Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من دلم میخواد از مرحله با Gumi ship هم یه چیزی نشون بدن :D

دلم میخواد ببینم با قدرت کنسولای الان بخش Gumi رو چجوری در میارن 3:

مثلا تو دنیای Star Wars نشون بدن /o\
با این بخش حال ننمودم من:-" ... از ساخت و سازش هم کلا سر در نیوردم:D پیچیده ـست:| :-"
ولی SW .... هممم...ایده ی جالبی بود برای این بخش! خوشمان آمد:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Gamespot با Nomura مصاحبه کرده :

اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .
“A lot of people have been mentioning and making it sound like ‘Oh, Nomura’s taking too much time,’ and it hurts,“ Nomura said, through a translator. He explained that the decision was made above his head to switch development to Unreal Engine 4 after about a year of development, which caused extensive delays. In addition, certain timing and resources challenges within Square Enix had an effect.​
ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .
“There was a decision made to change to an external [engine]...Unreal Engine 4,” he said. “So we switched over to that. Unfortunately there was a bit of time that needed to be rewinded and started over. So there was a bit of a setback there, but it was a decision that the company had to make, so it was inevitable.”

He was keen to emphasize that it hasn’t been problems with development or any choices made by him or his team that have caused Kingdom Hearts 3 to take so long. “I wanted to emphasize that it wasn’t a problem on our development teams," he said. "It just happened that way, and there were some decisions that the company had to make, and it just didn’t work out for certain timings that we were hoping to hit.”

“It’s kind of out of my hands,” he added. “I mean, yes, time has passed. But it’s out of my hands.”​
در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .
Speaking of the game’s various Disney-themed worlds, of which Toy Story is just the latest to be revealed, Nomura said they likely won’t be saving any as a surprise for players to discover on their own. “I don’t think we’ll be keeping any worlds secret until the game is released. I think we will be introducing them leading up to launch,” he said. “Nowadays games can add content on after the fact through DLC content, so there’s no need to hide any worlds.”​
درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .
That of course begged the question: Are they already planning downloadable content for Kingdom Hearts 3? “Nothing is set in stone, and I’m afraid we can’t go into details, but I have told the team: Just be prepared to be able to accommodate for something like that,” Nomura said. “We can’t suddenly develop a system where we’re accommodating for downloadable content. So it’s not confirming or denying either way, but just so that the development team will be prepared, I have informed them of making the preparations.”​

Kingdom Hearts 3 Director Tetsuya Nomura Explains What Took So Long

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چیکار کنیم نمیشه تریلرهاش رو ندید و از اونطرف سورپرایز میخوایم؟:D واقعا سخته:))

در مورد DLC به نظرم حتما خواهد داشت:D ، اینا همون شماره های قبلشون Final Mix داشتن:-" دیگه الان که راحت میشه DLC داد، نداشته باشن؟:-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Famitsu مصاحبه کرده با نومورا که به صورت خلاصه شامل موارد زیر میشه :

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .
  • (In response to the question of around when in 2018 Kingdom Hearts III will be released) “Please wait for the proper followup report. (Smiles.)”
۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .
  • Nomura wanted a Toy Story world in Kingdom Hearts since around Kingdom Hearts II. For Kingdom Hearts III, there have been repeated negotiations as its inclusion was of absolute necessity.
۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .
  • The Toy Story world is set after Toy Story 2. It isn’t a parallel world. Rather, the events of Kindgom Hearts III are part of the Toy Story time axis. (In other words, it is canon.)
۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .
  • The Toy Story staff were considerably surprised at the reproduction quality of the Toy Story characters in-game.
۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .
  • Nomura told the development team he wanted riding and fighting in a mech early in development. A different mechanism is being prepared for when you go to another floor in Galaxy Toys.
۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .
  • The Big Hero Six world is progressing well, but news on that is still down the line.
۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .
  • While the number of Disney worlds are less than the amount included in Kingdom Hearts II, the density of each world is greater, including gameplay.

http://gematsu.com/2017/07/kingdom-...earts-ii-final-fantasy-vii-remake-along-areas

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در راستای اینکه دنیاهای بازی کمتر از شماره ی دومه، بیاید بگید احتمال میدید چندتا دنیا توی بازی باشه و دوست دارید چه دنیاهایی از قدیمیا بمونند یا چیا جدید اضافه بشن؟ :D

شماره ی دوم 13 تا دنیای اصلی + 2تا آپشنال داشته!

دنیاهای تایید شده برای KH III :
Tangled
Big Hero 6
Toy Story
Twlight Town
Fantasia (اگر اشتباه نکنم، اون عکسی که برای سالگرد FF VII دادن از همین دنیا بود؟)
Hercules

شخصا دوست دارم اینا توی بازی باشن :
The Lion King
The Nightmare Before Christmas
The Little Mermaid
Disney Classic

حالا دومی مثلا TLM آپشنال بود و موزیکال، من مشکلی که ندارم هیچ، استقبالم میکنم همینجوری باشه:-"
ولی TLK رو حتما میخوام!!! گرچه احتمالش رو کم میدونم:(

احتمالا یکی دوتا دنیای اختصاصی خود بازی هم باشه، و من هنوز باور نمیکنم Frozen تو بازی نیست!:-"(استقبال میکنم نباشه، ولی به خاطر محبوبیتش نمیگذرن ازش:D ) درنتیجه اگر جمعا مثلا 10 دنیا در نظر بگیریم، بعید میدونم لیست من حضور داشته باشن:-"

کارهای جدید... اونقدر کار خاصی نیست که بخوام تو بازی ها باشن:-" ولی ایده ی فرشاد در مورد SW رو دوست داشتم!(اینو به صورت دنیای جدا هم دوست دارم:-")
Moana مثلا میتونست باشه، ولی به خاطر وجود تایتان سنگی دیگه به درد نمیخوره:-" (اینجا هم تایتان مذابیه پس هیچ:-")

---
البته بازم دزدان دریایی کارائیب و مولان رو دوست دارم باشن...حالا اولی کمتر، ولی دومی رو با TLM و TNBC میتونم معاوضه کنم:-"

البته کارهای دیگه ای هم هستن دوست دارم، ولی به نظرم برای بازی جذاب نمیشن:D
اما برای فن های بازی فکر نکنم اصلا دنیاها مهم باشن:D اما من چون علاقه مندم، دوست دارم در موردشون بحث کنم:D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
Kingdom Hearts برای D23 Japan که فبریه 2018 برگزار میشه هم تایید شد
فکر کنم بازی همون اواخر 2018 منتشر بشه

-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو (امیدوارم اون شخصیت دیگه قابل بازی کایری باشه)
و اینکه تو کنسرت قبلی هم صداگزار کایری گفته بود کایری داره با لیا تمرین میکنه
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

-----------------------------------
frozen که هست 100% و به احتمال زیاد تو همین D23 Japan هم رونمایش میکنن
یکی هم sw که به احتمال زیاد هست
The Lion King هم من خیلی دوست دارم باشه کلا یکی از بهترن هاست همیشه بودنش عالیه از قضا من احتمال بودنش رو خیلی زیاد میدونم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Kingdom Hearts برای D23 Japan که فبریه 2018 برگزار میشه هم تایید شد
فکر کنم بازی همون اواخر 2018 منتشر بشه

-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو (امیدوارم اون شخصیت دیگه قابل بازی کایری باشه)
و اینکه تو کنسرت قبلی هم صداگزار کایری گفته بود کایری داره با لیا تمرین میکنه

-----------------------------------
frozen که هست 100% و به احتمال زیاد تو همین D23 Japan هم رونمایش میکنن
یکی هم sw که به احتمال زیاد هست
The Lion King هم من خیلی دوست دارم باشه کلا یکی از بهترن هاست همیشه بودنش عالیه از قضا من احتمال بودنش رو خیلی زیاد میدونم :D

چهره شخصیتا رو کی میخوان درست کنن پس؟ :| بازی وقتی میگن 2018 منتشر میشه یعنی بیشتر از نصف پروسه ساخت پیش رفته بعد تو این مدت نمیتونستن چهره شخصیتا رو درست بکنن؟ :| یکی از پایه ای ترین کارای بازی سازیه بعد هنوز کاملش نکردن >_>

SW رو حتما باید بزارن :<

فقط منم که با The Lion King اصلا حال نمیکنم؟ 3: تو KH II که سر دنیای TLK از خستگی و حوصله سربری داشتم میمردم 3:

• Like
Reactions: Witch of Ashes

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دنیاهایی که حالت کاراکترها خاص میشه رو من شخصا خیلی دوست دارم:D مثلا همین TS , TLK و کابوس قبل از کریسمس:D
ولی اون BH6 رو من هنوز نمیفهمم رو چه حسابی انتخاب کردن:-" به نظرم یکی از بدترین انتخاب هایی بود که میشد انجام داد:-"

---
یکم نظرم رو در مورد سری بگم :D بالاخره نشستم بازی کردن و فعلا 4 تای اول ( 1 - 2 - COM و 358/2 ) رو بازی کردم/دیدم :D
شماره ی اول از نظر داستان اورجینال تقریبا دو ساعت آخر تازه جون گرفت و یک حرکتی زده شد:-" تمرکز اصلی روی دیزنی بود:D
COM تقریبا داستان اورجینال بود و بخش دیزنیش کلا هیچی :-"
KH II یک کار بالانس و خیلی خوبی بود، داستان دنیای KH هم واقعا خفن و دوست داشتنی شد:x :x :x
358/2 هم که ... :( :( :( :(( :(( :(( =((=((=(( عالی بود:(

حالا اینا هیچی ، گیم پلی KH II چه خوف شده بود! البته KH II رو قبلا زده بودم،ولی در مقایسه با شماره های قبل پیشرفت خیلی خفنی کرده بود! اضافه شدن Formـها و قابلیت ها بیشتر برای سورا! :x
دوباره همین KH III هم تو تریلرها اصلا یه چیز خوفی شده در مقابل KH II ! خیلی خوبه:D
CoM هم گیم پلی جالبی داشت! برای هر باس باید استراتژی و دک خاصی میریختیم! اون Vaxen هم دهن ما رو سرویس نمود! بار اول زدمش و شاد و خوشحال که روش کم شد>:) ، یکم بعد دوباره وحشی تر از قبل برگشت:| ولی بالاخره هرجوری بود ترکید و رفت:-" سخت ترین باس بازی بود به نظرم:D
البته بخش ریکو اونقدر جذابیت نداشت، سریع شدن گیم پلی و اینکه قابلیت های کاملا متفاوت با سورا داشت خیلی خوب بود! :x ولی دوباره 12-13 طبقه باهاش بازی کردن،طبقه ها هم بدون هیچ داستانی و خبری هم از قابلیت های جدید نباشه...تکراری میشد واقعا! هر طبقه یک ساعت طول میکشید حدودا ، یعنی اون یک ساعت رو فقط به امید اتفاقات بین طبقه ها سر میکردم:D اما در کل راضی بودم از CoM :D

بخش Gummi Ship هم توی KH I دوست نمیداشتم ، اونقدر هیجان خاصی نداشت:D ، اما توی KH II یک حالت سینمایی گرفته بود و ماموریت های جذاب تر و متفاوت تر،کلا خیلی بهتر و لذت بخش تر شده بود:D الان از وجودش حمایت میشه! :-"

دیگه... کلا Organization XIII رو خیلی دوست داشتم! خفن بودن همشون! :D آکاتسوکیه بازی بودن:)) هر کدوم قابلیت ها و طراحی های کاملا منحصر به فرد، مبارزات باهاشون هم جذاب بود:D
توی KH II هم که دوباره با یکسریشون مبارزه میکردیم، کاملا متفاوت با COM بود !:x کلا باس های بازی همشون لذت بخش بودن! چه اینا، چه Heartlessـها یا باس های دیزنی:D

در کل تازه یه چیزایی از داستان داره دستم میاد:)) ، گرچه هنوز هزارتا سؤال هست و چندین نسخه هم مونده! :-" ولی مثلا الان میفهمم ملت وقتی اسم Roxas رو تو تریلر شنیدن و کف کردن و اینا، چرا کف کردن:-"

---
این KH II بدجور داره وسوسه میکنه پلاتش کنم:)) ولی زورم به Lingering Will نمیرسه:| البته دو سه بار هم سراغ مبارزه ی دوباره با Organization XIII رفتم، ولی له شدم=)) ... البته Fenrir و Ultima Weapon رو نداشتم:-" شاید الان بشه بعضیاشون رو زد:-" کلا KH II جذابه همه چیزش! :D همه ی بخش های بازی دوست داشتنی هستن:D

چند روزی فعلا از KH کنار میکشم،برم سراغ یکی دو بازیه دیگه ، دوباره برگردم سراغ BbS و Coded !
فعلا 2.8 هم ندارم:|

و در آخر... Axel :( =((

---
ویرایش :| : یادم رفت بگم! OSTـهای بازی عالین!!! :x ، اپنینگ CGـه KH II هم فوق العاده بود! :x

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
دنیاهایی که حالت کاراکترها خاص میشه رو من شخصا خیلی دوست دارم:D مثلا همین TS , TLK و کابوس قبل از کریسمس:D
ولی اون BH6 رو من هنوز نمیفهمم رو چه حسابی انتخاب کردن:-" به نظرم یکی از بدترین انتخاب هایی بود که میشد انجام داد:-"

---
یکم نظرم رو در مورد سری بگم :D بالاخره نشستم بازی کردن و فعلا 4 تای اول ( 1 - 2 - COM و 358/2 ) رو بازی کردم/دیدم :D
شماره ی اول از نظر داستان اورجینال تقریبا دو ساعت آخر تازه جون گرفت و یک حرکتی زده شد:-" تمرکز اصلی روی دیزنی بود:D
COM تقریبا داستان اورجینال بود و بخش دیزنیش کلا هیچی :-"
KH II یک کار بالانس و خیلی خوبی بود، داستان دنیای KH هم واقعا خفن و دوست داشتنی شد:x :x :x
358/2 هم که ... :( :( :( :(( :(( :(( =((=((=(( عالی بود:(

حالا اینا هیچی ، گیم پلی KH II چه خوف شده بود! البته KH II رو قبلا زده بودم،ولی در مقایسه با شماره های قبل پیشرفت خیلی خفنی کرده بود! اضافه شدن Formـها و قابلیت ها بیشتر برای سورا! :x
دوباره همین KH III هم تو تریلرها اصلا یه چیز خوفی شده در مقابل KH II ! خیلی خوبه:D
CoM هم گیم پلی جالبی داشت! برای هر باس باید استراتژی و دک خاصی میریختیم! اون Vaxen هم دهن ما رو سرویس نمود! بار اول زدمش و شاد و خوشحال که روش کم شد>:) ، یکم بعد دوباره وحشی تر از قبل برگشت:| ولی بالاخره هرجوری بود ترکید و رفت:-" سخت ترین باس بازی بود به نظرم:D
البته بخش ریکو اونقدر جذابیت نداشت، سریع شدن گیم پلی و اینکه قابلیت های کاملا متفاوت با سورا داشت خیلی خوب بود! :x ولی دوباره 12-13 طبقه باهاش بازی کردن،طبقه ها هم بدون هیچ داستانی و خبری هم از قابلیت های جدید نباشه...تکراری میشد واقعا! هر طبقه یک ساعت طول میکشید حدودا ، یعنی اون یک ساعت رو فقط به امید اتفاقات بین طبقه ها سر میکردم:D اما در کل راضی بودم از CoM :D

بخش Gummi Ship هم توی KH I دوست نمیداشتم ، اونقدر هیجان خاصی نداشت:D ، اما توی KH II یک حالت سینمایی گرفته بود و ماموریت های جذاب تر و متفاوت تر،کلا خیلی بهتر و لذت بخش تر شده بود:D الان از وجودش حمایت میشه! :-"

دیگه... کلا Organization XIII رو خیلی دوست داشتم! خفن بودن همشون! :D آکاتسوکیه بازی بودن:)) هر کدوم قابلیت ها و طراحی های کاملا منحصر به فرد، مبارزات باهاشون هم جذاب بود:D
توی KH II هم که دوباره با یکسریشون مبارزه میکردیم، کاملا متفاوت با COM بود !:x کلا باس های بازی همشون لذت بخش بودن! چه اینا، چه Heartlessـها یا باس های دیزنی:D

در کل تازه یه چیزایی از داستان داره دستم میاد:)) ، گرچه هنوز هزارتا سؤال هست و چندین نسخه هم مونده! :-" ولی مثلا الان میفهمم ملت وقتی اسم Roxas رو تو تریلر شنیدن و کف کردن و اینا، چرا کف کردن:-"

---
این KH II بدجور داره وسوسه میکنه پلاتش کنم:)) ولی زورم به Lingering Will نمیرسه:| البته دو سه بار هم سراغ مبارزه ی دوباره با Organization XIII رفتم، ولی له شدم=)) ... البته Fenrir و Ultima Weapon رو نداشتم:-" شاید الان بشه بعضیاشون رو زد:-" کلا KH II جذابه همه چیزش! :D همه ی بخش های بازی دوست داشتنی هستن:D

چند روزی فعلا از KH کنار میکشم،برم سراغ یکی دو بازیه دیگه ، دوباره برگردم سراغ BbS و Coded !
فعلا 2.8 هم ندارم:|

و در آخر... Axel :( =((

---
ویرایش :| : یادم رفت بگم! OSTـهای بازی عالین!!! :x ، اپنینگ CGـه KH II هم فوق العاده بود! :x
در کل ارزش داره بریم سراغ ریمستر ها ؟:D خوبه که تغییراتی هم اعمال شده روشون تا حدودی

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در کل ارزش داره بریم سراغ ریمستر ها ؟:D خوبه که تغییراتی هم اعمال شده روشون تا حدودی
کل سری رو بازی کردی یا نه؟ :-"
اگر بازی نکردی که حتما حتما حتما باید قبل از KH III بری سراغشون، چون هیچی از داستان نمیفهمه کسی بدون بازی کردنشون:))
حتی اگر فقط شماره های اصلی هم زده باشی فایده نداره، چیزای مهمی تو بازی های به اصطلاح فرعی گفته میشه:-"

این کمیکه خوب حق مطلب رو ادا میکنه :-" :

---
اگرم قبلا بازی کردی...از فرشاد بپرس:-" اون احتمالا بیشتر یادشه و میدونه چقدر بازی تغییر کرده:-" ، من همینطور که گفتم فقط KH II رو زدم، اونم فقط یک سری محیط ها یا اتفاقات رو به صورت شطرنجی یادم بود:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
صرفا اومدم بگم که گند زدم:|
بخش Terra رو تموم کردم ( BbS ) و پشت سرش Ven رو شروعیدم...اولین Save Point ، اشتباهی رو فایل قبلی سیو کردم:| بد گند زدم ...بد:|

هعی....هعی....هعی....:(

• Like
Reactions: Witch of Ashes

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در ادامه ی پست بالا! :D
بخش سوم هم تموم شد و فاینال ایپزود باز نشد:)) ، بخش Arena با ترا به حد کافی نرفته بود بالا که Secret Reportـش باز بشه! :| به خاطر همین یکی دوباره رفتم و ایندفعه روی Critical ! (شاید روزی روزگاری قصد پلات داشتم:-" گرچه دو نفر دیگه مونده برای این مورد:D )
خوب... در مورد بازی ، تا اینجای کار داستان و کاراکترها رو به همون ترتیب بازی یعنی ترا > ونتوس > آکوا دوست داشتم:D ، گیم پلی ترا هم کلا برام جذاب تر بود! مخصوصا این دور یه سری قدرت های خفن که دفعه ی قبل نگرفته بودم رو یافتیدم،یک چیز گولاخی شده بودم:)) باس ها توی چند ثانیه میترکیدن،یکی از آرناها که زمان 6دقیقه میخواست،تو دو دقیقه مثلا تموم میشد:| وضعیت خوفی بود:-" (همین رو با ونتوس،درجه ی پایین تر، lvlبالاتر، زیر 7 دقیقه نتونستم برم:| )

بخش داستانیه آکوا ... حداقل بخش اصلی، هیچ چالش داستانی خاصی نداشت! صرفا تو دنیاها میچرخیدیم:-" ، اما ترا و ون درگیری های خودشون رو داشتن و جذابیت بیشتری داشت داستان:D

کلا با اینکه اولش رو اعصاب بود دوباره رفتن بخش ترا،ولی الان ازش کاملا راضیم>:)
---
فاینال ایپزود هم نصف شب میرم سراغش ببینم اوضاع چطوره! همین کاتسین اولش بس مشکوک و جلب میزد! تا ببینم ادامه ـش چی میشه:D

---
ولی کلا این رویه ای که برای بازی در نظر گرفتن...انحصاری بودن هر نسخه برای یک کنسول، و همشون هم از نظر داستانی خیلی مهم بودن،به نظرم کار درستی نیست:-" درست که هیچ! خیلییی حرکت نابودیه:-" امیدوارم اگر بعد از KH III باز هم KHـی باشه،این رویه رو پیش نگیرن:-"
ولی خدا خیرشون بده حداقل این کالکشن ها رو برای PS3 و PS4 دادن:D

پ.ن: 2.8 هم گرفته شد، حداقل از گرفتنش خیالم راحت شد:D اینا تموم بشن،برم سراغ اون:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
و پروژه ی KH بالاخره تموم شد! :(

خیلی خوب بودن و حال دادن!:x واقعا همشون چسبیدن! :x
بهترین برام KH II بود! گیم پلی و داستان و شلوغیش و قابلیت ها، اصلا خیلی خوب بود:D
ولی 358/2 داستانیه که هیچوقت نمیتونم فراموش کنم! تو اپنینگ DDD هر موقع به این بخش میرسید از درون میشکستم:(
کاراکتر محبوب هم اکسل:-" البته پر از کاراکتر خوبه بازی! عالین!:x
فقط کاش ریکو همون لباس مشکی رو تنش کنند، خیلی خفن تر میشد و بیشتر بهش میومد:-"
نکته مثبت بازی ها هم تفاوت ها و قابلیت هایی بود که تو هر نسخه میدادن! باعث نمیشد احساس کنی بازی همونه و روش کار نشده! یا صرفا کپی پیست کردن و فرستادن رو کنسول دیگه!:-" همشونم جذاب بودن:D

در مورد Back Cover هم یه طومار حدس و گمان دارم:-" ولی کسی که اینجا نیست، پس ولش=)) یه روزی بالاخره KH III میاد و میبینیم چی به چیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر