Multi Platform LawBreakers

9i6c9.png

Developer: Boss Key Production
Publisher: Nexon
Platforms: PlayStation 4,PC
Release Date: August 8, 2017
price: 30$
توضیحات:
LawBreakers یک بازی شوتر اول شخص انلاین است که توسط کلیف بلزینسکی خالق سری Gears Of War که یکی از بهترین عناوین شوتر سوم شخص که تحولی عظیم در این سبک رو ایجاد کرد در حال ساخت است.
کلیف بلزینسکی بعد از 20 سال فعالیت در سال 2012 از Epic Games جدا شد و حدود دو سال بعد به همراه Arjan Brusse اقدام به تاسیس استودیو باس کی پروداکشنز کرد اولین ساخته این استدیو عنوان LawBreakers هست که ابتدا قرار بود در سال 2016 تحت عنوانی رایگان و به صورت انحصاری برایه PC منتشر شود ولی در انتها بازی با یک تاخیر یک ساله و همچنین اعلام قیمت 30 دلاری و انتشار ان برای PS4 مواجه شد.
یکی از دلایلی که باعث میشود این بازی مورد بحث و انتظار قرار بگیره ساخته شدن ان توسط کلیف بلزینسکی هست کسی که تحولی عظیم در ساخت بازی شوتر سوم شحص ایجاد کرد و حالا ما قراره با سبکی متفاوت ولی در عین حال شبیه از این شخص شاهد باشیم.
این بازی مانند بازی اورواچ(که شباهت هایی به این سری دارد) دارای یک سری قهرمان است که در غالب تو تیم در مد های گوناگون به مبارزه به یکدیگر میپردازند.
به هنگام انتشار اولین تریلرها از گیم پلی بازی بحث های زیادی به شباهت این بازی به عنوان محبوب OverWatch در رسانه های گیمینگ ایجاد شد اما در عین شباهت هایی که این بازی به عنوان اورواچ دارد دارای خصوصیت های منحصر به فردی نیز هست مانند نقش داشتن جاذبه در تمامی مدهای این بازی که باعث میشود مبارزه علاوه بر زمین در فضا نیز جریان داشته باشد که ویژگی بسیار جذابی بنظر میرسد.
این بازی دارای 9 کلاس در 2 تیم مختلف به نام های Law و Breakers است که در هر کلاس یک کارکتر در هر دو تیم وجود دارد که در ادامه به معرفی ان ها میپردازیم, نکته جالب در این بازی این است که قدرت ها و ویژگی ها هر کارکتر در کلاس های مختلف در دو تیم با یکدیگر یکسان است و به عیر از تفاوت ظاهری هیچ فرقی در قدرت و برتری ندارند برای مثال قدرت های کارکتر کلاس Assassin در تیم Law با تیم Breakers یکسان است و فقط از لحاظ ویژگی ظاهری با هم تفاوت دارند.

w9vd3.png

p6yd1.png

Uplink: در این حالت یک ماهواره در وسط محیط بازی وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را تصاحب کرده و به منظقه خود اورده تا ماهواره اطلاعات خاصی را به صورت 100% دانلود کرده تا تیم مذکور یک امتیاز دریافت کند با رسیدن امتیاز به 3, تیم مذکور برنده میشود.

j8d58.png

Blitzball : در این حالت یه توپ در وسط زمین وجود دارد که بازیکنان هر تیم باید ان را به سمت منطقه حریف در قسمت تعیین شد قرار دهند که در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگرد با بدست اوردن 8 امتیاز تیم شما برنده میشود.

e1lmh.png

Turf War: این حالت که شبیه به مد Domination در بازی های دیگر هست بازیکنان تیم باید سه منطقه علامت گذاری شده را بدست بگیرند تا امتیاز هر منظقه نصیب ان ها شده هر تیم با بدست اوردن هر منطقه یک امتیاز رو تصاحب میکند با رسیدن امتیاز به 16 تیم مذکور برنده میشود.

dtvfy.png

Overcharge: این حالت که شبیه به حالت Uplink است بازیکنان تیم باید یک باتری را که در وسط زمین منطقه قرار دارد بدست اورند و در پایگاه خود قرار دهند تا بصورت 100% شارژ بشود در این صورت یک امتیاز به تیم تعلق میگیرد با بدست اوردن 3 امتیاز تیم برنده میشود.

73lcx.png

Occupy: در این حالت بازیکنان تیم باید منطقه مشخص شده در نقشه را که هر 45 ثانیه جا به جا میشود تصاحب کنند با رسیدن امتیاز به 200, تیم مذکور برنده میشود.
1pql8.png

Grandview
fnsfs.jpg

Trench
sj0ne.jpg

Mammoth
rgxfe.jpg

Reactor
5qm5j.jpg

Station
7rbq0.jpg

Vertigo
ey5gm.jpg

Promenade
i1v7c.jpg

Redfalls
je3sf.jpg

Upcoming:
Alvarado Plaza
rcphq.jpg

Boneyard
zjhuz.jpg

Rushmore Station
1e2cn.jpg

4r8ek.png

Assassins
4wx1g.jpg

Hellion / Kitsune

Battle Medic
ecw68.jpg

Tokki / Feng
Enforcer

Axel / Kintar
Gunslinger

jybzg.jpg

Abaddon / Faust

Harrier
oc325.jpg

Sunshine / Baron

Juggernaut
bc0p7.jpg

Aegis / Nash

Titan
octh2.jpg

Bomchelle / Cronos

Vanguar
hpkhs.jpg

Maverick / Toska

Wraith
4d63o.jpg

Deadlock / Helix
نکته اخر که یکی از نکات جذاب و مهم بازی میباشد این است که سازندگان بازی قول داده اند که تمامی حالت ها , کلاس ها , کارکتر ها و نقشه ها که در اینده برای بازی منتشر میشود به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار میگیره و دلیل اینکار رو جلوگیری از تقسیم شدن بازیکنان به چند دسته اعلام کردند, البته اطلاعاتی در مورد نحوه عرضه این محتوا اعلام نکردن ولی این رو گفتن که تا جایی که میتونند بازی رو ساپورت میکنند.

promenade_blitzmode_shot3.jpg
reactor_gunslingerandwraith_shot1.png
lawbreakers_gdc_blindfire.jpg

lawbreakers_paxeast_zerogbattle.jpg

promenade-panormic-shot.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
حقیقتا من اصلا این بازی رو نمیشناختم فقط یک اسم ازش شنیدم ولی توجهی بهش نکردم تا این که رفتم سراغ بتای عمومی بازی وبه چشم یک بازیه سطح پایین سراغش رفتم ولی در کمال ناباوری دیدم چه چیز شاخیه و رفتم درموردش تحقیق کردم و دیدم بله کلیف اینو ساخته و باید بگم کل این مدت بتا رو داشتم بازیش میکردم و بعد از بتا هم که پیش خریدش کردم
باید بگم سرورا در حد اختصاصی بود بی نهایت روون و نرم و تیرها هم با پینگ 200 راحت میخورد بدون لگ:D
شوتر بازی سرعتیه و نسبت به اورواچ همکاریه تیمی کمتری می خواد و من از همینش خیلی خوشم اومد شوتینگش بی نهایت کار شدش و یه چیز معمولی نیست حقیقتا من نسبت به اورواچ این حس معمولی بودنش رو داشتم ولی این اینطور نیست:-"
خلاصه دوستان بگیریدش که بی نهایت فانه تازه قیمتشم مناسبه و این که گفتن کارکترایه بیشتری به صورت رایگان عرضه میکنند:D

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
حقیقتا من اصلا این بازی رو نمیشناختم فقط یک اسم ازش شنیدم ولی توجهی بهش نکردم تا این که رفتم سراغ بتای عمومی بازی وبه چشم یک بازیه سطح ایین سراغش رفتم ولی در کمال ناباوری دیدم چه چیز شاخیه و رفتم درموردش تحقیق کردم و دیدم بله کلیف اینو ساخته و باید بگم کل این مدت بتا رو داشتم بازیش میکردم و بعد از بتا همکه یش خریدش کردم
باید بگم سرورا در حد اختصاصی بود بی نهایت روون و نرم و تیرها هم با پینگ 200 راحت میخورد بدون لگ:D
شوتر بازی سرعتیه و نسبت به اورواچ همکاریه تیمی کمتری می خواد و من از همینش خیلی خوشم اومد شوتینگش بی نهایت کار شدش و یه چیز معمولی نیست حقیقتا من نسبت به اورواچ این حس معمولی بودنش رو داشتم ولی این اینطور نیست:-"
خلاصه دوستن بگیریدش که بی نهایت فانه تازه قیمتشم مناسبه و این که گفتن کارکترایه بیشتری به صورت رایگان عرضه میکنند:D
بتای بازی که خیلی خوب بود و حرف نداشت،مخصوصا سروراش
این بتا بود و سروراش اینقدر خوب بود بازی اصلی چی بشه:-bd
فقط برام عجیبه که چرا بازی اینقدر ناشناخته مونده و به هرکسی میگی اصلا نمیدونه چی هست:-?

• Like
Reactions: ps34 and blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بتای بازی که خیلی خوب بود و حرف نداشت،مخصوصا سروراش
این بتا بود و سروراش اینقدر خوب بود بازی اصلی چی بشه:-bd
فقط برام عجیبه که چرا بازی اینقدر ناشناخته مونده و به هرکسی میگی اصلا نمیدونه چی هست:-?
حقیقتا برا منم ناشناحته بود دلیلشم فکر کنم یکی عرضه با تاخیر بازی و این که معلوم نبود بازی رایگانه پولیه چطوریه:D برا همین بعضیا بیخیالش شدن ولی در کمال ناباوری بازی یه شوتر روانی کنندس من خودم کاملا تو شک بودم زمان بتا:x
خلاصه دیدم کسی تاپیکش رو نزده خودم دست بکار شدم حقیقتا اولین تاپیکمم هست خیلی حوصله اینجور کارا رو ندارم:Dولی این بازی بقدری خوب بود که منو مجبور کرد تاپیکشو بزنم تا دوستان گل بازیسنتر این بازی ناب رو از دست ندن:x
سعی میکنم تاپیک رو با انتشار محتوایه رایگانش بروز نگه دارم حتی اگه استقبال زیادی از تاپیک نشه:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
حقیقتا من اصلا این بازی رو نمیشناختم فقط یک اسم ازش شنیدم ولی توجهی بهش نکردم تا این که رفتم سراغ بتای عمومی بازی وبه چشم یک بازیه سطح ایین سراغش رفتم ولی در کمال ناباوری دیدم چه چیز شاخیه و رفتم درموردش تحقیق کردم و دیدم بله کلیف اینو ساخته و باید بگم کل این مدت بتا رو داشتم بازیش میکردم و بعد از بتا همکه یش خریدش کردم
خلاصه دوستن بگیریدش که بی نهایت فانه تازه قیمتشم مناسبه و این که گفتن کارکترایه بیشتری به صورت رایگان عرضه میکنند:D
چون زیاد تعریف کردی و منو تشویش اذهان عمومی کردی و امروزم آخرین مهلت پیش خرید بازی هستم میخوام بخرمش :D
فقط به نظرت چون از بازی های سرعتی مثل تایتان2 خوشت میاد از اینم خوشت اومده یا اینکه حتی اگر از تایتان2 هم خوشت نمیومد بازم نظرت در مورد این بازی مثبت بود؟:-?
در مورد تاپیکم با اینکه میگی بار اولته ولی واقعا قشنگ درستش کردی و تزیینش درست مثل سابقه دارهای این کاره باریکلا

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چون زیاد تعریف کردی و منو تشویش اذهان عمومی کردی و امروزم آخرین مهلت پیش خرید بازی هستم میخوام بخرمش :D
فقط به نظرت چون از بازی های سرعتی مثل تایتان2 خوشت میاد از اینم خوشت اومده یا اینکه حتی اگر از تایتان2 هم خوشت نمیومد بازم نظرت در مورد این بازی مثبت بود؟:-?
در مورد تاپیکم با اینکه میگی بار اولته ولی واقعا قشنگ درستش کردی و تزیینش درست مثل سابقه دارهای این کاره باریکلا
حقیقتا من تایتان فال رو با هیچ بازیه شوتر دنیایی عوض نمیکنم:D
ولی جدا از اون حتی اگه سمت تایتان نمیرفتم یا از بازیا شوتر سرعتی خوشم نمیومد باز سراغ این بازی میرفتم
شوتر این بازی یه چیز واقعا نابه هر هیرو ویژگی منحصر به فرد خودش رو داره از این لحاظ میگم سرعتیه چون تو قسمتی از مپ بازی تو فضا جریان داره برعکس بعضی از هیروها خیلی هم کندن:D یه چیزی هم بگم اینه که تو تایتان فال و شوترهای سرعتی مثل doom کارکترت بی وقفه در حال دویدنه ولی اینجا تو فقط یه مدت محدود میتونی سرعت بگیری و بعدش کارکترت خسته میشه و باید چند لحظه صبر کنی تا دوباره نوار سرعتش(که باز سرعت هر هیرو یه چیز خاصه مثلا همشون نمیدوند بعضیاشون جامپ میدن بعضیاشون پرواز میکنند و غیره) پر بشه.
نمونه بارزش اورواچه:D ولی همونطور که گفتم اینجا همکاریه تیمی به پر رنگیه اورواچ نیست به همین لحاط برایه کسانی که فرند ندارن تا باهاشون بازی کنند خیلی مناسبه ولی اگه بتونید تیمی بازی کنید اونوقت میبینید این بازی چیه بشخصه کسی که هم اورواچ رو بازی کرده و هم اینو من از این خیلی بیشتر خوشم اومد ولی نکته منفیه این بازی تعداد کم هیروها هست که قول دادن تعداد بیشتری به بازی اضافه کنند قیمت کم بازی هم همین دلیله
درمورد تاپیک هم لطف داری سعی میکنم بعد از عرضه بهترش کنم:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بازی رو پیش خرید کردم :D
بازی به همراه اپدیتش 12 گیگو 152 مگ. یه تم هم داده 33 مگ.
بازی هم رسما فردا صبح ساعت 8:30 به وقت ایران استارت میخوره.

آخرین ویرایش:
  • Like

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
سلام من این بازی رو پیش خرید کردم عالیه
تازه یه کانال درست کردم هر چی بخواین داره کردم جوین شید ضرر نمی کنید
بیاینو منو حمایت کنید الان بیستا ممبر داره
کلیپ، عکس، خبر
اولین کانال بازی LawBreakers در ایران

@LawBreakers9486

به امید خدا میاین دیگه

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
از نظر من این بازی از اورواچ بهتره ولی یه کم مظلوم واقع شده چون هیچ سایتی ازش خبر نمیزاره و قیمتش 30$ بعضی ها فکر میکنن اگه قیمت پایین باشه بازی به درد نمی خوره بیاین از این بازی حمایت کنید

@LawBreakers9486

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب من الان 45 دقیقه هست که پا بازی هستم باید بگم WoW :D
سرورها مثل بتا عالیه با پینگ 200 من تیرا راحت میخوره البته خودشون داخل بازی اعلام کردن که بازی در ps4 مشکل جوین یا لیو دادن داره برا همین برا این که از کیفیت سرورها لذت ببرید سعی کنید لیو ندید کسی هم لیو داد بلافاصله براش جایگزین پیدا میشه:D
کسی میتونه تحقیق کنه ببینه سرورا اختصاصیه؟:-" چون کاملا عمل کردش کپی سرورا اختصاصیه:D
متاسفانه من یه هفتس که مشکل تایم اوت شدید دارم ولی با این حال با وجود سرورهایه فوق العاده بازی چه کیل استریک هایی که نگرفتم:D
کلاسی هم که تو بتایه عمومی نبود کلاس Harrier هست,باید بگم این کلاس روانی کنندس ترکیبی از کلاس مدیک و vanguar هست, این کلاس یک سلاح لیزی بی نهایت خفن داره که فاز دومش یه شلیک پلاسمایی سنگین میکنه ولی با هر بار ریلود فقط یک بار شلیک میکنه میتونه مثل کلاس مدیک به افراد تیم هیل بده به خودشم همینطور:D لباسشم خیلی شبیه به لباس Iron Man هست کپی همون پرواز میکنه خیلی باحاله:D
یک مد جدید به بازی اضاف شده فکر کنم کپچر بود که هر کی زمین وسط رو بیشتر تصاحب شد برندس:D
اطلاعات جدید هم شامل حالت جدید بازی به پست اول اضاف میشه:)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من یه 80 دقیقه بازیش کردم تا الان.سرعت و هیجان بازی واقعا بالاست و لذت بخش.مهمترین نکتش تنوع قدرت های صد در صدی هیروهاست جوری که اگر اسکواد تشکیل شه قشنگ میشه حریف رو لوله کرد.یکی دشمن رو کند کنه یکی به تیر ببنده یکی جون بهت برسونه از پشت.حتی دویدن هیروها فرق داره یکی پرواز میکنه یکی میپره یکی لیز میخوره و...
فقط احساس میکنم هیرو axel enforcer از بقیه هیروها کمی قوی تره شاید به خاطر اسلحه رایفل و موشک اندازشه.
کاستومایزها بسیار متنوع و زیاد هستن.
سرورها به پای اورواچ نمیرسن ولی واسه همچین بازی ای واقعا عالین.
این بازی سبکش برای خودشه و تقلیدی از کسی نکرده شاید احساس کنید از اورواچ اسکی رفته ولی مطمن باشید این بازی روی پای خودشه.
فقط مشکلی که من دیدم اینه اصلا یا سکه نمیده که بشه اسکین خرید یا من بلد نیستم بگیرم با اینکه دو دستم mvp شدم:|

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من یه 80 دقیقه بازیش کردم تا الان.سرعت و هیجان بازی واقعا بالاست و لذت بخش.مهمترین نکتش تنوع قدرت های صد در صدی هیروهاست جوری که اگر اسکواد تشکیل شه قشنگ میشه حریف رو لوله کرد.یکی دشمن رو کند کنه یکی به تیر ببنده یکی جون بهت برسونه از پشت.حتی دویدن هیروها فرق داره یکی پرواز میکنه یکی میپره یکی لیز میخوره و...
فقط احساس میکنم هیرو axel enforcer از بقیه هیروها کمی قوی تره شاید به خاطر اسلحه رایفل و موشک اندازشه.
کاستومایزها بسیار متنوع و زیاد هستن.
سرورها به پای اورواچ نمیرسن ولی واسه همچین بازی ای واقعا عالین.
این بازی سبکش برای خودشه و تقلیدی از کسی نکرده شاید احساس کنید از اورواچ اسکی رفته ولی مطمن باشید این بازی روی پای خودشه.
فقط مشکلی که من دیدم اینه اصلا یا سکه نمیده که بشه اسکین خرید یا من بلد نیستم بگیرم با اینکه دو دستم mvp شدم:|
axel از بقیه قوی تر نیست این که همه برش میدارن بخاطر راحتیه کار باهاشه میشه گفت نسبت به بقیه هیروها این خیلی کار باهاش راحته.
من یادمه تو بتا همه کلاس gunslinger رو برمیداشتن این کلاس کار باهاش سخته ولی وقتی بلد بشی میتونی یه تنه یه تیمو نابود کنی البته اگه نوب باشن. میشه گفت هیروها همگی بالانس فقط بعضیا کار باهاشون خیلی سخت و به یعضیا کار باهاشون خیلی راحته
درمورد سکه هم خودتو بکشی تو یک روز بیشتر از 100 تا سکه گیرت نمیاد اونم با لوت کردن:D
چندتا مپ جدید تو راهه عکساشون رو تو پست اول میذارم تاریخ ریلزشون معلوم نیست ولی:-"

• Like
Reactions: ps34

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من کاور این بازیو خیلی وقت پیش دیده بودم تا اینکه دیدم امروز بازی عرضه شده :D

الان گیم پلشو دیدم خیلی حال کردم، شوتر سرعتی و کلاس های مختلف

تیم چند نفره هست؟ بازی فقط مد آنلاین داره دیگه؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من کاور این بازیو خیلی وقت پیش دیده بودم تا اینکه دیدم امروز بازی عرضه شده :D

الان گیم پلشو دیدم خیلی حال کردم، شوتر سرعتی و کلاس های مختلف

تیم چند نفره هست؟ بازی فقط مد آنلاین داره دیگه؟
بازیکنا تو دو تیم 5 نفره با هم بازی میکنند
فقط هم مد انلاین داره کلا هدف بازی همینه مولتیه محض:D

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر