Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تخفیف خوبی خورده ارزش خرید داره الان دیگه؟ هنوزم خیلی ها راضی نشدن تو استیم چرا؟
اره ارزش داره.اگه دنبال بازی ساخت و ساز و پیدا کردن منابع اینایی حتما بخر.
بازی فقط همون مولتیپلیرش کمه نمیدونم یه عده چی میخوان دیگه.همون سر لانچم اگه هایپ پشتش نبود به خودی خود بازی نسبتا سرگرم کننده بود دیگه الان که کلی مخلفات اضافه شده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تخفیف خوبی خورده ارزش خرید داره الان دیگه؟ هنوزم خیلی ها راضی نشدن تو استیم چرا؟
چون impression بسیار عالی در زمانه عرضه داشته
با این حال دوتا اپدیت اخری خوب بوده مخصوصا اینکه 60 fps رو برایه pro هم فعال کردن ولی از من میپرسی تا بخشه online نیاد زیاد دلیلی برایه خرید وجود نداره

• Like
Reactions: hqdead

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوستان یه آپدیت دیگه منتشر شد(V1.22) که حجمش 4.8 گیگ هست و مهمترین چیزی هم که اضافه میکنه اینه که میتونید exocraft هارو در هر سیاره ای که خواستید استفاده کنید.بقیه موارد هم شامل فیکس کردن چند تا باگ هست
نمیدونم این یه باگه یا نه،ولی من تو یکی از quest ها که باید بری به یه observatory گیر کردم و هر کاری میکنم کوئست جدید باز نمیشه.البته هنوز به 1.22 آپدیت نکردم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان دو تا سوال

یکی اینکه چجوری میشه کمپ یا قلمرو ساخت ؟
دومی هم اینکه اون ماشین یا هر چیزی که هست که باهاش میشه تو سیاره گردش کرد رو باید از کجا گیر آورد ؟

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
آقا چه جوری من این hyperdrive رو بسازم ساختمش واسه شارجش یه چیزی میخاد که چهار روزه هرچی میگردم نیست اصلا نمیدونم چطوری فعالش کنم...ممنون میشم یه عزیزی راهنماییم کنه

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
آقا چه جوری من این hyperdrive رو بسازم ساختمش واسه شارجش یه چیزی میخاد که چهار روزه هرچی میگردم نیست اصلا نمیدونم چطوری فعالش کنم...ممنون میشم یه عزیزی راهنماییم کنه
از اینجا کمک بگیرید:
Warp Cell - No Man's Sky Wiki

• Like
Reactions: evil dead

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوستان اپدیت جدید این بازی به نام Atlas Rises منتشر شد و میشه الان گفت که بازی هست که باید میبود!اصلی ترین تغییرات هم شامل اضافه شدن خط داستانی اصلی به مدت ۳۰ ساعت،بخش مولتی پلیر(co-op)،سیستم تولید ماموریت های تصادفی،سیستم تولید سیارات هم بهبود یافته
Atlas Rises Update

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان اپدیت جدید این بازی به نام Atlas Rises منتشر شد و میشه الان گفت که بازی هست که باید میبود!اصلی ترین تغییرات هم شامل اضافه شدن خط داستانی اصلی به مدت ۳۰ ساعت،بخش مولتی پلیر(co-op)،سیستم تولید ماموریت های تصادفی،سیستم تولید سیارات هم بهبود یافته
Atlas Rises Update
الان حجم کلی بازی همراه با اپدیت ها چند گیگه؟؟؟

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
الان حجم کلی بازی همراه با اپدیت ها چند گیگه؟؟؟
والا دقیق نمیدونم:Dاین اپدیت هم هنو منتشر نشده و حجمش مشخص نیست فک کنم یه ۱۰ گیگی باشه:-?در کل خیلی چیزها تغییر کرده و اضافه شده به این بازی که جای تحسین داره،با این که اصلا بازخورد های خوبی دریافت نکردن ولی پاش وایستادن و ساپورت کردن بازی رو
ویرایش:حجم اپدیت 7.232GB هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
با این اپدیت زیر و رو میشه بازی!دقیقا چیزیه که سر لانچ باید میبود!
الان اپدیت اومده؟واجب شد دوباره برگردم به بازی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر