بازیهای موجود در بازار برای PC

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Wonder Boy: The Dragon’s Trap
نسخه بازسازی شده wonderboy قدیمی که حدود دو ماه پیش برای کنسول ها اومده بود برای pc اومد
اسکیدرو کرکش کرده و حجم بازی هم 1GB بیشتر نیست........
اگه به بازی های دوبعدی مترویدی علاقه دارید و همینطور گرافیک نقاشی با دست hand drawn این بازی خوراکه....

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
سلام

بازی شبیه difinity :OS چی اومده؟
یعنی بازی هایی شبیه تورچلایت یا دیابلو (که افلاینش نیست درسته؟) بازی هایی از این دست که هی سلاح و زره و اینا پیدا کنی چی خوبه بنظرتون؟ هم داستان هم گرافیک خوب باشه

یه بازی ماشین شبیه nfs carbon چی هست؟ یعنی هی تیون کنی ، بازی روون هم باشه

من اخرین بازی که رفتم شیفت بود بهتر از اون هم هست؟

سیستم من اینه
پردازنده core i5
گرافیک 660 انودیا
رم 10 گیگ

بدرد بازی های جدید می خوره یا نه؟

بازی شمشیری هم خیلی وقته بازی نکردم اخرین بازی پرنس ww بود...شبیه اون اصلا داریم بره تو قلعه و اینا؟

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
سلام

بازی شبیه difinity :OS چی اومده؟
یعنی بازی هایی شبیه تورچلایت یا دیابلو (که افلاینش نیست درسته؟) بازی هایی از این دست که هی سلاح و زره و اینا پیدا کنی چی خوبه بنظرتون؟ هم داستان هم گرافیک خوب باشه

یه بازی ماشین شبیه nfs carbon چی هست؟ یعنی هی تیون کنی ، بازی روون هم باشه

من اخرین بازی که رفتم شیفت بود بهتر از اون هم هست؟

سیستم من اینه
پردازنده core i5
گرافیک 660 انودیا
رم 10 گیگ

بدرد بازی های جدید می خوره یا نه؟

بازی شمشیری هم خیلی وقته بازی نکردم اخرین بازی پرنس ww بود...شبیه اون اصلا داریم بره تو قلعه و اینا؟

شبیه divinity یعنی نقش آفرینی همراه با متن و تاکتیک tyranny فکر کنم کار شما رو راه بندازه....
شبیه دیابلو Grim Dawn اومده که سازنده های تایتان کوئست ساختنش ...این آخر ها هم Vikings: Wolves of Midgard اومد که یک نقش آفرینی اکشن دیابلویی کوچیک و کم هزینه است.....sacred 3 هم هست که حالت آرکید داره ولی خیلی زیباست...
need for speed hot pursuit که 2010 اومد خیلی خوب بود .....most wanted 2012 هم خوب بود .....rivals هم گرافیک خیلی خوبی داره.....
در مورد بازی شمشیری هم اینجور که میگید خیلی وقته بازی نکردید.....3 شماره بعد از اون پرنس هست که خوبه ....
darksiders 1 & 2 ...castlevania lord of shadow 1 & 2 .......توی اینها هم داخل قلعه از در و دیوار بالا میرند....دارک سایدرز خیلی به پرنس شبیه تره از لحاظ گیمپلی......
سری دارک سول هم کلا فقط قلعه هست و شمشیر ...فقط قهرمان های داستان نمی تونند بپرند چه برسه به جنگولک بازی (البته نقش آفرینی هست ) + lord of fallen
bayonetta , yaiba ninja gaiden z ,killer is dead , dmc, ...منتها ژاپنی هستند و دارای تخیلات بالقوه و بالفعل .....
یکی از زیباترین بازی های نسل هفت یعنی Alice madness return ....هم شمشیری محسوب میشه به علاوه کلی پلتفورمر...,و همینطور enslaved odyssey to west .......

البته همه اینها مال چند ساله قبله و احتمالا همشون رو میشناسید......​

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید

Serious Sam's Bogus Detour

:clap:.......بعد از 6 سال انتظار دوباره می تونید زیر آفتاب داغ مصر کله کامی کازی بترکونید.....:clap:
ولی اینبار نه بصورت اول شخص بلکه ایزومتریک و پیکسلی .......
با اینکه سبک بازی تغییر جهت داده ولی همون کیفیت , شلوغی و هیجان سری رو همچنان داراست
همه چیز بازی از اسلحه ها گرفته تا دشمن ها همه آشنا هستند فقط پیکسلیزه شدند...

بازی خیلی شبیه کنترا فورث و یا رمبو 3 قدیمی هست منتها با سرعت و تعداد کاراکتر در صفحه ...حدودا 10 برابر
گرافیک بازی هم با اینکه پیکسلی هست ولی زیباست و جزییات زیادی داره
(مثلا مثل sam 3 اگه با پتک گنار ها رو بپکونید چشماشون روی زمین میافته و یا اگه یک گله کامیکازی رو که نعره زنان به طرفتون میان با هم بترکونید از شدت انفجار و ترکیدن و پاشیدن خون روی زمین جیگرتون واقعا حال میاد...

اینبار برای سم پارامتر های نقش آفرینی در نظر گرفته شده ....مثل خط XP زیر صحنه که با پر شدنش لول آپ می شید
و همینطور 3 شاخه برای خرج کردن و ارتقا کاراکتر و نمایش دمیج دشمن ها و........
چون دوربین ایزومتریک شده مکانیک های گیمپلی جدیدی مثل تله های جدید یا
زمین های مین گذاری شده رو میتونید توی بازی ببینید
اگه طرفدار اکشن ایزومتریک و سبک Bullet Hell Shooter و یا سام جدی هستید بازی رو از دست ندید.....
حجم هم حدود 180 MB بیشتر نیست.....​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and raya2

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Pressure Overdrive

بازی ترکیبی هست از ریسینگ های ایزومتریک با skyforce یا هر shootem up پایین به بالای دیگه ای که می شناسید به علاوه کلی صحنه خنده دار از اسم شرکت سازنده تا داستان, میان پرده ها وحتی طراحی ماشین ها و دشمنان.......
داستان از این قراره که صبح که از خواب بیدار میشید وقتی برای استحمام و دست به آب به برکه دم در خونتون مراجعه می کنید
با صحنه به سرقت رفتن آب برکه اون هم توسط جاروبرقی مواجه میشید.....
بعد همونطور که دست به آبتون رو نگه داشتید سوار وسیله نقلیه شخصی ...x_x ..شده و به دنبال سارقین راهی می شوید ......

گیمپلی بیشتر از اینکه ریسینگ باشه شوتر هست در اصل تنها شما در جاده هستید و هیچ رقیبی وجود نداره و این وسط دشمن ها
با گلوله و اسید و.... به جون شما می افتند ....و شما هم با اسلحه های مختلف و آپگرید های مادی و معنوی از خجالتشون در می آیید....
(.نکته قابل تامل گلوله های قرمز رنگ چشمک زنی هستند که با شوق و اشتیاق به سمت شما می آیند
یاد و خاطره کنترای مرحوم رو زنده نگه میدارند....)

بیشتر از 30 مرحله به همراه باس فایت به علاوه مود endless و کلی آپگرید و اسلحه و ماشین برای خرید و فروش ....
تنها با حجم 620 MB اون هم توی این بی بازی بودن و خماری ناشی از اون ارزشی بس بسیار دارد ....خواهشا امتحان کنید...
(البته انتظار پورشه و لامبورگینی نداشته باشید ماشین ها کلا با چهار تا بشکه و الوار سر هم شدند =))..... )

لینک تریلر بازی : Videos de Pressure Overdrive para PC - 3DJuegos

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Redeemer

شخصیت اصلی بازی ترکیبی هست از کلاس بربر و مانک دیابلو + استایل گوکن از استریت فایتر + خشونت کریتوس + فنون رزمی و فینیشر های بر و بچز مورتال + استفاده از محیط برای اتمام زندگی ملت , پانیشر 2005 مرحوم.........(دیگه شخصیت از این باحال تر برای بازی با سبک beatem up ...) همه اینها رو بیارید توی دوربین hotline Miami تا بفهمید با چه چیزی طرفید.....

یه آقایی به نام واسیلی برای توبه از کارهای بد بدش و آرامش , رفته شائولین...20 سال گذشته ولی مگه گذشتش ولش میکنه....
داستان آدم بده ای که خوب شده و جلوی دوستای قدیمیش می ایسته + آزمایش های بیولوژیکی و انتقام و.....اینها دیگه...

توی بازی قابلیت مخفی کاری هم دارید و در مبارزه ها هم مییتونید از فنون رزمی و هم تبر و پتک و .....و هم اسلحه گرم....
( تقابل سنت و مدرنیته ) کلا هر چی روی زمین افتاده روی ملت استفاده کنید....و یا ملت رو روی درو دیوار و وسایل استفاده کنید

حجم هم 2.8 گیگه و متا 6.5 ...اگه beatem up باز هستید بریزید توی بازی تروریست ها رو کتلت کنید........
(البته همه بازی های این سبکی تقریبا متای پایین دارن...ولی توی استیم به به و چه چه دوستان بیگانه به راهه....)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دنبال یه بازی استراتژیک خوب میگردم
سبکش دوست دارم چیزی شبیه Stronghold قدیمی و دوست داشتنی خودمون باشه
دوستان چی پیشنهاد میکنن ؟

raya2

کاربر سایت