همه چیز درباره Windows 10

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون رمز بصورت پیش فرض هست که مربوط به اکانت میشه
تو منوی سرچ بزنید netplwiz بالای صفحه باز شده یه گزینه تیک خورده هست تیکشو بردارید درست میشه
سلام
ممنون که بهم گفتی ولی نشد نمیدونم کجای کار رو اشتباه کردم ولی باز هم پسورد میاد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
ممنون که بهم گفتی ولی نشد نمیدونم کجای کار رو اشتباه کردم ولی باز هم پسورد میاد
:-?
من خیلی وقت پیش از همین روش حذف کردم الانم چک کردم دیدم اون تیک برداشته شده و قائدتا باید از همین روش درست بشه
شاید اشتباه رفتید
اینجا اموزشش هست یه چک کنید
اگه نشد راه حلی براش ندارم

• Like
Reactions: se.phi.roth

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مزیت داشتن ویندوز اورجینال چیه ؟ اگر اورجینال نباشه امکان آپدیت کردن ویندوز نیست ؟
دوستان همه اینجا اورجینال دارن ؟! :-? :D
از یه سری نظرا بهتره. من خودم تو نسخه کرکی یه آپدیت گرفتم که ویندوز, کرکش از کار افتاد و خراب شد. بعد فعال کردن کُد قانونی,دیگه هیچوقت هم از این مشکلات عجیب باز نشدن استارت ویندوز و داغون شدنش بعد چند ماه نداشتم. یه سری برنامه ها هم اگه تو ویندوز کرکی نصب میکردم, ویندوز خراب میشد که دیگه با این مشکل هم رو به رو نشدم. کُد OEM ویندوز10 PRO الان خیلی ارزونه, یه چیزی در حد 60 تومن داخل سایت psngames (تا چند ماه پیش ریتیل 60 تومن بود, حالا oem انقدر شده !) ...

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
از یه سری نظرا بهتره. من خودم تو نسخه کرکی یه آپدیت گرفتم که ویندوز, کرکش از کار افتاد و خراب شد. بعد فعال کردن کُد قانونی,دیگه هیچوقت هم از این مشکلات عجیب باز نشدن استارت ویندوز و داغون شدنش بعد چند ماه نداشتم. یه سری برنامه ها هم اگه تو ویندوز کرکی نصب میکردم, ویندوز خراب میشد که دیگه با این مشکل هم رو به رو نشدم. کُد OEM ویندوز10 PRO الان خیلی ارزونه, یه چیزی در حد 60 تومن داخل سایت psngames (تا چند ماه پیش ریتیل 60 تومن بود, حالا oem انقدر شده !) ...
شما با کریدیت کارت از این سایت خرید کردین ؟ من ندارم
من تازه میخوام سیستم بگیرم چجوری روی سیستم خام باید ویندوز ریخت ؟ ممنون از راهنمایی :D

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
شما با کریدیت کارت از این سایت خرید کردین ؟ من ندارم
من تازه میخوام سیستم بگیرم چجوری روی سیستم خام باید ویندوز ریخت ؟ ممنون از راهنمایی :D
پی پال پشتیبانی میکنه اگه ندارید فروشنده هایی که دلاری 4ت حساب کنن راحت پیدا میشن
تو انجمن های مختلف هم فک کنم برای خرید بشه پیدا کرد
یعنی کلا رو سیستم هیچی نیست؟ میتونید از سایتا دانلودش کنید بریزید رو فلش نصب کنید بعدش سی دی کی رو فعال کنید
نصب ویندوز 10 هم خیلی راحته اصلا چیز خاصی نداره تو سایتا با اموزش تصویری میتونید پیدا کنید طبق همون برید جلو نصبش کنید

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
پی پال پشتیبانی میکنه اگه ندارید فروشنده هایی که دلاری 4ت حساب کنن راحت پیدا میشن
تو انجمن های مختلف هم فک کنم برای خرید بشه پیدا کرد
یعنی کلا رو سیستم هیچی نیست؟ میتونید از سایتا دانلودش کنید بریزید رو فلش نصب کنید بعدش سی دی کی رو فعال کنید
نصب ویندوز 10 هم خیلی راحته اصلا چیز خاصی نداره تو سایتا با اموزش تصویری میتونید پیدا کنید طبق همون برید جلو نصبش کنید
تازه میخوام قطعات رو بگیرم :D پس از سایت ها کرکی دانلود کنم بعد سی دی کی رو اکتیو کنم با کردیت کارت مجازی
یه سوال مهم دیگه اگه بعدا نرم افزاری مثلا آنتی ویروسه کرکی نصب کنم مشکلی برای ویندوز ایجاد نمیشه بزنن بن آیپیم کنن!

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
تازه میخوام قطعات رو بگیرم :D پس از سایت ها کرکی دانلود کنم بعد سی دی کی رو اکتیو کنم با کردیت کارت مجازی
یه سوال مهم دیگه اگه بعدا نرم افزاری مثلا آنتی ویروسه کرکی نصب کنم مشکلی برای ویندوز ایجاد نمیشه بزنن بن آیپیم کنن!
از سایت payment24 خرید رو از psngames انجام بده.
نه کاری نداره به این چیزا, البته آنتی ویروس کرکی به هیچ دردی نمیخوره. کُدهای فعال سازی اوریجینالشون تو سایتا هست. در ضمن میتونی کسپراسکی دانلود کنی و هر ماه تریالش رو رست کنی. دیگه نه کرک میخواد و نه کُد فعال سازی :D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
از سایت payment24 خرید رو از psngames انجام بده.
نه کاری نداره به این چیزا, البته آنتی ویروس کرکی به هیچ دردی نمیخوره. کُدهای فعال سازی اوریجینالشون تو سایتا هست. در ضمن میتونی کسپراسکی دانلود کنی و هر ماه تریالش رو رست کنی. دیگه نه کرک میخواد و نه کُد فعال سازی :D
الان این سایت قیمتش 13$ـه بعد سایت وطنی میده 320 هزار تومان انقدر اختلاف قیمت عادی ـه؟! :D

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
الان این سایت قیمتش 11$ـه بعد سایت وطنی میده 320 هزار تومان انقدر اختلاف قیمت عادی ـه؟! :D
این 300 تومن و یه میلیون و این حرفا که الکیه .... اونا هم ریتیل هستن یعنی حدود 100 و خُرده ای باید باشن اما این OEM هست و فقط روی یک پی سی با یه مین بورد نصب میشه.
البته سایت وطنی vgkey هم هست که همون قیمت رو میده واسه ویندوز و بی دردسرتره ...

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
این قدر باهاش ور رفتم تا خرابکاری شد
دوستان هیچ برنامه ای باز نمیشه رفتم از administrator به گزینه standard ش کردم حالا این پیغام رو میده وقتی می خوام دوباره اون برنامه یا هر برنامه ای دیگه باز کنم
چه قدر بدبختی ویندوز اروجینال داشتن ای بابا ما عادت داریم به هک

Attachments

• DSC_0097.JPG
    DSC_0097.JPG
    259.1 KB · مشاهده: 30

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان خسته نباشین
من آخرین نسخه ویندوز 10 پرو 64بیتی رو دانلود کردم و با برنامه ی Rufus روی فلش بوتیبل کردم بعد ریستارت رفتم منو بوت و اولویت اول رو usb hdd زدم و سیستم ریستارت شد و فلش بوت شد و همون اول که لوگو آبی ویندوز 10 میاد تو همون صفحه میمونه و از اون رد نمیشه که نصب ویندوز شروع بشه و هیچ عکس العملی نشون نمیده یه ده دقیقه هم صبر کردم بازم فایده نداشت لطفا راهنماییم کنید مشکل چیه ؟
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
این قدر باهاش ور رفتم تا خرابکاری شد
دوستان هیچ برنامه ای باز نمیشه رفتم از administrator به گزینه standard ش کردم حالا این پیغام رو میده وقتی می خوام دوباره اون برنامه یا هر برنامه ای دیگه باز کنم
چه قدر بدبختی ویندوز اروجینال داشتن ای بابا ما عادت داریم به هک
خوب مشکلمو خودم حل کردم رفتم توی حالت سیف مود و اونجا از standard به administrator تغییر دادم برای کسانی که اگر در اینده به این مشکل برخوردند گفتن که بدونن
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر