:-" حالا یکم بگزره،دقیق تر میشه فهمید:D
بعد کنار lvl یک چیز دیگه هم هست، اون چیه؟ ( Rep نیست...یه چیز دیگه:-" )

گفتی رقابت نزدیکه همون شوالیه رو برداشتم>:) ، و واردن:D کلا حال میده این بشر>:) (من از این لباس خفنا میخوام:(( )
البته برای اوردرها چندتا کلاس دیگه هم بازی کردم یکم... دوتا دیگه هم امروز باید بگیرم:-" کلا کلاس های اصلی رو باید باز کرد دیگه،لازم میشن:D

مپ Temple Garden خیلی خوبه!!! :x
این که با بیرون رفتن هاست بازی چندثانیه برمیگرده عقب به شدت حرکت ضایعیه:| رسما یکبار مسیر بازی عوض شد:-" شهید شده بودم،چند ثانیه برگشت عقب و زنده شدم،دو نفر رو کشتم:| (حرکت ناجوانمردانه ای محسوب میشه؟ :-" )

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بنده نزدیک 12 تا بازی انلاین میزنم، بخاطر پینگ و اینترنت مزخرف ایران شاید مشکل لگ داشته باشم ولی دیگه جوری نیست غیر قابل بازی باشن!
داداش تو الان با این حرفت نشون دادی که چقدر نتت خرابه:D
تایم اوت تو هر بازی یه چیز فاجعست خیلی بیشتر از پینگ بالا اذیتت میکنه اصلا به معنایه واقعی یه چیز بولشته:D ولی خب بعضی بازی ها به دلیل سروهای اختصاصی دیگه پرتت نمیکنه بیرون
اما داداش جریان اینه این بازی حساس ترین سرورهای دنیا رو داره تو اگه تو این بازی ذره ای تایم اوت داشته باشی بدون شک لفت میخوری:D نمی خوام بگم این ربطی به سرور نداره چون واقعا سروراش یه بولشته به تمام معناست ولی خب تو این بازی اینطوریه تو اگه میدونستی تایم اوت داری اصلا نباید این بازی رو میخریدی:D
ولی خب درست میشه سرورا اختصاصی بیان رو کار درست میشه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان الان بازی 50% تخفیف خورده میشه با 30 دلار خریدش
کسی هست که پلاس باشه بیاد با هم بخریم؟ من بشم ظرفیت 2؟
چون من اکانتم رو خودش پلاس نیستش
از دوستان قدیمی هم اگر کسی ظرفیتش خالیه و میتونه شیر کنه من نصف 30 دلار رو بهش میدم شیر کنه منم بتونم بازی کنم
لطفا سریعتر به من خبر بدین منتظرم

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دوستان الان بازی 50% تخفیف خورده میشه با 30 دلار خریدش
کسی هست که پلاس باشه بیاد با هم بخریم؟ من بشم ظرفیت 2؟
چون من اکانتم رو خودش پلاس نیستش
از دوستان قدیمی هم اگر کسی ظرفیتش خالیه و میتونه شیر کنه من نصف 30 دلار رو بهش میدم شیر کنه منم بتونم بازی کنم
لطفا سریعتر به من خبر بدین منتظرم

من فیزیکی دست ۲ خریدم ۱۰۰ تومن، از تخفیف ۵۰ درصدی هم ارزون تر در میاد.
البته شما میخواید شریکی بخرید و حدود ۶۵ تومن براتون در میاد، ولی دیسک بخرید به صرفه تر در میاد و قابل فروش هم هست.

_______
من همیشه تو تیم های بالانس میفتم، نمیدونستم به خاطر Free weekend ه.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
دیره:( من داستانی زودتر میخوام:))

همشون انقدر استیل میدن؟ :-" بعد صرفا باید شرکت کرد توشون یا مثلا تعداد خاصی مسابقه بره هر شخص تا حساب بشه براش؟:-"

البته الان هم فریویکنده، هم تخفیف 50%ـی خورده بود بازی،احتمالا یک جماعت زیادی جدید اضافه شدن به بازی:-" حالا یکم بگزره،دقیق تر میشه فهمید:D
بعد کنار lvl یک چیز دیگه هم هست، اون چیه؟ ( Rep نیست...یه چیز دیگه:-" )

گفتی رقابت نزدیکه همون شوالیه رو برداشتم>:) ، و واردن:D کلا حال میده این بشر>:) (من از این لباس خفنا میخوام:(( )
البته برای اوردرها چندتا کلاس دیگه هم بازی کردم یکم... دوتا دیگه هم امروز باید بگیرم:-" کلا کلاس های اصلی رو باید باز کرد دیگه،لازم میشن:D

مپ Temple Garden خیلی خوبه!!! :x
این که با بیرون رفتن هاست بازی چندثانیه برمیگرده عقب به شدت حرکت ضایعیه:| رسما یکبار مسیر بازی عوض شد:-" شهید شده بودم،چند ثانیه برگشت عقب و زنده شدم،دو نفر رو کشتم:| (حرکت ناجوانمردانه ای محسوب میشه؟ :-" )
خو کاریش نمیشه کرد . باید صبر کنی :D
اره همشون 2000 تا میدن. نه کلا سوریه اونتا:D اجباری نیست شرکت توشون. صرفا یه چالشه:D لازم هم نیست کامل انجام بدی. یه مچ هم بری کافیه:D تایمش که تموم بشه 2000 تا میگیری:D کلا اینجا سازنده ها خواستن به همه حال بدن:D
اینم حرفیه:D
اون لول سلاح ها را نشون میده.:D دیدی کسی سبزه کلا فاتحه را بخون:D زرد هم همینطور تا حدودی:D جدا از شوخی در حال حاضر 144 گیر اسکور مکسه:)
درود:x به لژیون آهن خوش اومدی :x :x :x لباس خفنا را بذار رپ 6-7 به بعد::D زیاد این کلاس اون کلاس نکن به نظر من:D یکیو مستر شی خیلی بهتره:D
نه ناجوانمردانه نیست:D خیلی هم خوبه:D کار درستی هم کردی:D حالا خوبه این البته:D یه دو تا باگ درست هنوز نخورده بهت:D

کلا لایو استریم خیلی بدی بود ولی. دو طرف اونقدر که باید بازیشون خوب نبود. اما خب اون کانالی که من داشتم ازش میدیم وسط حرف های اینا یه مچ حسابی از spliced نشون داد. گلادیاتور و های لندر رپ 14 مقابل هم. نتیجه؟ 5-1 به نفع گلادیاتو. اون یه بارم افتاد پایین:D
پ.ن: طراحی و رنگ بندی مپ های جدید عالیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر