PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بالاخره فرصت شد بازیو حدود 10 ساعتی تجربه کردم...از اونجایی که اولین تجربم از این سری بود، اولاش خیلی به بازی مطمئن نبودم ولی حالا میتونم بگم کم‌کم یه سری دیگه داره به فرنچایزهای موردعلاقم اضافه میشه <:-P عاشق دیالوگا و شخصیت‌های عجیب‌ و غریب بازیم :D مبارزات بازی هم خیلی جذابه و میشه گفت از زمان PS1 همچین حسی رو توی مبارزات تجربه نکرده بودم...داستان بازی هم بشدت سوپرایزم کرده و خیلی از انتظاراتم بهتر بوده...
فقط در مورد مبارزات به یه دوراهی رسیدم که نمیدونم بهتره اول یه استایل مبارزه رو کامل آپگرید کنم و فقط از اون استفاده کنم یا همزمان همه‌رو آپگرید کنم و توی مبارزات هم ازشون ترکیبی استفاده کنم و بینشون سوییچ کنم :-? اونایی که بازی کردن، بنظرتون کدومشون بهتره و تجربه‌ی بهتری از بازی رو ارائه میده؟
پ.ن: میگم کلا یه راه‌حل دائمی برای مقابله با Mr Shakedown وجود داره؟! :D نامرد دار و ندارمو برد :)) تا حالا توی یه بازی با تمام وجود حس زورگیری رو تجربه نکرده بودم :D:|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بالاخره فرصت شد بازیو حدود 10 ساعتی تجربه کردم...از اونجایی که اولین تجربم از این سری بود، اولاش خیلی به بازی مطمئن نبودم ولی حالا میتونم بگم کم‌کم یه سری دیگه داره به فرنچایزهای موردعلاقم اضافه میشه <:-P عاشق دیالوگا و شخصیت‌های عجیب‌ و غریب بازیم :D مبارزات بازی هم خیلی جذابه و میشه گفت از زمان PS1 همچین حسی رو توی مبارزات تجربه نکرده بودم...داستان بازی هم بشدت سوپرایزم کرده و خیلی از انتظاراتم بهتر بوده...
فقط در مورد مبارزات به یه دوراهی رسیدم که نمیدونم بهتره اول یه استایل مبارزه رو کامل آپگرید کنم و فقط از اون استفاده کنم یا همزمان همه‌رو آپگرید کنم و توی مبارزات هم ازشون ترکیبی استفاده کنم و بینشون سوییچ کنم :-? اونایی که بازی کردن، بنظرتون کدومشون بهتره و تجربه‌ی بهتری از بازی رو ارائه میده؟
پ.ن: میگم کلا یه راه‌حل دائمی برای مقابله با Mr Shakedown وجود داره؟! :D نامرد دار و ندارمو برد :)) تا حالا توی یه بازی با تمام وجود حس زورگیری رو تجربه نکرده بودم :D:|
ببین این بدرد میخوره خودم بازی نکردم برای mr sd

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل

فعلا Mr.Shakedwon را Ignore کن تا یک جایی که قوی بشی و بعد بزنیش.یک تروفی هم داره برای همین یکبار زدنش واجبه.

در مورد سبک مبارزات هم کلا تا یک حتی میتونی آپگرید بکنی و بقیه وابسته به پیشروی در داستان داره.آپگرید های خوب را از نیمه دوم بازی به بعد میشه خرید.من خودم اول به همه سبک ها علاقه نداشتم و بیشتر سبک سرعتی انتخاب میکردم.الان که بیشتر بازی کردم تقریبا تمام سبکها قلقش اومده دستم و از همه استفاده میکنم.یک چیزی را هم اضافه کنم که یک سری حرکات هم میتونی از اون مسترهایی که توی بازی باز میکنه یاد بگیری.

در مورد کلیت بازی هم تازه از چپتر 8-9 بازی اوج میگیره.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
شده تا حالا یه چیزی رو تجربه کنید، بعد دلتون به حال کسایی که تجربه‌ش نکردن و خبر ندارن که همچین تجربه‌ای می‌تونن داشته باشن بسوزه؟ تجربه Yakuza Zero مصداق بارز همون تجربه هست که گفتم.

بالاخره تموم شد. بعد 50 ساعت و 21% شدن بازی. الآن که دارم اینا رو می‌نویسم، یکی از آهنگاش رو پلی کردم (که وای از آهنگاش، وای از اپیک بودن نبردهاش...) و چپتر آخر ثانیه به ثانیه داره مرور می‌شه تو ذهنم. ینی می‌خوام بگم موندگاره بازی. ترکیب اون آهنگ‌ها و باس‌ها و دیالوگ‌ها (خصوصا چپتر آخر) و کارگردانی متفاوتش موندگاریزه (!) ـش کرده.

بازی خیلی نکته مثبت داره. اونقدر که از حوصله من خارجه به تک تکشون اشاره کردن! مثلا بازی از نظر محتوا خود قیامته! مینی‌گیم‌های نامتنهی و فوق‌العاده جذاب، یا مراحل فرعی جالب و خنده‌دار؟ گیم‌پلی عمیق و موسیقی هم به کنار. اما داستان بازی، شخصیت‌پردازی، cliffhangerهاش (وای از cliffhanger‌هاش...) و در آخر کارگردانی بازی جزو بهترینای این نسله.

Yakuza Zero قطعا جزو بهترین تجربه‌های این نسل من بود. دلم تنگ می‌شه برای همه وادفاک فیس شدن‌های آخر هر چپترم، بی شک. منتظر Kiwami و 6 هستم و در عین حال دلم به حال همه کسایی که از این تجربه عالی بی‌نصیب هستن می‌سوزه.

ماموریت های جانبی Realstate برای Kiryu و Dance Club را برای Majima تموم کردین؟ (با توجه به درصد حدس میزنم نه).

دوتا سبک مبارزه با تموم کردن این ماموریت ها باز میکنه که نداشتنش مثل اینه که بازی را انجام نداده باشی
.

نه هنوز. میرم حتما. ممنون.

آخرین ویرایش:

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
شده تا حالا یه چیزی رو تجربه کنید، بعد دلتون به حال کسایی که تجربه‌ش نکردن و خبر ندارن که همچین تجربه‌ای می‌تونن داشته باشن بسوزه؟ تجربه Yakuza Zero مصداق بارز همون تجربه هست که گفتم.

بالاخره تموم شد. بعد 50 ساعت و 21% شدن بازی. الآن که دارم اینا رو می‌نویسم، یکی از آهنگاش رو پلی کردم (که وای از آهنگاش، وای از اپیک بودن نبردهاش...) و چپتر آخر ثانیه به ثانیه داره مرور می‌شه تو ذهنم. ینی می‌خوام بگم موندگاره بازی. ترکیب اون آهنگ‌ها و باس‌ها و دیالوگ‌ها (خصوصا چپتر آخر) و کارگردانی متفاوتش موندگاریزه (!) ـش کرده.

بازی خیلی نکته مثبت داره. اونقدر که از حوصله من خارجه به تک تکشون اشاره کردن! مثلا بازی از نظر محتوا خود قیامته! مینی‌گیم‌های نامتنهی و فوق‌العاده جذاب، یا مراحل فرعی جالب و خنده‌دار؟ گیم‌پلی عمیق و موسیقی هم به کنار. اما داستان بازی، شخصیت‌پردازی، cliffhangerهاش (وای از cliffhanger‌هاش...) و در آخر کارگردانی بازی جزو بهترینای این نسله.

Yakuza Zero قطعا جزو بهترین تجربه‌های این نسل من بود. دلم تنگ می‌شه برای همه وادفاک فیس شدن‌های آخر هر چپترم، بی شک. منتظر Kiwami و 6 هستم و در عین حال دلم به حال همه کسایی که از این تجربه عالی بی‌نصیب هستن می‌سوزه.

ماموریت های جانبی Realstate برای Kiryu و Dance Club را برای Majima تموم کردین؟ (با توجه به درصد حدس میزنم نه).

دوتا سبک مبارزه با تموم کردن این ماموریت ها باز میکنه که نداشتنش مثل اینه که بازی را انجام نداده باشی
.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
الان قیمتش چنده ؟؟ ارزون بشه حتما میخرمش با مبارزاتش که حال میکنم ولی اعصابم خورد کنه درجا فروختم:D
اگه حال و حوصله مکالمات طولانی رو نداری توصیه میکنم اصلا سمتش نری.
من خودم خریدم سریع فروختمش.:D

• Like
Reactions: '!|SNAKE|!'

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اگر فرض مثال اصلا مکالمات طولانی نداشت بازم خوشت نمیومد از بازیش؟؟؟ :D یعنی skip هم نداشت بزنی؟:-?
به sleeping dogs هیچ شباهتی در مبارزه نداره؟؟؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مکالمات طولانی که از ویژگی هاشه اونا رو نمیتونم تحمل کنم ولی بعضیاشون خیلی خوبه مثلا طرف میاد شاخ بازی درمیاره مکالمه تموم میشه و با خودت میگی الان این یارو فلان میکنم:-":D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
اگر فرض مثال اصلا مکالمات طولانی نداشت بازم خوشت نمیومد از بازیش؟؟؟ :D
به sleeping dogs هیچ شباهتی در مبارزه نداره؟؟؟
اتفاقا من اینو به هوای Sleeping Dogs خریدم ولی تفاوتهاشون بسیاره.
یکی از مهمترین قسمت های بازی همین مکالمات طولانیشه پس نمیشه بدون مکالمات و داستان در نظرش گرفت.
به هرحال توصیه من اینه یا نخریش یا اگرم گرفتی دست دومشو بخر که اگر خوشت نیومد زیاد ضرر نکنی.

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اتفاقا من اینو به هوای Sleeping Dogs خریدم ولی تفاوتهاشون بسیاره.
یکی از مهمترین قسمت های بازی همین مکالمات طولانیشه پس نمیشه بدون مکالمات و داستان در نظرش گرفت.
به هرحال توصیه من اینه یا نخریش یا اگرم گرفتی دست دومشو بخر که اگر خوشت نیومد زیاد ضرر نکنی.
نه قصد خریدشو ندارم مطمنم سلیقم جور در نمیاد باهاش.ولی اینجور که تعریف میکنی انگاری skip هم نداره بزنی مکالمات بره ! تنها بازی ای که از مکالمات طولانیش لذت بردم ویچر3 بود.
اسلیپینگ داگز رو من روی xbox360 بازی کردم.حالا نسخه ps4 خریدم و میخوام به زودی شروعش کنم البته اگر lawbreakers بزاره.
مخصوصا ببینم اون 24 تا dlc همراهش چین

• Like
Reactions: BitsandBytes

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
تاریخ عرضه Yakuza 6 هم اعلام شد که 20 مارچ 2018 هست.Yakuza Kiwami هم که 29 آگوست تقریبا 10 روز دیگه عرضه میشه.

پیشنهاد میکنم این تاپیک اسمش به Yakuza 0/Kiwami/Yakuza 6 تغییر بکنه و مباحث هرسه تا یکجا انجام بشه چون با فاصله کم عرضه میشن.

• Like
Reactions: hanif36

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
Yakuza 0 خیلی راحت اومد تو Top 10 من. خیلی بازی سرگرم کننده ای بود و داستان و شخصیتاش هم که حرف نداشتن! (ماجیما :x)

من الان فقط یه نگرانی دارم اونم اینکه چیزی از داستان Kiwami و نسخه ششم بازی سر در میارم وقتی بجز 0 هیچکدوم از یاکوزاها رو تجربه نکردم؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Yakuza 0 خیلی راحت اومد تو Top 10 من. خیلی بازی سرگرم کننده ای بود و داستان و شخصیتاش هم که حرف نداشتن! (ماجیما :x)

من الان فقط یه نگرانی دارم اونم اینکه چیزی از داستان Kiwami و نسخه ششم بازی سر در میارم وقتی بجز 0 هیچکدوم از یاکوزاها رو تجربه نکردم؟

کیوامی ، ریمیک نسخه ی اول بازیه یعنی همین الان که 0 رو زدی برو سراغش که میشه شماره اول بازی :D ولی برای 6 باید یه چیزی از قبلیا بدونی به خصوص که آخرین پارت از داستان کرکتر بازیه :D

• Like
Reactions: Tenshi and ken47

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر