The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
میکامی پیشنهاد کرده، بازی رو روی درجه‌ی سختی Casual تجربه کنیم :Dx_x
Shinji Mikami recommends playing The Evil Within 2 on 'Casual' setting | PC Gamer
حالا نمیدونم درجه‌ی سختی بازی بالاتر رفته یا منظورش فقط به تازه واردا بوده و مترجمش منظور رو بد رسونده :D ولی توی ترجمه به نظر میرسه منظورش همه هستن...
من که قراره بازیو چند بار بازی کنم، روی شینجی رو هم زمین نمی‌ندازیم و اولین بار رو میریم تو حس و حال Casual :D فقط بازی دیگه مشکلات تکنیکی نداشته باشه و راحت بزاره ازش لذت ببریم...بقیش حله! هر چی شینجی بگه :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
میکامی پیشنهاد کرده، بازی رو روی درجه‌ی سختی Casual تجربه کنیم :Dx_x
Shinji Mikami recommends playing The Evil Within 2 on 'Casual' setting | PC Gamer
حالا نمیدونم درجه‌ی سختی بازی بالاتر رفته یا منظورش فقط به تازه واردا بوده و مترجمش منظور رو بد رسونده :D ولی توی ترجمه به نظر میرسه منظورش همه هستن...
من که قراره بازیو چند بار بازی کنم، روی شینجی رو هم زمین نمی‌ندازیم و اولین بار رو میریم تو حس و حال Casual :D فقط بازی دیگه مشکلات تکنیکی نداشته باشه و راحت بزاره ازش لذت ببریم...بقیش حله! هر چی شینجی بگه :D
یکی بهش بگه بذار بازیت بیاد بعد اینو بگو نه این که ما هنوز باید رو دوتا گیم پلی که وسطش ده تا کات سین نشون داده میشه بفهمیم بازی مشکلات نسخه قبلش رو حل کرده یا نه:|

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دکمه ی r2 دستم به چیز رفت سر اویل ویتین ، تو درجه akumu ~X( ، ولی پلاتش خیلی لذت بخش بود
امیدوارم این نسخه هم سخت باشه ولی منطقی ،
یعنی سختی تو تمام مراحل یکسان و اصولی باشه چون تو نسخه قبل تو آخرین درجه سختی یه مراحلی ساده بود و یه مراحلی رو باید با شانس رد میکردی
در کل با دیدن تریلر ها امیدوار شدم به این نسخه مطمئنم از نسخه قبل بهتر میشه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
نسخه اول که واقعا یه شوخی بود
البته از میکامی این مسائل بعید نیست امید چندانی هم نمیشه به این نسخه داشت چون یادمه قبل از عرضه نسخه اول همه با تریلر ها گول خوردیم اما بازی شدیدا مسخره و پیش پا افتاده بود!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: db07

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
اویل ویتین 2 بر خلاف نسخه قبلی از فرمت استاندارد تصویر استفاده خواهد کرد
To begin with, he confirmed that The Evil Within 2 will not use the previous game’s 2.5:1 aspect ratio.

We understand that it wasn’t something well received, even if internally we liked the direction. This time the game is played in standard format
.

The Evil Within 2 Will Have Standard Aspect Ratio; Shifting Realities Will Be More Logic & Less Jarring

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
یک اسکرین شات جدید<:-P

DG2dDFgUQAEGalB.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
کلا خیلی توی فاز گرافیک نیستم ولی این پیشرفت گرافیکی خیلی به بازی کمک کرده...اتمسفری که توی این دو تا تصویر درست شده رو ببینید <:-P:

TEW2_Customization_CreepyUnion_730x411.png DEtSE63UAAAyt3m.jpg
قیافه‌ی Juli Kidman هم به طور مثبتی تغییر کرده :D:

TEW2_Kidman_730x411.jpg

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گرافیکش از نظر فنی مشخصه تو دیواره همین حالت صورت شخصیت کیدمن ببینید و مدل موهاش دست کمی از بازی های ps2 نداره کلا بازی های زیر نظر بتسدا از نظر فنی هیچی میشه گفت ندارن از Fallout بگیر تا این اونم بخاطر انجینشونه اینم احتمالا سراسر مشکلات فنی هست یک ویدیو من دیدم از بازی همش تاخیر و لگ داشت تو حرکات شخصیت اصلی ولی از نظر هنری به نظر بازی تر و تمیزی هست

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان بنظر نمیاد دشمنای بازی اون حس زامبی بودن رو از دست دادن؟:-?
زامبی اتشین یا چشم قرمز نداشیتم اخه:D
البته سبک بازی بیشتر بر اساس مشکلات روان شناختی هست ولی نسخه یک حداقل زامبی درست حسابی داشت:D

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دوستان بنظر نمیاد دشمنای بازی اون حس زامبی بودن رو از دست دادن؟:-?
زامبی اتشین یا چشم قرمز نداشیتم اخه:D
البته سبک بازی بیشتر بر اساس مشکلات روان شناختی هست ولی نسخه یک حداقل زامبی درست حسابی داشت:D
قبلا هم زامبی‌های اسنایپر، شات‌گان به دست و زامبی نامرئی نداشتیم اما حالا واسمون عادی شده :D
اینا زامبی‌های نسل جدیدن :D حالا خدا میدونه توی این نسخه با چه نوع دیگه‌‌ای ازشون آشنا بشیم که توی تریلرا هم نشون ندادن...
البته نمیشه خیلی راحت بهشون گفت زامبی! اینا به ویروسی چیزی آلوده نشدن و با اینکه قبلا همشون آدم بودن، بعدا توسط تخیل و تصورات Ruvik تبدیل به این موجودات شدن...همونطور که خودت گفتی، بیشتر به مسائل روانی مربوط میشن تا فیزیکی. البته با توجه به چیزایی که شنیدم، توی نسخه‌ی دوم اوضاع یکمی فرق می‌کنه...
یه بار Pete Hines هم توی مصاحبش گفته بود که طراح دشمنای بازی رسما روانین و هر وقت میرم پیششون بهشون می‌گم "شما چه مرگتونه؟! اینا چطوری به ذهنتون میاد؟!" :D:))
حالا از دشمنای کوچیکتر که بگذریم، من منتظرم ببینم اینا با این تخیلشون چه شاهکار دیگه‌ای از نظر باس‌ها تحویلمون میدن :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر جدید هم منتشر شد که مربوط به معرفی Stefano، آنتاگونیست جدید بازی میشه که قبلا هم یه تیکه از هنرنمایی‌هاشو دیده بودیم :D:

من منتظر یه تریلر از بخش مبارزات و کلا یه تریلر ادیت نشده‌ی چند دیقه‌ای از گیم‌پلی خالص بازی بودم ولی بازم تریلر داستانی دادن :-??بازی 2 ماه دیگه منتشر میشه و چیز زیادی از گیم‌پلی ندیدیم...احتمالا قصدشون اینه که بازی رو خیلی اسپویل نکنن ولی بنظرم باید حداقل 10 دیقه از گیم‌پلی ادیت نشده‌ی بازیو تا الان نشون می‌دادن... توی کامنتای یوتیوب و جاهای دیگه دیدم که خیلیا دنبال یه تریلر واضح از گیم‌پلی هستن...البته اگه همچین چیزی هم منتشر بشه من خودم بدلیل اسپویل نمی‌بینم ولی خیلیا هستن که هنوز مطمئن نیستن میخوان بازی رو بخرن یا نه و دنبال یه تریلر طولانی هستن... الان مثلا Wolfenstein ده-پونزده روز دیرتر از این منتشر میشه ولی خیلی راحت 3-2 ساعت از گیم‌پلی بازی رو میشه توی اینترنت پیدا کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر