سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه فایل 40 گیگی رو با psx میخوام به کنسول انتقال بدم تا 24 گیگ میره جلو و هرکاری میکنم دیگه انتقال نمیده و از اینترنت دانلود میکنه.اپدیت بازیو کامل گرفتم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

یه عکس از PSX بزار از اون لحظه که مشکل پیدا میکنه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

دوست عزیز مشخصه دیگه یه لینک جدید میخاد که شما نداریش، ممکنه آپدیت جدید اومده باشه برای بازی زمانی که داشتی انتقال میدادی

به هر حال لینکش رو بگیر و بزار برای دانلود و بعد بزار کنار بقیه پارتها

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
من تا الان اسیر بودم اونم الکی - متاسفانه یه سری سایت ها آموزشی که گذاشتن مودم واسطه میشه در اون صورت سرعت انتقال نهایت 11 مگ هستش
در حالی که اگه دستگاه بصورت مستقیم به لپ تاپ وصل شه سرعت 50 60 مگ میشه!
جالبه تو بازیسنتر به دوستان گفتم چرا سرعتم کمه میگن طبیعیه باید کابل فلان باشه مودم قوی باشه تا سرعت بره بالا !

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
من تا الان اسیر بودم اونم الکی - متاسفانه یه سری سایت ها آموزشی که گذاشتن مودم واسطه میشه در اون صورت سرعت انتقال نهایت 11 مگ هستش
در حالی که اگه دستگاه بصورت مستقیم به لپ تاپ وصل شه سرعت 50 60 مگ میشه!
جالبه تو بازیسنتر به دوستان گفتم چرا سرعتم کمه میگن طبیعیه باید کابل فلان باشه مودم قوی باشه تا سرعت بره بالا !
منظورتون ا ز مستقیم چیه؟ یعنی با کابل lan لپ تاپ رو به PS4 متصل کنیم؟

• Like
Reactions: Arsalan655

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
  • Like

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
جالب اینجاست‌ من اینو‌ قبلا پیدا کرده بودم خوب نمیخوندمش میگفتم اینم که همونه . بعد یه بار با دقت خوندم دیدم اینجا نوشته فقط یه کابل لن احتیاجه . خلاصه از دست مودم راحت شدم

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

• Like
Reactions: shylord and P@rtex

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمیدونم چرا اصلا با lan نمیشه وصل شد،هر کاری میکنم ip رو دریافت نمیکنه در حالی که همه کارها رو هم درست انجام میدم،ولی با wifi مشکلی نداره!!
کلا شانسی وصل میشه

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
جالب اینجاست‌ من اینو‌ قبلا پیدا کرده بودم خوب نمیخوندمش میگفتم اینم که همونه . بعد یه بار با دقت خوندم دیدم اینجا نوشته فقط یه کابل لن احتیاجه . خلاصه از دست مودم راحت شدم

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
اتفاقا منم همین آموزش رو دیدم ولی با خودم گفتم حتما مثل بقیه هست
ممنون که اطلاع دادین

• Like

david747

کاربر سایت
Dec 29, 2015
5
سل
نمیدونم چرا اصلا با lan نمیشه وصل شد،هر کاری میکنم ip رو دریافت نمیکنه در حالی که همه کارها رو هم درست انجام میدم،ولی با wifi مشکلی نداره!!
کلا شانسی وصل میشه
سلام منم این مشکل شما رو داشتم هر وقت ای پی نگرفت اول لن رو به وای فای شیر کنید بعد تیکشو بردارید و وای فای رو به لن شیر کنید
فک کنم ای پی که باید بگیره 192.168.137.1 باشه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
خواستم ببینم ایا در صورت مشکل دار بودن فایل pkg (بنا به هر دلیلی چه موقع دانلود و ...) موقع انتقال با psx ، کنسول میتونه تشخیص بده و ارور بده ؟ یا کامل انتقال رو انجام میده ؟ چون یه سری فایل هست مربوط به 1 سال و نیم پیش که نمیدونم وضعیتشون رو .
پ.ن : تاپیک همسایه که مگس پر نمیزد ، پستم رو منتقل کردم این جا بلکه کسی بتونه راهنمایی کنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر