.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
نام
میلاد
کاش هیچوقت Alien Resurrection ساخته نمیشد!!
یعنی هر چه قدر که 3 نسخه اول خوب بودن این افتضاح بود...
به قول یکی از بچه های منتقد این نسخه یکی از اعمال شنیع تاریخ سینما بود..
بعضی ها نسخه سوم رو هم ایراد گرفتن ازش ولی من لذت بردم ازش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
View attachment 78165
!Mother
720p
بالاخره اولین تریلر کامل و رسمی فیلم جدید دارن آرونوفسکی منتشر شد.

دوستان، تریلرو از دست ندین؛ فوق العاده است.

\m/\m/\m/

جدای پوستر فوق العاده اولیش (که خیلی منو یاد شعر قلب مادر ایرج میرزا انداخت :D) یک پوستر دیگه منتشر شده

s0t7_b67c5e702a303.jpg

به نظرم خیلی پوستر شبیه این پوستر Black Swan هست... ترک و شکستگی ها! انعکاس قرمزی ها در چشماش هم خیلی جالبه!... جالبه توی پوستر هم از همین فیلم نام برده شده

پ.ن. تریلرش هم خیلی عالی بود. بنظرم میتونه در حد Black Swan موفق باشه

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
چه کامنتی پای این ویدیو تریلر مادر نوشته بودن!
will the sequel be called f^cker?

یه کامنت دیگه هم یه تئوری جالب در مورد فیلم نوشته خوندنش خالی از لطف نیست. تریلرهای پارامونت معروفن به لو دادن داستان.
Ed Harris and Michelle Pfeiffer are Jennifer Lawrence's parents and this is some kind of family-gathering therapy to draw her crazy ass back to sanity ... and judging by the title, she probably went insane after losing her children

• Like
Reactions: Cj_sa and Deliverer

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
فیلم ترسناک خوب ژاپنی چی پیشنهاد میدین؟
A Tale of Two Sisters شبیه سری کینه یا حلقه ست و بتازگی دیدم و بد نیست. البته کره ایه ولی همشون چشم بادومین دیگه ( :p )
Three Extreme هم دو قسمته و هر قسمت سه داستان مجزای ترسناک از کارگردانان کره ایه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: robb stark

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه فیلمی بود که من تیکه تیکه دیدم چندتا جوون یه دختررو میکشن فک کنم بعد روح دختره اینارو اذیت میکنه یکیشون گردن درد میگیره و یبار میره رو وزنه یه عدد زیاد نسبت به وزنش میبینه بعد میفهمه روح دخترس که داره روش سنگینی میکنه کسی اسمشو میدونه؟

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,189
نام
پوريا
یه فیلمی بود که من تیکه تیکه دیدم چندتا جوون یه دختررو میکشن فک کنم بعد روح دختره اینارو اذیت میکنه یکیشون گردن درد میگیره و یبار میره رو وزنه یه عدد زیاد نسبت به وزنش میبینه بعد میفهمه روح دخترس که داره روش سنگینی میکنه کسی اسمشو میدونه؟
اسمش Shutter

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
:))اقا این f&f دیگه چه ادامه ای برا 2019 داره ؟! همون 7 که متاش 61 نگاه کردم حالم بهم خورد :-& صحنه های هندیش که هیچی یارو از یه پارکینگ چند طبقه پرت شد بعد ساختمان منفجر شد بعد خیلی زیبا زنده و سالم رفت زندان=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر