PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
  • Like
Reactions: hosein me

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
بعد از پلات کردن بلادبورن و لردز آو د فالن احساس میکنم اشباع شدم ازین سبک. این بازی چطوره المان های نقش آفرینیش؟ دست دوم چند گیر میاد؟ چند ساعت گیم پلی داره؟ ممنون

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بعد از پلات کردن بلادبورن و لردز آو د فالن احساس میکنم اشباع شدم ازین سبک. این بازی چطوره المان های نقش آفرینیش؟ دست دوم چند گیر میاد؟ چند ساعت گیم پلی داره؟ ممنون
به بلاد به هیچ وجه نمیرسه و به دارک سولز شاید به گرد پاش برسه.....ولی سرعت تو بازی فوق العاده اعتیاد آوره و نمیزاره دست راحت ازش بکشی....مراحل تکراری زیاد داره بخاطر همین بالای 70 ساعت راحت میبره واسه پلات اگه جدی نگیریش

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
بلادبورن تو بازیا مثه بریکینگ بد تو سریالاس، تا بازیش میکنی نمیفهمی چیه و چه عظمتی داره، بعد تموم شدنش هرچقد میگذره بیشتر حیرت زده میشی که چی بود...

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
بازی قشنگ و سختی هستش.
دوستان الان کلی آیتم دارم ولی خاصیتهاشون رو نمیدونم جایی منبع معتبر فارسی هستش آیتمها رو توضیح بده؟
وقتی کمک میگیرم گاهی با شکلهای مختلف زامبی یا دختر میان کمک من چه جوری کارکتر رو عوض کردند؟
آیتمها سامورایی و نینجیتسو که تو آپگرید بالا میروند به چه کار میخوردند؟
تو مولتی پلیرش گاهی بعضیا با کارکترهای دیگه به کمک میان.چه جوری میشه کارکتر بازی رو عوض کرد؟

• Like
Reactions: Sony+

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
تو مولتی پلیرش گاهی بعضیا با کارکترهای دیگه به کمک میان.چه جوری میشه کارکتر بازی رو عوض کرد؟

از داخل hidden tea house میتونین کارکتر جدید بخرین و نیاز به glory دارین اگه درست یادم باشه.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
این اسلحه ها رو چطور اپگرید کنم ؟ لول اسلحم 987هست اما دمج اسلحه اصلا بالا نیست

وقتی از اسلحه زیاد استفاده کنی سطح آشنایی با اون سلاح براتون افزایش پیدا میکنه و دمیج هم به مراتب آشنایی با سلاح بالا میره

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
بازی رو تا حدود 40 ساعت بازی کردم. بازی تکراری شده برام . دوست دارم زودتر تموم بشه . برخلاف دارک سولزها که هر کدومش رو که تموم کردم افسوس می خوردم که لذت ادامه یه بازی رو از دست دادم . بعد از این رئیس جادوگر که ماسک زده چقدر به اخرش مونده? بازی تنوع کمی داره نسبت به دارک سولز . هم تو اسلحه ها. هم گرافیک مراحل . هم دشمن ها . هم جادوها . هم اهنگر و ........
کلا خیلی ضعیف تر از عنوان های دارک هست . اما برا کسی که این سبک رو دوست داره ارزش بازی رو داره . بازی اصلا سپر نداره ! تو دارک سولز هر کدوم از باس ها استراتژی زدن اون باس جدا بود . تو این بازی همه باس ها یه استراتژی دارن . دورشون بچرخی! بزنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza_cowboy

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بازی رو تا حدود 40 ساعت بازی کردم. بازی تکراری شده برام . دوست دارم زودتر تموم بشه . برخلاف دارک سولزها که هر کدومش رو که تموم کردم افسوس می خوردم که لذت ادامه یه بازی رو از دست دادم . بعد از این رئیس جادوگر که ماسک زده چقدر به اخرش مونده? بازی تنوع کمی داره نسبت به دارک سولز . هم تو اسلحه ها. هم گرافیک مراحل . هم دشمن ها . هم جادوها . هم اهنگر و ........
کلا خیلی ضعیف تر از عنوان های دارک هست . اما برا کسی که این سبک رو دوست داره ارزش بازی رو داره . بازی اصلا سپر نداره ! تو دارک سولز هر کدوم از باس ها استراتژی زدن اون باس جدا بود . تو این بازی همه باس ها یه استراتژی دارن . دورشون بچرخی! بزنی.
دقیقا همینطوره...چندین بار تاکید کردم خود بنده همینجا که بازی تو بهترین حالت شاید به گرد پای دارک سولز برسه.....اما سرعت بالای بازی هست که باعث جذابیتش میشه

• Like
Reactions: raiden1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر