Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
برا بار دوم که با 9S شروع میکنیم بعد اینکه کنترلش دستمون میاد دکمه اون پلو میزنم میاد یسری جمله می‌نویسه برمی‌گرده تو منو کار خاصی باید کرد؟یا باگه؟

• Like
Reactions: emperaturs

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
برا بار دوم که با 9S شروع میکنیم بعد اینکه کنترلش دستمون میاد دکمه اون پلو میزنم میاد یسری جمله می‌نویسه برمی‌گرده تو منو کار خاصی باید کرد؟یا باگه؟

باید از اون یکی مسیر بره :D

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من بازی رو یه بار تموم کردم . میگن باید 3 بار تمومش کنی پایان اصلی بازی رو میگیری
بار دوم و سوم که بازی رو میری داستانش فرق میکنه با باسهاش؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من بازی رو یه بار تموم کردم . میگن باید 3 بار تمومش کنی پایان اصلی بازی رو میگیری
بار دوم و سوم که بازی رو میری داستانش فرق میکنه با باسهاش؟
دو ستا پست بالاترو بخونید : |
بار دوم از دید 9S دنبال میشه و مراحلش یکیه اما داستان باس هارو دنبال میکنه و سرگذشتشون رو توضیح میده
بار سوم شروع اصلی بازیه و داستان اصلی تازه شروع میشه با مراحل کاملا جدید و حتی کاراکتر جدید

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دو ستا پست بالاترو بخونید : |
بار دوم از دید 9S دنبال میشه و مراحلش یکیه اما داستان باس هارو دنبال میکنه و سرگذشتشون رو توضیح میده
بار سوم شروع اصلی بازیه و داستان اصلی تازه شروع میشه با مراحل کاملا جدید و حتی کاراکتر جدید
پس حاله هنوز:*:*:*
خوبه بازی انقدر طولانی باشه مثلا بلاد دارک سولز...

• Like

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان تو دور دوم بازی هستم چرا هر بار میمیره میاد اول بازی؟جایی که رباطه هست
حل شد:-":-":-"

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توی سری دوم متوجه شدم یه سری Side Quest هایی که دفعه اول نصفه رفته بودم رو دیگه نمیشه رفت. فقط Side Quest هایی که نادیده گرفته شده بود رو میشه رفت، دوستانی که تموم کردین بازی رو، آیتم های خاصی که میگیریم که اکثرشون رو زده میشه با پول عوض کرد به درد Quest خاصی نمی خورن، بفروشم بره؟
توی شهر بازی یه مجسمه ماشین هستش وسط، احساس میکنم این رو یه کاریش میشه کرد، کسی ایده ای داره چجوری به زندگی برگردوند مجسمه رو؟

یکم داره Campaign ه 9s خسته کننده میشه: نکته جالبی که داشت این بود که Operator ه 2b مثل 9s یکم خل و چل و پر حرفه ولی Operator ه 9s مثل 2b خشک و جدیه.....اینارو اگه میشد برعکس کرد، از هم صحبتی بیشتر لذت میبردن.O:-)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شرمنده یه سوال تو بازی بمیری از اول بازی میاد ،؟ چک پوینت نداره ؟
من مرحله اول دوتا ریل مانند میاد کا بازو دارند اونجا مردم بازی رفت از اول اومد !

pegasus 2012

کاربر سایت
Apr 28, 2011
20
شرمنده یه سوال تو بازی بمیری از اول بازی میاد ،؟ چک پوینت نداره ؟
من مرحله اول دوتا ریل مانند میاد کا بازو دارند اونجا مردم بازی رفت از اول اومد !
نه بعد از پرولگ یه نوشته بالا سمت راست صفحه میاد که میگه میتونی سیو کنی بعدش هم خودت میفهمی چطوری باید سیو کنی

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
اقا کسی ۲۵ سال به بالا هست از این بازی خوشش اومده باشه ؟ چون کسایی که از بازی تعریف میکنن معلوم نیست چند سالشونه . کارکتر بازی هم که عروسکه .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اقا کسی ۲۵ سال به بالا هست از این بازی خوشش اومده باشه ؟ چون کسایی که از بازی تعریف میکنن معلوم نیست چند سالشونه . کارکتر بازی هم که عروسکه .
بازی با درجۀ M نزدیک دو میلیون فروخته.
کارکتر بازی عروسکه؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شبیه عروسکه . حالا خوب هست بازیش ؟
از نظر روایی باید با سبک و سیاق یوکو تارو آشنا باشی ولی به نظرم همه پسندترین کارشه (البته همه پسند در مقایسه با کارای قبلی)
از نظر گیم پلی مثل Metal Gear Risingه ولی RPG و نیمه جهان باز.
کلاً دو گروه چشم انتظار بازی بودن یکی طرفدارای تارو و یکی هم طرفدارای پلاتینوم گیمز. بعید میدونم اگه نزدیکی‌ای به این دو گروه نداشته باشی از بازی خوشت بیاد.

• Like
Reactions: Armin.jrpg

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از نظر روایی باید با سبک و سیاق یوکو تارو آشنا باشی ولی به نظرم همه پسندترین کارشه (البته همه پسند در مقایسه با کارای قبلی)
از نظر گیم پلی مثل Metal Gear Risingه ولی RPG و نیمه جهان باز.
کلاً دو گروه چشم انتظار بازی بودن یکی طرفدارای تارو و یکی هم طرفدارای پلاتینوم گیمز. بعید میدونم اگه نزدیکی‌ای به این دو گروه نداشته باشی از بازی خوشت بیاد.

من تارو رو نمی شناسم و پلاتینیوم گیمز هم خیلی در ذهنم مکان والایی نداره :D اما به نظرم بازی خیلی خوب بود.....کم لطفیه بگیم فقط یه دسته از گیمر ها میتونن از بازیش لذت ببرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر