عمر دسته ps4

D. Washington

کاربر سایت
Jul 9, 2017
20
سلام
من میخوام ps4 بخرم
قراره که با دوستان و اشنایان و خانواده بازی کنیم دیگه

میخواستم بدونم چقد طول میکشه دکمه های دسته خراب بشه؟؟
مثلال کسی رعایت نکنه و وحشتناک فشار بده دکمه ها رو چقد طول میکشه دسته شاسی هاش خراب بشه؟

مثلا ما با دسته کامپیوتر معمولی که بازی میکنیم یکی از بچه ها خیلی محکم فشار میده دکمه ها رو 1ماهه خراب میشه
مثلا دکمه پاس و سرعتو 1ماهه از کار میندازه

لطفا نظرتونو بگید خیلی مهمه

ممنون:)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام
من میخوام ps4 بخرم

مثلال کسی رعایت نکنه و وحشتناک فشار بده دکمه ها رو چقد طول میکشه دسته شاسی هاش خراب بشه؟

مثلا ما با دسته کامپیوتر معمولی که بازی میکنیم یکی از بچه ها خیلی محکم فشار میده دکمه ها رو 1ماهه خراب میشه

بسته به دسته های pc داره که شما استفاده میکنید این معمولی هاش اصلا کیفیت خوبی ندارن و قیمت تکشون نهایتا ۳۰ هست ولی دسته های ps4 بسیار با کیفیت و مقاوم هستن و معمولا خر کار بنده خودم بازی هایی مثل مورتال کمبت که نیاز مند سرعت بالا در دکمه زدن هست رو زیاد بازی میکنم و تا حالا به مشکلی بر نخوردم در صورتی که دسته های pc موجود در بازار رو وقتی تهیه میکنم نهایت دو سه ماه جواب میده و خود به خود خراب میشن چون بسیار بی کیفیت هستن.

• Like
Reactions: D. Washington

D. Washington

کاربر سایت
Jul 9, 2017
20
بسته به دسته های pc داره که شما استفاده میکنید این معمولی هاش اصلا کیفیت خوبی ندارن و قیمت تکشون نهایتا ۳۰ هست ولی دسته های ps4 بسیار با کیفیت و مقاوم هستن و معمولا خر کار بنده خودم بازی هایی مثل مورتال کمبت که نیاز مند سرعت بالا در دکمه زدن هست رو زیاد بازی میکنم و تا حالا به مشکلی بر نخوردم در صورتی که دسته های pc موجود در بازار رو وقتی تهیه میکنم نهایت دو سه ماه جواب میده و خود به خود خراب میشن چون بسیار بی کیفیت هستن.
ممنونم
خب به نظر شما دسته ps4 چند سال سالم میمونه و خراب نمیشه؟

• Like
Reactions: rosgod

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ممنونم
خب به نظر شما دسته ps4 چند سال سالم میمونه و خراب نمیشه؟
بستگی داره .
بنده یه دسته ی ps3 داشتم فابریک کنسول بود 6 سال برام کار کرد پارسال فروختمش به دوستم کنسول رو و هنوز دسته اش داره مثل بنز کار میکنه.

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ما تقریبا فقط میخوایم فوتبال بازی کنیم فقط pes و fifa
جوابگو هست الان یک ساله دوستام شب تا صبح فیفا و مورتا میزنن انلاین و بعضی وقتا دور همی میزنیم .
نترس جوابگو هست حداقل برات در بد ترین وضعیت ۲ سال کار میده.

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
واسه من بعد 2سال و نیم کارکرد الان چند روزه دکمه r1 از کار افتاده
زیاد هم بازی میکنم حدود 50 بازی مختلف باهاش انجام دادم
مابقی دکمه ها عین روز اول سریع عمل میکنه و هیچ مشکلی نداره
این r1 نمیدونم چی شد یهو
حالا احتمالا خودم باز کنم چک کنم نهایتا به چیز میره:D

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
من 4 ساله دارم . فقط L1 و R1 خراب شده اونم اون پایه هایی که زیرش دکمه رو نگه میداشت شکست بعدم دکمه هارو ازجا خارج کردم اون پایه ها رو کلا انداختم دور دوباره زدم جا این دو تا دکمه رو . الانم کار میکنه و مشکلی ندارم (فقط یه نمه لق میزنه ولی در حدی نیست که دکمه از جا در آد :|) .
شما موقعی که خریدید یه بسته روکش واسه آنالوگاش بگیر .
در کل یه ذره رعایت کنید دیگه :/ ما رفیقمون دسته Xbox 360 رو 3 ماهه داغون کرد :| . خرابیش هم این بود که آنالوگارو به هر سمت میبردی همونجا میموند :| . یه بار اومد خونمون با لپ تاپش اومد . بعد یه بازی پلی کرد و با دسته شروع کرد بازی کردن . آقا ما دقت کردیم ایشون موقعی که بازی میکنه این آنالوگارو به هرسمت میبره یه تق صدا میده (ناشی از برخورد این قسمت گرد آنالوگ به بدنه دسته بوده :| ) خلاصه خراب شد دیگه :|
الان با همین دسته PS4 هم همچین رفتارایی بشه خراب میشه.
بهتون بگم L1 و R1 زیادی فشار وارد کنید پایه های نگه دارنده دکمه میشکنه واسه خودم یکی از دکمه ها سر فیفا شکست یکی هم سر لست . L2 و R2 هم فشار بدید یهو ول کنید بعد یه مدتی یا فنرش داغون میشه یا میشکنه . آنالوگای دسته هم روکش نگیرید واسش بعد 1 یا 2 سال پاره میشه . اینارو رعایت کنید اوکیه .

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بستگی داره .
بنده یه دسته ی ps3 داشتم فابریک کنسول بود 6 سال برام کار کرد پارسال فروختمش به دوستم کنسول رو و هنوز دسته اش داره مثل بنز کار میکنه.

دسته های PS3 کیفیتشون خیلی خوب بود...مخصوصا آنالوگاش

دسته PS4 باید رعایتشو بکنی...الان مال منم دکمه PS و OPION سفت شده و وقتی فشارشون میدم یه صدای تقی میده که جیگر آدم میریزه میگه الانه که دسته نصف بشه...

کلا دسته رو به اینایی که توی عمرشون دسته نگرفتن دستشون ندی بهتره...یه جوری دکمه های رو فشار میدن که انگار اگه آروم فشار بدن نمیزنه یا تند تر نمیره...

من خودم وقتی بازی میکنم با دسته ها یه جوری بازی میکنم که انگار دسته تو دستم نیست...منظورم اینه که اگه یه جوری بازی میکنی که صدا دکمه نمیاد راحت راحت 4-5 سال دسته برات کار میکنه حتی بیشتر...

چندتا ویدئو هم توی یوتیوب دیدم که چطوری دسته رو تعمیر میکنن ولی آدم جرعت نمیکنه باز کنه دسته رو...یه دسته کامپیوتر باز کردم و بسته جونم در اومد...آخرشم که به یه بدبختی بستمش کار نکرد... :-??:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام
من میخوام ps4 بخرم

درود
والا من اولین کنترلرم رو سه ساله دارم و خدا رو شکر مشکلی پیدا نکرده .
همه چی بستگی به استفاده شما داره ! برای اون عزیزی هم که دسته رو خراب میکنه ، خیلی راحت یه دونه دست 2 یا فیکش رو تهیه کنید تا اگه مشکلی پیدا کرد دلتون نسوزه .

• Like

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دسته های PS3 کیفیتشون خیلی خوب بود...مخصوصا آنالوگاش

دسته PS4 باید رعایتشو بکنی...الان مال منم دکمه PS و OPION سفت شده و وقتی فشارشون میدم یه صدای تقی میده که جیگر آدم میریزه میگه الانه که دسته نصف بشه...

کلا دسته رو به اینایی که توی عمرشون دسته نگرفتن دستشون ندی بهتره...یه جوری دکمه های رو فشار میدن که انگار اگه آروم فشار بدن نمیزنه یا تند تر نمیره...

من خودم وقتی بازی میکنم با دسته ها یه جوری بازی میکنم که انگار دسته تو دستم نیست...منظورم اینه که اگه یه جوری بازی میکنی که صدا دکمه نمیاد راحت راحت 4-5 سال دسته برات کار میکنه حتی بیشتر...

چندتا ویدئو هم توی یوتیوب دیدم که چطوری دسته رو تعمیر میکنن ولی آدم جرعت نمیکنه باز کنه دسته رو...یه دسته کامپیوتر باز کردم و بسته جونم در اومد...آخرشم که به یه بدبختی بستمش کار نکرد... :-??:D
دسته ps3 هم مشکل قاطی کردن داشت.یک دفعه r2 رو فشار میدادی r1 همینطور برای خودش عمل میکرد.دو تا دسته همینجوری خراب شد.دسته دوم رو خودم درست کردم اما از لحاظ شارژدهی و دوام دکمه ها عالی بود

• Like

D. Washington

کاربر سایت
Jul 9, 2017
20
من 4 ساله دارم . فقط L1 و R1 خراب شده اونم اون پایه هایی که زیرش دکمه رو نگه میداشت شکست بعدم دکمه هارو ازجا خارج کردم اون پایه ها رو کلا انداختم دور دوباره زدم جا این دو تا دکمه رو . الانم کار میکنه و مشکلی ندارم (فقط یه نمه لق میزنه ولی در حدی نیست که دکمه از جا در آد :|) .
شما موقعی که خریدید یه بسته روکش واسه آنالوگاش بگیر .
در کل یه ذره رعایت کنید دیگه :/ ما رفیقمون دسته Xbox 360 رو 3 ماهه داغون کرد :| . خرابیش هم این بود که آنالوگارو به هر سمت میبردی همونجا میموند :| . یه بار اومد خونمون با لپ تاپش اومد . بعد یه بازی پلی کرد و با دسته شروع کرد بازی کردن . آقا ما دقت کردیم ایشون موقعی که بازی میکنه این آنالوگارو به هرسمت میبره یه تق صدا میده (ناشی از برخورد این قسمت گرد آنالوگ به بدنه دسته بوده :| ) خلاصه خراب شد دیگه :|
الان با همین دسته PS4 هم همچین رفتارایی بشه خراب میشه.
بهتون بگم L1 و R1 زیادی فشار وارد کنید پایه های نگه دارنده دکمه میشکنه واسه خودم یکی از دکمه ها سر فیفا شکست یکی هم سر لست . L2 و R2 هم فشار بدید یهو ول کنید بعد یه مدتی یا فنرش داغون میشه یا میشکنه . آنالوگای دسته هم روکش نگیرید واسش بعد 1 یا 2 سال پاره میشه . اینارو رعایت کنید اوکیه .
داداش آنالوگ دسته چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر