سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من متوجه نشدم منظور اون دختره چی بود؟ پول میخواست؟

نه بابا خود دختره از خاندان رید و فرزند لرد هارولد رید
(کسی که از پشت نامردی سر آرتور داین رو زد)
بحث فکر کنم بیشتر احساسی عاطفی بود

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
والا بعید نیست موقع اسارت گرفتن اینا سرو کله اش پیدا شه جیمی رو نجات بده خودشو برای سرسی عزیزتر کنه...!!!:D:D
سوال دوم اینکه ما فرض بگیریم دنریس جان رو تهدید به سوزوندن کنه ، اژدها تارگرین رو تشخیص میده به صورت ریموت ؟؟ :D فک کن بگه بسوزون این نسوزونه و اگرم اتیش داد اون نسوزه....یا خدا...قشنگ هراتفاقی ممکنه بیوفته.... عجیب موندیم تو خماری قسمت بعد
جان تارگرین هست ولی نسوز نیست فصل اول وقتی اون وایت واکر رو دید می خواست با چراغ رو به سمتش پرتاب کنه دستش سوخت

• Like
Reactions: pbgame

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
والا بعید نیست موقع اسارت گرفتن اینا سرو کله اش پیدا شه جیمی رو نجات بده خودشو برای سرسی عزیزتر کنه...!!!:D:D
سوال دوم اینکه ما فرض بگیریم دنریس جان رو تهدید به سوزوندن کنه ، اژدها تارگرین رو تشخیص میده به صورت ریموت ؟؟ :D فک کن بگه بسوزون این نسوزونه و اگرم اتیش داد اون نسوزه....یا خدا...قشنگ هراتفاقی ممکنه بیوفته.... عجیب موندیم تو خماری قسمت بعد

متاسفانه هر دو نفری که تئوری در مورد تارگارین بودنش هست (البته جان دیگه تئوری نیست و قطعی شده) قبلا سریال نشون داده دراگون نیستن
هم جان زمان فصل اول وقتی اولین وایت واکر رو برای محافظت از لرد کماندر جئور مورمنت کشت موقع برداشت اون فانوس دستش سوخت :D
تیریون هم که تئوری های زیادی پشتش هست سر اون بازی با شمع با شی و بران دستش سوخت
پس آتش اژدها هر دو رو برگر میکنه متاسفانه :)) اما در کل تئوریتو دوست داشتم

جنگ با قتل عام و سوزوندن سرباز ها فرق می کنه دنریس خیلی راحت با ارتش دوتراکیش می تونست جنگ رو ببره ولی دقیقا مثل پدرش آتش گرفت روی سر لنیستر ها

مطمئن باش اگر دنریس به همراه دروگون نبود سرنوشت این حمله خیلی میتونست متفاوت باشه
فراموش نکن داتراکی ها هیچی از استراتژی های نظامی نمیدونن و از اون سمت کنار جیمی بزرگانی مثل لرد رندل تارلی بودن که برای خودشون حسابی اسمی و رسمی دارن
اگر اژدها نبود خط دفاعی ارتش منظم و مجهز لنیستر ها و تارلی ها به همین سادگی نمیشکست و حتی ممکن بود کل داتراکی ها رو سلاخی کنن
درگیری سر جوراه مورمنت تو فصل اول با یکی از داتراکی ها رو به خاطر بیار. اونا هیچ ایده ای از زره ندارن و بلد نیستن از سلاحشون در مقابل یک فرد زره پوش به خوبی استفاده کنن

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
جنگ با قتل عام و سوزوندن سرباز ها فرق می کنه دنریس خیلی راحت با ارتش دوتراکیش می تونست جنگ رو ببره ولی دقیقا مثل پدرش آتش گرفت روی سر لنیستر ها

دیگه کم مونده بود همچین چیزی پیدا کنید تا به دنریس گیر بدید :D

اره میتونست تنها با ارتشی دوتراکی هاش جنگ رو ببره ولی صد ها و هزاران نفر بیشتر کشته بده !! این دیگه از اون حرفای عجیب و غریب بود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
دیگه کم مونده بود همچین چیزی پیدا کنید تا به دنریس گیر بدید :D

اره میتونست تنها با ارتشی دوتراکی هاش جنگ رو ببره ولی صد ها و هزاران نفر بیشتر کشته بده !! این دیگه از اون حرفای عجیب و غریب بود
تازه به نظر من دنریس کمترین تلفات رو با اژدها زد اگه دقت کنین فقط یه سری راه رو باز کرد تو حمله های بعدی فقط ارابه های غلات رو میسوزوند

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
قبل از اینکه نبرد شروع بشه رندیل تارلی به جیمی میگه باید تا شب از بلک واتر راش عبور کنیم،پس معنیش اینه که نبرد در نزدیکی بلک واتر راش رخ داده. بلک واتر راش یک رودخانه بزرگ تو وستروس هست که از کنار کینگز لندینگ رد میشه و به خلیج بلک واتر میریزه. تو نقشه جای حدودی نبرد رو مشخص کردم، که معنیش اینه که دنریس خیلی به کینگز لندینگ نزدیکه و ممکنه قسمت بعد بشنویم که دنریس کینگز لندینگ رو محاصره کرده.

qi2j_crownlands.png

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
ضربه بزرگی که دنریس به لنسترها زد آتش زدن طلاها بود،‌ الان باز به بانک بدهکار شدن و برای جنگ اصلی دچار مشکل میشن
طلاها به کینگز لندینگ رسیدن
قبل از جنگ تارلی به جیمی گفت سالم رسیدن

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
خیلی خوب داره پیش میره سریال!همه چی تو اوج جذابیت کامله!و تازه اولشه:D
فقط یکم وایت واکر هم چاشنیش میکردن بیشتر دوست میداشتم!
برندون کلاغ 3چشم هم یک صحنه تو حرفاش با لیتل فینگر یه تیکه بهش انداخت که نشون بده همه چیو میدونه!اونجا که اون خنجر رو بهش داد تو صحبتها برندون گفت Chaos is a ladder که این دیالوگ خود لیتل فینگر به واریس بود سیزن3
شاید همین باعث شه بیلیش بخواد بلایی سر برن بیاره تا قبل اینکه بقیه بفهمن ولی خب از طرفی برن تا اینجا نشون داده خیلی استارک و خونواده دیگه معنی نداره واسش و اهمیتی نمیده که هرچیزیو فاش کنه!

• Like
Reactions: yonestm and InfeR

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
اژدها الان‌چی میشه؟ می میره ؟
بعد چرا اون گندما رو آتیش زد:/ میدادن کرم خاکستری:|
این برن هم خیلی نچسب شده :D

گفت در حال رسیدند هستند و یا اینکه رسیدند ؟

در کل برام عجیب بود طلاها رو جلوتر از ارتش فرستادند پایتخت
رسیدن رفت:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
اژدها الان‌چی میشه؟ می میره ؟
بعد چرا اون گندما رو آتیش زد:/ میدادن کرم خاکستری:|
این برن هم خیلی نچسب شده :D

رسیدن رفت:D
زخمی شد چرا بمیره
مگه آدم به دستش تیر بخوره میمیره:D

عجب قسمتی بود لامصب صحنه جنگشو 4 بار امروز دیدم اون قسمت ک جیمی میگه شکستشون میدیم یهو ملکه با اژدهاش میاد بیرون قیافه سر جیمی عالی بود:D خدایش بهترین صحنه بود
اون آخرشم ک رفت دوباره دنریس بزنه قیافه اژدها بدچجور خوفناک بود:D
عجب قسمتی بشه قسمت 5
ولی درکل حیف قسمتاش کمه تازه داشتیم بدجور حال میکردیم

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
جان مظهر اخلاقی و معنوی هست؟ جان اسنو همونیه که کسی که بهش توهین کرد رو اعدام کرد حتی وقتی که اون بدبخت ازش عذرخواهی کرد و درخواست کرد منو نکش اما بازم کشتش. اما تیریون تنها کاراکتر معنوی و پاک سریاله. تو اپیزود 4 تو 5 دقیقه آخر فیلم اونجایی که دید دشمنانش داره تو آتیش میسوزن ته دلش خالی شد و براشون دلسوزی کرد.
من خودم قبلا هم گفتم اول طرفدار لنيستر ها و بعد با اختلاف خيلى زياد جان هستم و تعصب (:-j) روش ندارم.
ولى حرفم به نظرم درسته...بحث اين بود از نظر استراتژى و فرماندهى فلان بهمانه كه منم قبول كردم ولى گفتم بيشتر از لحاظ اخلاقيه كه جان از بقيه كاراكتر هاى مدعى سريال جلو تره و يه عالمه سكانس رو در اين زمينه ميشه مثال زد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر