امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
31303600924818659404.jpg

Wolfenstein: The New Order

+گانینگ عالی
+صدا گذاری محشر
+بهینه
+روایت مناست داستان

-+بخش مخفی کاری با اینکه خوب کار شده بود ولی با این حال نیازی بهش نبود
-+سیستم ارتقای بازی جای کار زیادی داشت

-داستان سطحی

85

68115746040635734082.jpg

Ori and the Blind Forest

+Opening مغز منفجر کن
+موسیقیی که با روح آدم بازی میکنه
+گرافیک هنری زیبا
+گیمپلی عالی
+داستان ساده در کنار روایت مسحور کننده

-ندارد

100

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
65-0-1495035974.png

گیم پلی : 8 از 10
گرافیک : 8 از 10
موسیقی و صداگذاری : 8 از 10
داستان : 9 از 10

کل : 8

نکات مثبت :
گیم پلی وسیع - داستان جذاب - طراحی عالی تالوس 1 - بهینه بودن بازی

نکات منفی :
کنترل ضعیف - سیستم گان پلی ضعیف - برخی صداهای بی مورد - تکراری شدن مراحل

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and masoud101

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
Dishonored:
اول بگم که خاک بر سر من که 5 سال به این بازی محل نذاشتم و بازیش نکردم. بعد هم بگم که به نظرم بهترین Character Controllerـی بود که تا حالا دیدم، حرکت کردن به شدت نرم و خوب بود. لول دیزاینش هم واقعا فوق العاده بود و گرافیکشم شبیه یه تابلو نقاشی بود و خیلی خوب بود همه چیش کلا:D
10/10

Dishonored 2:
اما نسخه 2. خوب من آرت استایل نسخه 1 رو بیشتر دوست داشتم:| همینطور احساس می کنم سیستم حرکت کردن به نرمی نسخه یک نبود. اما لول دیزاینش که 2 تا مرحله به شدت پشم ریزون داره که البته من اون اولیه رو بیشتر دوست داشتم تا دومیه:D بازی کرده باشین می دونید کدوما رو می گم:D گیم پلی به طور کلی بهبود پیدا کرده بود و به بلوغ رسیده بود. اما خوب اون سادگی نسخه 1 رو کمی بیشتر دوست داشتم، شاید به خاطر دانوال بود که واقعا خفن بود:D اون مرحله قصر هم که با اینکه هفته پیشش نسخه یک رو تموم کرده بودم اما نوستالژی خالص بود و کوروو هم تک تک حفره های امنیتی که استفاده کرده بود رو بسته بود توی این نسخه:)) صدای کروو هم عالیه و بالاخره از "گوردون فریمن" بودن در اومد:D
9.5/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
q64n_the_witcher_3_wild_hunt_prepare_for_impact1.jpg

The Witcher 3 Wild Hunt

خوب بالاخره بعد کلی وقت رسیدم که بخش داستانی این ابر بازی رو به اتمام برسونم واقعا باید بگم که تجربه نابی بود همه چیز در بهترین حالت خودش قرار داشت از داستان بگیر تا شخصیت پردازی قوی ، سیستم ماموریت بازی هم که دیگه نگو واقعا اگه نگیم انقلابی عمل نکرده بود تو این زمینه در حقش ظلم کردیم دنیای بازی در عین غنی بودن به واسطه ی همین کیفیت بالای ماموریت ها به شدت قابل لمس و زنده تر شده بود واقعا هرچی بگم کم گفتم .

+گیم پلی غنی
حس ویچری (شرلوک هولمز البته)
سیستم کامبت جذاب
کرفتینگ ساده ولی در عین حال عمیق
لوتینگ بهینه
+داستان و شخصیت پردازی قوی
ماموریت های جانبی قوی
+گرافیک همه چیز تمام و صد البته چشم نواز (مگه میشه مناظر Kaer Morhan رو دید و فکت رو از رو زمین جمع نکرد ؟)
+صدا و موسیقی و دیگر هیچ =D>

-مشکلات متعدد در کنترل کردن کاراکتر(گیر کردن کاراکتر تو دارو درخت و اجسام بعضا ریز)

98

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
ori and the blind forest

ori.jpg
ori.jpg
یکی از سبک های مورد غلاقه من پلتفرمر هست و ori یکی از بهترین پلتفرمر هایی بود که بازی کردم.
همیشه گفتم که من از بازیهایی که اوایلش یک قسمت هایی از مرحله رو بهش دسترسی نداری اما به مرور زمان با گرفتن قابلیت جدید بهش دسترسی پیدا می کنی رو خیلی دوست دارم.ori این شیوه رو به خوبی در دل یک بازی پلتفرمر پیاده کرده و مهمتر از همه بازی اپن ورلد هست.
موسیقی بازی هم جزو شاهکارهای بازی های رایانه ای محسوب میشه به طوری که اوایل بازی همیشه چند دقیقه رو تو منو صبر می کنم و موسیقی رو گوش می کنم و بعد وارد بازی میشم.در ضمن موسیقی credit هم خیلی گوش نوازه به شدت توصیه می کنم حتی برای یک بار هم که شده گوش کنید و لذت ببرید.
گرافیک وحشتناک خوبه یعنی فوق العاده است.هنوز که هنوزه نمی تونم تصور کنم چطور یک بازی پلتفرمر می تونه اینقدر متنوع و رنگارنگ باشه.
اما گیم پلی ، دوستان تا اینجا همه چی گل و بلبل بوده دیگه این قسمت واسه پلیرهای اماتور نیست. اگه ذره ای حال و حوصله بازیهای سخت رو ندارین همون اهنگ منو و credit رو گوش کنید و اپنینگ بازی رو هم ببینید و با حرکتهای نرم ori هم چند دقیقه بازی کنید و لذت ببرید و بعد هم عطای بازی رو به لقاش واگذار کنید تا هم اعصابتون اروم بمونه و هم دچار افسردگی نشید.بازی واقعا سخته و اصلا شوخی هم نداره .اشتباه یعنی مرگ و برگشتن به چک پوینی قبلی . بااین که حرکات ori به شدت نرمه وهمچنین با گرفتن قابلیت های جدید و ارتقاها اون رو می تونید قوی تر کنید اما بازی هم روال سخت خودش رو حفظ می کنه و باید بدون کوچکترین اشتباهی مراحل بازی رو پشت سر بگذارید.
ori نمونه یک بازی خوش ساخت در بازیهای پلتفرمر هست همچنین نشونه اینه که استودیو اگه کاربلد باشه با یک بازی کوچیک هم می تونه توانایی خودش رو نشون بده و با همون یک بازی بیاد در صدر استودیو های خلاق قرار بگیره.
در آخر توصیه من اینه که ori رو بازی کنید و لذت ببرید . سختی های بازی مثل انجام دادن یک ورزش سخته که فشار زیادی روی عضلات شما میاره اما کیه که بدش بیاد حس خوبی که بعد از انجام دادن یک ورزش سخت به ادم انتقال پیدا می کنه.
10/10

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
Dishonored-2.jpg

DISHONERD 2
5 سال پیش بود که نسخه یک این عنوان رو بازی کردم و بسیار لذت بردم گرچه مشکلاتی داشت ولی سبک نوین گیم پلی و داستان و دنیایی عجیب غریب باعث شده بود بسی لذت ببرم .
خلاصه که وقتی اعلام شد نسخه دوم در دست ساخته خیلی خوشحال شدم (گرچه قابل پیش بینی بود )
نسخه دوم رو هم به احترام خاطرات نوستالژیک نسخه یک با کروو رفتم . بازی شروع بسیار بچه گانه ای داشت .
EMILY و CORVOهیچ کاری واسه متوقف کردن دیلایلا انجام نداده و خیلی ساده به دام افتادن و از اون بدتر حافظ تاج و تخت که همون کروو باشه رو تو یه اتاق زندانی کردن
حالا از زندانی شدن در اتاق بگذریم و روی لفظ زندانی کردن مانور بدیم . آخه کدوم آدم احمقی میاد قاتل حرفه ای مثل کروو رو زندانی میکنه(تو یکشم اول زندانی می شد ولی ون موقع دیگه تا این حد معروف نبود البته به طور کلی تو یکشم احمقانه حساب می شد این قضیه ) و این ریسکو که به احتمال 99 درصد فرار میکنه به سادگی
رو به جوون میخره ؟
گیم پلی بازی مثله همیشه هیجانی و خفن بود و رویارویی با دشمنان در تعداد زیاد در یک نقطه واقعا چالشی بود (من معمولا بیشتر نگهبانا رو میکشتم تو مراحل گاهی هم همه رو :neutral:)
موسیقی هم که مثله همیشه عالی از موسیقی ابندای بازی هم خیلی خوشم میاد .
داستان همونطور که گفتم یک مقدار حالت کلیشه ای و احمقانه داشت -البته نسخه یک هم داستان تقریبا کلیشه ای داشت .
کلا داستان دو سری کلیشه هایی هستن که چاشنی های غیر کلیشه ای به اون ها اضافه شده .
هوش مصنوعی دشمن ها هم بسیار عالی بود . بسیار عیش بردیم . در پایان بگم این نسخه هم بسیار پسندیدم هرچند نسخه یک بهتر بود
گرافیک :8/10
گیم پلی:10/10
داستان:5/10
موسیقی:10/10
امتیاز کلی :8.5/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Limbo 2010
header.jpg

داستان : شخصیت اول داستان پسرک بدون نامی است که در محلی بنام "لبه جهنم" در میان یک جنگل از خواب بیدار می‌شود. هنگامی که او بدنبال خواهر گم شده‌اش می‌گردد، با انسان‌های معدودی مواجه می‌شود که یا قصد کشتن او را دارند و یا از او فرار می‌کنند ....

بازی بسیار عالی هست . ساده و زیبا
من ایتدا بازی inside تمام کردم و خیلی خوشم اومد بعد لیمبو داخل موبایل تمام کردم و واقعا لذت بردم .
بازی تاریک و معمایی که در عین سادگی داستانی فلسفی دارد که انسان به فکر وا می دارد .
انجامش پیشنهاد می شه . شاید به اندازه inside فسلفی و بحث برانگیز نباشد ولی خیلی زیباست .

نمره من : 10 از 10

• Like
Reactions: s.1

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
CRYSIS 3 2013

980_63907968.jpg

نکات خوب : گرافیک و طراحی فوق العاده محیط بازی و چشم انداز زیبا، گیم پلی سریع و بدون وقفه، سیستم آپگرید جالب و متنوع نانو سوییت، طراحی خوب چهره صورت های شخصیت های بازی،موسیقی حماسی

نکات بد : گیم پلی کوتاه، داستان گنگ و ضعیف با پایان بندی ناامید کننده،مولتی پلیر ناکارآمد، استفاده از وسایل نقلیه محدود است.

SCORE : 8

شروع بازی : 30 تیر 1396
پایان بازی : 6 مرداد 1396

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
walking dead new frontier
header.jpg

فصل سوم از سری بازی های پرطرفدار مردگان متحرک .
داستان : حول سفر ماجراجویانه کلمنتاین در دنیای آخر زمانی و مبارزه با چالش های پیش رو با این تفاوت که او بزرگ تر و با تجربه تر از قبل شده است .
بازی به همون المان های فصل های قبل پایبند هست و به زیبایی حول روابط انسانی بین شخصیت ها مانور می دهد . گرافیک پیشرفت چندانی نکرده . موسیقی به زیبایی قبل می باشد . از نکات منفی بازی به کوتاه بودن اپیزودها و نبود معما (برخلاف فصل اول که معماها تقریبا سختی داشت) و تک شخصیتی (بنده فقط نگران شخصیت کلمنتاین بودم و بقیه برام کم اهمیت بودن) و کمبود هیجان می توان نام برد .

در کل تجربه خوبی هست .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 7.5 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 7 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
walking dead michonne
The%20Walking%20Dead%20Michonne3.jpg

اسپین آفی از سری بازی مردگان متحرک درباره شخصیت پر طرفدار میشن (مادر کلمنتاین)

داستان : درباره میشن می باشد که در دنیای تاریک آخر زمانی سرگردان شده و به دنبال دخترهای خود می گردد و گاهی آنها رو تصور می کند که کنارش هستند ...
از حق نگذریم موسیقی بسیار زیبا و غمناکی داره که می شه گفت فوق العاده هست . داستان بازی بسیار درگیر کننده و بازیباز نگران سرنوشت اکثر شخصیت ها هست و باید در بعضی موارد تصمیم گیری کند که بکشد یا ببخشد . تم و فضا سازی بسیار زیبایی دارد که آدم با شرایط خو می گیرد مخصوصا اون کلبه در آخرای بازی در دل جنگل که نم باران به آرامی بر سقفش می ریزد .

بسیار عنوان موفق و زیبایی هست و من دوبار رفتم و هر دو پایانشو دیدم .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 9 از 10

• Like
Reactions: New Shredder

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
LITTLE NIGHTMARE
header.jpg

2934938-littlenightmares.jpg

یک بازی بیادعا و ساده و دلنشین
داستان دخترکی زردپوش که در دنیایی شبیه کابوس داخل کشتی به دام افتاده است ...
واقعا بازی از هر نظر عالی هست . بدون دیالوگ با دنیایی حرف شبیه بازی INSIDE . فرقش با INSIDE و Limbo در این هست که دنیای بازی رنگارنگ هست و دو بعدی نیست بلکه سه بعدی هست .
بعد سوم به بازیباز آزادی عمل بیشتری داده ولی یکم کنترل کار رو سخت تر کرده . نور پردازی بازی فوق العاده هست
بازی حدود 5 مرحله اصلی هست : زندان / کتابخانه (غولی نابینا داره که به دنبال صدا میاد و دستان درازی دارد) / آشپزخانه (موجوداتی بیریخت در حال پخت غذا هستن و عکس العمل سریعی دارن) / اتاق مهمانان (انسان های فربه ای که فقط می خورن می خورن و به سختی راه می روند) / اتاق آینه (زنی جادوگر ....)
بازی بسیار سرگرم کننده که از انجامش احساس رضایت می برید البته اگر به سبک هیجانی معمایی مانند لیمبو و inside علاقه مند هستید .
خلاصه شدیدا پیشنهاد می شه
حدود نهایت 3 4 ساعت گیم پلی دارد .

گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 10 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 9 از 10

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010