Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان چه جور ميشه اسلحه و مهمات داخل بازي با پول خريد ؟!
توی همین صفحه 5 پست برید بالاتر جوابتون هست.
اگه تازه بازیو شروع کردید فکر کنم یه مقدار جلوتر امکانش براتون باز میشه
توی صفحه سلاح ها یا همون weapon wheel که با نگه داشتن اسکرول موس باز میشه هست (اگه اشتباه نکنم پایین صفحه بود دقیق یادم نیست)

• Like
Reactions: kamyy

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دوستان من داخل مرحله River row و داخل چپتر tail bagman to union stash هرچي اكتيو ابجكت رو ميزنم نشون گري داخل نقشه نمياد ؟!

• Like

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دوستان یسوال.
من سیوم بعد از نصب ویندوز دیگه عمل نمیکنه و نمیتونم از ادامش برم،رفتم ی سیو از داخل نت گیر اوردم ولی مث همه بازیا لیستی از مراحل سیو شده نشون نمیده م بازیو از ادامش برم.فقط باید از اخرین جایی که اون بنده خدا بازی کرده بازی کنم.چطور میتونم لیست تک تک مراحل رو داخل بازی ببینم؟

• Like

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
سلام کسی میدونه چرا اول بازی قسمت لودینگ بازی‌ هنگ‌ میکنه؟ و فقط تصویر عوض‌ میشه؟درست بعد از انتخاب سایز تصویر و درجه سختی بازی لودینگی که تصاویر محیط بازی هست فقط عوض میشه و هیچ اتفاقی نمی یوفته؟؟!!

ویندوزم نسخه ۱۰ ورژن ۱۹۰۳ هست و نسخه بازی هم v 1.09 fitgirl digital deluxe سورس بدون دنوو هست.

درایور‌گرافیک اخرین نسخه هست و تمامیه پیش نیازها نصبه.

• Like

spartaqus

کاربر سایت
Jan 26, 2012
116
بعد از تعداد زیاد مرحله اصلی یا story misson دیگه مراحل اصلی تو نقشه نیست و مرحله دگه ای برای من نشون نمیده که انجام بدم باید کار خاصی بکنم که دوباره مرحله اصلی بازی رو باز کنه ؟
فقط چنتا مرحله فرعی optional
مونده باید اونارو بریم؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر