Hellblade: Senua's Sacrifice

hellblade-1-600x337.jpg

درود
Ninja Theory نسخه pcبازی را تایید کرد به احتمال زیاد بازی4kو ماد های زیادی را هم پشتیبانی خواهد کرد

سازنده بازی تاکید کرده بازی بر روی سه چیز تمرکزداره عبارتند از گیم پلی مبارزه ای به سبک نینجا, شخصیت پردازی قوی و طراحی منحصر به فرد که از این استودیو به خوبی در گذشته ان ها را با عناوین خود ثابت کرده است.

ظاهرا بازی یکی از بهترین و عمیق ترین شخصیت ها و همچنین مبارزات بی رحمانه و غیر قابل انعطاف را ارائه خواهد داد

اگر شما از طرفداران این استودیو باشید و عناوین این شرکت از جمله عنوان محبوب DmC را تجربه کرده باشید به خوبی میدانید که این شرکت در ارائه یک عنوان Hack And Slash قوی بسیار قوی عمل کرده و عنوانی به کیفیت را ارائه خواهد کرد

تصاویر بازی

سایت بازی
Hellblade | Ninja Theory
qe8qo0j3dq1q6i292lfd.jpg

720P

اسم شخصیت اصلی بازی Senua هست.

اطلاعات اولیه
همانطور که ميدونين اسم شخصيت اول hellblade شخصيت به نام Senua هست که اين نام خيلي شبيه به يکي از الهه هاي هاي سلتيک هست به نام Senuna
Senuna کيست: Senuna يکي از الهه هاي سلتيک هست که در مکان Roman Britain پرستش ميشد , يکي از نکات جالب در باره ي Senuna اينه که مردم به اشتباه اسم اونو Senuna تلفظ ميکردند!!(همين اسمي که سازندگان بازي ازش استفاده ميکنن)
من در توضيحات پايين از همون اسم اصلي يعني Senuna استفاده ميکنم ولي Senuna همون Senua هست و هيچ فرقي ندارن:دي
اينم مکان Roman Britain:
برای مشاهده تصویر اصلی (1280x960) روی این نوار کلیک کنید.

قبل از اينکه بريم دنبال معرفي اين الهه بايد بگم چطوري از وجود اين الهه در افسانه هاي سلتيک با خبر شدن:
جريان از اين قراره تعدادي دانشمند اثار باستاني داشتند در Roman Britain دنبال اثار باستاني ميگشتند تا اينکه در سال 2002 مجسمه فلزي اين الهه در مکان Ashwell در Hertfordshire توسط Alan Meek کشف شد.
اينم اون مکاني که کشف شده و همينطور ارامگاه Senuna هست :

ارامگاه يا معبد Senuna شامل مراسم مذهبي توده ميشد , که بعد ها اين معبد شاهد پرتاپ چيزهايي روي ان بود , اين معبد احاطه شده توسط يک مجموعه از ساختمان ها و از جمله کارگاه ها و محل هاي اسکان براي زائران بود , در اواخر سده 4 و 5 اثار باستاني از Senuna مانده بود در لبه ارامگاه دفن شده بودند(دليل اينکه چرا اثار باستاني Senuna دفن شده است هنوز هم جوابي برايش باستان شناسان پيدا نکرده اند )
معرفي ظاهري Senuna:
شواهد در مجسمه که کشف شده بود نشان ميداد که Senuna يک زن با بدن برازنده بود با موهاي حلقه شده , پستان ها , بازو ها و صورت Senuna بخاطر اينکه سالها در خاک دفن شده بودند بخاطر همين قابل شناسايي نبود.
ريشه و اسم Senuna:
اسم Senuna به اشکال مختلف در بازه هاي زماني مختلف صدا ميشدند , تا به اينجا مشخص شده که اسم او با نام هاي senuna, Sena, و Senua صدا زده ميشد.
کل از زندگي Senuna چيز زيادي نيست و هنوز هم دليل اينکه چرا اثار اين الهه دفن شده مشخص نيست و مطمئنن يه کاري شده که دفن شده:دي
در طول تاريخ که Senuna پرستش ميشد مردم هم پيکشش هايي مياورند به او ميدادند:
يک پلاک نقره بود که با طلا برجسته شکل گرفته بود , هفت پلاک طلا و يک مجموعه خارق العاده از جواهرات , از جمله يک سنجاق سينه
توي کتيبه هاي پيدا شده از Senuna يه سري کتيبه بودند:
از Senuna پنج کتيبه پيدا شده که ما به يکي از اونها ميپردازيم:
DEAE SENVA[...../ FIRMANVS[...../ V[SLM]:معني: به الهه Senuna , و Firmanus , سوگند خودم و عهد و پيمان خودم را انجام دادم
يکي ديگه هم کتيبه بود که در ان زمان توسط مردي اسپانيايي کسي که جواهري به Senuna داده بود پيدا شده است:
من Servandus اسپانيايي به ميل خود نذر و پيمان خودم را به الهه Senuna داده و کار خود را انجام داده ام

اين از خود Senuna :دي

اينم در بازي:
برای مشاهده تصویر اصلی (698x1024) روی این نوار کلیک کنید.

الان چرا ميگيم جريان بازي در سلتيک و اسکاتلند و تقريبا وايکينگ در جريانه:دي:
به اين عکس نگاه کنين:

اول از همه به شاخ اون هيولا دقت کنين! دقيقا اون شاخ عين همونايي هست که ما به عنوان کلاه خود در سر مبارزان وايکينگي ميديديم و لباسها و سپر ها دقيقا ميگه که اينا اهل وايکينگ هستن
Senuna الهه سلتيک هست ولي خود سلتيک در تاريخ به دست وايکينگ ها ميفيته پس ميشه ربط داشته باشه:دي در تريلر گيمز کام ما يه سمبل ديديم که شبيه به اين بود که Senua داره يه چيزي رو فرا ميخونه:
برای مشاهده تصویر اصلی (1024x576) روی این نوار کلیک کنید.

اينم عين همون سمبله در واقعيت که اين سمبل هاي وايکينگ ها هم بود:

همينوطري که ميبينين 8 تا نيزه وجود داره که در هر کدوم بالاي اون يک شکلي هست و اگر نگاه کنين شکل ها عين همه پس اين ميگه که بازي در وايکينگ هست
الان به اين نگاه کنين:

در سمبل گيمز کام در لبه نشانه هاي تير و کمان ديده ميشد و در پايين هم يه سنگ بود که با چوب هاي ريز احاطه شده بود الان اگر به عکس بالا نگاه کنين ميبينين که بجاي اون تير و کمان آزدها هست و در پايين هم بجاي سنگ کشتي هست که هر دو از نشانه هاي وايکينگ ها هستن
در بازي ما يه موجود يا يه کسي رو ديديم که پوسيده شد:
برای مشاهده تصویر اصلی (1024x576) روی این نوار کلیک کنید.

الان به اين نگاه کنين:

نحوه باز شدن پر و دست عين همن و پست مرد يه پر هست که در اين عکس هم در پست پر يه پر بزرگ قرار داره
اين سمبل هم از وايکينگ هسات
داستان hellblade تقريبا از داستانهاي الهه هاي سلتيک و داستانهاي افسانه هاي وايکينگ مخلوط شده و داستان بازي پر جزئيات خواهد بود
پست در حال ابدیت شدن

ابدیت 2

Tameem Antoniades صحبت های درباره داره رزولوشن ۴K و پشتیبانی از مادکرده البته هنوز تایید نشده ظاهرا قرار هست یک نسخه بتا هم منتشر شود .
داستان بازی بر اساس افسانه های سلتیک نوشته شده است و روایتگر ماجرای Senua هست . او که به عنوان قهرمان اصلی بازی Hellblade هست ، در یک سفر کاملا شخصی به اعماق محیط های جهنمی ورد پیدا می کند
عنوان Hellblade در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد

اولین ویدیو از گیم پلی بازی
hellblade-4-600x337.jpg

Last edited by a moderator:

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
انحصاری زمانیه و قطعا میاد ولی زمانش مشخص نیست.
چرا اطلاعات غلط میدید بازی انحصاری زمانی نیستو هیچ قراردادی با سونی نداره !
تنها دلیلی که بازی روی ps4 اول منتشر بود این بود تیم بازی کوچیکه و بازی مستقله هزینه انتشار رو x one رو نداشتن ، انتخاب پلی استیشن هم فقط تعداد پلیر بیشتر بوده

• Like
Reactions: babakxz2

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
شاید باورتون نشه من سره این بازی میخوام 4 بگیرم...
خیلی خوشم اومده از بازی...
تمام بازیهای استودیو نینجارو بازی کردم این یکی خیلی بیشتر تو مخمه...
بنظرتون برای xbox میاد؟؟
بازی برا PC اومده اگه میکشه رو اون بگیر یه کنسول نخری فقط برا این بازی! ولی پلی 4 انحصاریهای خوبی داره که به تجربشون میارزه یه کنسول بگیری!

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بازی برا PC اومده اگه میکشه رو اون بگیر یه کنسول نخری فقط برا این بازی! ولی پلی 4 انحصاریهای خوبی داره که به تجربشون میارزه یه کنسول بگیری!
در اون که شکی نیست....
ما یه رفیق داشتیم کنسولشو میداد بازی میکردیم ولی الان دیگه نیست.

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
در اون که شکی نیست....
ما یه رفیق داشتیم کنسولشو میداد بازی میکردیم ولی الان دیگه نیست.
اگه تصمیمت قطعیه و دست بازه و میتونی، حتما pro بگیر خصوصا اگه صفحه نمایشت بزرگه! یکی از رفیقام تلوزیون 79 اینچ:| دارن کنسولم معمولیه برده بودم ویچرو ران کرده بودم دیده بود الان خودش یه پرو گرفته میگه خیلی فرق دارن تازه ویچر هنو از پرو پشتیبانی نکرده!!! همون آپ اسکیل به 4کی کار خودشو کرده ظاهرا!:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اگه تصمیمت قطعیه و دست بازه و میتونی، حتما pro بگیر خصوصا اگه صفحه نمایشت بزرگه! یکی از رفیقام تلوزیون 79 اینچ:| دارن کنسولم معمولیه برده بودم ویچرو ران کرده بودم دیده بود الان خودش یه پرو گرفته میگه خیلی فرق دارن تازه ویچر هنو از پرو پشتیبانی نکرده!!! همون آپ اسکیل به 4کی کار خودشو کرده ظاهرا!:D
حاضر نیستم یک قرون بدم پای پرو:D
مسخره کردن مارو:D
الان حدایی بازی قحطی بود ویچرو بردی ران کردی برای دوستت؟:D
Horizon رو میبردی:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
شاید باورتون نشه من سره این بازی میخوام 4 بگیرم...
خیلی خوشم اومده از بازی...
تمام بازیهای استودیو نینجارو بازی کردم این یکی خیلی بیشتر تو مخمه...
بنظرتون برای xbox میاد؟؟

احتمالا برای ایکس باکس هم میاد.بعید میدونم نیاد.
اما اگه واقعا گیمر هستید و تفننی بازی نمیکنید و بازی کردن تو ذاتتون هست, خودتونو به یه کنسول خاص محدود نکنید :D همه چیو تجربه کنید اگه از نظر مالی مشکل ندارید.
من قبلا فن ایکس باکس 360 بودم.اما وقتی انحصاری های پی اس 3 رو دیدم بعد ها فهمیدم چقد بچه بودم که خودمو محدود کردم توی دنیای گیم :D

یه گیمر باید همه چیز رو تجربه کنه.اگه از نظر مالی مشکل نیست حتما پی اس 4 بخرید.حتی PC ات رو هم ارتقا بده بعدا تا انحصاری های PC هم داشته باشی :D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
احتمالا برای ایکس باکس هم میاد.بعید میدونم نیاد.
اما اگه واقعا گیمر هستید و تفننی بازی نمیکنید و بازی کردن تو ذاتتون هست, خودتونو به یه کنسول خاص محدود نکنید :D همه چیو تجربه کنید اگه از نظر مالی مشکل ندارید.
من قبلا فن ایکس باکس 360 بودم.اما وقتی انحصاری های پی اس 3 رو دیدم بعد ها فهمیدم چقد بچه بودم که خودمو محدود کردم توی دنیای گیم :D

یه گیمر باید همه چیز رو تجربه کنه.اگه از نظر مالی مشکل نیست حتما پی اس 4 بخرید.حتی PC ات رو هم ارتقا بده بعدا تا انحصاری های PC هم داشته باشی :D
اون دوتا کنسول رو تا حدودی باهات موافقم ولی توروجان مستر چیف pc رو وسط نکش:D

• Like
Reactions: J. Constantine

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
چرا اطلاعات غلط میدید بازی انحصاری زمانی نیستو هیچ قراردادی با سونی نداره !
تنها دلیلی که بازی روی ps4 اول منتشر بود این بود تیم بازی کوچیکه و بازی مستقله هزینه انتشار رو x one رو نداشتن ، انتخاب پلی استیشن هم فقط تعداد پلیر بیشتر بوده
یعنی بازی برای x1 میاد؟ از کجا ار اطلاعات رو میدی؟
اره100درصد=))ولی الان رو پی سی بازیش میکنم:D
پلی4هم کنارم هست:D
داداش ما که خیلی وقته بازی‌های به اصطلاح انحصاری x1 رو روی pc داریم بازی میکنیم.

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
یعنی بازی برای x1 میاد؟ از کجا ار اطلاعات رو میدی؟

داداش ما که خیلی وقته بازی‌های به اصطلاح انحصاری x1 رو روی pc داریم بازی میکنیم.
حالا فرقی نداره پی سی یا وان.این بازیم انحصاری نیست وقطعا برای وان هم میاد

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان یکم راجب خود بازی توضیح بدید،مراحلش چطوریه؟فقط حالت گشت وگذار توی محیطه؟
نه اصلا این طوری نیست. بازی کاملا روند سینمایی و خطی داره.

بازيش شبيه Heavenly Sword نيست؟ اگه اونطور باشه خيلي خوبه...
چون تيم سازنده يكيه فكر كنم!
نه شبیه اون نیست. اکشنش زیاد نیست. بازی متفاوتیه در کل. من بازی مشابه این یادم نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر