PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
نخیر ...
ولی بعید نیست تو نسخه دوم همچین چیزی اضافه کنن ( یچیز Co-Op در برابر هوش مصنوعی حالا نه لزوما Wave mode )
ایده که خیلی میشه پیاده کرد
خداوکیلی یه مد که کلیکر داشته باشه حال میده حالا فک کن هم هوش مصنوعی رو داریم هم پلیرارو

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
دوستان تو قسمت Statistics بازی اونجا که کل تایم رو میزنه
عدد آخری روز هست یا ساعت ؟ برا من زده 9:07:19
ینی من 9 روز لست آف آس بازی کردم ؟؟x_x
خیلی عجیبه اگه این روز باشه

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان تو قسمت Statistics بازی اونجا که کل تایم رو میزنه
عدد آخری روز هست یا ساعت ؟ برا من زده 9:07:19
ینی من 9 روز لست آف آس بازی کردم ؟؟x_x
خیلی عجیبه اگه این روز باشه

اون ساعته
فقطم برای بخش سینگل هست

• Like
Reactions: Black Roz

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
دوستان من یه سوال برام پیش اومد چرا بعضی مواقع وسط بازی که جوین میشی ( Late join ) بعدش لیو میدی یه روز میگذره ولی بعضی مواقع نمیگذره کاملا رندومه انگار :-? چون من فقط یه تروفی Hunter مونده پلاتش کنم زیاد leave میدم از بازیا ولی اینش هی شبیخون میزنه به آدم ، لیو میدی آدماتم میمیرن ولی روز نمیگذره .

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
دوستان من یه سوال برام پیش اومد چرا بعضی مواقع وسط بازی که جوین میشی ( Late join ) بعدش لیو میدی یه روز میگذره ولی بعضی مواقع نمیگذره کاملا رندومه انگار :-? چون من فقط یه تروفی Hunter مونده پلاتش کنم زیاد leave میدم از بازیا ولی اینش هی شبیخون میزنه به آدم ، لیو میدی آدماتم میمیرن ولی روز نمیگذره .
شما Leave Game رو میزنی یا بازی رو Close میکنی؟

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
نه Leave میزنم چون میخوام روزش بگذره
Late Join روز رو به طور معمول نمیگذرونه . مگر اینکه اولای بازی باشه که روز رو بگذرونه .(مثلا از 15 دقیقه بازی شما موقعی جوین شی که 12-13 دقیقه مونده باشه به اتمام بازی اینطوری با ارفاق یک روز حساب میکنه.)

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
یکی از بازی هاست که پلاتش واقعا واجبه:x
سخت نبود که؟
زیاد وقت گذاشتی؟

چرا یکی از سخت ترین پلاتینیوم هاست واقعا . تقریبی میتونم بگم در حرفه ای ترین حالت ( ینی مثلا کسی که تو نسل قبلی زیاد بازی کرده ) حدود 80 ساعتی وقت میگیره پلات کردنش.

• Like
Reactions: arsenalmom

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان امروز برای اولین بار خواستم مولتی پلیر این بازیو امحتا کنم .
اما بازی میگه برای اینکه وارد مولتی پلیر بشی باید چندتا مپ فری رو دانلود کنی . اوکی که میزنم میرمه تو استور اما استور میگه که this content can not be selected at this time !!!!!!!!
مشکل کار کجاست ؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان امروز برای اولین بار خواستم مولتی پلیر این بازیو امحتا کنم .
اما بازی میگه برای اینکه وارد مولتی پلیر بشی باید چندتا مپ فری رو دانلود کنی . اوکی که میزنم میرمه تو استور اما استور میگه که this content can not be selected at this time !!!!!!!!
مشکل کار کجاست ؟
برای دانلود مپ باید ریجن بازیت با اکانتت یکی باشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
از کجا بفهمم ریجن اکانتم چیه ؟
میشه عوضش کرد ؟

تو سایت Sony Entertainment Network ساین این کن تو قسمت Account details معلوم هست کدوم ریجن هستی ، نیازی نیست ریجن اکانت رو عوض کنی ، مثلا اگه اکانتت آمریکا هست و ریجن بازیت اروپا ، یه اکانت دیگه با ریجن اروپا بساز و برو DlC ها رو بذار برای دانلود برگرد تو اکانت خودت ، کلا همیشه یه اکانت ریجن متفاوت داشته باش برا اینجور مواقع .

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر