FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
واقعن تعجب داره که چرا EA روی مواردی مثل چهره ها به خوبی کار نمیکنه اون رناتو سانچز هم اینقدر پارسال عکس ترول براش ساختن پیس بازها توی توییتر که EA اومد بازسازیش کرد فکر کنم ترولهای پیس بازها بیشتر از اعتراض طرفدارهای فیفا روی EA Sports تاثیر میزاره

کاسمیرو بازیکن کمی نیست والا یکی از زننده های گل به یوونتوس از پشت محوطه جریمه رو چهره سازیشو درست نکنن اونم در صورتی که رئال مادرید پارتنرشیپ اصلی فیفا 18 هست واقعن جای بسی تعجب داره

فیفا همیشه در بخش حواشی و لایسنس چند سرو گردن از پیس بالاتر بوده و امسال هم این بخش رو به کمال رسونده ولی وقتشه کمی از حواشی بیرون بکشه یکم روی اینیمیشنها و چهره سازیها و استایل بازیکنها کار کنه، این سازنده ها حتمن باید از عرش به فرش برسن تا تغییرات بزرگی ایجاد کنن؟ اگر اینطوره امیدوارم کونامی هیچ وقت دوباره به اوج در بخش فروش برنگرده با پیس که چنین نشه

در ضمن بگم که من فن دو آتیشه پیس نیستم هر دو فوتبال رو بازی میکنم ولی خب در بخش گیم پلی انتخابم پیس هست و در بخش لایسنس و حواشی بی شک فیفا

یکی از دلایلی هم که EA تکونی در بخش گیم پلی و انیمیشن و فیزیک در بازی نمیده لایسنس ها هست که مهماشو در دست داره و از این بابت خیالش برای فروش راحته شاید اگر لایسنس لیگهای مهم انحصاری نمیشد جنگ بین این دو سازنده حساس تر بود و چیزی فرای تصور و درخور نسل هشتم از فیفا میدیدیم

از یه طرفم نسخه بتا هست نمیشه زیاد بهش ایراد گرفت چون نسخه بتا توی تمامی بازیها و برنامه ها به نسخه ای میگن که هر گونه ایراد و اشکالی درش ممکن هست باشه، همین بتای پیس 2018 هم کونامی اعلام کرده بود بویلد خیلی قدیمی هست و خیلی از انیمیشنها و جزییات جدیدی که در بازی نهایی پیاده کردن در اون بتا وجود نداره و باید منتظر نسخه دمو بود چرا که بویلد نهایی هست، شما هم صبر کنید دموی فیفا بیاد
هر چیز که توی دمو دیدید بی شک همونم توی بازی نهایی میبینید

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
الان چند جا دیدم عکس گذاشتن فیس کوادرادو و ناینگولان و امباپه هم اسکن شدن. احتمالا رئال رو یه تریلر میخوان براش بدن واسه همون تو بتا نیست مثل یوونتوس پارسال.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash.RG

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
انیمیشن چهره ها و حالت صورت رو نمیدونم چرا تغییری نمیدن. داور میخواد کارت بده مثه رونالدینیو چپو نگاه میکنه به راست کارت میده بازیکنم ضلع جنوبیه داوره :/
ب نصف چهره ها هم دست نزدن از راکیتیچ گرفته تا راموس و بیل و بنزما و حتی مسی فقط رنگ موش عوض شده. بنظرم مجددا نورپردازی مثه 17 ضعیفه و بازی خیلی تاریکه... حالا هزاری هم بیان امبولانس اضافه کنن تا وقتی بازیکتا همو بغل میکنن دستاشون تو کمر هم نره یا کمک داور پرچمش مثه سیخ عمودی وایمیسته یا کارت از هوا درمیاد بجای اینکه از جیب بیاد بیرون، این امبولانسو کوفت و زهرمار ب درد نمیخوره.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
اول از همه اینکه فیسای بتا برای 17 هست و بیلد اول هست! و حتی با نسخه ای که الان دارن برنامه نویسا مینویسن کلی تفاوت داره و اصلا ملاک خوب یا بد بودن بازی نیست! هدف پیدا کردن باگهاس که مشکلات اولیه خیلی کمتر بشه!
کارت دادن داور کاملا طبیعیه شما انتظار داری دیگه چقدر انیمیشن اضافه بشه؟ تنها رقیب فیفا pes هست که کلا هر نسل 4 تا انیمیشن اضافه میکنه! بازیکنا تو هم گیر میکنن یا از کمر خم میشن! امروز که یه باگ تو اینترنت ازش پخش شده داور خوشحالی میکنه!
خب وقتی وضع pes اونقدر فاجعس انتظاریم نمیره فیفا انقلابی کار کنه! بیشتر مشکل ضعیف بودن رقیبه!
رفتن دست تو بدن یکی دیگه تو همه بازیها هست! کاملا مشخصه به مسائل بی اهمیت گیر دادنتون برای چی هست!
هر عقل سلیمی میدونه مهمترین بخش یه فوتبال گیم پلی هست و نگاه کردن داور بعد کارت دادن به سمت دیگه اهمیتی نداره! شما میگی اضافه شدن آمبولانس مهم نیست نگاه کردن داور مهمه این خودش خیلی خنده داره! یعنی یه جورایی سوژه خنده مجدد رو برای ما فراهم کردی!
هیچکس نمیگه فیفا بهترینه و ایرادی نداره! مسلمه ایراد داره اما هر سال که تعداد شما دوستان پس فن تو تاپسک فیفا زیاد میشه خیالم از بهتر شدن فیفا یجورایی راحت میشه!
مخصوصا اون دوست عزیز که سال پیش اخبار میزاشت وقتی فیفا 17 اومد میگفت هرکس فیفا بازی میکنه نفهمه!

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اول از همه اینکه فیسای بتا برای 17 هست و بیلد اول هست! و حتی با نسخه ای که الان دارن برنامه نویسا مینویسن کلی تفاوت داره و اصلا ملاک خوب یا بد بودن بازی نیست! هدف پیدا کردن باگهاس که مشکلات اولیه خیلی کمتر بشه!
کارت دادن داور کاملا طبیعیه شما انتظار داری دیگه چقدر انیمیشن اضافه بشه؟ تنها رقیب فیفا pes هست که کلا هر نسل 4 تا انیمیشن اضافه میکنه! بازیکنا تو هم گیر میکنن یا از کمر خم میشن! امروز که یه باگ تو اینترنت ازش پخش شده داور خوشحالی میکنه!
خب وقتی وضع pes اونقدر فاجعس انتظاریم نمیره فیفا انقلابی کار کنه! بیشتر مشکل ضعیف بودن رقیبه!
رفتن دست تو بدن یکی دیگه تو همه بازیها هست! کاملا مشخصه به مسائل بی اهمیت گیر دادنتون برای چی هست!
هر عقل سلیمی میدونه مهمترین بخش یه فوتبال گیم پلی هست و نگاه کردن داور بعد کارت دادن به سمت دیگه اهمیتی نداره! شما میگی اضافه شدن آمبولانس مهم نیست نگاه کردن داور مهمه این خودش خیلی خنده داره! یعنی یه جورایی سوژه خنده مجدد رو برای ما فراهم کردی!
هیچکس نمیگه فیفا بهترینه و ایرادی نداره! مسلمه ایراد داره اما هر سال که تعداد شما دوستان پس فن تو تاپسک فیفا زیاد میشه خیالم از بهتر شدن فیفا یجورایی راحت میشه!
مخصوصا اون دوست عزیز که سال پیش اخبار میزاشت وقتی فیفا 17 اومد میگفت هرکس فیفا بازی میکنه نفهمه!
باز متعصبای فیفا اومدن. من آیدیم مشخصه. که چندساعت و چقدر از سری های فیفا رو بازی کردم و میکنم سنمم انقدری هست که نظری که میدم از رو غلیان احساسات و تعصب نباشه. من میگم تا وقتی این انیمیشن ها ضعف داره، چرا میان رو نمایش امبولانس مانور میدن؟! فرو رفتن دستا همه جا وجود داره؟! سری های 2K رو بازی کنی این حرفو نمیزنی. به انیمیشن ک اهمیت ندیم به حواشی ک اهمیت ندیم، ببخشید تو این نسل با این کنسول های پرو ۴ و وان اکس به چی اهمیت بدیم؟! گیم پلی خالی میخوای شنا چرا هرسال فیفا میخری با همون نسخه قبل بازی کن. وقتی کات سین میده وظیفه داره کات سینو به منه مشتری به بهترین شکل نشون بده وگرنه منم اهمیتی نمیدم کارت از کجای داور میاد. راجع به فیس براوو هم سال پیش همین بهونه ها بود و هیچوقت درست نشد. هرسال میایم انتقاد میکنیم امثال شما میاین تعصبی منتقدین رو pesفن صدا میزنین.
بازی ایراداتی داره که متاسفانه از چندین شماره ست که دست بش نخورده و این خوب نیست.
از ترس اینکه ملت بیان انتقاد کنن مثه پارسال بتا رو مثه گداها برداشته به تعداد محدود داده نه ثبت نامی نه چیزی. هرکی بیشتر پول خرج کرده بتا داده نه اونی ک بیشتر وقت گذاشته

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
امیدوارم این نسخه به تعداد funny Moments های fifa ,و ea در آرشیو یوتیوب نیفزاید

نزدیک به یکسال از ریلیزه17گذشته همچنان ویدئوهای جدید از لحظات شاده 17بارگذاری میشه:/ یکی از یکی متنوع تر :/

اینجین از بیس مشکل داره فراسبایت اینکاره نیست

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
باز هم با نزدیک شدن به روز های پایانی تابستان شاهد شروع نزاع بین فن های نماد استکبار جهانی (ea) و مظلومیت و معصومیت ( کونامی) :)) هستیم. دوستان به حرف من گوش کنید کلا بیخیال این بحث‌ها شید. والا وقت اضافی دارید میخواید بقیه رو قانع کنید؟؟ از انتظار برای بازی لذت ببرید که ۷ مهر نزدیک است :) موسی به دین خود عیسی به دین خود.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
پیشنهاد ویژه میکنم برید امسال انیمیشن تکون خوردن لباس تو nba 2k18 رو ببینید تا بفهمید این شرکت دزد چیو داره هرسال به اسم فوتبال نسل هشتمی میندازه به ملت

پ.ن: تاریخ دقیق عرضه دمو نیومده؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
چیزهایی که تا حالا تو سطح اینترنت از فیفا 18 اومده و من دیدم:
لاینسس لیگ اسپانیا مثل انگلیس شده تو 18 !
نمایش ترکیب ها هم مثل واقعیت شده که بازیکن ها میان یکی یکی دست به سینه می ایستن!
چرخش دوربین 360 درجه لیگ اسپانیا هم اضاف شده!
چندین مدل خوشحالی جدید هم اضافه شده به بازی+ اینکه انیمیشن ها هم روون تر و واقع گرایانه تر شده نسبت به 17!
تماشاچی ها هم خیلی روشون کار شده و بیشترسه بعدی و واقعی شدن نسبت به قبل!
حواشی و جو ورزشگاه ها و البته نورپردازی به مراتب جذاب تر و هیجانی تر و واقعی تر شده نسبت به قبل!
فیس یه سری بازیکن ها که پارسال بد بود هم آپدیت شده و نوید این میره که بازیکنان بیشتری امسال اسکن بشن طبق روال هرسال!
ووو...
خلاصه که بسی هایپ شدیم پس از چرخش در سطح نت:D
پ.ن
تازه این موارد در مرحله بتا مشاهده شده و بازی هنوز بسیار بسیار جای پیشرفت داره تا روز ریلیز!
پ.ن2
فقط متاسفانه ما اینجا کسی رو نداریم که عکس و ویدیو بزاره از این جریانات و پشت بندش هم شصت تا از این ایموجی ها:o:Praying::fearscream: ...

موفق باشیدوفعال!
;):D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پیشنهاد ویژه میکنم برید امسال انیمیشن تکون خوردن لباس تو nba 2k18 رو ببینید تا بفهمید این شرکت دزد چیو داره هرسال به اسم فوتبال نسل هشتمی میندازه به ملت

پ.ن: تاریخ دقیق عرضه دمو نیومده؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

ای بابا پس کی این 2K میاد فوتبال بسازه تا از دست EA راحت بشیم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر